Joker Figür

132+ Ürün
AVENGERS Joker Karakter Joker Aksiyon Figür Joker Sesli Işıklı Oyuncak 30 Cm
Bugün Kargoda

AVENGERS Joker Karakter Joker Aksiyon Figür Joker Sesli Işıklı Oyuncak 30 Cm

3+ Yaş
4.4
(106)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
669 TL
Batman Dc Comics Joker 12 İnç Figür Spm-6060344
Hızlı Teslimat

Batman Dc Comics Joker 12 İnç Figür Spm-6060344

3+ Yaş
5.0
(2)
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.019,90 TL
Genel Markalar Joker Araba Figürü Aksesuarı Oturan Joker Model Dekorasyon Oyu...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Joker Araba Figürü Aksesuarı Oturan Joker Model Dekorasyon Oyuncak Hediyelik Eşya 15X8 CM

13+ Yaş
4.9
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
1.089 TL1.100 TL
HMNL JOKER Araba Oturan Adam Figürü Aksesuarı Oturan Model Dekorasyon Oyuncak...
Birlikte Al Kazan

HMNL JOKER Araba Oturan Adam Figürü Aksesuarı Oturan Model Dekorasyon Oyuncak Hediyelik Eşya

4.8
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
1.242,69 TL1.268,05 TL
Kingdom of 3D Joker Figür, Joker Heath Ledger Büst, Batman Kara Şövalye Joker
Hızlı Teslimat

Kingdom of 3D Joker Figür, Joker Heath Ledger Büst, Batman Kara Şövalye Joker

4.8
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
549,90 TL611 TL
hediyeconcepti Q Popo15 Cm Harley Quinn Wonder Woman Joker Modeli Marvel Aven...

hediyeconcepti Q Popo15 Cm Harley Quinn Wonder Woman Joker Modeli Marvel Avengers Süper Kahraman Aksiyon Figürü

4.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
408,05 TL453,39 TL
Natavanbutık McFarlane Gold Label Joker Aksiyon Figürü
Hızlı Teslimat

Natavanbutık McFarlane Gold Label Joker Aksiyon Figürü

6+ Yaş
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
1.250 TL1.300 TL
Trendyol Plus ile1.187,50 TL
Genel Markalar Joker (Heath Ledger) Figür
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Joker (Heath Ledger) Figür

3.2
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 80 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu500 TL'ye 80 TL İndirim
670 TL750 TL
Trendyol Plus ile636,50 TL
AVENGERS Joker Karakter Figürü Sesli Işıklı Oyuncak Joker Figür Karakter Oyuncak
Bugün Kargoda

AVENGERS Joker Karakter Figürü Sesli Işıklı Oyuncak Joker Figür Karakter Oyuncak

3+ Yaş
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
940,50 TL950 TL
Trendyol Plus ile921,69 TL
DuudStore Dark Knight Joker - Heath Ledger Joker Figür Anahtarlık
Hızlı Teslimat

DuudStore Dark Knight Joker - Heath Ledger Joker Figür Anahtarlık

4.9
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
550 TL
Trendyol Plus ile495 TL
UDATOYS Örümcek Adam Hulk Kaptan Amerika Joker İron Man Roblox Seti
Bugün Kargoda

UDATOYS Örümcek Adam Hulk Kaptan Amerika Joker İron Man Roblox Seti

5+ Yaş
5.0
(1)
Kargo Bedava
585 TL
Funko POP : PERSONA 5 ROYAL - JOKER ( 2026 SUMMER CONVENTİON

Funko POP : PERSONA 5 ROYAL - JOKER ( 2026 SUMMER CONVENTİON

10+ Yaş
Kargo Bedava
3.550,94 TL
AVENGERS Joker Sesli Işıklı Figür Oyuncak 29 Cm
Bugün Kargoda

AVENGERS Joker Sesli Işıklı Figür Oyuncak 29 Cm

3+ Yaş
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
940,50 TL950 TL
Trendyol Plus ile921,69 TL
Natavanbutık Joker Oyuncak Figür Karakter - Oto Süs
Hızlı Teslimat

Natavanbutık Joker Oyuncak Figür Karakter - Oto Süs

3+ Yaş
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
1.250 TL1.300 TL
Trendyol Plus ile1.187,50 TL
Mcfarlane Mc Farlane Toys- DC The Joker 7' (The Dark Knight Theatrical )
Bugün Kargoda

