placeholder
"

Bahçe Masası

" araması için 2590 sonuç listeleniyor

Bahçe Masası

Bahçe Dekorasyonlarının Olmazsa Olmazı Bahçe Masası

Birçok mekanda kullanılabilen bahçe masası, tasarımları kullanıcıların ihtiyacına göre şekillenen bir ürün oluyor. Bahçe dekorasyonlarında önemli bir rol oynayan bu masalar, sahip oldukları işlevsel özelliklerin yanında estetik görünümleriyle de beğenileri kazanıyor. Farklı genişlikteki alanlar için çeşitli boyutlarda seçenekler sunuluyor. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir ortam oluşturuyor. Ahşap, hasır, metal, plastik, suntalam gibi çeşitli materyallerden üretilebiliyor. Her bir materyalin dokusu da farklı oluyor. İç ve dış mekanların şartlarına uyum sağlayabilen ürünler, dayanıklılıkları ile ön plana çıkıyor. Masaların üretiminde yüksek kaliteli malzemeler kullanılıyor. Aşınma, paslanma, kırılma gibi sorunların önüne geçiliyor. Bu sayede, maksimum performans sağlanabiliyor. Sandalyeleri ile birlikte bahçe masası seti olarak da sahip olabiliyorsunuz. Birbiriyle uyum sağlayan tüm ürünler, şık bir görüntüyü de beraberinde getiriyor. Geniş renk tonu yelpazesiyle kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Bahçenizde konforlu bir deneyimi sizlere sunuyor. Üzerinde yemek yemek, oyun oynamak, çalışmak gibi birçok aktiviteyi gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Kolay temizlenebilir özellikleriyle de hijyenden ödün vermiyor. Dikdörtgen, kare, yuvarlak gibi farklı şekillerdeki masalar ihtiyacınıza göre bir seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. İleri teknolojiyle üretilen katlanabilir modeller ise bahçe masalarına yeni bir soluk getiriyor. Demonte ürünler, kendi kendinize kolayca monte edebileceğiniz el emeği masaları sizlere sunuyor. Retro tarzdaki masalar klasik ve şık bir duruş sergilerken modern dokunuşlarla tasarlanan masalar da yenilikçi bakış açılarıyla ön plana çıkıyor. Her tarza hitap eden onlarca bahçe masası modelleri, sahip oldukları farklı fonksiyonlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Zamansız Model: Ahşap Bahçe Masası

