Keyif Tepsisi

102+ Ürün
Porsima PBT-054 Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi (50cm*30cm), Portat...
Süper Fırsat Ürünü
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

PorsimaResmi satıcı rozeti PBT-054 Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi (50cm*30cm), Portatif Tepsi

1
Bambu
4.4
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%30

372,90 TL
539,90 TL
ERKUGO Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi (50cm*30cm), Portatif Tepsi
Bugün Kargoda

ERKUGO Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi (50cm*30cm), Portatif Tepsi

1 Parça
Bambu
4.3
(879)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,90 TL
Genel Markalar STD Bambu Katlanır Ayaklı Yatak Tepsi Keyif Tepsisi Fma08537 K...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar STD Bambu Katlanır Ayaklı Yatak Tepsi Keyif Tepsisi Fma08537 Klasik

1 Parça
Ahşap
4.2
(949)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
307,34 TL
Evonox Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Servis Tepsisi, Ahşap Yatak Tepsisi
Hızlı Teslimat

Evonox Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Servis Tepsisi, Ahşap Yatak Tepsisi

Bambu
1
4.1
(88)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299 TL
HAMUR Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Ko...
Başarılı Satıcı

HAMURResmi satıcı rozeti Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Koltuk Kahvaltı Diz Minderli

1
Ahşap
4.8
(70)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

502,55 TL
528,90 TL
Kitchen Line Katlanabilir Bambu Keyif Tepsisi – Ayaklı Yatak Kahvaltı Tepsisi...
Yetkili Satıcı

Kitchen LineResmi satıcı rozeti Katlanabilir Bambu Keyif Tepsisi – Ayaklı Yatak Kahvaltı Tepsisi, Laptop ve Çalışma Sehpası 44,5 × 27 × 20 cm

1
Bambu
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kupon Fırsatı
349 TL
HAMUR Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Ko...
Başarılı Satıcı

HAMURResmi satıcı rozeti Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Koltuk Kahvaltı Diz Minderli

1
Ahşap
4.6
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

502,55 TL
528,90 TL
Brellint Katlanır Ayaklı Bambu Keyif Tepsisi – Laptop Kahvaltı Yatak Servis M...
Hızlı Teslimat

Brellint Katlanır Ayaklı Bambu Keyif Tepsisi – Laptop Kahvaltı Yatak Servis Masası Çok Amaçlı

1
Bambu
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %2
Kargo Bedava
649,99 TL
Le Paon Bambu Katlanır Keyif Tepsisi 40x30 cm - Yatak Tepsisi ve Laptop Sehpası
Hızlı Teslimat

Le Paon Bambu Katlanır Keyif Tepsisi 40x30 cm - Yatak Tepsisi ve Laptop Sehpası

Bambu
1 Parça
5.0
(1)
Kupon Fırsatı
2. Ürün %3
Kupon Fırsatı
331,27 TL
Fame Kıtchen Katlanır Ayaklı Bambu Keyif Tepsisi - Thn75538
Bugün Kargoda

Fame Kıtchen Katlanır Ayaklı Bambu Keyif Tepsisi - Thn75538

1 Parça
Ahşap
4.3
(1725)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
Flying Tiger Copenhagen Katlanır Yatak Keyif Tepsisi

Flying Tiger CopenhagenResmi satıcı rozeti Katlanır Yatak Keyif Tepsisi

Ahşap
1
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette760 TL950 TL
Kitchen Life Bambu Katlanabilir Keyif Tepsisi Amerikan Servisi Tepsisi Koltuk...
Hızlı Teslimat

Kitchen LifeResmi satıcı rozeti Bambu Katlanabilir Keyif Tepsisi Amerikan Servisi Tepsisi Koltuk Kenarı Yan Sehpa 33x41 Cm

1
Bambu

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

599,90 TL
649,90 TL
HAMUR Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Ko...
Başarılı Satıcı

HAMURResmi satıcı rozeti Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Koltuk Kahvaltı Diz Minderli