Mcfarlane Mc Farlane Toys- DC The Joker 7' (The Dark Knight Theatrical )

Sepet ikonuSepette 30 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 30 TL İndirim
6.469 TL6.499 TL
Genel Markalar Batman vs The Joker Aksesuarlı 2'li Figür Seti - 30 Cm

Genel Markalar Batman vs The Joker Aksesuarlı 2'li Figür Seti - 30 Cm

3+ Yaş
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
2.691 TL2.990 TL
Wolawood Premium Özel Seri Batman Joker Figürü ~ Detaylı Tasarım Heykel, Lüks...
Hızlı Teslimat

Wolawood Premium Özel Seri Batman Joker Figürü ~ Detaylı Tasarım Heykel, Lüks Dekoratif Biblo & Hediyelik Set

Sepet ikonu2000 TL'ye 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2000 TL'ye 20 TL İndirim
4.306,44 TL4.326,44 TL
mattel DC Action The Joker 15cm (JMD97)
Bugün Kargoda

MattelResmi satıcı rozeti DC Action The Joker 15cm (JMD97)

6+ Yaş
912,33 TL
BYKONSEPT Joker - 10 Cm Figür Büst Hediye Koleksiyon Hobi
Bugün Kargoda

BYKONSEPT Joker - 10 Cm Figür Büst Hediye Koleksiyon Hobi

4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
10 TL Kupon
306,67 TL
Sihirli Ev Araba Aksesuarı Salıncak Joker

Sihirli Ev Araba Aksesuarı Salıncak Joker

4.3
(3)
Kargo Bedava
750 TL
MythicPrint Studio Joker / Figür / Diorama / Dans

MythicPrint Studio Joker / Figür / Diorama / Dans

1.0
(1)
Kargo Bedava
950 TL
CeymSTecH Yeni Joker anime oturan araba dekorasyon oda süsü modeli çocuk oyun...

CeymSTecH Yeni Joker anime oturan araba dekorasyon oda süsü modeli çocuk oyuncak obje hediyelik

9 - 10 Yaş
1.0
(1)
Kargo Bedava
1.749,99 TL
DC COMICS - The Joker (Crisis on Infinite Earths) Aksiyon Figürü, Özel Çizgi ...

DC COMICS - The Joker (Crisis on Infinite Earths) Aksiyon Figürü, Özel Çizgi Roman Dahil

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
3.239,10 TL3.599 TL
Boratila Toys Süper Kahraman Blok Oyuncak Seti: 2 Figürlü Batman Joker Tır ve...
Bugün Kargoda

Boratila Toys Süper Kahraman Blok Oyuncak Seti: 2 Figürlü Batman Joker Tır ve Araba Seti Minecraft Temalı

3+ Yaş
2 Adede %5
349 TL
Trendyol Plus ile342,02 TL
Batman Orijinal 30 Cm Joker Figür Dc Karakter
Bugün Kargoda

Batman Orijinal 30 Cm Joker Figür Dc Karakter

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.499 TL
Batman Figür 12in The Joker S1 V1 Sstnbl SPM-6073652
Hızlı Teslimat

Batman Figür 12in The Joker S1 V1 Sstnbl SPM-6073652

12+ Yaş
Kargo Bedava
1.499,99 TL
Buki'nin Atölyesi Terlik Süsü 7 li joker iskelet venom çığlık ghostbusters
Bugün Kargoda

Buki'nin Atölyesi Terlik Süsü 7 li joker iskelet venom çığlık ghostbusters

5.0
(1)
Kupon Fırsatı
199,99 TL
Batman Imaginext DC Super Friends Aksiyon Figürleri - Joker & Harley Quinn M5...
Bugün Kargoda

Batman Imaginext DC Super Friends Aksiyon Figürleri - Joker & Harley Quinn M5645-X7649

Kargo Bedava
3.149 TL
Genel Markalar DC Comics Ninja Strike The Joker Figürü 30 cm