Ahşap bahçe masası geçmişten bugüne her zaman diliminde yerini korumayı başarmış bir model olarak karşınıza çıkıyor. Doğal görünümüyle zarafetini ortaya koyuyor. Farklı ahşap türleri kullanılarak üretilen masalar, değişik özelliklere de sahip oluyor. Akasya ahşabı dayanıklılığıyla ön plana çıkan bir materyal oluyor. Dış yüzeyi herhangi bir işleme gerek kalmaksızın pürüzsüz bir görüntü sunuyor. Aynı zamanda, yıpranma, aşınma, dökülme gibi olası problemleri doğadan aldığı güçle ortadan kaldırıyor. Kendine özgü desenleri modern bir tarz oluşturuyor. Tik ahşabı ise geçmişte de sıklıkla kullanılan bir materyal olarak bahçe masalarının üretiminde yer alıyor. Daha hafif olan bu ahşap, masanızı kolay bir şekilde taşıyabilmenizi de sağlıyor. Aynı zamanda, suya ve kire karşı oldukça dayanıklı oluyor. Daha birçok çeşit, ahşabın doğallığını ve işlevsel özelliklerini sizlere sunuyor. Uzun ömürlü olmasıyla bilinen ahşap masalar, doğru bir bakımla hayatınızın her anında sizlere eşlik edebilecek hale geliyor. Kullanıldığı ortamda ferahlatıcı bir etki bırakıyor. İster evinizin bahçesinde ister çalışma alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz banklı bahçe masası da çoğunlukla ahşap materyallerden üretiliyor. Piknik masası olarak da bilinen bu model, farklı renklerle boyalı seçenekleriyle bahçenizde sıcak bir ortam oluşturuyor. 6 kişilik bahçe masası aileler için ideal bir seçenek oluyor. Misafirlerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız 12 kişilik bahçe masası kurtarıcınız oluyor. Banklı modellerin klasik ve katlanabilir seçenekleri bulunuyor. Katlanabilir modeller, depolamak istediğinizde daha az alan kaplıyor. Yerini değiştirmek istediğinizde de sizlere yardımcı oluyor. Kullanmadığınız zaman ise katlayıp daha az yer kaplamasını sağlayabiliyorsunuz. Yağmura ve aşırı güneşe karşı dayanıklı ürünleri dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Yeşil renkteki masalar, doğayla benzersiz bir uyum sağlıyor. Siyah renk şık bir duruş sergilerken beyaz renk zarafetiyle bahçelerdeki yerini alıyor. Bahçe masası sandalyesi de masa ile aynı tarzda tasarlanıyor. Bu sayede, bahçe masası takımı eşsiz bir uyum içerisinde oluyor. Göze hitap eden bir bütünlük oluşturuyor. Yerden yükseklikleri de modeller arasında değişkenlik gösterebiliyor. Farklı yükseklik seçenekleriyle sizlerin ihtiyacına uygun bir deneyim sunuyor. Güzel bir kahvaltı yapabileceğiniz veya huzur içerisinde kitap okuyabileceğiniz ahşap bahçe masaları, sizlere kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir ortam oluşturuyor. Bahçe masası ölçüleri her mekana ve ihtiyaca uyum sağlayacak şekilde çeşitlilik gösteriyor. Küçük bahçe masası dar alanlar için özel olarak tasarlanıyor. Farklı temalardaki ahşap modeller, estetik görünümleriyle göze hitap ediyor.

Metal ve Demir Bahçe Masası

Bahçe masaları, birçok farklı materyallerden üretilebiliyor. Kullanılan malzemeler masanın dış görünümü ve işlevselliğinde etkili bir rol oynuyor. Metal bahçe masası son derece sağlam yapısıyla gözler önüne seriliyor. Üzerine değişik kaplamalar yapılabiliyor. Bu sayede su, toz ve kir üzerinde uzun süre duramıyor. Böylece kolayca temizlenebiliyor. Su tutmama özelliği sayesinde olası paslanma sorunlarının da önüne geçilmiş oluyor. İçerisinde farklı oranlarda alüminyum ve çelik de bulunabiliyor. Bu özellik, daha hafif olmasını sağlıyor. Güneş ışığı altında kolayca ısınabilmesi sebebiyle tekstil kaplamalı modeller daha çok tercih ediliyor. İç mekanlarda kullanılacak ise böyle bir sorun teşkil etmiyor. Metal malzeme daha çok ayak kısmında kullanılarak masanın yerde sağlam durmasına yardımcı olunuyor. Yağmur, kar gibi zorlu hava şartlarında herhangi bir zarar görmüyor. Yüksek kaliteli kaplamaları her türlü koşula karşı onları koruyor. Küçük bahçelerde sıklıkla tercih edilen metal yuvarlak bahçe masası atmosferi olumlu yönde değiştiriyor. Ortama, şık bir görüntü kazandırıyor. Paslanmaz metal malzemelerden üretilen masalar, eskitme seçenekleriyle tarz sahibi kullanıcıların beğenilerini kazanıyor. Demir bahçe masası ise çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan modeller arasında yer alıyor. Modern tarza hitap eden farklı seçenekleri bulunuyor. İşlemeli, rustik modeller ise bahçenizdeki en güzel yeri alıyor. Beyaz ve siyah işlemeli ürünlerde sıklıkla kullanılan renkler oluyor. Takım olarak tasarlanmış modellerde ise sandalyelerin sırt kısmı eşsiz desenlerle işleniyor. Farklı şekillerdeki gövdeleri özgünlüğü yansıtıyor. Sandalyelerin üzerine koyacağınız minderler sayesinde daha konforlu bir oturuş imkanı oluşturabilirsiniz. Ferforje bahçe masası da dövme demirden üretilen ve bahçe dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan bir diğer model oluyor. Demire şekil verilmesiyle oluşturulan masalar sade ve şık görünümleriyle sizlere eşlik ediyor. Kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Temizliği de oldukça kolay oluyor. Paslanmaz yapısı sayesinde zor şartlarda bile herhangi bir aşınmaya uğramıyor. Adeta bir sanat eserini bahçelerinize taşıyan bu ürünler, modern dokunuşlarla etkileyici bir görünüme ulaşıyorlar. Kullanım avantajlarından dolayı balkon bahçe masası amacıyla da çokça tercih ediliyor. Birbirinden tarz modellerle tüm metal, demir ve ferforje bahçe masaları bulunduğu ortama yeni bir soluk getiriyor. Aynı zamanda, sevdikleriniz için de şık ve kullanışlı bir ev hediyesi olabiliyor.

