"

Kargo Poşeti

" araması için 1632 sonuç listeleniyor

Güvenli Taşıma İçin Kargo Poşeti Seçenekleri Trendyol'da!

Birbirinden farklı markaların, ihtiyaç dahilinde üretilen bu ürünleri pek çok farklı modelde değişiklik gösterir. Bu noktada model ölçüleri küçük, büyük kargo poşeti gibi farklı sınıflara ayrılır. Bu sınıflar temsilidir ve marka çeşitleri üzerinde pek çok farklı boy seçeneği bulunabilir. Kargo poşeti boyları özellikle bu şekilde sıfatlar ile belirtilse de her ürün için uzunluk ölçüleri bulunur. Bu nedenle markalar tarafından satışı yapılan ürünlerden de yola çıkarak uygun çeşitli ölçüleri belirlemek mümkündür. Müşterilere sunulan tüm çeşitli modellerde her boydan ürünün olmasına dikkat edilir. Büyük modellerin çok özene ihtiyacı olur bu nedenle özellikle farklı siparişler ve özel boyutlar için üretilen kişiye özel kargo poşeti özenle tasarlanır ve hazırlanır. Aynı zamanda farklı geometriye sahip çeşitlerin taşınmasında görevliler gerekli özeni gösteremez. Bu nedenle farklı şekillere sahip modeller için özel tasarlanmış vakumlu kargo poşeti kullanılması önem kazanır ve bu ürünler için tasarlanan markaların model ebatları da çeşitlilik gösterebilir. Bir tasarımın satın alınmasından sonra pek çok kişi bu modelleri yeniden kullanır. Bu nedenle bu malzeme kullanımı arttıkça çıkan çöp miktarı da artar. Sonunda bir şekilde doğaya karışan bu çöplerin doğaya zarar vermemesi çok önemli. Özellikle plastik malzemelerin okyansları ve toprağı kirlettiği düşünüldüğünde bu modellerde oluşan çöpler de büyük önem arz eder. Hayatın her alanında insanların ve devletlerin de bilinçli hale gelmesiyle bu çeşitlerin üretiminde belirli standartlar oluşturulur. Bu malzemelerin çok yüksek sayılarda kullanılmasından dolayı çevreyi kirletmesi çok muhtemel olduğu için bu standart modelleri doğada kolayca çözünen malzemelerden yapılmasını şart koşar. Geleneksel malzemelerden üretilen bu malzemeler doğada yüzlerce yıl boyunca çözünmeden kalsa da standartlara uygun olarak üretilmiş geri dönüşümlü kargo poşeti sadece birkaç yıl içinde toprak ve su tarafından çözülür. Bu sayede çevre korunur ve çevre bilinci de artır. Bu nedenle ürünlerinizi yollamak için kullanacağınız bu malzemeleri kısa süre içinde doğada çözünür ve hiçbir şekilde doğayı kirletmez. Plastik kargo poşeti kullanımı da bu şekilde rahatlıkla karşılanmış olur ve arada bir fark olmaz.