Genel MarkalarResmi satıcı rozeti DC Comics Ninja Strike The Joker Figürü 30 cm

3+ Yaş
Kargo Bedava
1.199 TL
Afra Tedarik Joker Kırmızı Figürü Anahtarlık Aksesuar Çanta Süsü Silikon 3D A...
Bugün Kargoda

Afra Tedarik Joker Kırmızı Figürü Anahtarlık Aksesuar Çanta Süsü Silikon 3D Aksiyon Figürü

5.0
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

201,61 TL
205,01 TL
Trendyol Plus ile191,53 TL
Zigver Joker Araba Reçine Kolye Yaratıcı Araba dikiz aynası karikatür charm f...
Bugün Kargoda

Zigver Joker Araba Reçine Kolye Yaratıcı Araba dikiz aynası karikatür charm figür

4+ Yaş
4.4
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
599 TL
mattel Dc Super Friends Imaginext The Joker Battling Robot Hgx80
Hızlı Teslimat

Mattel Dc Super Friends Imaginext The Joker Battling Robot Hgx80

4+ Yaş
5.0
(2)
Kargo Bedava
16 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.699 TL
Boratila Toys Blok Süper KahramanSeti -ÖrümcekAdam, Batman,Hulk, Kaptan Ameri...
Bugün Kargoda

Boratila Toys Blok Süper KahramanSeti -ÖrümcekAdam, Batman,Hulk, Kaptan Amerika,Demir Adam,Joker TemalıKarakterler

3+ Yaş
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
499 TL
Trendyol Plus ile489,02 TL
lstri Oturan Kılıçlı Joker Figürü Dekoratif Aksesuar Araba, Masa, Oda, Ofis I...
Hızlı Teslimat

lstri Oturan Kılıçlı Joker Figürü Dekoratif Aksesuar Araba, Masa, Oda, Ofis Için Hediyelik Süs Oyuncak

Kargo Bedava
2.499 TL
Zigver Anime Film Karakteri Hediye Koleksiyonu Serisi JOKER ANİME BASTONLU
Bugün Kargoda

Zigver Anime Film Karakteri Hediye Koleksiyonu Serisi JOKER ANİME BASTONLU

5+ Yaş
Kargo Bedava
1.499 TL
PWUL WORKS Joker 25 CM BOYUT ( The Dark Knight ) Büst / Figür

PWUL WORKS Joker 25 CM BOYUT ( The Dark Knight ) Büst / Figür

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.500 TL

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler

Joker Figür

Joker Figürleri ile Eğlencenin Keyfini Çıkarın! 🎭

Joker figürleri, pop kültürünün vazgeçilmez karakterlerinden biri olan Joker'e duyulan hayranlığı sergilemenin harika bir yoludur. Bu figürler, hem koleksiyoncular hem de hayranlar için özel tasarımlarla dolu, detaylı ve etkileyici parçalar olarak karşımıza çıkıyor. Joker figürleri, farklı versiyonları ve detaylarıyla her yaştan kişiye hitap ediyor.

  • Ana Özellikler: Gerçekçi tasarım, yüksek kaliteli malzeme, çeşitli pozisyon seçenekleri.
  • Popüler Ürünler: Hot Toys Joker, Funko Pop Joker.
  • Eşsiz ve Yenilikçi Özellikler: İleri düzey hareket kabiliyeti, LED ışıklandırmalı diorama tabanları.
  • Fiyat Aralıkları: Uygun fiyatlı seçenekler ile koleksiyonluk yüksek kaliteli figürler.

Joker figürleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. İşte, bu karakterin figürlerini keşfetmenizi sağlayacak bazı önemli bilgiler.

Joker Figür Özellikleri

Joker figürleri, pek çok farklı tasarım ve stil ile sunulmaktadır. Seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken temel özellikler şunlardır:

  • Gerçekçi Görünüm: Joaquin Phoenix veya Heath Ledger gibi ünlü oyuncuların görünümünü en iyi şekilde yansıtan detaylı heykelcilikler.
  • Hareket Kabiliyeti: 30'dan fazla hareket noktasına sahip figürler, farklı pozlar ve sergileme seçenekleri sunar.
  • Aksesuarlar: Kostümler, silahlar ve diğer nesnelerin yanı sıra clown maskeleri gibi tematik aksesuarlar da içerebilir.
  • Malzeme Kalitesi: Uzun ömürlü ve detaylı işçilik için premium malzemelerin kullanımı.

