placeholder
"

Katlanır Piknik Masası

" araması için 639 sonuç listeleniyor

Katlanır Piknik Masası Çeşitleri ile Her Yerde Piknik Keyfi

Katlanır piknik masası, pikniğe gittiğinizde size büyük kolaylık sağlayan ürünler arasında yer alır. Sahilde, bahçede, balığa çıktığınızda ya da evinizin balkonunda kullanabileceğiniz konforlu bir üründür. Sadece yaz sezonunda değil, her sezon kullanılabilir. Arabanıza rahatça sığdırabileceğiniz boyuttaki katlanan piknik masası sayesinde daha hijyenik bir ortamda yemek yiyebilirsiniz. Masaların temizliği de oldukça kolaydır. Portatif katlanır piknik masası modellerinin pratik kullanımı misafir ağırlarken de kurtarıcı olabilir. Çok fazla modeli bulunan ürünlerden ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Kullanışlı Katlanır Piknik Masası Modelleri

Kullanışlı Katlanır Piknik Masası Modelleri

Açık hava keyfini doyasıya süreceğiniz katlanabilir piknik masası modelleri size pek çok seçenek sunar. Ahşap, granit, suntalam, plastik ve metal olarak üretilen çeşitleri vardır. Doğal malzemeler kullanılarak yapılan ahşap katlanır piknik masası modelleri diğer tüm modeller gibi kullanışlıdır. Vernikli olan bu ürünler uzun ömürlüdür. Plastik ürünlere göre daha sağlam yapıları vardır. Dış mekân şartlarından korumak için üzerine gerekli koruyucu kaplamaları yapılır. Katlanır piknik masası granit modeller, 1. kalite ahşap kullanılarak üretilir. Paslanma ve kararma gibi sorunlar yaşanmaması için özel koruyucular kullanılır. Katlanır piknik masası plastik modelleri kaliteli plastikten üretilir. Renklerinde solma gibi olumsuz durumlar meydana gelmemesi için üretiminde çeşitli malzemeler kullanılır. Metallerle güçlendirilen plastik masa modelleri kolay kolay esnemez. Katlanır piknik masası alüminyum modelleri dayanıklı ürünler arasındadır. Ayakları çelik olan bu modellerde genellikle yüzeyde MDF kullanılır. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen modelleri de bulunur. Katlanır piknik masası sandalyeli modelleri hem kullanışlıdır hem de az yer kaplar. Birbirinden farklı katlanır piknik masası modellerini Trendyol üzerinden inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

Özellikleri ile Her İhtiyacı Karşılayan Katlanır Piknik Masası

Özellikleri ile Her İhtiyacı Karşılayan Katlanır Piknik Masası

Katlanır piknik masası çeşitleri, üretiminde kullanılan malzemesinden rengine kadar pek çok farklılık gösterir. Katlanır piknik masası çeşitleri, çok amaçlı ve fonksiyonel ürünlerdir. Araba ve evde kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Katlanır özelliği sayesinde yer kaplamaz. Portatif katlanır piknik masası 65x65x65 ve diğer tüm masaların ebatları, yükseklikleri ve ağırlıkları ihtiyaca göre farklılık gösterir. Hem elde hem de sırtta taşımanızı sağlayan katlanır piknik masası çantalı size ayrı bir konfor sağlar. Kurulum gerektiren modellerde bu pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Aile sayınıza göre 4 kişilik katlanır piknik masası ya da daha küçük boyutta olan modelleri de vardır. Ürünlerde güvenlik amacı ile sert yay kullanılır. Farklı özelliklere sahip ürünleri Trendyol’u ziyaret ederek inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Katlanır Piknik Masası Fiyatları Trendyol’da

Katlanır Piknik Masası Fiyatları Trendyol’da

Hafif yapıları ile geniş kullanım alanına sahip katlanır piknik masası modelleri, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Renkleri, modelleri, yapıları, üretiminde kullanılan malzemeleri ve daha pek çok kriter fiyata doğrudan etki edebilir. Farklı tasarım ve özelliklere sahip küçük katlanır piknik masası modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçme şansı size sunulur. Tek masa olduğu gibi katlanabilir piknik masası seti de seçenekler arasında bulunur. Ürünü set halinde satın almak tek masaya göre fiyat açısından daha avantajlı olabilir. İhtiyacınıza göre katlanır piknik masası 60x120 ve katlanabilir piknik masası 60x80 seçenekler arasında yer alır. Sahilde ya da gölge olmayan bir yerde piknik yaptığınızda katlanır piknik masası şemsiyeli modelleri değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize, kendinize ya da doğasever arkadaşlarınıza hediye etmek için katlanır piknik masası takımı ideal bir tercih olabilir. Renk renk, çeşit çeşit katlanır piknik masası modellerine Trendyol üzerinden ulaşarak güvenle satın alabilirsiniz.