İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Kapasite
Model
Renk
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Katlanır Piknik Masası

" araması için 101 sonuç listeleniyor

Katlanır Piknik Masası Çeşitleri ile Her Yerde Piknik Keyfi

Katlanır piknik masası, pikniğe gittiğinizde size büyük kolaylık sağlayan ürünler arasında yer alır. Sahilde, bahçede, balığa çıktığınızda ya da evinizin balkonunda kullanabileceğiniz konforlu bir üründür. Sadece yaz sezonunda değil, her sezon kullanılabilir. Arabanıza rahatça sığdırabileceğiniz boyuttaki katlanan piknik masası sayesinde daha hijyenik bir ortamda yemek yiyebilirsiniz. Masaların temizliği de oldukça kolaydır. Portatif katlanır piknik masası modellerinin pratik kullanımı misafir ağırlarken de kurtarıcı olabilir. Çok fazla modeli bulunan ürünlerden ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Kullanışlı Katlanır Piknik Masası Modelleri

Kullanışlı Katlanır Piknik Masası Modelleri

Açık hava keyfini doyasıya süreceğiniz katlanabilir piknik masası modelleri size pek çok seçenek sunar. Ahşap, granit, suntalam, plastik ve metal olarak üretilen çeşitleri vardır. Doğal malzemeler kullanılarak yapılan ahşap katlanır piknik masası modelleri diğer tüm modeller gibi kullanışlıdır. Vernikli olan bu ürünler uzun ömürlüdür. Plastik ürünlere göre daha sağlam yapıları vardır. Dış mekân şartlarından korumak için üzerine gerekli koruyucu kaplamaları yapılır. Katlanır piknik masası granit modeller, 1. kalite ahşap kullanılarak üretilir. Paslanma ve kararma gibi sorunlar yaşanmaması için özel koruyucular kullanılır. Katlanır piknik masası plastik modelleri kaliteli plastikten üretilir. Renklerinde solma gibi olumsuz durumlar meydana gelmemesi için üretiminde çeşitli malzemeler kullanılır. Metallerle güçlendirilen plastik masa modelleri kolay kolay esnemez. Katlanır piknik masası alüminyum modelleri dayanıklı ürünler arasındadır. Ayakları çelik olan bu modellerde genellikle yüzeyde MDF kullanılır. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modelleri de bulunur. Katlanır piknik masası sandalyeli modelleri hem kullanışlıdır hem de az yer kaplar. Birbirinden farklı katlanır piknik masası modellerini Trendyol üzerinden inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

Özellikleri ile Her İhtiyacı Karşılayan Katlanır Piknik Masası

Özellikleri ile Her İhtiyacı Karşılayan Katlanır Piknik Masası

Katlanır piknik masası çeşitleri, üretiminde kullanılan malzemesinden rengine kadar pek çok farklılık gösterir. Katlanır piknik masası çeşitleri, çok amaçlı ve fonksiyonel ürünlerdir. Araba ve evde kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Katlanır özelliği sayesinde yer kaplamaz. Portatif katlanır piknik masası 65x65x65 ve diğer tüm masaların ebatları, yükseklikleri ve ağırlıkları ihtiyaca göre farklılık gösterir. Hem elde hem de sırtta taşımanızı sağlayan katlanır piknik masası çantalı size ayrı bir konfor sağlar. Kurulum gerektiren modellerde bu pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Aile sayınıza göre 4 kişilik katlanır piknik masası ya da daha küçük boyutta olan modelleri de vardır. Ürünlerde güvenlik amacı ile sert yay kullanılır. Farklı özelliklere sahip ürünleri Trendyol’u ziyaret ederek inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Katlanır Piknik Masası Fiyatları Trendyol’da

Katlanır Piknik Masası Fiyatları Trendyol’da

Hafif yapıları ile geniş kullanım alanına sahip katlanır piknik masası modelleri, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Renkleri, modelleri, yapıları, üretiminde kullanılan malzemeleri ve daha pek çok kriter fiyata doğrudan etki edebilir. Farklı tasarım ve özelliklere sahip küçük katlanır piknik masası modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçme şansı size sunulur. Tek masa olduğu gibi katlanabilir piknik masası seti de seçenekler arasında bulunur. Ürünü set halinde satın almak tek masaya göre fiyat açısından daha avantajlı olabilir. İhtiyacınıza göre katlanır piknik masası 60x120 ve katlanabilir piknik masası 60x80 seçenekler arasında yer alır. Sahilde ya da gölge olmayan bir yerde piknik yaptığınızda katlanır piknik masası şemsiyeli modelleri değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize, kendinize ya da doğasever arkadaşlarınıza hediye etmek için katlanır piknik masası takımı ideal bir tercih olabilir. Renk renk, çeşit çeşit katlanır piknik masası modellerine Trendyol üzerinden ulaşarak güvenle satın alabilirsiniz.

Katlanır Piknik Masası Kullanışlı Mıdır?

Katlanır özelliğe sahip olan piknik masaları yer açısından son derece avantaj sağlar. Pikniğe giderken eşya kalabalığı çoğu zaman sorun oluşturur. Bu kalabalık için katlanabilen özelliğe sahip masalar sıkıntı yaşamadan taşınmasına imkan sağlar. Farklı materyal kullanılarak dizayn edilen çeşitli modeller bulunur. Bagaj boyutuna uygun tasarımı ile her yere götürme şansına sahip olunur. Üst kısmı ve ayak kısımlarının katlanabilen formda olanları daha küçük yer kaplar. Böylelikle diğer piknik malzemeleri için geniş alan kalır. Uygun boyutta model seçimi yapılarak yer tasarrufu sağlamak mümkündür. Kolay kullanımı ve taşınması sayesinde beğenilen bir tasarımdır.

Katlanır Piknik Masası Nereden Alınır?

Aranan katlanır piknik masası modellerine avantajlı fiyatlarla Trendyol’dan ulaşmak mümkün olur. Bu sayede istenen ve ihtiyaç duyulan katlanır piknik masası tasarımı kolayca bulunabilir. Bu noktada son derece kapsamlı bir yelpaze söz konusudur. Üretim materyali açısından farklılık gösteren modeller vardır. Böylece zevke göre seçim yapılabilir. Ürünleri satın alırken kullanım alanını göz önünde bulundurmak gerekir. Aynı zamanda dış tasarım ve üretim materyali de bu noktada son derece önemlidir. Trendyol üzerinden tüm seçenekleri detaylı biçimde inceleme şansınız vardır. Buradan dilediğiniz tasarımı son derece cazip imkanlar ile satın alabilirsiniz.

Katlanır Piknik Masası Kaç Kişiliktir?

Genelde yapısı gereği 4 ya da 6 kişilik katlanır piknik masaları kullanılır. Dolayısıyla ağırlık olarak bu modellerin üretimi yapılır. Kalabalık aileler için birden fazla masa alımı yapılabilir. Böylece kişi sayısına göre alan sağlanmış olur. Modellerin pratik kullanıma sahip olması, kişiler için avantaj oluşturur. Gidilen her alana kolayca taşıma imkanıyla yaygın olarak kullanıma sahip bir tasarımdır. Kalabalık olmayan aileler için ve katlanır özelliği ile boyutları çok geniş olmasa da memnun kalınan bir üründür. Modeller ise genel olarak 4 ya da 6 kişilik şekilde dizayn edilir.