Kullanım Amacına Göre Kargo Poşeti Çeşitleri

Kullanım Amacına Göre Kargo Poşeti Çeşitleri

Farklı tasarımlardan oluşan oldukça pratiklik sağlayan airbag, hava baloncuklu olmasıyla taşıyabileceğiniz ürünleri oluşabilecek hasarlara karşı korur. Genellikle bu durum için airbag kargo poşeti üzerinde cep bulunan seçenekler tercih edilir. Bu şekilde üretilen cepler şeffaf bir görünüme sahip olur. Bu durum özellikle sipariş ve adres bilgilerinin yazdığı kağıt kargo poşeti üzerine eklemek için çok iyi bir seçenektir. Bu ürünler cep model çeşitleri ya da ceplik modelleri olarak da bilinir. Aynı zamanda farklı evrakların gönderilmesi için de çeşitli modeller kullanılır. Evrak olarak da bilinen bu ürünler evrakların düzenli bir şekilde gönderilmesini sağlayacak şekilde üretilir. Boyut olarak A4 kağıt boyutuna uygun şekilde üretilir ya da evrakların katlanmadan ya da kıvrılmadan gönderilmesine olanak sağlar. Bu durum aynı zamanda içinde evrak taşındığının anlaşılmasını da sağladığı için görevlilerin özen göstermesini de sağlayabilir. Evrak bulunan siparişlerin özensiz taşınması evrakların buruşması ya da yırtılmasıyla sonuçlanabileceği için bu tür modeller için özel tasarlanmış özel tasarımlar kullanılması gerekir. Tasarımlar ile uğraşmak isteyen ya da hoş görünüme sahip bir dolap kargo poşeti arayanlar için tek renk ve sade modelleri de mevcut. Çok tercih edilen modellerin arasında beyaz modelleri de bulunur. Sade görünümü ve göz yormayan hoş tonuyla beyaz renk malzemelere iyi uyum sağlar. Müşterilerin istediği gıdaların dondurulması ve ihtiyaç dahilinde tekrardan kullanılması için yardımcı olan buzlu kargo poşeti tercih eder. Müşteriler önceden tasarlanmış çeşitlerine bakarak renkli ve hoş ürünleri tercih edebilir. Özellikle gönderilen ürün ya da markanızın karakteriyle uyumlu bir çeşitli modelleri bulabilirsiniz. Bu çeşitlere hayatın her alanında genellikle evraklar için gri, elektronik ürünler için siyah ya da koyu gri gibi renkler tercih edilirken bu ürünlerin tek renk olması istenir. Bu durum tamamen müşterilerin zevklerine bağlıdır. Markanızın ve ürünlerinizi hangi renkle uyumlu olduğunu ve çok iyi bir izlenim bıraktığını düşünüyorsanız o renklerde bir seçim yapabilirsiniz. Çok kullanılan ürünlerden biri olan mini kargo poşeti kısa sürede tükenir. Bu nedenle sipariş verirken çok alım yapmak son derece mantıklı olur. Bu şekilde belirli bir süre boyunca yeterli olacak miktarda çeşitli modelleri alınabilir. Kargo poşeti satın al seçenekleri içinde toplu satış imkanı sunan Trendyol ile yüksek miktarlarda alım yaparak uzun süre boyunca yeterli olacak çeşitli modelleri temin etmek artık çok kolaydır. Pek çok modelde olduğu gibi bu çeşit alımlarında da toplu alımlar iyice avantajlıdır. Markaların bu malzemeleri birim fiyat üzerinden hesaplanır ve buna göre fiyat belirlenir. Çok sayıda alım yapıldığında uygulanan toplu alım indirimleriyle bir model için ödenen birim fiyat düşük seviyelere iner. Bu da toplu alımları uzun süreli kullanımlarda iyice avantajlı ve ekonomik kılar.

Baskılı Seçenekleriyle Kargo Poşeti

Baskılı Seçenekleriyle Kargo Poşeti

İnternet alışverişlerinin artmasıyla son derece hassas çeşitler de internet üzerinden hizmete sunulur hale gelir. Özellikle taşınması sırasında özen gösterilmezse kırılması çok muhtemel olan malzemeler her zaman iyi ilgiyi göremeyebilir. Bu gibi durumlarda malzemelerin kırılmamasını sağlamak ve firmalarla sorun yaşamamak için balonlu kargo poşeti gibi seçenekler devreye girer. Havalı malzemeler ya da havalı şişme kargo poşeti olarak da bilinen bu malzemelerin modellerin etrafında koruyucu bir kalkan oluşturur. İçinde bulunan hava sayesinde şişer ve olası darbelerde darbe zemini ile malzeme arasına bir bariyer girmesini sağlar. Bu sayede özellikle ani darbelerde bulunan şok etkisi engellenir ve darbenin enerjisi emilir. Pat patlı kargo poşeti ile hassas ve kırılgan ürünleri hem yurt içi hem de yurt dışında bulunan pek çok noktaya gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz. Hassas ve kırılgan malzemeler için kullanılabilecek çeşitlerden biri de pat patlı modellerdir. Bu model içinde bulunan yüzlerce içi hava dolu baloncuk cam gibi kırılgan ürünlerin taşınması sırasında ekstra güvenlik sağlar. Bu şekilde küçük baloncuklar siparişlerin darbe alması gibi durumlarda siparişlerinizi koruyarak darbenin etkisini büyük oranda azaltır. Aynı zamanda baloncuklu malzemeler birden fazla kez de kullanılabilir. Son dönemlerde en çok talep edilen ürünlerden biri şeffaf kargo poşeti. Özellikle tekstil ya da kozmetik ürünleri satan butiklerin model kalitesini kanıtlamak için kullandıkları bu yöntem giderek popüler bir görünüm kazanır. Trendyol uygulamasından tercih ettiğiniz tasarımları sipariş vererek, gelen modellerin şeffaf aynı zamanda kaliteli gelmesiyle müşterilere oldukça güven verir. Özellikle ilk kez satın alınan bir modelin birebir olup olmadığını anlamak müşteriler için önem arz eder. Bu şekilde diğer modellerden hava kanallı kargo poşeti kullanarak siparişlerin ve çeşitlerin müşteri gözünde çokça memnun edici olmasını sağlamak mümkündür. Bu şekilde satışlarını arttıran pek çok marka ve butik bulunur. Üstelik hava kanallı malzemeler ile bir fark da taşınır. Malzeme kalitesi ya da dayanıklılık açısından geleneksel ürünlerle aynı standartları paylaşır. Trendyol'un avantajlı fiyat olanaklarıyla bu işlevsel tasarımlara hemen sahip olabilirsiniz.

Hassas Ürünler İçin Kargo Poşeti

Hassas Ürünler İçin Kargo Poşeti

Naylon kargo poşeti satın alınan ürünler için ilk izlenimi oluşturur. Aynı zamanda farklı şehirler arasında ve farklı görevliler tarafından taşınır. Bu süreçte hoş ve dikkat çekici bir görünüme sahip bu modelleri kullanmak önemli. Markaların farklı çeşit dikkat çekici ve kaliteli bir tasarımı olduğunda bu durum hem satılan modellerin hem de markaların reklamını yapmak için en iyi seçeneklerden biri haline gelir. Özellikle marka prestijini arttırmak için logolu kargo poşeti seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Zekice tasarlanmış bir şık tasarım ile markanın dikkat çekmesi sağlar. Tasarımlar müşterinin isteğine göre yapılabildiği gibi hazır halde de bulunur. Hazır tasarımlar ile hiçbir zahmete girmeden birbirinden güzel ve kaliteli baskılı kargo poşeti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Baskılı malzemelerin fiyatları da diğer seçenekler kadar uygundur. Bu şekilde yüksek maliyete sebebiyet vermeden markanızın tasarımlarını şık hale getirebilirsiniz. Bu şık malzemeler yüksek kaliteli olduğunu söylemek için birden fazla parametre bulunur. Bunlardan biri dış görünümdür. İçinde taşınan eşyaları iyi şekilde yansıtacak ve firmanın vizyonunu vurgulayacak bir malzeme olması gerekir. Burada bu malzemelerin tasarımı kadar baskı ve model kalitesi de önemlidir. Malzeme kalitesi kötü olan bir modelin hiçbir durumda sadece tasarım ile ön plana çıkmaz. Trendyol üzerinden müşterilere sunulan bu şık modeller yüksek standartlar göz önünde bulundurularak üretilir. Çevreye karşı duyarlı, markaların ihtiyaçlarının iyi şekilde karşılayacak şekilde tasarlanan modeller kargo poşeti fiyatları ile avantajlı kampanya fırsatlarından uygun fiyata alabilirsiniz. Trendyol üzerinden sipariş edeceğiniz işlevsel malzemeler bu standartlar göz önünde bulundurularak üretilir ve geri dönüşümlü çeşitlerin malzeme üretiminde kullanılması sağlanır. Trendyol'un avantajlı günlerinden kargo poşeti indirim kampanya fırsatlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Kullanım Olanağı Sunan Kargo Poşeti Boyutları

Kullanım Olanağı Sunan Kargo Poşeti Boyutları

Günlük hayatta sıkça kullanılan baskısız kargo poşeti düşünülenden önemli bir modeldir. Malzemenin dayanıklılığı kadar çevreye verdiği zarar da büyük önem arz eder. Her gün milyonlarca kargo poşeti 1000 adet kutu şeklinde satın alınıp dünyanın her yerinde kullanıldığı düşünüldüğünde bu durum büyük özen gerektirir. Farklı çeşitleri bulunan çift bantlı kargo poşeti geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için işletmeler tarafından beğeni toplar. Model çift taraflı olduğu için büyük bir avantaj sağlayıp oldukça işlevsel bir boyuttadır. Diğer modellerden farkı iki taraf kullanımıdır. Kullanımı sağlıklı olduğu için müşteriler tarafından oldukça tercih edilir. Evde ya da fabrika alanlarında bu gibi işlevsel tasarımlara rastlayabilirsiniz. Çift taraflı olduğu için oldukça avantajlı olarak kullanılır ve diğer türlere nazaran çevre kirliliği adına da yol açmaz. Bu nedenle doğada çözünen, geri dönüşümü mümkün olan el geçmeli kargo poşeti kullanılması da önemli hale gelir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internetten alışveriş her geçen gün de yaygın hale gelir. İnternetten yapılan alışverişlerde kişilerin ürünleri sipariş yoluyla gönderildiği için her üründe bu malzemelerin kullanılması gerekir. Verilen her siparişte bulunan bu çeşitler o kadar yaygın bir kullanıma sahip ki pek çok müşteri tarafından tercih edilir. Siparişlerin gönderi türü ve gönderi amacına göre belirli çeşitleri bulunur. Baskılı şeffaf, baskısız cepli, gri, pembe, siyah kargo poşet rengi gibi çeşitler bu malzemelerin çok işlevsel bir hal alması sağlanır. Şeffaf malzeme fiyatları her bütçeye hitap etmesi amaçlanır. Bu nedenle ürünlerini göndermek için şeffaf malzemelerden yararlanmak isteyenler için bu durum ekstra maliyete de sebep olmaz. Siz de Trendyol'un kargo poşeti online alışverişlerde evinizin konforunda ihtiyacınıza uyan çeşitleri bulabilir ve anında sahip olabilirsiniz.

