Fiyat
Form
Fiyat Geçmişi
Yapıştırıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Japon Yapıştırıcısı

" araması için 2010 sonuç listeleniyor
Noki Stick Yapıştırıcı 40 gr 3440

NokiStick Yapıştırıcı 40 gr 3440

(50)
Stick Yapıştırıcı 40 gr 3440
23 TL
Sepete Git

İhtiyacınıza Uygun Katılaşan Japon Yapıştırıcı Çeşitleri Trendyol'da!

Japon yapıştırıcısı birçok nesneyi yapıştırmak için kullanılan kuvvetli bir ürün olarak pek çok eşyanın tamirinde kullanılır. Kırılan objelerden kopan ayakkabılara kadar her alanda size yardımcı olabilecek bir üründür. Ayrıca kırtasiye malzemesi olarak ofis ve okul gibi ortamlarda da sıklıkla kullanılır. Özellikle öğrenciler tarafından tasarım derslerinde tercih edilen kaliteli Japon yapıştırıcısıdır. Katılaşan Japon yapıştırıcı çeşitleri müşterilere rahatlık sağlamak açısından farklı amaçlarla kullanılmak üzere değişik formlarda üretilir. Örneğin, okul öncesi kullanım için stick olanlar güvenlir ve kolay kullanıma sahiptir. Bundan dolayı ana okulu öğrencilerinin el işi becerilerini geliştirmek maksadıyla yaptıkları çalışmalarda bu tür ürünler tercih edilir. Bununla birlikte sıvı, hamur ve jel Japon yapıştırıcısı çeşitleri de mevcuttur. Bunların her biri farklı formlarda olup yapıştırma güçleri de farklıdır. Siz de Japon yapıştırıcı sökücü ve diğer çeşitleri inceleyerek uygun fiyata satın alabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Katılaşan Japon Yapıştırıcı Çeşitleri

İhtiyacınıza Uygun Katılaşan Japon Yapıştırıcı Çeşitleri

Hamur şeklindeki ürünler duvar üzerine kâğıt, poster, fotoğraf gibi cisimlerin yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca duvar boyasına zarar vermediği için duvara bir şeyler asmayı gerektiren ev dekorasyonunda da kullanılır. Bu ürünlerin nasıl yapıştırıldığını müşteriyle yorumlarıyla öğrenebilirsiniz. Bu konu ahşap Japon yapıştırıcısı hakkında sıklıkla merak edilenler arasında yer alır. Bu ürün gözenekli ve gözeneksiz yüzeyler başta olmak üzere plastik, deri, ahşap, mukavva, kauçuk ve metal gibi pek çok malzemeyi yapıştırabilir. Burada önemli olan nokta, hangi tür malzeme ile ne çeşit bir yapıştırıcı kullanacağınızdır. Örneğin, sıvıyı hızlı emen bir malzeme üzerine sıvı Japon yapıştırıcısı sürmek verimli olmayabilir. Bundan dolayı bu gibi durumlarda kuvvetli Japon yapıştırıcıyı tercih edebilirsiniz. Esnek Japon yapıştırıcı tasarımcılar, mimarlar, ofis çalışanları, kırtasiyeciler ve pek çok meslek grubu tarafından kullanılır. Siz de tüm bu seçenekleri Trendyol’dan inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

Bütçenize Göre Japon Yapıştırıcısı Fiyatları

Bütçenize Göre Japon Yapıştırıcısı Fiyatları

Bu ürünler evinizde ve iş yerlerinde her an ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasındadır. Ayakkabınızın topuğu kopsa bile yapıştırabilecek kadar güçlü Japon yapıştırıcısı mevcuttur. Bundan dolayı her alanda işinize yarayan bu ürünü ekstra hızlı Japon yapıştırıcı farkıyla deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede acil işlerinizde bile çabuk kuruyan ve sağlam bir iş çıkaran spreyli Japon yapıştırıcısına sahip olabilirsiniz.

Japon yapıştırıcısı fiyat olarak çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Bununla beraber gramajlarına ve paketlerine göre de değişik fiyat gruplarında yer alabilirler. Sıvı olanlar tüpler şeklinde satılırken katı olanlar stick ya da jelatin koruyucular şeklinde olabilir. Markalar ihtiyaçlara tamamen cevap verebilmek için farklı formlarda ürettikleri küçük Japon yapıştırıcıları ideal fiyatlar ile piyasaya sürer. Bu ürünleri kullanırken çıplak elle kullanılmamalıdır. Çünkü el ile teması sonucunda derinin üzerinde kuruyup yapışabilir.

Kaliteli Japon Yapıştırıcı Çeşitleri

Kaliteli Japon Yapıştırıcı Çeşitleri

Kaliteli tasarımlar ve uzun süreli ürünlerin yapıştırılmasında da rol oynayan bu madde sayesinde verimli çalışabilirsiniz. Maket yaparken ihtiyaç duyduğunuz sağlamlık ve gücü siyah Japon yapıştırıcıdan alabilirsiniz. Pleksi Japon yapıştırıcı kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli detay ise süreceğiniz yüzeyin çeşididir. Kullanılacak nesneye uygun bir ürün seçtikten sonra sürülecek yüzeyin temiz olmasına özen göstermeniz gerekir. Ayrıca bazı ürünlerin kuruma hızı yavaş olduğundan yapıştırılan nesneleri bir süre sabit tutmak akıllıca olabilir. Hızlı modellerden kullanıyorsanız işinizi yaparken seri olmalı ve birbirine yapıştırmak istediğiniz nesneleri hızlıca bir araya getirmelisiniz. Sonra kesin sonuç için bir süre bekleyebilir ve başarılı bir şekilde yapıştıklarını görebilirsiniz. Farklı fiyat politikaları dahilinde sunulan Japon yapıştırıcı çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve kendinize uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz.