İlgili Kategoriler
Marka
Bağlantı Türü
Fiyat
RGB Aydınlatma
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Kablo Uzunluğu
Kablo Ucu
Kullanım Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Jbl Quantum

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Kaliteli JBL Quantum Modelleri Trendyol’da!

JBL Quantum Bluetooth oyun kulaklığı, size avantaj sağlayan hassas uzamsal ses konumlandırmasına sahiptir. Ayrıca müşterilere, kablolu ve kablosuz tasarımı ile güvenli kullanım sunar. Birbirinden farklı özelliklerinin yanı sıra bu modeller, müzik zevkinizin ve oyun deneyiminizin kalitesini artırır. JBL Quantum kullananlar, kutunun içerisindeki oyun kulaklığının ve aksesuarların sorunsuz bir biçimde çalıştığını dile getirirler. Kulaklık dışında kutunun içerisinde; bir şarj kablosu, 3,5 mm ses kablosu ve mikrofon için bir köpük bulunur. Quantum model seçeneklerine Trendyol’dan kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Avantajlı JBL Quantum fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz modeli bütçenizi sarsmadan güvenle satın alabilir, benzersiz bir oyun ve müzik dinleme deneyimi elde edebilirsiniz.

Ses Hassasiyeti Yüksek JBL Quantum Çeşitleri

Ses Hassasiyeti Yüksek JBL Quantum Çeşitleri

JBL Quantum, yeterli derecede eğim sağlayan iki menteşeli kuruluma sahiptir. Bu, kulaklığın düz durmasına izin verirken çeşitli kafa şekillerinie uyum sağlar. JBL Quantum modelleri, arkasında JBL logosunu taşıyan dairesel ve dokulu bir panele sahiptir. Bunlar, kulaklık açıkken özelleştirilebilir aydınlatma ile yanar. Metalik yansıtıcı, plastik ve aydınlatma panellerini çerçeveler. JBL Quantum kulaklık, kafa bandı ve suni deriye sarılı hafızalı köpük yastıklara sahiptir. Bu da kulaklığın takıldığı andan itibaren rahatlık sunar. Entegre sensörler, başın her hareketini doğru bir şekilde algılayarak oyun sırasında etkili ses yerleşimi ve dinleme deneyimi sağlar. JBL Quantum One ile doğru ve sürükleyici Surround ses elde edilebilir. Her detay, ürün sayesinde net şekilde duyulur. Bu da size oyunda avantaj sağlar. 360 derecelik ses simülasyonu, sanal dünyalarda gerçekçi bir alan duygusu oluşturarak kendinizi tamamen oyuna kaptırmanıza olanak tanır. Trendyol ayrıcalığı ile satın alabileceğiniz JBL Quantum Series sayesinde oyununuzda rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Uzun Oyun Heyecanı Sunan JBL Quantum Modelleri

Uzun Oyun Heyecanı Sunan JBL Quantum Modelleri

Quantum modelleri, kaliteli tasarımı ile başarılı bir deneyim sunar. Bas seslerini kesmeye yardımcı olan aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. JBL Quantum Pro mikrofonu, yankı engelleme teknolojisiyle donatılır. Bu özellik, sesinizin yüksek ve net olmasını sağlar. Oyunun sesli sohbet kadranının ve ses seviyelerinin kolayca ayarlanmasına olanak tanır. JBL Quantum yorum yapan kişiler; ürünün, sesi arka plan gürültüsünden ayırabildiğini ve iyi ilettiğini belirtirler. Ayrı ses kartları, oyundan ayrılmadan uygun dengeyi ayarlamak için sohbet sesinin işlenmesini sağlar. JBL Quantum kampanya seçenekleri, müşterileri cezbeder. Modellerin hafif ve havalandırmalı tasarımı, müşterilere yüksek ergonomi sağlar. Bu da uzayan oyun seanslarında bile rahatsızlık duymadan kullanabilmeye imkan tanır. Trendyol’dan kablolu ya da kablosuz kullanımı destekleyen modelleri inceleyebilirsiniz. Kulak kapaklarının etrafındaki özelleştirilebilir RGB aydınlatmaları ve stilleri üzerinde size kişiselleştirme imkanı sunan JBL Quantum satın alabilirsiniz.

Yüksek Performanslı JBL Quantum Avantajları

Yüksek Performanslı JBL Quantum Avantajları

JBL Quantum TWS, kulak içi bir model olmasından ötürü ultra hafiflik sunar. Aynı zamanda ergonomik tasarımı ile az yer kaplar. Sesi, arka plan gürültüsünden rahatlıkla ayırır. Uzun şarj süresi ve hafifliği ile ilgi odağı olur. Her türlü yaşam tarzı ve platformla uyumludur. JBL Quantum tavsiye edenler, uygun fiyatıyla birlikte bu oyun kulaklığının pek çok özellik ve güçlü performans ile donatıldığını dile getirirler. Bu sayede her oyun içi sahnenin keyfi, gerçekçi bir ses ortamı ile açığa çıkar. Sizi oyunun merkezine yerleştirmek için tasarlandığından bilgisayara, konsola ya da cep telefonuna takarak kullanabilirsiniz. JBL Quantum indirim avantajlarına ulaşarak avantaj elde edebilirsiniz. Böylelikle üst düzey oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Hem oyun hem de müzik için dengelenmiş etkileyici ses performansı sunan JBL Quantum online seçeneklerini, Trendyol’dan inceleyebilir; bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz.