placeholder
"

Kauçuk Emzik

" araması için 1225 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kauçuk Emzik Çeşitleri ile Mutlu Bebekler

Bebek sağlığı söz konusu olunca alışveriş yapmak çok daha hassas bir mesele haline geliyor. Bebeklerin ilk refleksi olan emmek, çocuğunuzun kendini en iyi ifade etme biçimlerinin başında geliyor. Bebeğin doğal içgüdüsü ile gelişen bu refleks sayesinde çocuğunuz kendisini güvende hisseder, size bağlılığı gelişir. Bu bakımdan emziklerin memeye benzer biçimde yumuşak tasarlanması önemlidir. Belli bir noktadan sonra emzik kullanımı şart ve kaçınılmaz bir durum haline geliyor. Çocuğunuzun en çok temas edeceği şeylerin başında gelmesi nedeniyle doğru emzik seçimi hayati bir öneme sahiptir. Kauçuk emzik ve silikon emzik olmak üzere iki farklı materyalden üretilen seçeneklere sayfamız güvencesi ve avantajları ile ulaşabilir, bebeğiniz için en sağlıklı olanı seçebilirsiniz. Bebekler için farklı alternatiflerle sunulan kauçuk emzik 0-6 ay ve 6-18 ay olmak üzere iki boyuta sahip.

Kauçuk Emzik Modelleri ve Kauçuk Emzik Çeşitleri

Kauçuk Emzik Modelleri ve Kauçuk Emzik Çeşitleri

Emzikler, üretildiği madde yönüyle kauçuk bebek emziği ve silikon bebek emziği olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kauçuk elastik bir madde olmasının yanı sıra doğal ve dayanıklı oluşuyla biliniyor. Diş çıkartan bebekler için kauçuk uçlu emzik kullanmak uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Kauçuk emziklerin sıkıntısı suyu içine emmeleri ve bu nedenle çabuk bozulmalarıdır. Ancak diş darbelerine dayanıklı olması nedeniyle diş çıkaran bebekler için kullanımı daha uygundur. Kiraz uçlu kauçuk emzik annelerin meme yapısına benzemesi nedeniyle çocuğun yabancılık çekmemesini sağlar. Bu sayede çocuğunuz kendisini daha güvenli ve huzurlu hisseder. Emzikleri birbirinden ayıran bir diğer özellik ise damaklı veya damaksız oluşlarıdır. Damaksız kauçuk emzik, anne memesini daha çok andırdığı için bebekler tarafından sevilir. Ancak bu tip emzikler damağa baskı yaptıkları için 1 yaşından sonra çocuğunuzun ağız yapısını bozabilirler. Damaklı kauçuk emzik ise elips ve yukarı kıvrık tasarlanmıştır. Damağa kusursuz uyum sağlaması nedeniyle 2-3 yaş arasında bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Kauçuk Emzik Faydaları

Kauçuk Emzik Faydaları

Emzik kullanmak, çocuğunuzun emme refleksini geliştirmesi için tercih edilebilir. Kauçuk emzikler, doğal bir maddeden üretilmesi nedeniyle sağlık konusunda aklınızda soru işareti kalmamasını sağlıyor. Ayrıca elastik yapısı sayesinde anne memesine benzeyerek çocuk ile anne arasındaki bağın kuvvetlenmesini desteklemektedir. Kauçuk emzik 6-18 ay döneminde kullanıldığı takdirde, diş yapısına zarar vermeyerek bebeğinizin mutlu olmasına katkıda bulunuyor. Anneler için en önemli soru işaretlerinden biri de emzik temizliği. Silikon emzikler, sıcak yöntemle sterilize edilirken kauçuk emzik temizliği dezenfektan yardımı ile gerçekleştiriliyor. Hızlıca temizlenebilmesi nedeniyle kauçuk emzik kullananlar üründen fazlasıyla memnun kalıyorlar. Ayrıca fazla suyu içine çekmesi, her ne kadar kötü bir özellik gibi gözükse de emziğin eskidiğinin anlaşılabilmesini mümkün kılıyor.

Trendyol Kauçuk Emzik Yorumları

Trendyol Kauçuk Emzik Yorumları

Annelik söz konusu olduğunda diğer annelerin tecrübeleri en değerli yol gösterici haline geliyor. Emzik seçimi, çocuğun ağız sağlığının ve kaslarının gelişimi açısından oldukça hassas bir konu. Tecrübeli anneler, kauçuk emzik tavsiye ederek diğer annelerin kafa karışıklığının giderilmesini sağlıyorlar. Doğal kauçuk emzik seçenekleri ile çocuğunuzun sağlığı Trendyol güvencesi altında. Farklı markalar tarafından satışa sunulan değişik kauçuk emzik çeşitleri ile size ve bebeğinize en uygun seçeneğe, bir tıkla sahip olabilirsiniz. Yuvarlak uçlu kauçuk emzik sayesinde çocuğunuz sizi kendine daha yakın hisseder ve aranızdaki güven bağı sağlamlaşır. Uzmanlar tarafından emzik kullanımının kısa tutulması önerilse de yenidoğan bebeklerde yenidoğan kauçuk emzik kullanılması, çocuğunuzun gelişimini destekler. Böylelikle gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzun büyümesini izleyebilirsiniz. Yuvarlak kauçuk emzik sayesinde çocuğunuzun sağlığı güvence altına alınıyor. Kauçuk emzik özellikleri, annelerin içini rahatlatarak bebeklerin de mutluluğuna katkıda bulunuyor. Onaylı, güvenlik standartlarına uygun seçenekler artık bir tık uzaklığınızda. Kauçuk emzik fiyatları, modelden modele farklılık gösterip akıllı alışverişin adresinde sizleri bekliyor. Dilerseniz silikon emzikleri de inceleyebilir ve size en yakın seçeneği tercih edebilirsiniz. Birçok çeşidiyle ve alternatifleriyle aradığınız emziğe Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.