İlgili Kategoriler
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kepekli Makarna

" araması için 29 sonuç listeleniyor
Rummo Organik Kepekli Spagetti 500 gr

RummoOrganik Kepekli Spagetti 500 gr

(4)
Organik Kepekli Spagetti 500 gr
165 TL
Sepete Git
Granoro Kepekli Penne Rigate No 259 500 G

GranoroKepekli Penne Rigate No 259 500 G

(2)
76 TL
Sepete Git
Dereköy Kepekli Esmer Erişte

DereköyKepekli Esmer Erişte

150 TL
Sepete Git

Sağlık Dostu Kepekli Makarna Çeşitleri Trendyol’da!

Karbonhidratlar vücuttaki kasların çalışması için gerekli besin kaynağıdır. Yüksek karbonhidrat tüketimi vücut üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Makarna, bulgur, pilav gibi besinlerde yüksek oranda karbonhidrat bulunur. Besin alımını oranlamak, karbonhidrat dengesi sağlamak aynı zamanda sağlıklı vücut için kepekli makarna tüketimi tavsiye edilir. İçerdiği yoğun lif sayesinde kolay sindirimi sağlanır ve metabolizmayı hızlı çalıştırır. Sağlıklı besinler içerisinde gösterilen ürün tüketilirken, ölçülü davranılması önerilir. Özellikle de aşırı tuzlu, yağlı soslarla tüketmek sağlık açısından uygun olmayabilir. İçerisindeki yüksek lif sayesinde kan şekerini hızlı bir şekilde yükseltip düşürmez. İçindeki şeker kana yavaş karışır ve bu sayede daha uzun tokluk hissi sağlar. Yüksek lifli yapısı haricinde normal makarnadan farklı yoktur. Özellikle yapımı aynı şekilde hızlı ve kolaydır. Sağladığı tokluk hissi ve enerji ile günün uzun bir bölümü idare edilebilir. Yiyecekten gelen enerji kaslarda depolanır. Gerektiği takdirde kana salınımı gerçekleşir. Kan şekeri ve enerjinin dengeli olmasına yardımcı olur. Kalori ve yağ oranı oldukça düşüktür. Diyet dönemlerinde kullanılması özellikle tavsiye edilir. Tüketim oranına oldukça dikkat edilmelidir. Bol enerji sağlayan hafif kalorili ürün lezzetli tadı ile damaklarda iz bırakır. Farklı soslar ile tatlandırarak isteğe bağlı olarak tüketilebilir. Pek çok yiyecek markası tarafından üretilen seçenekler, farklı fiyat avantajları ile Trendyol üzerinden satışa sunulur. Sevdiğiniz markayı Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Yüksek Lif Oranıyla Kepekli Makarna Çeşitleri

Yüksek Lif Oranıyla Kepekli Makarna Çeşitleri

Tüketilmesi kolay ve sevilen tatlar arasında yer alan sağlıklı ürün, yüksek kullanım ve müşteri memnuniyetine sahiptir. İçerisinde yer alan kepek yüksek lif kaynağıdır. Bağırsakları düzenleyerek metabolizmanın aktif çalışmasına yardımcı olur. Normal makarna gibi pişirilir. İsteğe bağlı olarak yapım aşamasında farklılıklar olabilir. Diyet yapan kişiler tarafından da rahatlıkla tüketilebilir. Hamur işi üreten pek çok marka tarafından hazırlanan ürünler, kalitesi ile de ön plana çıkar. Protein açısından da zengin olan besin günlük şeker ihtiyacını karşılar. Sağladığı enerjiyi kaslarda depolar. İhtiyaç dahilinde kullanıma sunar. Vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat miktarının karşılanmasına yardımcı olurken, sağlıklı beslenmeye de imkan sunar. Makarna kepekli içeriği ile bol lif kaynağı olarak gösterilir. Kolay sindirim sağlar. Metabolizmanın düzenli çalışmasını sağlar. Besin değerleri açısından zengin olan ürün, diyetisyenler tarafından da tavsiye edilir. Özel diyet dönemlerinde belirli oranda tüketimi sağlanabilir. Belirli porsiyonlarda tüketilmesi kilo alımına neden olmaz. Uzun süre tokluk hissi sağlayan besin, vücuda şeker alımını da yavaş ve kontrollü bir şekilde yapar. Ani şeker düşmesi ya da yükselmesini engeller. Uzman kontrolünde hazırlanan ürünler, sağlık standartlarına uygundur. Kullanım oranı oldukça yüksektir. Belirli porsiyonlar oranında tüketilmesi önerilir. İçerisindeki karbonhidratlar vücudun ihtiyaç duyduğu ölçüdedir. Kana yavaş karışması sonucu kan şekerinin de yavaş yükselmesine neden olur. Kepekli makarna çeşitleri geniş bir yelpazede müşteri beğenisine sunulur. Farklı malzemeler ile farklı tatlar yaratılabilir. Uygun fiyat avantajları ile her ağız tadına uygun ürün bulmak mümkündür. Çeşitli soslar ile zenginleştirilerek, özel sunum eşliğinde hazırlanabilir. Fiyonklu, burgulu, delikli başta olmak üzere pek çok kesim çeşidi ile raflardaki yerini alır. Farklı firmalar tarafından piyasaya sürülen sağlıklı tat oldukça sık tercih ve tavsiye edilir. Sağladığı uzun süren tokluk hissi kilo kaybına yardımcı olur. Gece saatlerinde tüketiminden kaçınılması tavsiye edilir. Hamur içeriği mideyi rahatsız edebilir. Pişirme talimatı ürün ambalajının arka yüzeyinde yer alır. Anında lezzetli ve sağlıklı tatlar ile buluşmak için tercih edebilirsiniz.

