"

Kedi Maskesi

" araması için 3413 sonuç listeleniyor

Sevilen Tasarımları ile Kedi Maskesi Çeşitleri Trendyol'da!

Çocuklarınızın hayal gücünü geliştirmek için başvurabileceğiniz çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yollardan bazıları da eğitici drama oyunları veya görsel oyuncaklar kullanımıdır. Genellikle çizgi filmlerde yer alan karakterlerin oyuncak figürlerini çocuğunuzun yaşına uygun formatta seçebilir, onunla farklı eğitici içerikli oyunlar oynayabilirsiniz. Çocuk gelişimi her zaman önemli olmakla birlikte çocukların nesnelerle arasındaki bağın güçlenmesini sağlamasıyla da birçok ebeveyn tarafından dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Oyuncaklar ve kedi maskeleri çocukların hayal dünyasını geliştirmekte ve birbirinden farklı nesnel olaylarla öğrenecekleri içerikler sunmaktadır. Bu nedenden dolayı çocuklar kedi maskesi modellerini severek kullanmaktadırlar.

Kedi Maskesi Modelleri

Kedi Maskesi Modelleri

Farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan birçok kedi maskesi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında çocukların sıklıkla kullanmayı seçtikleri parti kedi maskesi ve gözlüğü olmaktadır. Böylece doğum günü veya özel günlerde kendilerini süper kahraman gibi hissedebileceklerdir. Başa takılan modellerin yanında üzerinde kedi maskesi desenli t-shirt, dekoratif objeler ve kostümlerde vardır. Hatta çocuğunuzun ayak bedenine uygun kedi maskeli figürlü terlikler ve kol bileklerine göre tasarlanmış ışıklı, sesli bilekliklerde değişen modellerde müşterilere sunulmaktadır. Bazı tek maske içeren ürünlerde dantelli modeller olabileceği gibi kırmızı püsküllü üzeri boncuklu modellerde müşterilerin kullanmak için satın aldıkları arasında bulunmaktadır.

Kedi Maskesi Özellikleri

Kedi Maskesi Özellikleri

Elde veya makine nakış işleme ile üretilen kedi desenli maske veya tamamen tüm başı içerisine alan modeller çocuklar tarafından daha büyük eğlence kaynağı olmaktadır. Genellikle 5-9 yaş arası kullanıma uygun olan bu ürünleri daha büyük yaşlardaki çocuklarınız için de güvenle satın alabilirsiniz. Eğer odanızı dekore etmek isterseniz ise maskeli kedi baskılı kanvas model tablolar ile dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Partilerde kullanılabilecek maskeler genel olarak kırılmaz plastikten üretilmiş olup birçok renk seçeneği ve püsküllü yapılarıyla müşterilerin ilgisini çekmektedir. 6-9 aylık bebeğe sahip olan müşterilerin favorisi olan çocuk maskeli kedi pijama takımı rahatsız etmeyen kumaştan üretilmiş olup zararlı içerikler barındırmamaktadır. Çocukların severek giydikleri modellerden olan kostüm, tulum yapısına sahip olmakla birlikte ağzı ve gözleri açık baş maskesi de ürün paketi içeriğinde vardır.

Kedi Maskesi Fiyatları

Kedi Maskesi Fiyatları

Kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalardan biri okul öncesi çocuklar için kostümlü ve maskeli ürünlerin ebeveyn denetimi altında kullanımları sağlanmalıdır. Bazı kostümlerin sahip olduğu pelerinli modeller diğer sadece tulum içeren ürünlere göre daha farklı fiyatlandırmalarla sektörde tüm müşterilere hitap eder konumdadır. Yetişkin ve çocuklar için olan modeller farklı fiyat bilgisi içerse de her müşterinin alabileceği bütçeye uygun ürünlerde bulunmaktadır. Beden ölçülerinize ve giyeceğiniz mekâna göre tercih edeceğiniz birçok renkte ürün skalasını görüntüleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünün kedi maskesi yorumları bölümünde diğer kullanıcılardan gelen olumlu geri dönüşleri görebilir ve kafanıza takılan bir soru işareti olursa buradan rahatlıkla soru sorabilirsiniz. Birçoğunda bulunan arka lastik ayarı ile maskenin yüzünüzden düşmesine engel olabilirsiniz. Katıldığınız etkinliklerde bu kostümlerle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.