1
Ahşap
4.8
(36)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

502,55 TL
528,90 TL
Perotti Akasya Ayaklı Katlanabilir Keyif Tepsi 50x30 cm
Birlikte Al Kazan

PerottiResmi satıcı rozeti Akasya Ayaklı Katlanabilir Keyif Tepsi 50x30 cm

1
Ahşap
3.2
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

1.196,14 TL
1.399,98 TL
Trendyol Plus ile1.136,33 TL
LİNMETAL 24cm Metal Kulplu Tepsi, Çay Tepsisi, Kahve Tepsisi, İkram Tepsisi K...
Bugün Kargoda

Lin Metal 24cm Metal Kulplu Tepsi, Çay Tepsisi, Kahve Tepsisi, İkram Tepsisi Keyif Tepsisi Küçük Boy Tepsi Cap

1 Parça
Metal
4.4
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %3
Kargo Bedava
999,99 TL
Paşabahçe Keyif Metal Dikdörtgen Tepsi Silver

PaşabahçeResmi satıcı rozeti Keyif Metal Dikdörtgen Tepsi Silver

1
Metal
Kargo Bedava
1.295 TL
Trendyol Plus ile1.230,25 TL
YzHome Kulplu Hazeran Tepsi Sunum Keyif Tepsisi 23*35CM

YzHome Kulplu Hazeran Tepsi Sunum Keyif Tepsisi 23*35CM

Bambu
1 Parça
2.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Sepette499,90 TL549,90 TL
Trendyol Plus ile474,90 TL
MİEN Bambu Keyif Tepsisi 50 × 30 × 4 cm Katlanabilir Ayaklı – Kahvaltı ve Lap...
Hızlı Teslimat

MİEN Bambu Keyif Tepsisi 50 × 30 × 4 cm Katlanabilir Ayaklı – Kahvaltı ve Laptop Servis Tepsisi

1
Ahşap
Kargo Bedava
399 TL
Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-Coffee Time

Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-Coffee Time

1 Parça
Ahşap
5.0
(11)
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.040 TL
handanca Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak...

handanca Keyif Çalışma Tepsisi Yastıklı Dizüstü Bilgisayar Laptop Kucak Yatak Koltuk Kahvaltı Diz Minderli

6
Thermoset
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette2.281,44 TL2.328 TL
Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-sailing
Süper Fırsat Ürünü

Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-sailing

Ahşap
1 Parça
4.8
(17)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
50 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%30

1.040 TL
1.497 TL
Bayev Bambu 50x30 Keyif Tepsisi 700658 Yatakta Kahvaltı Keyfi Tepsi Katlanır ...
Yetkili Satıcı

BayevResmi satıcı rozeti Bambu 50x30 Keyif Tepsisi 700658 Yatakta Kahvaltı Keyfi Tepsi Katlanır Yatak Çalışma Sehpası

1
Bambu
4.9
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
999,50 TL
Genel Markalar Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi

1 Parça
Bambu
4.4
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
356 TL
Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-good Morning

Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-good Morning

1 Parça
Ahşap
5.0
(3)
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.040 TL
KRY Katlanır Ayaklı Kulpsuz Bambu Keyif Tepsisi – Kahvaltı Laptop Servis Teps...
Bugün Kargoda

KRY Katlanır Ayaklı Kulpsuz Bambu Keyif Tepsisi – Kahvaltı Laptop Servis Tepsisi 50x30 cm

Bambu
1
5.0
(2)
349,99 TL
Evsun Home Collection Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi (50cm*30cm), ...
Bugün Kargoda

Evsun Home Collection Katlanır Ayaklı Bambu Yatak Keyif Tepsisi (50cm*30cm), Portatif Tepsi

1
Bambu
4.6
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
İLİVA Katlanabilir Ayaklı Bambu Tepsi - Keyif Tepsisi - Yatak Koltuk Sehpa Tepsi
Bugün Kargoda

İLİVAResmi satıcı rozeti Katlanabilir Ayaklı Bambu Tepsi - Keyif Tepsisi - Yatak Koltuk Sehpa Tepsi