Sevilen Kepekli Makarna Markaları

Sevilen Kepekli Makarna Markaları

Normal makarna ile aynı kaloriye sahip olan ürün, içerisindeki yüksek lif oranı sayesinde diyet dönemlerinde de kullanıma uygundur. Ayrıca içerisinde yer alan kompleks karbonhidratlar kana yavaş karışır. Bu durum kan şekerinin yavaş bir şekilde yükselmesine yol açar ve uzun süreli tokluk hissi sağlar. Bu tokluk hissi sayesinde tüketim azalacağından kilo kaybı yaşanabilir. Diyetisyenler tarafından da önerilen besin değeri yüksek ürün, pek çok farklı firma tarafından üretilir. Geniş çeşitliliğe sahip kepekli makarna markaları ürünlerini uygun fiyat avantajları ile raflarda müşteri beğenisine sunar. Yapımı kolay olan besin tat konusunda da oldukça popülerdir. Hem tadı hem de sağlık açısından sık kullanımı sağlanan ürünler içerisinde yer alır. İstenildiği gibi pişirilebilir. Çeşitli malzemeler ile tatlandırılabileceği gibi farklı soslar eşliğinde de hazırlanabilir. Kepekli burgu makarna çocukların da favoriler arasında yer alır. Günlük ihtiyaç duyulan enerjiyi bir porsiyonu ile sunar. Tüketimi ve sindirimi oldukça kolaydır. Lifli yapısı sayesinde bağırsakların düzene girmesini ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Pek çok marka tarafından hazırlanan ürünler, oldukça sık tercih ve tavsiye edilir. İçerisindeki kepek hem kolesterolün hem de tansiyonun düzenlenmesine yardımcı olur. Metabolizmayı düzenler ve kabızlık sorunun çözülmesinde etkilidir. Kepekli çubuk makarna popüler olan çeşitleri arasında yer alır. Besin değeri yüksek olan hamur işinin belirli porsiyonlarda tüketilmesi tavsiye edilir. Bir porsiyonu günlük enerji miktarının karşılanmasını sağlar. Enerjiyi kaslarda depo ederek gerektiğinde kullanılmasına neden olur. Diyabeti kontrol altına alır. Uzmanlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilir. Temeli hamur işi olan besinin öğlen saatlerinde tüketilmesi alınan kalorinin gün içerisinde yakılmasına sebep olacağı için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Sofraların vazgeçilmezi olan ürün, farklı kesim çeşitleri üretilir. Kendi damak zevkinize uygun tatlandırarak hazırlayabilir ve servis edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Kepekli Makarna Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Kepekli Makarna Fiyat Aralıkları

Her sofranın vazgeçilmezi olan makarna, sağlık bakımından dikkatli bir şekilde tüketilmesi gereken besinlerin başında gelir. İçerisindeki yüksek karbonhidrat miktarı bu noktada etkilidir. Kepekli çeşitleri ise yüksek lif ve protein değerleri ile ön plana çıkar. Alanında uzman kişiler tarafından üretilen besinler, diyetisyenler tarafından da önerilir. Belirlenen porsiyonları aşmamak kaydı ile tüketim sağlanabilir. Sağlık açısından önerilen ürün, içerisindeki karbonhidratın yavaş bir şekilde kana nüfuz etmesine yardımcı olur. Diyabetin kontrolünde önemli bir paya sahiptir. Kana yavaş karışması sayesinde aniden şeker yükselmelerinin önüne geçer. İçerisindeki lif miktarının bol olması metabolizmanın düzenlenmesine ve bağırsakların sağlıklı ve hızlı çalışmasına yardımcı olur. Kabızlık problemine karşı mücadele eder. Pek çok farklı çeşidi bulunan sevilen besin kaynağı, farklı firmalar tarafından üretilir. İndirimli fiyatları ile raflardaki yerini alan ürünler, cep dostudur. Sunduğu uzun süren tokluk hissi sayesinde acıkmayı geciktirir. Böylece kilo verilmesinde yardımcı olur. Şeker dengesini sağlar. Kepekli yapısı tansiyon ve kolesterolün dengede kalmasına yardımcı olur. Enerji kaynağı olarak görülen yiyecek enerjiyi kaslarda depolar ve gerektiği kadar kullanılmasına imkan tanır. Kan şekeri ve enerjinin tüketim sonrası sabit kalmasını sağlar. Uygun fiyat avantajları ile bol çeşitlilik geniş bir yelpazede müşteri beğenisine sunulur. Her damak tadına uygun olarak soslandırılabilir. İçerisindeki kalori ve yağ oranı düşüktür. Belirli oranda tüketimi sağlandığı takdirde kilo alımına neden olmaz. Sağladığı uzun süreli tokluk hissi de bu noktada yardımcı olur. Vücudun ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri de içerisinde bulundurur. Aminoasit alımında vücuda yardımcı olur. Kepekli makarna satın alırken Trendyol üzerindeki markaları ve fiyat bilgilerini araştırmanız tavsiye edilir. Kepekli makarna fiyat avantajları sayesinde istediğiniz marka ürünü satın alabilirsiniz.