"

Halı Kaydırmaz

" araması için 18249 sonuç listeleniyor

Halı Kaydırmaz

Halı Kaydırmaz Modellerinin Sunduğu Rahatlık

Evlerinizin adeta süsü haline gelen ve öncelikli olarak dikkat çeken halılar, renk renk ve desen desen modellere sahiptir. Evinizin boyutu ve hangi odada kullanacaksanız desen olarak en uygun olan halı modellerini tercih edebilirsiniz. Halıların renk seçiminde evinizde veya ofisinizde kullanacağınız diğer eşyalara da uyum sağlaması oldukça önemlidir. Kendiniz için renk ve model olarak uygun gördüğünüz çeşidi seçmeniz gerekmektedir. Halı alırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar da bulunmaktadır. Aldığınız halının kalitesi ve sağlamlığı sizlere uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır. Halı kullanırken en büyük sorunlardan bir tanesi de halının bulunduğu konumdan kaymasıdır. Bu durum hem düzgün bir şekilde durmasını engeller hem de oluşabilecek bazı kazaların önünü açmış olur. Bu ve bunun gibi sorunları ortadan kaldırmak adına üretimi sağlanmış olan halı kaydırmaz modelleri, desen olarak aynı renk olarak ise farklılık göstermektedir. Halılarınızın alt kısımlarına konulup, üstüne halınızı serdikten sonra herhangi bir kayma durumu oluşmaz. Bu durumda halılarınızın bozulmasını engeller ve ayağınızın kayması ve düşmeniz gibi tehlikelere karşı önlem almış olursunuz. Halı kaydırmazların modelleri ve boyutları değişiklik göstermektedir. Kullandığınız halıya göre uygun boyutta bir kaydırmaz tercih edebilirsiniz. Kaydırmazlar, halıların alt kısmında görülmemelidir. Tümü halının alt kısmında kalmalıdır. Ona göre uygun boyutta bir ürün seçmek faydalı olacaktır. Halıların genellikle uç kısımları kayma işlemi yapmaktadır. Büyük boyutta bir Kaydırmaz almak istemezseniz sadece halıların köşe kısımlarına yapıştırabileceğiniz ve üçgen şeklinde olan bu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Halı Kaydırmaz Nasıl Kullanılır?

Halı kaydırmazların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi de kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Her çeşide uygun bir model mevcuttur. Tamamı ile insan hayatını kolaylaştırmak adına üretimi sağlanmış olan kaydırmazlar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık halı altlarına sabitlenmiş bir şekilde de satılmaktadır. İki ürün ayrı ayrı değil de tek bir ürün formatında üretilmiştir. Halı seçimi yaparken kaydırmaz olarak belirtildiyse alt kısmına kaydırmaz taban monte edilmiştir. Aldığınız halı yuvarlak, kare veya dikdörtgen boyutlarda olabilir. Yine bu modellere de uygun kaydırmaz tabanlar mevcuttur. Ebeveynlerin özellikle dikkat ettiği bir diğer husus da çocukların bu halılar üzerinde kayıp, düşmeleridir. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına da kullanılabilir. Oluşabilecek tehlikeleri böylelikle engellemiş olursunuz. Aldığınız ürün kalitesine göre de bu kaydırmazların kalın ve ince olmak üzere bazı çeşitleri de vardır. Kullanırken önce yere halı kaydırmaz örtü sermeniz gerekmektedir. Sonrasında halınızı düzgün bir şekilde bu örtünün üzerine sererseniz bu şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu kaydırmazların bir tarafı yapışkanlı bir bölümdür. Bu yapışkanlı bölüm halı kısmına gelmelidir. Halıya yapıştırdıktan sonra diğer kısım zemine gelir ve kayma durumunu engellemiş olur. Günümüzde oldukça popüler hale gelen bu kaydırmaz pedler, hemen hemen her halıda bulunur hale gelmiştir. Bu da halıyı cazip hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Halılar ev ortamında belki de en dikkat çeken ev tekstili ürünlerinden bir tanesidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişen ve gelişen renkler ve modeller oluşmaya başlamıştır. Halılarda kaydırmaz özelliğinin olması insan hayatını pratik bir hale getirmesine yardımcı olmaktadır. Halı kaydırmaz rulo şeklinde de satılmaktadır. Yine istediğiniz boyutta ve incelikte olan ürünü satın alabilirsiniz. Halılarınız ile uyum sağlaması açısından oldukça geniş renk seçeneğine sahiptir. Sizlere dilediğiniz rengi uygun fiyatlarda seçip alabilme imkanı sunulmuştur. Yatak odanız veya küçük odalarınız için bir halı bakıyorsanız pofuduk halı modellerini tercih edebilirsiniz. Yine bu modellere de kaydırmaz özelliği verilmiştir. Alt tabanlarında sabitlenmiş bir kaydırmaz aparatı bulunmaktadır. Yeni nesil halıların hemen hemen çoğunda bu özellik mevcuttur. Bu da sizleri uğraştırmadan kolayca alıp halıyı kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Trendyol üzerinden bakacağınız özel tasarım halılarda da yine kaydırmaz özellik mevcuttur. Evinize alacağınız halılarda hem göz alıcı desen hem de güvenli bir sistem oluşturmuş olursunuz. Bu özellik ile hem uygun fiyatta hem de kaliteli bir ürün satın alabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Kaydırmaz Tabanlı Halı