1 Parça
Bambu
4.0
(4)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%23

461,98 TL
599,99 TL
Paşabahçe Mutfakta Keyif Seti Arda Türkmen Hazırlık Seti + Borcam Premium Dik...
Bugün Kargoda

Paşabahçe Mutfakta Keyif Seti Arda Türkmen Hazırlık Seti + Borcam Premium Dikdörtgen Fırın Kabı Tepsi

4+
Cam
4.3
(3)
Kargo Bedava
1.345 TL
Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi -tea Time
Süper Fırsat Ürünü

Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi -tea Time

1 Parça
Ahşap
3.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
50 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%30

1.040 TL
1.497 TL
Bambum Vatore Standlı Keyif Tepsisi

Bambum Vatore Standlı Keyif Tepsisi

Bambu
5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
130 TL Kupon
Kargo Bedava
1.980 TL
Trendyol Plus ile1.881 TL
keyfisepet en keyifli sepet Katlanır Ayaklı Ahşap Tasarım Yatak Keyif Tepsisi...
Bugün Kargoda

keyfisepet en keyifli sepet Katlanır Ayaklı Ahşap Tasarım Yatak Keyif Tepsisi Masası

1 Parça
Ahşap
3.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349 TL
Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-fish
Hızlı Teslimat

Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-fish

Ahşap
1 Parça
5.0
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.040 TL
AKCAKESE Katlanır Ayaklı Yatak Keyif Tepsisi Ve Dikdörtgen Kulplu Çay Kahve I...
Birlikte Al Kazan

AKCAKESE Katlanır Ayaklı Yatak Keyif Tepsisi Ve Dikdörtgen Kulplu Çay Kahve Ikramlık Tepsi

1
Ahşap
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
627,93 TL
Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-sea Side
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

Funny Design Keyif Tepsili Diz Minderi-sea Side

Ahşap
1 Parça
4.6
(9)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
50 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%30

1.040 TL
1.497 TL
BYTA Katlanabilir Bambu Keyif Tepsisi – 50x30 cm Yatak Tepsisi, Kahvaltı Serv...

BYTAResmi satıcı rozeti Katlanabilir Bambu Keyif Tepsisi – 50x30 cm Yatak Tepsisi, Kahvaltı Servis Sehpası

1
Bambu
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette427,83 TL450,35 TL
GÜVEN Bakır Rose Dekoratif Misafir Sunum Tepsisi, Kahve/Keyif Gondol Tepsi, N...
Fenomen Seçimi

GÜVEN Bakır Rose Dekoratif Misafir Sunum Tepsisi, Kahve/Keyif Gondol Tepsi, Nişan Söz Tepsi 35*15*5 cm

1 Parça
Cam
Kargo Bedava
699 TL

Kategori

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Romantik Kahvaltıların Yıldızı Keyif Tepsisi Modelleri Trendyol'da!

Ahşap keyif tepsisi gibi bir ürünle zamandan ve emekten tasarruf etmek için birden fazla öğeyi aynı anda taşıyabilirsiniz. Gereksinimlerinize ve beklentilerinize uygun olanları kolayca bulabilirsiniz. En popüler seçeneklerden bazıları ahşap tepsiler, minderli tepsiler ve mermer tepsilerdir. Genel sunumu daha da geliştirmek için tepsiyi diğer hizmet gereçleriyle eşleştirebilirsiniz. Keyif tepsilerini keşfetmek için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Keyif Tepsisi Çeşitleri