Popüler ve Yüksek Puanlı Ürünler

Birçok farklı marka ve tasarım mevcutken, bazı figürler özellikle popülerlik kazanmıştır. Örneğin:

  • Hot Toys Joker (2019): Joaquin Phoenix'in canlandırdığı Joker karakterinin detaylı makyajı ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.
  • Hot Toys Joker (The Dark Knight): Heath Ledger'ın efsanevi Joker'ine ait bir figür. Birden fazla baş ve silah ile birlikte geliyor.

Bu figürler, hem estetik açıdan hem de koleksiyon değeri açısından büyük ilgi görüyor.

Joker Figür Kategorisinin Evrimi

Son yıllarda, Joker figürleri kategorisinde önemli gelişmeler yaşanmıştır.

  • Teknolojik İyileştirmeler: Daha iyi hareket kabiliyeti sistemleri ve detaylı heykel teknikleri geliştirilmiştir.
  • Tasarım Gelişmeleri: Karakterlerin daha gerçekçi görünmesi ve filmdeki kostümlere uygun tasarımlar yapılmıştır.
  • Tüketici Tercihleri: Belirli film veya televizyon karakterlerine dayanan figürlere olan ilgi artmıştır.

Koleksiyoncular, bu figürleri satın alırken sıklıkla film veya karaktere olan bağlılıklarını göz önünde bulundururlar.

Yenilikçi ve Eşsiz Özellikler

Modern Joker figürleri, birçok yenilikçi özellik içermektedir. Bu özellikler arasında şunlar yer almaktadır:

  • Gelişmiş Hareket Kabiliyeti: Gerçekçi pozlar ve ifadeler için tasarlanmış.
  • LED Işıklı Diorama Tabanları: Temalı ortamlarla birlikte sergileme seçeneklerini artırarak görselliği zenginleştiriyor.

Bu özellikler, figürlerin sadece birer oyuncak olmanın ötesine geçmesine ve estetik birer parça olarak evlerde yer almasına olanak tanımaktadır.

Güncel Trendler

Joker figürleri arasında bazı belirgin trendler gözlemlenmektedir:

  • Filmle Uyumlu Kostümler: Figürler, belirli bir filmden veya dizi karakterinden esinlenerek tasarlanmakta.
  • Koleksiyon Değeri: Rarity ve sınırlı sayıda üretim figürler, koleksiyoncular için daha fazla değer taşımakta.

Koleksiyoncular, sık sık yeni çıkan figürleri takip ederek, en nadir ve değerli parçalara ulaşmaya çalışmaktadır.

Ortak Sorular ve Endişeler

Joker figürleri hakkında sıkça sorulan bazı sorular ve endişeler bulunmaktadır:

Joker figürleri ne kadar dayanıklıdır?

Kaliteli figürler, yüksek kaliteli malzemelerle tasarlandıkları için uzun ömürlü olma özelliğine sahiptir. Ancak, dikkatli bir şekilde kullanılmaları ve saklanmaları önerilir.

Joker figürü alırken nelere dikkat edilmelidir?

Figürlerin gerçeklik oranı, malzeme kalitesi ve aksesuarların uyumluluğu gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca, figürün hangi film veya diziden kaynaklandığı da önemlidir.

Joker figürlerinin büyüklüğü nedir?

Genellikle 30 cm civarında olan 1/6 ölçekli figürler, koleksiyoncular için ideal bir boyut sunar.

Ek aksesuarlar satın alabilir miyim?

Birçok marka, figürler için ayrı aksesuar setleri sunmaktadır. Bu setler, figürlerinizi daha zengin ve çeşitli bir şekilde sergilemenize olanak tanır.

Joker figürleri nerelerde sergilenebilir?

Figürler, özel vitrinlerde, diorama tabanlarında veya kitaplık raflarında sergilenebilir. Özellikle LED ışıklı tabanlar, görselliği artırmak için harika bir seçenektir.