Alacağınız bir ürünün size sağlayacağı en önemli fayda, birden fazla şekilde kullanım imkanı sağlamaktır. Bu halı türlerini yalnızca salon veya odalarınızda değil aynı zamanda mutfak ortamında da kullanabilirsiniz. Mutfağınızın genişliğine göre birçok halı modeli arasından en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Bu halılarda da yine diğer odalarda kullandığınız halı çeşitlerinde olduğu gibi halı kaydırmaz ped kullanılmıştır. Mutfaklarınızda şık ve modern bir görünüm elde etmek için bu güvenlikli ve pratik modelleri düşünebilirsiniz. Mutfak kaydırmaz halı, bünyesinde birçok halı çeşidini barındırmaktadır. Üstün güvenlik hizmeti sağlayan bu aparatlar, hayatınızı kolaylaştırmak için üretilmişlerdir. Eski zamanlarda halılarda bu tür sorunları engellemek adına birçok fikirler üretilmiştir. Bu fikirler bazen çok maliyetli bazen de evinizin veya ortamınızın görüntüsünü bozan cinstendir. Bu Kaydırmazların en büyük özelliklerinden biri de görünmez olmalarıdır. Halıların alt tabanına yerleştirildikleri için rahat bir kullanım sağlamaktadır. Pelüş gibi kabarık halılarınızda da rahatça kullanabileceğiniz bir üründür. Yine özel üretim olan mermer desen veya duvar görünümü verilmiş olan ve kaydırmaz özellik verilmiş halıları da bulmanız mümkün hale gelmiştir. Kolay kolay kirletmeyen ve uzun süreli kullanım imkanı sağlayan bu ürün, bazı durumlarda kirlense bile temizlenme durumu oldukça basittir. Kendinizi yormadan kaydırmaz tabanları çıkarıp, köpüklü bir suda kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Bu aparatlar ıslak bırakıldıklarında herhangi bir kokma durumuna sebep olmazlar. Sürekli olarak yer ile temas etmelerine karşın kolay kolay yıpranma veya yırtılma da olmamaktadır. Düşük maliyetle aldığınız bu ürünü oldukça fazla süre kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin sevilen bir diğer özelliği de bir halıdan başka bir halıya takıp çıkarma işlemi yapabilmenizdir. Bazı modellerinde yapışkan bölüm olduğundan dolayı çıkarıp, farklı bir halınıza yeniden takabilirsiniz. Aynı zamanda bu kaydırmazları çamaşır makinesine de atıp yıkayabilirsiniz. Bu süreç sizleri hiçbir şekilde yormayacaktır. Püsküllü halılarınızda da yine püskülü aşmayacak şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz kaydırmaz halı ebatları metrelik olarak da satılmaktadır. Evinizin ihtiyacı olacak her yere bir makas yardımı ile keserek kullanabilirsiniz. Yine renk seçimini de beğenilerine göre seçebilirsiniz. Ev, ofis veya odalarınıza renk katmak amacıyla yine kaydırmaz özelliği bulunan rengarenk modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Halı Kaydırmaz ile Neler Yapılır?

