"

Kaydırmaz Bant

" araması için 4530 sonuç listeleniyor

Kaydırmaz Bant Çeşitleri ile Eşyalar Güvende

Kaymaz yapışkan bant günlük yaşantımızı sürdüğümüz pek çok alanda kullanılmaktadır. Alışveriş merkezlerinden kurs merkezlerine kadar gittiğimiz birçok yerde bu ürünün kullanımı gerçekleşmektedir. Banyo kaydırmaz bant, fayans kaydırmaz bant ve havuz kenarı kaydırmaz bant sayesinde kaygan veya ıslak zeminlerde daha rahat hareket etme fırsatına erişmiş olmaktayız. Normalde dengemizi kaybedip düşeceğimiz zeminlerde ıslak zemin kaydırmaz bantın kullanımı ile düşme sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Fosforlu kaydırmaz bant yapıştırılacak zeminin temizlenmesi ve boşluk kalmayacak bir şekilde zemine bandın yapıştırılmasıyla kullanılır.

Kaydırmaz Bant Çeşitleri

Kaydırmaz Bant Çeşitleri

Güçlü bir yapıştırma gerçekleşmesi için bandı yapıştırdıktan sonra alana güç uygulamak gerekmektedir. Bu yöntem ile pek çok alan kaydırmaz bant ile kaplanır. Merdiven kaydırmaz bant ve basamak kaydırmaz bant ve sandalye kaydırmaz bant ile kaplanmaktadır. Kaydırmaz bandın en çok kullanıldığı alanlardan biri mermer üzerine kaydırmaz banttır. Bunun dışında dış mekan kaydırmaz bantlar, pek çok alanda daha karşımıza çıkabilir. Eğer halılarınız kayıyorsa ve halılarınızın yerden kaymamasını istiyorsanız halı kaydırmaz bant çeşitlerinden satın alıp kullanabilirsiniz. Ya da küvet kaydırmaz bant ürününden alarak duş alırken daha rahat hareket etmenizi sağlayabilirsiniz. Bunun gibi birçok farklı alanda kaydırmaz bantları kullanabilirsiniz. Ayrıca bu bantların farklı renkleri de mevcuttur. Beyaz kaydırmaz bant olduğu gibi sarı siyah kaydırmaz bant renginde ürün de bulunmaktadır. Ya da renksiz isteyenlere şeffaf kaydırmaz bant seçeneği de bulunmaktadır. Tamamen kullanım alanına ve kişinin seçimine bağlı olarak değişen koltuk kaydırmaz bantlar, insan hayatını kolaylaştıran ürünlerdendir. Farklı çeşitleri ile farklı sorunlara da çözüm sunabilmektedir.

Kaydırmaz Bant Fiyatları

Kaydırmaz Bant Fiyatları

Kaydırmaz bant fiyatları oldukça değişkendir. Değişken olmalarının sebebi farklı çeşitlerinin ve uzunluklarının olmasıdır. Markalara ve ürün kalitesine bağlı olarak da fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Uygun fiyatlı olan bantlar olduğu gibi daha yüksek fiyatlı olan bantlar da bulunmaktadır. Kişinin banttan beklentisine veya bütçesine bağlı olarak seçimler yapılmaktadır. Eğer büyük bir alanı profesyonelce bantlamak istiyorsanız daha yüksek bir fiyat karşınıza çıkacaktır. Ama eğer küçük bir alanı kaplamak istiyorsanız daha uygun fiyatlı bir sonuç ile karşılaşacaksınız. Yani kaplamak istenilen alanın boyutuna bağlı olarak da fiyatlar değişim göstermektedir. Örneğin; merdiven için yer kaydırmaz bant kullanırken daha fazla ürün kullanacaksınız. Ama halı için kullanırken hem daha az bir malzeme, hem de daha farklı bir bant kullanacaksınız. Kydırmaz bant çeşitleri silikon kaydırmaz bant, kauçuk kaydırmaz bant, rampa kaydırmaz banttır. Halı için olan büyük olasılıkla daha uyguna gelecektir. Yani kullanılan bant türü ve kullanılan alan, kaydırmaz bandın fiyatını belirlemede büyük bir etken olmaktadır. Genel olarak kaydırmaz bant tavsiye edilebilecek ürünlerdendir. Özellikle kaygan zeminlerde insanların yere düşmemesi için kullanılması gerekmektedir.

Kaydırmaz Bant Trendyol’da

Kaydırmaz Bant Trendyol’da

Kayma önleyici bant yani kaydırmaz bandın pek çok çeşidi piyasada satışa sunulmaktadır. Farklı renkleri ve farklı işlevleri olan bu bantları kullanmak önemlidir. Zemin kaydırmaz bantların kullanımı kaygan zemin yüzünden oluşabilecek kazaların önüne geçmektedir. Yalnızca kaygan zeminlerde de değil, pek çok alanda hayatı kolaylaştırmaya yaramaktadır. Bu bantlar yapıştırıldıkları alana güçlü bir yapışma gücü sağlamaktadır. Ayrıca genelde sıcağa ve soğuğa dayanıklılardır. Yapışkanlıkları kolay bir şekilde gitmemektedir. Kaydırmaz özelliklerini çoğu zaman sürdürmektedirler. Yürüme alanlarının olduğu birçok yerde kullanılan bu bantlara erişim de son derece kolay olmaktadır. Sayfamız aracılığı ile ayakkabı kaydırmaz bantların pek çok çeşidini incelemek mümkündür. Geniş ürün skalası ve her renkten ürünün varlığı ile seçim yapacak kişileri çokça memnun edecektir. Halı kaydırmaz bantlardan merdiven kaydırmaz bantlara kadar farklı bant çeşitlerini bünyesinde barındırmaktadır. Siz de kaydırmaz bant ürünlerini incelemek istiyorsanız sayfamız üzerinden ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Birçok çeşidin olduğu Trendyol’da aradığınızı bulmak son derece kolay ve eğlenceli olacaktır.