Farklı Boy Seçenekleriyle Kargo Poşeti

Farklı Boy Seçenekleriyle Kargo Poşeti

Sırada bulunan malzemelerin farklı olarak büyük boy siparişler için büyük ürünleri gerekir. Battal boy olarak da bilinen bu ürünler aslında birbirinden farklı. Büyük boy olarak bilinen seçenek orta boydan sonra gelen boy olarak müşterilere sunulur. Büyük boy olarak bilinen 35x45, 45x55 kargo poşeti için genellikle verilen boy ölçüleri de 35 x 45 cm etrafında değişir. Bu ölçülere de bakıldığında büyük boy seçeneği orta boy ile battal boy arasında kalır. Farklı şekil ya da boyutlardaki ürünlerin gönderilmesi için önemli bir seçenek olur. Battal boy çeşitler ise büyük boy modellerin yeterli olmadığı durumlarda devreye girer. Battal boy için önerilen standart boyutlar ise 48 x 55 cm. Bu boyutlar battal boy için sıklıkla kullanılsa da ürünü satın almadan önce teknik özelliklerini incelemekte fayda var. Boyutlar ürüne ve marka üzerindeki diğer markalara göre farklılık gösterebilir. Battal boy kullanarak birden fazla parçaya sahip ürünleri tek bir şekil halinde gönderebilirsiniz. Bu durum iş yükünü azaltmak için de son derece avantajlı. Eşyaların ağzını kapatmak için farklı bantlar ve yöntemler düşünmeye gerek yok. Kendinden yapışkanlı kargo poşeti ile eşyaların ağzını kapatmak çok kolaydır. Yapışkanlı bölge üzerinde koruyucu bir bant ile gönderilir. Ürünler bu malzemelerin içine yerleştirildikten sonra koruyucu bant çıkarılır. Ardından yapışkanlı bölgenin malzemelerin ağzını kapatacak şekilde temas etmesi sağlanır. Kilitli kargo poşeti kullanırken kilit bölgenin başka bir zemine temas etmemesi önemlidir. Özellikle çevrede bulunan toz ve kir gibi faktörler kilitli bölge ile temas ettiğinde kısa süre içinde buraya tutunarak kilidinin etkisini azaltır. Bu nedenle kilitli bölgenin kullanımdan önce açılmaması ve açıldıktan sonra da zaman kaybetmeden kilitlenmesi gerekir. Ek olarak patlayan kargo poşeti keyiflice kullanarak istediğiniz eşyaları gönderme işlemini kısa süre içinde yapabilirsiniz. Siz de bu seçenekleri Trendyol'dan alarak kolayca deneyimleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Kargo Poşeti Seçenekleri

Bütçe Dostu Kargo Poşeti Seçenekleri

Kargo poşeti çeşitleri temelde aynı amaca hizmet etse de ürünlerin çeşitlerine göre seçenek de çeşitlilik gösterir. Belirli ürünler hassas olduğu için yüksek koruma gerektirir. Bu gibi durumlar için havalı kargo poşeti gibi ürünler kullanılır. Buna ek olarak modeller farklı tasarımlara da sahiptir. Ürünlerini gönderirken kendi reklamını yapmak isteyen pek çok marka bu çeşitlerde de kendi tasarımını kullanmak ister. Buna ek olarak bu çeşitler naylon malzemeler kullanılarak üretilir. Bu malzemelerin boyanması için de farklı kimyasalların kullanılması gerekir. Kullanılan boya malzemelerinin doğa ile uyumlu olması ve doğada çözünebilir olması çok önemlidir. Aksi takdirde her göndermeden sonra çöp durumuna gelen bu seçenekler çevre için kirletici bir etken haline gelir. Seçeneklerin çevre için bir tehdit olmasının tek sebebi kullanan boyalar değildir. Çeşitlerin üretiminde kullanılan plastik ve naylon malzemeler de doğada çözünme süresi çok uzun olan malzemedir. Bu nedenle çeşitlerin kullanım amacından bağımsız olarak mümkün olduğunca doğada çözünmeye uygun olacak şekilde üretilmesi gerekir. Tasarımların çeşitleri kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Belirli ürünlerin taşınmasında ekstra hassasiyet gerektiği için korumalı seçenekler de kullanılabilir. Bunların dışında şeffaf ya da renkli kargo poşeti de tasarım anlamında farklılık gösteren üründür. Yine baskılı çeşitler de ürün ya da markanın reklamını yapmak için sıklıkla tercih edilir. Model çeşitlerinde sık kullanılan ürünler bunlar olsa da farklı ürünler için özel boyutlarda ve şekillerde modellerde de bulunur. Bunun dışında cepli kargo poşeti de fatura ya da adres etiketi gibi dökümanları koymak için avantaj sağlar. Bu tür özel kargo poşeti çeşitleri için Trendyol avantajlı ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.