Teknolojinin gelişmesi ile bulunduğunuz her ortamda insan hayatını kolaylaştırmak adına belli başlı ürün veya yardımcı aparatlar bulunmaktadır. Özellikle kısıtlı vakti olan ve sürekli iş yapabilme durumu olmayan kişiler için hayat kurtarıcı bazı yardımcılar üretilmiştir. Bunların başında hiç şüphesiz ki halı kaydırmaz modelleri gelmektedir. Özellikle evinde küçük çocuğu olan ebeveynler, dağılan eşyalardan oldukça yorulmaktadır. Sürekli düzeltilmesi gereken eşyaların içerisinde halılar da yer almaktadır. Ev içinde koşuşturma veya top oynama sırasında çocuklar halı üzerinde kayabilir veya bir tehlike oluşmasa dahi dağınık bir ortam oluşabilir. Bu kaydırmazlar sayesinde çocuğunuz oynarken herhangi bir kayma yaşanmayacağı için herhangi bir tehlike oluşmaz ve aynı zamanda sizler de sürekli halı dağılma durumundan kurtulmuş olursunuz. Kaydırmazlar sayesinde halılar düz bir biçimde duracağından vaktinizi ayırıp, düzeltme işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır. Bu kaydırmazlar yalnızca geniş halıların alt kısmında değil, aynı zamanda tek olarak satın alıp da kendi el emeğinizi katabilirsiniz. Farklı örgüler ile işleyeceğiniz bir paspas için de uygun maliyette olan bu kaydırmazları kullanabilirsiniz. Evinizin boyutlarına göre bir kilim için de yine kaydırmaz kullanabilirsiniz. Böylelikle emek verip de yaptığınız işler daha profesyonel görünecektir. Kaydırmazların kullanıldığı bir diğer alan da kaygan örtülerin alt kısımlarına takılmaları olmuştur. Masanızın üzerinde kullandığınız masa örtüsü kaygan ise ve sürekli şekil değiştirip, bozuluyor ise yine bu alanda da alt kısmına yerleştireceğiniz minik bir kaydırmaz ile örtünüzü masanıza sabitleme işlemi yapabilirsiniz. Bu modellerden artık lavabo veya banyolarınızda da görmek mümkün hale gelmiştir. Sevdiğiniz cıvıl cıvıl renklerden oluşan veya daha sade ve şık bir ipten yapacağınız bir klozet takımı da yine banyonuzu mükemmel gösterecektir. Banyo fayansları ev içerisinde en kaygan olan zemine sahiptir. Bu nedenle kaydırmazlar bu alanda da oldukça işinize yarayacaktır. Özellikle yer ıslak olsa dahi bu yardımcı ürünler sayesinde herhangi bir tehlike oluşmaz. Genel anlamda ıslanan ürünler belli bir zaman sonra kötü koku yaymaktadır. Kaydırmaz aparatlar ıslak zeminde dahi olsa herhangi bir koku sorunu olmaz. Yine yıkayıp, temizleme işlemini bitirdikten sonra ıslak olarak he halınızın alt kısmına yapıştırabilirsiniz. Aslında uygun fiyatta ve düşük maliyet ile satın almış olduğunuz bu ürün gündelik hayatta sizlere oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz renk ve modelde çeşitleri bulunan bu halı kaydırmazları, sayfamızdan bütçenize uygun bir şekilde seçerek, kullanacağınız alana göre satın alabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan ve Temizlenebilir Altı Kaydırmaz Halı Modelleri

Halılar artık yalnızca evlerde değil, aynı zamanda bazı şirketler ve iş yerlerinde de kullanılmaktadır. Ortamınıza renk katan ve daha modern görünmesini sağlayan halılar, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte çeşitleri de artırılmıştır. Aynı zamanda üretilen yenilikler ile daha modern ve hoş bir görünüm elde edilmiştir. Tüm bu yenilikler insan hayatını kolaylaştırmak ve gün içindeki yorgunluğun üzerine ekstra olarak bir yorgunluk olmasın diye üretimi sağlanmıştır. Ev içinde çocuklarınız var ise bazı dağınıklıklar olacaktır. Bunlardan bir tanesi de çocuklarınızın oynadıkları sırada veya koşuşturmalarda zeminin kaygan olmasından kaynaklı halıların sürekli bozulmasıdır. Bu durumda hem çocuklar bazı tehlikeler yaşayabilir hem de eviniz sürekli dağınık kalabilir. Halılarınızın kaymaması için halı kaydırmazlar kullanabilirsiniz. Böylelikle hem temizleme işleminiz kolay olacaktır hem de eviniz her daim derli toplu duracaktır. Yeni üretimlerde artık çoğu halının alt kısmında kaydırmaz kullanılarak satışa sunulmaktadır. Trendyol üzerinden de yine birçok markanın öne sürdüğü ve yine kaydırmaz özelliğe sahip birbirinden eşsiz halılara göz atabilirsiniz. Kendiliğinden kaydırmaz tabana sahip halılar kullanıcılarına kullanım kolaylığı da sağladığı için oldukça tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarında pencerelerin sürekli açık olmasından kaynaklı ev içi ve görünmeyen yerlerde fazlaca toz birikebiliyor. Yıkanabilir kaydırmaz halı modellerinde ister toz lekeleri isterseniz de bir içecek lekesi olduğunda rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Halı ve kaydırmaz taban birbirinden ayrılmaz veya herhangi bir yıpranma oluşmaz. Çamaşır makinesinden çıktıktan sonra ister kuru ister de ıslak bir şekilde bu tabanları kullanabilirsiniz. Herhangi bir kayganlık veya kötü koku etkisi bırakmayacaktır. Özellikle çocuk odalarına serebilmek için yine altı kaydırmaz halı modelinde ve kız çocuklarına uygun motifler de satışa sunulmuştur. Cam kenarında küçük masanızın üzerinde kahvenizi yudumlarken gözlerinizin içini gülümsetecek modeller ve kaydırmaz taban kullanılarak üretimi sağlanmış olan peluş yuvarlak halıları da tercih edebilirsiniz. Bu modellerin kare, dikdörtgen gibi şekillerini de bulabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Yine bu çeşitler arasında daha sade ve tek renk bir halı düşünüyorsanız, bu şekilde de kolayca bulabilirsiniz. Renk olarak, beyaz, pembe, siyah veya iki renkli olarak da birçok model bulunmaktadır. Evinize ve eşyalarınıza en çok hangi rengi yakıştırıyorsanız bu renkler arasından bir veya birden fazla seçim yapma hakkınız bulunmaktadır. Yine iki renk olarak düşünüyorsanız birbirine uyumlu ile eşsiz bir görünüm veren siyah beyaz kaydırmaz halı modeline de göz atabilirsiniz. Siyah ve beyazın uyumunu bazen tek şerit halinde bazen de karmaşık desenler halinde görebilmeniz mümkündür. İnce uzun koridorlarınız için ebatlarına bakarak da farklı modelleri düşünebilirsiniz. Evinize girişte bu eşsiz ve güvenlikli modeller hemen göze çarpacaktır.

