İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kemik Tarak

" araması için 231 sonuç listeleniyor
Genel Markalar Katlanabilir Kemik Tarak

Genel MarkalarKatlanabilir Kemik Tarak

117,33 TL
Sepete Git

Kaliteli Kemik Tarak Çeşitleri Trendyol'da!

Her insanın karakteri farklı olduğu gibi saç yapısı da birbirinden farklıdır. Karakteristik bir özellik olan saç; kimisinde dalgalı kimisinde kıvırcık ya da düzdür. Her saç tipinin bakımı farklı ve oldukça zordur. Bu yüzden bakım ürünleri özenle seçilir. Dikkat edilen diğer bir unsur ise tarak seçimidir. Saçların güzel taranması, köklerinin nefes alması gibi olumlu yönleriyle çoğu kişi tarafından son yıllarda en çok tercih edilen seçenekler kemik taraklardır. Birçok marka ve modele sahip bu ürünler farklı kaliteler ile farklı üretim şekilleriyle satışa sunulur. Son derece şık tasarıma sahip olan kemik tarak modelleri tüm saç yapısına uygundur. Trendyol’un sunduğu çeşitlilik ile siz de kaliteli kemik tarak satın alabilirsiniz.

Ergonomik Kemik Tarak Modelleri

Ergonomik Kemik Tarak Modelleri

Günlük şekilde kullanılan, saçın kolay şekil almasını sağlayan ürünler arasında öncelikler olarak taraklar yer alır. Birçok farklı üretime sahip olan gerçek kemik taraklar, son dönemlerde en çok tercih edilen modellerdendir. Hayvanların boynuzlarından üretilen doğal kemik taraklar saç uzamasında oldukça etkilidir. Daha bakımlı bir görünüm kazandırmakla beraber kepek oluşumunu da önlediği bilinir. Kepek sorunu herkeste karşılaşılabileceği gibi erkeklerde biraz daha yoğun seyreder. Bu sebeple erkek kemik tarak kullanımı son derece önemlidir. Kanserojen madde içermeden tamamen doğal olarak üretilir. Özel olarak tasarlanan uçları sayesinde saç dökülmesini büyük oranda engeller. Saçların elektriklenmesini ve kabarmasını önler. Doğal keratin içerdiği için daha gür ve bakımlı bir saç yapısı oluşturur. Kalın veya ince uçları ile saç yapısına uygun tercihler yapılmalıdır. Kısa saça sahip olan kişiler kalın, uzun telliler ise ince uçlu modelleri tercih etmelidir. Günlük hayatta sık sık kullanılan kemikten tarak çeşitlerine Trendyol aracılığı ile ulaşıp saçınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Rağbet Gören Kemik Tarak Özellikleri

Rağbet Gören Kemik Tarak Özellikleri

Son yılların en çok tercih edilen saç bakım ürünleri kemik yapılı taraklardır. Tamamen doğal olarak üretilen el yapımı manda boynuzu taraklar kepek oluşumunu ve kırılmayı önleyebilir. Ayrıca sağlıklı uzama etkili olması sebebiyle yoğun şekilde tercih edilir. Kemik tarak özellikleri arasında yer alan kendi kendini temizleme durumu ile bakteri ve kir barındırmaz. Kadınlar ve erkekler için farklı biçimlerde üretilir. Kemik tarak alırken saç yapısına göre hareket edilmelidir. Kabarık saçlara sahip olan kişiler, kalın uçlu şekilde üretilmiş orijinal kemik tarak çeşitleri tercih edilmelidir. Tamamen doğal üretilen bu taraklar alındıktan sonra bir süre açık havada bekletilmelidir. Sıcak su ile temasından kaçınılıp kullanım koşullarına uygun hareket edilmelidir. Çift taraflı olarak da üretilebilir. Kemik tarak kullananların memnuniyet bildiren görüşleri sayesinde kimyasal ve plastik ürünlerden uzak bir bakım ürününe Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

Kemik Tarak İndirim ve Kampanyaları

Kemik Tarak İndirim ve Kampanyaları

Saç için son derece yararlı olan ve pek çok olumlu etkisi bulunan kemik tarak indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız Trendyol en doğru adrestir. Tamamen orijinal olarak üretilmiş ve bu şekilde satışa sunulmuş özel saç bakım ürünü için fiyat aralığı son derece geniştir. Seçenekler; fiyat ve kalite bakımından dengelidir. Kemik tarak tavsiyesinde bulunanlar genelde ürünlerin fiyatını değil kalitesini temel alırlar. Söz konusu sağlık ve bakım olduğunda önem arz eden detaylar; ürünlerin kimyasaldan uzaklığının yanı sıra doğallığıdır. Trendyol üzerinden kemik tarak yorumlarına ulaştığınızda ne kadar beğeni ile kullanıldığını ve sunduğu faydaları görmeniz mümkündür. Son derece kaliteli üretime sahip olduklarından dolayı uzun vadede kullanım için uygundur. Trendyol kemik tarak kampanyaları ile kolay alım gücü sağlar. Kemik tarak online alışverişlerinizi Trendyol üzerinden kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.