İlgili Kategoriler
Fiyat
Dinleme Süresi
Suya/Tere Dayanıklılık
Çoklu Bağlantı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Jbl Xtreme

" araması için 44 sonuç listeleniyor

Jbl Xtreme Modelleri ile Yüksek Ses Kalitesi Deneyimi

Bluetooth hoparlör denildiğinde birbirinden farklı ürünleriyle ilk göze çarpan markalardan bir tanesi JBL’dir. JBL markası, bluetooth hoparlörlerin yanı sıra ev sinema sistemleri, kablolu ve kablosuz kulaklıklar ve soundbar gibi müziğe dair birçok ürünün üretiminde yer alır. JBL Xtreme serisi ile marka Charge ve Pulse ürünleri ile yapmış olduğu bluetooth hoparlör ürününü bir adım ileri taşır. Ödüllü tasarıma sahip olan JBL Xtreme ürünleri, temiz ve güçlü bir ses sahip olmakla birlikte su geçirmez özelliği ile kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkarır. Portatif oluşu sayesinde kullanıcılar her zamana ürünü yanlarında bulundurabilir. Bahar aylarında piknik yaparken, yaz aylarında ise sahilde arkadaş grupları ile eğlenirken JBL Xtreme bluetooth hoparlör keyifli zamanlara eşlik eder ve sürükleyici bir stereo ses sunar.

JBL Xtreme Özellikleri

JBL Xtreme Özellikleri

JBL Xtreme, dört aktif dönüştürücüyü ve iki görünür JBL Bas Radyatörünü bir araya güçlü bir stereo ses sunan portatif bluetooth hoparlördür. Portatif ürünlerde en büyük problem batarya ve sarj problemidir, ancak JBL Xtreme bluetooth hoparlör yaklaşık 15 saate kadar oynatma süresine sahiptir ve çift USB şarjını destekleyen şarj edilebilir 10.000 mAh Li-ion pili ile uzun süreli bir kullanım sağlar. JBL Xtreme bataryası o kadar güçlüdür ki powerbank olarak dahi kullanılabilir. Kırmızı, mavi veya siyah renkte satışa sunulan ürün, su sıçramasına dayanıklı kumaş tasarımıyla da ihtiyacınız olan her yere taşınır. Bu nedenle kalabalık arkadaş buluşmalarında alınacaklar listesinde ilk sırayı tutar. Ayrıca sadece müzik dinlemek için değil konferans görüşmeleri veya online toplantılar için gürültü ve yankı önleyici özellikleri de bulunur. Eğer ortamda birden fazla JBL Connect özellikli hoparlör varsa dinleme deneyimini üst seviyelere çıkarabilmek için hoparlörleri kablosuz olarak birbirine bağlayabilen JBL Connect de içerir. Ürünün üst tarafında işleri kolaylaştırmak için bazı tuşlar bulunur. Bluetoothu aktif hale getiren tuş, sesi azaltan tuş, sesi arttıran tuş, durdurma ve başlatma tuşu, açıp kapatma tuşu ve JBL Connect tuşu bulunmaktadır. Ürünün ön tarafında bulunan led ışıklar sayesinde de pilin ne kadar kullanım süresi kaldığı çubuklarla belirtilir.

JBL Xtreme Çeşitleri

JBL Xtreme Çeşitleri

JBL Xtreme serisi hoparlörlerinde; JBL Xtreme 1, JBL Xtreme 2 ve JBL Xtreme 3 ürünleri yer alır. Bu 3 ürün birbirine çok benzer olmakla birlikte birkaç noktada farklı özelliklere sahiptirler ve fiyatları da değişkenlik gösterir. 3 ürünün hepsinin üst panelinde yer alan tuşları aynı, su sıçramalarına karşı korumalı, toz geçirmez özellikte, şarj edilebilir pile sahip ve akıllı telefon kontrol sistemiyle uyumludurlar. JBL Xtreme 1, diğerlerine oranla daha küçüktür ve birden fazla usb bağlantı noktası bulunmaktadır. Portatif taşınabilir hoparlörlerdeki aradığını özellikle hem iyi ses özelliği sunması hem küçük boyutları olması istenirse bu ürün rahatlıkla tercih edilebilir. JBL Xtreme 2 özellikleri farklı olarak gürültü kesici mikrofon, sesli komut özelliği, uyku zamanlayıcısı ve 3,5 mm kulaklık girişi vardır. Müzik dinleme dışında toplantılarında da hoparlöründen yararlanacak olan kullanıcılar için artı özellikler taşır. JBL Xtreme 3 ürününde ise güçlü ve keyifli bas özelliğinin sonuna kadar kullanılmasını sağlayacak asgari frekans özelliği bulunur. Bu özellik haricinde; daha gelişmiş bir bluetooth özelliği ve USB Type-C seçeneği sunar.

JBL Xtreme Fiyatları

JBL Xtreme Fiyatları

Bütün bu özellikler değerlendirildiğinde JBL Xtreme bluetooth hoparlör serisinin her biri kullanıcılarına sorunsuz ve kaliteli bir deneyim sunmak için tasarlanmış olduklarını gösterir. Trendyol aracılığı ile farklı fiyat aralıklarında olan bu eşsiz portatif hoparlörlere kolayca erişebilir, özelliklerini inceleyebilir ve sepetinize hemen atarak dilediğiniz an satın alabilirsiniz.