Konforlu Bir Kullanım İmkanı Sağlayan Plastik Bahçe Masası

Bahçelerde yaygın olarak kullanılan plastik bahçe masası, kullanışlılığı sebebiyle her zaman ideal bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Su geçirmez özelliği sebebiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bakımı oldukça kolay olduğundan her zaman temiz bir kullanım imkanı sağlıyor. Plastik hafif bir malzeme olduğundan masalar da kolayca istenildiği yere taşınabiliyor. Klasik modellerden benzersiz tasarımlara kadar geniş ürün yelpazesiyle sizlerle buluşuyor. Doğa dostu polietilen plastik malzeme ise sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Set seçenekleri içerisinde bulunan sandalyeler üst üste koyularak alandan tasarruf ediliyor. Depolaması da oldukça kolay oluyor. Katlanabilir bahçe masası modelleri ise tek bir hareketle masayı katlayıp küçük bir hale getirebiliyor. Plastik masalar ve sandalyeler, bu özellikler sayesinde az bir alan kaplıyor. Portatif ürünler aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle de gözler önüne seriliyor. Zemin ve duvar döşemesiyle uyum sağlayacak renk tonlarındaki masalar estetik bir görünüm sunuyor. Doğa ve şehrin buluştuğu alan olan bahçeler, dekoratif çiçekler kullanılarak daha zengin bir görüntü kazanabiliyor. Kullanılan çiçeklerin renkleriyle aynı tonlardaki bahçe masa takımları ise bahçe dekorasyonunuzun tamamlayıcı unsuru olacaktır. Örneğin, kırmızı güller ve kırmızı bir masa takımı ortamın atmosferini gözle görülür bir şekilde değiştirecektir. Daha canlı bir ortam oluşturmak istiyorsanız birçok rengi bir arada kullanabilirsiniz. Huzur veren ve ferahlatıcı bir ortamda bahçe masanızda keyifli bir kahvaltı yapmak güne daha zinde başlamanıza yardımcı oluyor. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizle sohbet edip üzerinde eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Yüksek teknoloji kullanılarak kaliteli sert plastikten üretilen modelleri bahçelerinizde, balkonlarınızda ve istediğiniz birçok dış mekanda kullanabiliyorsunuz. Su barındırmama özelliğiyle sizlere pratik bir kullanım sunuyor. Kuvvetlendirilmiş ayak yapıları zemin üzerinde denge içerisinde durmasını sağlıyor. Böylece olası kazaların da önüne geçilmiş oluyor. Hem yağmurdan hem de güneşten sizleri koruyacak olan şemsiyeli bahçe masası ise sizlere sağlıklı bir ortam oluşturuyor. Gölgede, zarar görmeden dinlenebilmenizi sağlıyor. Dekoratif şemsiyeler ise benzersiz tasarımlarıyla bahçenize yeni bir görsellik kazandırıyor. Çizgili, desenli, düz renklerdeki şemsiyeler masaların tarzıyla ahenk içerisinde oluyor. Hem işlevsellik hem de estetik bir görünüm kazandıran bu model dış mekanlarda sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Yaz günlerinde sizleri güneşin zararlı ışınlarından korurken, soğuk kış günlerinde yağmurlu havanın tadını çıkarırken ıslanmadan keyifli vakit geçirebilmenizi sağlıyor. Konforu bahçelerinize getiren plastik masalar, onlarca farklı modeliyle sizlerle buluşuyor.