Keyif Tepsisi Çeşitleri

Evdeki günlük hayatı biraz daha kolaylaştırmak için keyif tepsisini kullanmanın çeşitli yolları vardır. Eşyaları sehpanızın üzerine yerleştirmek için bir keyif tepsisi kullanabilirsiniz. Kaymaz bir ayaklı ahşap keyif tepsisi, cam eşyalarınızın ve tabaklarınızın kaymasını ve zemine düşmesini önleyen oldukça etkili bir kaymaz yüzeye sahiptir. Kaymaz tabanlı ürünler en sık tercih edilenler arasındadır. Polistiren, polipropilen, polikarbonat veya ABS olsun, keyif tepsisi üstün işlevsellik ve güvenilirlik sunar. Oldukça sağlam, plastik servis tepsileri, kırılmadan, çatlamadan veya parçalanmadan günlük kullanım taleplerine dayanabilir. Sevdikleriniz için enfes bir yemek pişirmek için mutfakta saatler harcadıysanız, yemekler iyi sunulmazsa, bu bir trajediden başka bir şey olmaz. Bu aşamada devreye giren ayaklı keyif tepsisi ve minderli keyif tepsisi gibi ürünler olur. Günümüzde yemek, açlığı gidermekten çok daha fazlasıdır. Renkler, dokular ve stil, genel deneyimde hayati rol oynar. Hiçbir şeyin yemek sunumlarını servis tepsileri kadar çekici veya düzenli hale getirmediğinden emin olabilirsiniz. Servis ve sunumda başarılı olmanıza yardımcı olmak için birden fazla yiyecek ve içeceği aynı anda taşımanıza izin verir.

Keyif Tepsisi Seçenekleri

Keyif Tepsisi Seçenekleri

Gıda ve hijyen önemli konulardır. Misafirlerinizi bir toplantıya davet ettiğinizde, muhtemelen bazıları elle yemek servisini çok hijyenik bulamayabilir. Ellerinizin tamamen temiz olmama ve servis için kullandığınız sofra takımlarında iz bırakma ihtimali de vardır. Bu lekeler kirli, hijyenik ve etik dışı görünür. Minderli dizüstü keyif tepsisi gibi bir ürün hijyen sunar. Keyif tepsileri bu sorunu önlemek için basit bir çözümdür. Sadece keyif tepsisini misafirlere götürün, hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmadan istediklerini kolayca seçsinler. Bu iyi bir alışkanlıktır, çabadan tasarruf sağlar ve ayrıca son derece hijyeniktir. Mutfak eşyaları ve sofra takımları üzerindeki lekelerin sayısı ne kadar az olursa, bunları daha sonra temizlemenin o kadar kolay olacağını unutmayın. Keyif tepsisi, mutfaktan birkaç yemeği aynı anda aktararak misafirler için masaya hızlı ve zarif bir şekilde servis yapmanızı sağlayacaktır. Buna ek olarak, modern keyif tepsileri çok parlak ve güzeldir, bu nedenle onları sıcak yemekler veya içecekler için dekoratif bir stand olarak masaya koyabilirsiniz. Masa dekoru için de önemli bir ürün olarak keyif tepsileri öne çıkar.

Keyif Tepsisi Modelleri

Keyif Tepsisi Modelleri

Keyif tepsilerini farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Bir buket veya küçük bir kitap yığını veya bir mum eklemek büyük bir fark yaratabilir ve keyif tepsinizin daha ilginç görünmesini sağlayabilir. Ailenize ve misafirlerinize yiyecek ve içecekleri taşımak için ahşap servis tepsileri de kullanılabilir. Eşyalarınızı tek bir yerde saklamak istiyorsanız, keyif tepsinizi bir çekmeceye yerleştirmeniz, kitap, okuma gözlüğü ve el losyonlarını bir arada tutmanıza yardımcı olur. Bu şekilde, karanlıkta herhangi bir öğeyi bulabilirsiniz. Bir keyif tepsisi satın almadan önce, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Keyif tepsisinin boyutunu düşünmek için zaman ayırın. Tepsiyi sık sık yiyecek ve içecek taşımak için kullanmayı planlıyorsanız, bardak, kaşık, çatal ve tabaklar için bolca yeri olan büyük bir tepsi tercih etmelisiniz. İster su sürahileri, ister meyve ve sebze kaseleri veya et tabakları taşımayı planlıyor olun, taşımak için rahat hissedeceğiniz bir keyif tepsisi seçmelisiniz. Yatak keyif tepsisi ve yastıklı keyif tepsisi gibi modellerin olduğunu da söylemeliyiz. Keyif tepsileri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.