Ürün Karşılaştırması

Hot Toys figürleri, detayları ve hareket kabiliyetiyle sıklıkla övülürken, daha uygun fiyatlı seçeneklere de göz atmak önemlidir. Farklı markalar arasında karşılaştırma yaparak, bütçeniz ve istediğiniz özellikler doğrultusunda en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

Aksesuarlar ve Tamamlayıcı Ürünler

Joker figürlerinizi daha etkileyici bir şekilde sergilemek için çeşitli tamamlayıcı ürünler mevcuttur:

  • Diorama Tabanları: Figürlerinizi sergilemek için temalı ortamlar.
  • Ek Aksesuarlar: Ekstra başlar, eller veya aksesuarlar, figürlerinize farklı bir hava katabilir.

Bu tür ürünler, koleksiyonunuzu daha da zenginleştirmek için harika bir fırsat sunar.

Profesyonel İncelemeler ve Uzman Görüşleri

Joker figürleri, özellikle Hot Toys markası, detay ve işçilik açısından sıkça övülmektedir. Ancak, fiyat noktası bazen eleştirilere neden olabilmektedir. Yine de, bu figürler koleksiyoncular için vazgeçilmez birer parça olarak değerlendirilmektedir.

Gelecek İnovasyonlar veya Çıkışlar

Joker figürleri kategorisi sürekli gelişmekte olup, yeni ve sınırlı sayıda üretim figürler beklenmektedir. Örneğin, Hot Toys Joker 2019 Artisan Edition sınırlı sürümünün 2024 sonları ile 2025 başında piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

Seçim Yaparken, Kullanırken ve Bakımında İpuçları

  • Film Doğruluğuna Göre Seçim Yapın: Favori filminize veya dizinize uygun figürler seçmek, koleksiyonunuzu daha anlamlı kılabilir.
  • Nazik Kullanım: Hareketli eklemlere zarar vermemek ve boyayı zedelememek için dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.
  • Korunaklı Bir Ortamda Sergileyin: Doğrudan güneş ışığından ve tozdan uzak tutarak figürlerinizin durumunu koruyabilirsiniz.

Joker Figürlerinin Daha Geniş Bağlamdaki Rolü

Joker figürleri, daha geniş bir koleksiyon ekosisteminin parçası olarak değerlendirilmektedir. Bu figürler, diğer DC veya pop kültür figürleriyle birlikte sergilenebilir ve koleksiyonunuzu zenginleştirebilir.

Çevresel veya Etik Konular

Tüketicilerin, figürlerin üretiminde kullanılan malzemelerin etik kaynağını ve ambalaj malzemelerinin çevresel etkisini göz önünde bulundurmaları önemlidir.

Fiyat Aralıkları

  • Bütçe Dostu: Daha az detay içeren temel figürler, genellikle 50 TL'nin altındadır.
  • Orta Seviye: Bazı aksesuarları içeren detaylı figürler, genellikle 50-150 TL arasında yer alır.
  • Yüksek Kalite: Hot Toys gibi yüksek kaliteli figürler, 200 TL'nin üzerinde fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

İlgili Düzenlemeler, Standartlar veya Sertifikalar

Ürünlerin malzeme ve üretim süreçleri açısından güvenlik standartlarına uygun olup olmadığını kontrol etmek önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Joker figürü nasıl korunur?

Joker figürlerinizi korumak için doğrudan güneş ışığından uzak tutmalı ve tozdan sakınmalısınız. Ayrıca, figürlerinizi nazik bir şekilde kullanarak hasar görmelerini önleyebilirsiniz.

Joker figürleri nerelerde bulunabilir?

Joker figürleri, Trendyol gibi e-ticaret platformlarında geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Koleksiyoncular, bu platformları kullanarak aradıkları figürlere kolayca ulaşabilirler.

Hangi Joker figürü en popülerdir?

Hot Toys'un ürettiği Joker figürleri, detayları ve hareket kabiliyetiyle en popüler seçenekler arasında yer almaktadır.

Joker figürlerinin boyutları ne kadar?

Genellikle 30 cm boyutundaki 1/6 ölçekli figürler, koleksiyoncular için ideal bir tercih sunar.

Joker figürü almak için en iyi zaman nedir?

Sınırlı sayıda üretilen figürler, genellikle yeni filmlerin çıkışı ile birlikte artan talep nedeniyle hızlıca tükenmektedir. Bu nedenle, yeni bir film çıktığında veya özel bir etkinlikte figür almayı düşünmek avantajlı olabilir.