Doğal Görünümleriyle Bambu ve Hasır Bahçe Masası

Bahçe masaları, işlevsellikleri kadar estetik görünümleriyle de ön plana çıkıyor. Kullanılan malzeme dış görüntülerinde etkili bir unsur oluyor. Doğal görünümleriyle değerli bir model olan bambu bahçe masası, kaliteli bir deneyimin de kapılarını aralıyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Doğal dokusu sayesinde konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Güneş ve nemden etkilenmiyor. Kir ve toz durumu ortaya çıktığında kolay bir şekilde silinebiliyor. Bahçenizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz etkili bir ürün oluyor. Egzotik bir havayı bahçenize taşıyan bu modeller, benzersiz tasarımlarıyla sanatı da sizlerle buluşturuyor. Büyük bahçe masası seçenekleri içerisinde üst kısmı cam olan ürünler bulunuyor. Bambunun estetikliğini daha da zenginleştiren cam detayı ve alt gövdesinde bulunan örgü sistemi eşsiz bir bütünlük sağlıyor. Kullanılan materyalin doğal rengi açık kahverengi olduğu için boyama yapılmış ürünler haricinde sıklıkla bu renk ön plana çıkıyor. Oval bahçe masası olarak da sizlere sunulabilen bu modellerin önemli özelliklerinden biri kullanım rahatlığı oluyor. Sırt ve oturma kısımları vücut yapınıza uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Masa takımları içerisinde yer alan sandalyelerin ayakları da özel yapıları sayesinde zeminde sabit bir şekilde durabiliyor. Bu sayede, herhangi bir kazanın gerçekleşmesi engellenmiş oluyor. Balkon ve teraslarda da dekorasyonun tamamlayıcı unsurları oluyorlar. Dekoratif renkli minderlerle bambu masa takımınızın görüntüsünü zenginleştirebilirsiniz. Bambu gibi örgü görünümüne sahip olan bir diğer model ise hasır bahçe masası oluyor. Örülmüş hasırlar doğal duruşlarıyla bahçenizin havasını değiştiriyor. Dayanıklı bir malzeme olan hasır güneş ışığından da etkilenmiyor. Cafe, restoran, balkon, teras gibi daha birçok mekanda da sıklıkla kullanılan bu model kendine özgü özel tasarımıyla ön plana çıkıyor. Görselliğiyle etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Geniş renk tonu yelpazesiyle de kendi tarzınıza göre dizayn edebilmenizi sağlıyor. Hafif yapısıyla kullanım açısından kolaylık sunuyor. Zarif duruşu ile bahçenizde en güzel yeri alıyor. Masa ayaklarında bulunan kaymayı önleyici ek malzemeler masanın sabit durmasına yardımcı oluyor. Suya dayanıklı özelliğe sahip ürünler uzun süre sizlere yüksek performans sergileyecektir. Hasır masa modelleri, temizlenme özelliğiyle her zaman hijyenik bir ortam sunuyor. Bahçe takımı içerisinde yer alan kolçaklı sandalyeler ise konforlu bir oturuş deneyimi oluşturuyor. 8 kişilik bahçe masası seçeneğiyle sevdiklerinizle beraber güzel bir akşam yemeği yapabilmenize veya eğlenceli sohbetler edebilmenize yardımcı oluyor. Bahçenizdeki kullanım alanının daha geniş olmasında etkili bir rol oynayan özel tasarımlı masalar, sizlerin ihtiyacına göre üretiliyor. Hoş örgü desenleriyle göze hitap eden bambu ve hasır masalar, favoriniz olmayı başarıyor. Yepyeni bir tarzla bahçelerinizdeki yerlerini alıyorlar. Olası deformasyonları engelleyen sağlam yapısı kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bahçe masalarına yepyeni bir anlayış getiriyor.

