Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat
Kumaş Teknolojisi
Bağlama Şekli
Boy / Ölçü
Desen
Dış Materyal
Ek Özellik
Kalıp
Kullanım Alanı
Materyal
Taban
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Deri Kalitesi
Taban Materyali
İç Taban Materyali
Astar Materyali
Saya Materyali
Ortam
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Yüksek Topuklu Bot

" araması için 6409 sonuç listeleniyor

Yüksek Topuklu Bot Çeşitleri Trendyol'da!

Geçmişten bu yana insanların aktif bir şekilde kullandığı ürünlerden birisi de ayakkabılardır. Farklı mevsim koşullarına uyum sağlayan özellikleri sayesinde ayaklarımız için koruma sağlar. Çevre koşullarına karşı hem tasarım hem de işlevsel anlamda fayda sağlar. Yüksek topuklu bot zorlu geçen mevsim şartları için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Suni deri, rugn, deri, kanvas, plastik ve süet kumaş türleri ile dizayn edilen bu ayakkabı modelleri her ortamda sizlerin daha şık görünmesini sağlar. Tüm kombinlerle rahat bir şekilde uyum sağlayan özellikleri ile hem kadın hem de erkek kullanımı için farklı modelleri mevcuttur. Marka özelinde sunulan bu ürün modelleri arasında kendi zevk ve beğeninize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Topuk kısmı hafif yüksek formda yer aldığı için boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir. Titizlikle dizayn edilen yüksek topuklu bot modelleri tasarımlarında rahatlık ve şıklık her zaman ön plandadır.

Farklı Model Seçenekleri ile Yüksek Topuklu Bot

Yüksek topuklu bot kadın kullanıcılar için tasarlanan modellerinde dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Kullanıcıların tüm ihtiyaç ve beklentileri yanıt veren özellikleri ile farklı renk skalası mevcuttur. Botlar genel anlamda düz ve topuklu olarak ayrılmaktadır. Kaliteli kumaş seçenekleri ile dizayn edilen bu modellerde materyal ya da aksesuar seçimleri önemlidir. Kadın topuklu bot modelleri, teknolojik gelişmelerden faydalanarak tasarlanmaktadır. İnsanların ayak anatomisine uygun tasarımlar ortaya koyulduğundan kendi ayaklarınız için uygun seçenekleri bulmanız mümkün. Bu ürünler sayesinde mükemmel yürüyüş performansı elde edebileceğiniz gibi iç yapılarındaki özel astarları sayesinde rüzgar ve soğuğa karşı dayanıklılık gösterir. Ayrıca su geçirmeyen özel deri ayakkabılar, sızdırmazlık özelliği sayesinde nemi ayaklarınızdan uzak tutmanıza olanak tanır. Her zaman kuru kalan ayaklarınız sayesinde hastalıklara karşı önlem almış olursunuz.

Tarzınızın Tamamlayıcısı Yüksek Topuklu Bot

Esnek ve hafif yapıları ile ayak eklem hareketlerinde büyük kolaylık tanır. Özgürce hareket ederek konforlu tasarımlar sayesinde omurilik ve bel üzerinde baskı oluşmaz. Rahatlık ve sağlık açısından kusursuzluğu simgeleyen yüksek topuklu erkek bot modelleri ileri teknoloji sayesinde nefes alır özellikler sunar. Bakteri ve koku üretmeyen özel iç tasarımlar ile vurma, kaşıntı ve terletme gibi durumlar oluşmaz. Eşsiz şıklığın en önemli ürünlerinden birisi olan siyah yüksek topuklu bot modelleri, farklı zevk ve tarzlara hitap eden seçeneklere sahiptir. Cırt cırtlı, bağcıklı, fermuarlı, ince, alçak ve kalın yüksek topuklu bot çeşitleri yer alır. Vücudunuzun daha zarif ve fit gösteren bu ürün modelleri, modanın trend çizgilerinin özgün bir şekilde yorumlanmasını sağlar. Spor ve klasik giyiminizde size eşlik eden beyaz yüksek topuklu bot günlük kullanım için uygunluk sağlar. Tarzınızın adeta tamamlayıcısı olan bu ürün modelleri, sivri ve oval burun alternatifleriyle rahat yürümenizi sağlar.

Yüksek Topuklu Bot Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Yüksek topuklu bot fiyatları marka, üründe kullanılan materyal aksesuar detaylarına göre belirlenmektedir. Genel anlamda her bütçeye uygun seçenekler sunan bu ürün kullanıcıların zevk ve ihtiyaçlarına göre geniş bir skalada yer alır. Bu kapsamda kullanıcıların satın almadan önce ihtiyaç ve beklentilerine doğru karar vermesi önemlidir. Bu sayede ürünün kombinlenmesi, kullanım yeri gibi detayları daha iyi organize edebilirsiniz. Kolay kullanım sunmanın yanı sıra dayanıklı yapısı ile de ön planda olan bu ürün, uzun süreli olarak kullanabilir. Temizliği ve bakımları da çok kolaydır. Konfor açısından kusursuz ürün seçeneklerini göz atmak için Trendyol'un web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ürün özellikleri, fiyatları ve merak ettiğiniz tüm detaylar tek tıkla sizlerle buluşuyor.