Karaca Inox Powermix Smoothie Blender 1801 153.01.06.3246

Satıcı : FATMA ULU
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
1.649 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Karaca Inox Powermix Smoothie Blender 1801

Geri Bildirim Ver
 • Motor Gücü: 1800 W
 • Hacim: 1.8 Litre
 • 2 Yıl Garantilidir.
 • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
 • Renk Beyaz
Geri Bildirim Ver

Karaca Powermix Smoothie Blender 1801

Milkshake ve smoothie hazırlamak için özel olarak tasarlanan bıçakları, buz ve farklı ürünleri tek seferde sıvı hale getirmektedir. Buz kırma özelliğiyle, sayısız malzemeyi bir arada karıştırma imkanı sunan Powermix Smoothie Blender 1801, 1.8 lt boyutunda geniş karıştırma haznesine sahiptir. Maksimum ürünü tek seferde hazırlamak için özel olarak tasarlanan geniş karıştırma haznesiyle, smoothie ve milkshake gibi içecekler kolaylıkla hazırlanmaktadır. Maksimum performansı daha az enerji harcayarak elde etmek amacıyla, 1800 Watt motor gücü tercih edilmiştir. Kolay kullanım için özel olarak tasarlanan Karaca Smoothie Blender panelinde, 3 farklı kullanım modu yer almaktadır. Tamamen cam malzemeden elde edilen karıştırma haznesi, yiyeceklerin vitamin değerlerini kaybetmesini engellemektedir. Besin değerinin korunmasını sağlayan karıştırma sürahisi, ürünleri saklamak ve servis etmek için de kullanılmaktadır.

 • Keskin Bıçaklar
 • Geniş Karıştırma Haznesi
 • Ekstra Motor Gücü

Ergonomik Tasarımla Kullanım Kolaylığı

Smoothie ve milkshake hazırlığı için özel olarak hazırlanan cam sürahi tasarımı, 1.8 lt boyutuyla maksimum kullanım alanı sunmaktadır. İçecek hazırlamak için kullanılmasının yanında, çorba ve püre hazırlığı için de sorunsuz şekilde tercih edilebilir. Karıştırma haznesinde yer alan bıçaklar, paslanmaz çelikten elde edilmiştir. Dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmesi, buz kırma özelliği başta olmak üzere, tüm yiyeceklerin parçalanmasını sağlayacaktır. Paslanmaz çelik bıçaklarının kolayca çıkarılması ve makinede yıkanabilir olması, kullanım kolaylığı sunmaktadır. Karıştırma kabı için tercih edilen cam malzeme, kırılmaya karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Karıştırma sürahisinin sızıntı yapmasını engellemek amacıyla, kapak kısmında vakum sistemi tercih edilmiştir. Powermix Smoothie Blender 1801 özellikleri, sayfamızdaki açıklama bölümünde tüm detaylarıyla açıklanmıştır. Özellikle bölümünde belirtilen sürahi boyutu, maksimum kapasite için özel olarak tasarlanmıştır.

Geniş Karıştırma Haznesiyle Daha Fazla Smoothie

1.8 lt hacme sahip olan karıştırma sürahisi, Powermix Smoothie blender’ın daha fazla içeceği hazırlamasını sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik üst gövdesi, kullanım sonrasında kolaylıkla çıkarılmakta ve temizlenmektedir. Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olan cam sürahisi, kalın cam özelliğiyle kırılmaya karşı dayanıklıdır. Karıştırma esnasında, içeceğe farklı malzemelerin eklenebilmesi için sürahi kapağında açılır kapanır bir bölüme yer verilmiştir. Kapağın tamamen çıkmasını engelleyen tasarım, çevrilebilir küçük bir pencereyle desteklenmiştir. Kullanılmadığı anlarda kapakta boşluk olmasını engelleyen üst kapak, çevrilir güvenlik sistemi sayesinde ürünün etrafa sıçraması engellenmektedir. 9 farklı hız ayarına sahip olan Powermix Smoothie Blender 1801 avantajları arasında, buz ve farklı malzemeleri istenen boyutlarda parçalaması yer almaktadır. Parçalı içecekler hazırlamak için daha düşük seviyedeki çalışma ayarı seçilirken, maksimum parçalama ve pürüzsüz bir yapı için yüksek seviyeler kullanılabilir.

Üstün Buz Kırma Teknolojisiyle Maksimum Performans

Buzdolabından çıkan ve hala sertliğini koruyan buz küpleri, Powermix Smoothie Blender 1801 özellikleri sayesinde saniyeler içerisinde parçalara ayrılmaktadır. İçeceklere buzun daha etkili şekilde yayılması ve soğukluğun tüm malzemelere geçebilmesi için buzların bekletilmeden karıştırılması gerekir. Paslanmaz çelikten elde edilen keskin bıçaklar, buzu saniyeler içerisinde parçalara ayırır ve içeceği hazır hale getirir. Buz kırma özelliğinin yer aldığı ana gövdede, bıçakların dönme ve parçalama hızı istenen seviyeye kadar artırılmakta ya da azaltılmaktadır. Geniş cam haznesi, besinleri ayrı ayrı parçalama zorunluluğunu ortadan kaldırmakta ve içeceğin tek haznede hazırlanmasını sağlamaktadır. Tek seferde daha fazla miktarda içecek hazırlanmasını sağlayan geniş haznesi, 0,5 lt alt sınırda çalışabilir. Karıştırma süresinin kısalmasını sağlayan maksimum parçalanma gücü, Powermix Smoothie Blender 1801 kullananların yorumlarında tam not almıştır. Siz de bu ürünü uygun fiyatlarla Trendyol'dan satın alabilirsiniz.