İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Işlendi Kaşesi

" araması için 25 sonuç listeleniyor
Sırdaş Işlendi Kaşesi
Hızlı Teslimat

sırdaşIşlendi Kaşesi

(1)
81,90 TL
Sepete Git
Sırdaş Işlendi Kaşesi
Hızlı Teslimat

sırdaşIşlendi Kaşesi

(2)
Işlendi Kaşesi
81,90 TL
Sepete Git
Sırdaş Işlendi Kaşe

sırdaşIşlendi Kaşe

(2)
Işlendi Kaşe
129 TL
Sepete Git
Sırdaş İşlendi Kaşesi

sırdaşİşlendi Kaşesi

(5)
89,99 TL
Çok Al Az Öde
Sepete Git

İşlevsel İşlendi Kaşesi Modelleri Trendyol'da!

Özel veya resmi işlerde çeşitli evrak ve belgelerin onaylanması için kullanılan, ilgili dosyaların kime ait olduğunu kanıtlayabilen kaşeler, çok farklı şekillerde üretilebilir. Her resmi kurum ve kuruluşta mutlaka bulunan bu ürünler arasında, işlendi kaşesi çeşitleriyse hazır kaşe kategorisinde yoğun talep gören ve sıkça tercih edilen seçeneklerden biri olarak gösterilir. İşlendi yazısıyla hazır şekilde tasarlanan bu ürünler çok farklı markalar tarafından hazırlanarak piyasaya sunulur. Bu ifade ürünün hangi işlemler için kullanılacağı hakkında da detaylı bilgi verir. Kaşeler, markalar tarafından farklı şekil ve boyutlarda üretilebilir. Genellikle dikdörtgen şeklindeki kaşelerin yanı sıra yuvarlak kaşeler de bazı durumlarda tercih edilebilir. Sizin de resmi ve kurumsal işlemlerinizde kullanmak amacıyla bu ürünlere ihtiyacınız varsa, alışverişinizi işlendi kaşesi online ürün sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı İşlendi Kaşesi Çeşitleri

Kaliteli ve Kullanışlı İşlendi Kaşesi Çeşitleri

İşlendi kaşeleri, çeşitli mürekkep renkleriyle özel olarak hazırlanır. Kaşe renkleri arasında kırmızı, yeşil, mavi ve siyah seçenekler müşteriler tarafından sıkça kullanılır. Mühür vurulan belgeler üzerinde daha net ve kesin bir görüntü elde etmek için kaşelerin içinde kullanılan mürekkep kalitesi büyük önem taşır. Ürünlerin mürekkep renkleri gibi dış tasarım renkleri de farklılık gösterebilir. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre bu renk seçimlerini yapabilirsiniz. Ürünlerin işlendi yazısının ölçüleri de her bir modelde farklılık gösterebilir. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken ihtiyacınız olan ölçülere uygun modelleri inceleyebilir ve doğru bir alışverişe imza atabilirsiniz. İşlendi kaşesi satın almak için ürün sayfasında dilediğiniz gibi inceleme yapabilir ve ihtiyacınıza uygun yanıtı sunabilenleri filtreleme özelliğiyle ayırıp favorileyebilirsiniz. Seçtiğiniz modeller arasından karar vermekte zorlanırsanız da alışverişinizi sonuca ulaştırabilmek için işlendi kaşesi tavsiyelerine de göz atabilir ve bu süreçte işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kurumsal İşlemlerde Kullanabileceğiniz İşlendi Kaşesi Modelleri

Kurumsal İşlemlerde Kullanabileceğiniz İşlendi Kaşesi Modelleri

İşlendi kaşesi modelleri, resmi kurum ve kuruluşlarda kullanılan temel araç gereçlerden biri olarak piyasadaki yerini alır. Kendinden mürekkepli olarak hazırlanan kaşeleri, ihtiyacınıza uygun renk ve ölçü seçenekleri arasından seçebilirsiniz. Markalar tarafından kaliteli ve uzun süreli kullanımlara uygun mürekkeplerle üretilen işlendi kaşelerine dilerseniz firmanızın logosunu ya da kendi adınızı çeşitli baskı yöntemlerinden yardım alarak ekleyebilirsiniz. İstediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz işlendi kaşelerini dilerseniz her renk seçeneğinin bir arada sunulduğu avantajlı paketler halinde de satın alabilirsiniz. Bu sayede evrak ve belgelerin resmiyetine göre renk seçimi yaparak işlendi mührünüzü vurabilirsiniz. Kaşe üretiminde genellikle ithal kauçuk malzemelerin kullanılmasının yanı sıra lazer teknolojisinden de yardım alınabilir. Uzun ömürlü mürekkeplerle hazırlanan kaliteli ürünler sayesinde her zaman net bir baskı sonucu alabilirsiniz. Ürünlerin kullanım süresi, baskı kalitesi gibi birçok konuda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını da işlendi kaşesi yorumları sayesinde öğrenebilirsiniz. İşlendi kaşesi kullananların kendi deneyimlerinden notlarla paylaştığı yorumlar aracılığıyla alışverişinizi daha kısa sürelerde tamamlayabilirsiniz.

İşlendi Kaşesi Modelleri İçin Özel Fiyat Fırsatları

İşlendi Kaşesi Modelleri İçin Özel Fiyat Fırsatları

İşlendi kaşesi fiyatları, her model ve seçenekte karşınıza farklı rakamlarla çıkabilir. Ürünlerin hazırlık aşamasında kullanılan malzemeler, mürekkep çeşidi, ebatları ve markaları gibi bazı kriterler fiyatların şekillenmesinde etkili rol üstlenir. Markalar tarafından genellikle makul seviyelerde belirlenen işlendi kaşesi fiyatları, her müşterinin kolay şekilde ulaşabilmesine imkan tanır. Siz de ihtiyacınıza uygun çözümü sunabilecek yüksek kaliteli ürünleri detaylı araştırmalar ve farklı müşteri yorumları sayesinde bulabilirsiniz. Eğer fazla sayıda ürün almayı planlıyor ve bu alışveriş sırasında bütçenizi aşmak da istemiyorsanız işlendi kaşesi indirimlerini takip edebilirsiniz. Siparişlerinizi bu kampanya dönemlerinde oluşturarak uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilir ve hatta bütçe tasarrufu da yapabilirsiniz. Tekli ürünler satın almak yerine birkaç farklı seçenekle hazırlanan setleri de tercih ederek daha avantajlı bir alışverişe imza atabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı işlendi kaşelerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.