Bahçe Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dış mekanlarda sizlere kullanışlı bir deneyim sunan bahçe masaları, farklı özelliklere sahip modelleriyle ihtiyacınıza uygun seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Ürünlerin yapıldığı malzeme, renk ve desenleri, fonksiyonları değişkenlik gösterebiliyor. Sade duruşlarıyla minimal tarz sahibi kullanıcıların beğenisini kazanan masalar modern dokunuşlarla zenginleştiriliyor. Küçük alanlar için ideal olan iki kişilik bahçe masası balkon ve teraslarınızda da kullanabileceğiniz bir seçenek oluyor. Dekoratif olarak da kullanabileceğiniz masalar, ileri teknoloji kullanılarak özgün tasarımlarla buluşuyor. Portatif bir yapıya sahip olmasıyla gözler önüne serilen katlanabilir ürünler ise kullanıcıların tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ahşap, bambu, hasır, metal, ferforje, plastik ve tahta bahçe masası modelleri her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. Plastik masalar hafifliğiyle kullanım kolaylığı sağlarken, bambu masalar doğal görünümleriyle etkileyici bir tarz sunuyor. Kare, oval, dikdörtgen gibi farklı biçimlere sahip olabiliyor. Boyut seçenekleriyle de bahçenizdeki kullanım alanına uygun büyüklükte oluyor. Bahçe masanızı alırken doğru renk seçimi estetik bir görünüm için önemli bir etken oluyor. Beyaz bahçe masası dar alanları daha geniş ve ferah gösteriyor. Mor, turuncu, yeşil, mavi gibi canlı renkler ise bahçenizdeki çiçekler ve dekoratif eşyalarınızla eşsiz bir uyum içerisinde oluyor. Siyah metal masalar şık duruşlarıyla farklılıklarını gösteriyor. Kahverengi tonları ise doğal bir görünüm için kullanıcıların tercih ettiği bir renklerin başında geliyor. Zorlu hava şartlarına ve paslanmaya karşı dayanıklı masalar, sağlıklı ve güvenli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Parlak ve mat renk tonları farklı alanlarda kullanılıyor. Leke tutmayan modeller ise kolay temizlenebilir özelliklerinden dolayı kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Gelişen teknolojiyle her geçen gün değişen masa tasarımları hayatınızı kolaylaştırıyor. Yenilikçi bir bakış açısıyla hazırlanan tüm modeller, küçük detaylarla benzersiz bir görünüme kavuşuyor. Özellikle plastik bahçe masalarında kullanılan şemsiyeler, masalara farklı bir hava katıyor. Birbirinden tarz desenlerle dinamik bir yapı kazanıyorlar. Görüntüsü kadar işlevselliği de kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Güneşten ve yağmurdan koruyarak sağlıklı bir deneyim yaşamanızı da sağlıyor. İstediğiniz aktiviteyi gölgelik bir ortamda rahatlıkla yapabilmenize yardımcı oluyor. Doğal materyallerden üretilen masalar da eşsiz tasarımlarıyla bahçelerinizdeki yerini alıyor. Doğayla bir bütün içerisinde vakit geçirmenizi sağlıyor. Masaların ayakları, gövdeleri gibi şık ve sağlam oluyor. Bulunduğu zemin üzerinde sallanmadan dengeli bir şekilde konumunu koruyor. Kaplama malzemeler sayesinde kayması engelleniyor. Bahçe, balkon, teras ve daha birçok farklı mekanda kullanabileceğiniz masalar sizlere sunduğu çeşitli fonksiyonlarıyla hayatınızı kolaylaştıran bir ürün oluyorlar. Farklı materyallerden üretilen masalar, geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunuluyor. Bütçenize dost bahçe masası fiyatları ve tarzınıza uygun birbirinden farklı modeller için doğru adres Trendyol!