placeholder
"

Kalın Topuk Bootie

" araması için 17666 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaliteli Kalın Topuk Bootie Çeşitleri Trendyol’da!

Kış aylarının vazgeçilmez parçası botlardır. Birçok model ve çeşide sahip olan botlar trende uyumlu şekilde güncellenir. Çok tercih edilen bot modellerinden birisi de kalın topuk bootiedir. Kalın topuk olan botlar, diğer bot modellerine kıyasla daha rahattırlar. Yürüyüş yaparken dahi rahatlıkla kullanılabilirler. Ayrıca kalın topuklar kolay kullanıma sahiplerdir. Bootie topuklu olmasına rağmen topuklu ayakkabıların vermiş olduğu riskleri taşımaz. Kalın olduğu için de tabanı zemini kolayca tutar. Böylece kayma, düşme gibi riskli durumların oluşması engellenir. Bootie topuklu ayakkabı ile hem şık bir görünüm oluşturabilir hem de soğuk kış günlerinde ayaklarınızı ısıtan ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Bu botların birçok modeline Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Konforlu Kalın Topuk Bot

Konforlu Kalın Topuk Bot

Kalın topuğa sahip olan botlar oldukça konforludur. Hem sağladığı yürüyüş kolaylığı hem de tasarımları ile dikkat çekerler. Kalın topuk bot modelleri çok çeşide sahiptir. İstediğiniz renkte kalın topuk bot bulabilirsiniz. Kış kombinlerinin olmazsa olmaz tamamlayıcılarından olan bu parçanın her kıyafete uygun renk ve modeli de bulunur. Kalın topuk siyah bot bu çeşitler arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Siyah tüm renklerle ve tüm kombinlerle uyum sağlayabilen bir renktir. Bu rengin ayakkabıda kullanılması üstünüzde olan tüm parçaları tamamlar. Sade, taşlı ve daha birçok şekilde tasarlanan siyah botlar bulunur. Üzerinizde bulunan kombininize göre seçim yapabilirsiniz. Kalın topuk bağcıklı bot modeli de çokça tercih edilen bir parçadır. Bağcıklı botlar hem tarz ve spor duruş sergilerken hem de şık bir görüntü oluşturur. Maskülen ve feminen tarzda birçok bağcıklı bot çeşidi bulunur. Genelde düz kalın topuğa sahip olan sade bağcıklı botlar spor kombinlerle tercih edilebilir. Şık kombinler için ise deri görünümlü ve kemer aksesuarına sahip olanlar tercih edilebilir.

Çeşitli Kalın Topuk Bootie Modelleri

Çeşitli Kalın Topuk Bootie Modelleri

Tabanı daha yüksekte olan dolayısıyla boyunuzu doğal bir şekilde uzun gösterecek bir model tercih etmek isterseniz kalın topuk platform bot tam size göre olur. Platform ayakkabılar, rahat tasarıma sahiptirler. Bu ayakkabılar ile uzun ve geniş paça modele sahip olan pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Bu bot modellerinin bir de kumaşa göre değişkenliğe sahip olanları mevcuttur. İster deri ister kalın topuk süet bot tercih edebilirsiniz. Süet ayakkabılar daha sade görünümlü ve oldukça şıktır. Islak bir bez ile kolayca temizlenebilirler. Hiçbir kombinde abartı durmazlar. Kalın topuklu bot kadınlar için vazgeçilmez olan parçalardandır. Bu botlar ile hem zarifliği hem de şıklığı yakalayabilirsiniz. Ayrıca kısa, uzun, süet, deri gibi birçok modeli ile istediğiniz şekilde seçim yapabilirsiniz. Tüm bu modellere Trendyol’da hesaplı ve uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çekici Kalın Topuk Bootie Fiyatları

Dikkat Çekici Kalın Topuk Bootie Fiyatları

Kalın topuklu kısa bot çok tercih edilen modellerden birisidir. Kısa botlar özellikle pantolonların ve eteklerin altına çok yakışırlar. Kalın topuklu kısa bot modelleri spor görünümden şık görünüme yüzlerce model içerir. Özellikle karlı havalarda bot seçimi yapmak oldukça zordur. Ancak kalın topuklu botların geniş tabanları sayesinde bu konuda tereddüte düşmenize gerek kalmaz. Tabanları zemini tutacak şekilde tasarlanır. Kalın topuklu postal bot modelleri gündelikte tercih edilebilecek bir numaralı çeşitlerdendir. Spor bir görünüme sahip olduğu için her kombin ile uyumludur. Özellikle siyah rengi tercih edilir. Sonbahar renklerinden olan vizon kalın topuklu bootie de çok tercih edilen renkler arasındadır. Bir de hem şık hem de gündelik hayatta kullanılabilecek bir model olan kalın topuk çorap bot çeşidi çok tercih edilir. Kışın şıklığı yakalamak için önde gelen modellerdendir. Kalın topuklu yarım bot, uzun bot gibi birçok modeli Trendyol’dan indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.