Eşsiz Kaydırmaz Halı Modelleri ve Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ve nimetlerini her alanda olduğu gibi ev ürünleri ve tekstilinde de köklü yenilikler yapılmıştır. Tümünün amacı kişilerin yorgun ve iş aksiyonlarına bağlı olarak daha az yorulmalarını sağlamaktır. Kullandığınız her üründe oluşabilecek aksaklıklara karşı bazı önlemlerin alınması sizleri de rahatlatacaktır. Özellikle ev tekstilinde bu önlemler bazen hayat kurtarıcı olabilmektedir. Evde çocuklarınız varsa ekstra olarak dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlar bazen verdiğiniz uğraşlar sonucunda olabilir bazen de satın aldığınız bir ürün aslında kendi güvenliğini sağlamış bir şekilde satılmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de kaydırmaz tabana sahip olarak yapılmış olan halı veya kilimlerdir. Bu ürünleri satın aldığınızda siz veya çocuklarınızın ani şekilde kaymalara karşı kötü sonuçlanacak bir durumun olmaması sizi ve evinizde yaşayan diğer bireyleri koruyacaktır. Özellikle kalabalık bir aile yapınız var ise bu özellikte satılan halılar veya yardımcı kaydırmaz aparat tam da sizlere göre olacaktır. Bunun yanı sıra çocuklarınız var ise evinizin sürekli dağılması kaçınılmazdır. Bu durum da sizleri gün içinde oldukça fazla yormaktadır. Bu kaydırmaz halılar ile halınızın şekli ve bulunduğu yer kayma yapmaz. Üzerinde ne kadar oynanırsa oynansın sabit bir şekilde yerinde duracaktır. Bu ürünlerin fiyatları, boyutlarına, kalitesine ve üretildiği malzemenin cinsine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Trendyol üzerinde sadece tek bir marka değil birden fazla markanın sizler için sunduğu eşsiz modelleri bulabilme şansınız bulunmaktadır. Büyük halınız var ise o boyutta yapacağınız bir seçim küçük halılarınız için alacağınız kaydırmaza oranla daha maliyetli olacaktır. Kaydırmazların yanı sıra aynı zamanda halı da almayı düşünüyorsanız yine uygun fiyatlar ile sizlere sunulmuş olan birbirinden farklı ve göz alıcı ürünler mevcuttur. Özellikle satışa sunulan bu halıların altında kendiliğinden kaydırmaz tabanlar monte edilmiştir. Bu da hem istediğiniz halıyı almanıza hem de güvenlikli bir model olmasına sebep olacaktır. Markalar arasında ayırmış olduğunuz bütçede bir kaydırmaz özellikli halı alabilmeniz mümkündür. Evinizde her eşyanız tam olsa da bir halınız yok ise her daim eksik görünebilirsiniz. Bu nedenle evi ev yapan aslında bir yerde tercih edeceğiniz halılardır. Bunların seçimini yaparken de sizleri yormayacak hem temizlemesi hem görünüşü bakımından kullanışlı bir halı seçmeniz sizler için faydalı olacaktır. Evlerde özellikle bebek odası gibi sıklıkla temizlenmesi gereken bir odanız var ise onun için de yine kaydırmaz tabanlı bir halı tercihinde bulunabilirsiniz. Bu halılar özellikle elektrik süpürgesi ile temizlik yaptığınızda altındaki kaydırmaz sayesinde sabit kaldığından sizleri yormayacaktır.