İlgili Kategoriler
Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kırlent Kumaşı

" araması için 701 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık Kırlent Kumaşları Trendyol’da!

Tarz mekanların ana parçası olan ve tüm gözleri üzerine toplayan birbirinden şık ve değişik kırlent kumaşı seçenekleri göz doldurur. Her tarza her zevke uygun mekan tasarımları için marjinal çizgiler kullanılarak tasarlanan, şık görünüme sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Renk renk, her desene uygun ürünler kullanılan kaliteli kumaşlar, yumuşak dokusu ile her görenin beğenisini kazanır. Tüylü modeller, pelüş modeller, keten kumaşlar ile dikilen seçenekler desenli modelleri ve estetik görüntüsü ile göz doldurur. Sık sık tercih edilen koltuk kırlent kumaşı sade şık tasarımlı ya da modern tasarımlı koltuklarınıza yeni bir tarz, hava kazandırır. Mekan tasarımınızda canlı bir koltuk tercih ederseniz kullanacağınız baskılı ve modern çizgili kılıflarla koltuklarınıza hareket kazandırabilirsiniz. Bulunduğunuz alana farklı bir hava kazandırmak için tüm bu kılıfları dekorasyonda kullanabilir ve ortama eşsiz doku kazandırabilirsiniz. Modelleri eşsiz marjinal çizgileri ile beğenileri toplar. Bu modeller arasından tarzınıza, zevkinize ve tasarladığınız mekana uygun olanını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Modern alan dizaynları için sık sık kullanılan bu seçenekler ile tarzınız her mekanda ışıldar. Her boyutta yastığa uygun olarak dikimi gerçekleştirilen bohem kırlent kumaşı gibi seçenekler arasından uygun olan boyutu seçebilirsiniz. Ürünleri dikilmemiş halde satın alabilir yastık boyutunuza ve zevkinize göre dikim yaparak ürünleri kullanabilirsiniz. Trendyol’da dikkat çekici görünüme sahip çeşitleri inceleyebilir, sunulan seçenekler ile mekanlarınızda şık görünüm elde edebilirsiniz.

Göz Alıcı Kırlent Kumaşı Modelleri

Göz Alıcı Kırlent Kumaşı Modelleri

Modern şık mekanların tasarımında vazgeçilmez parça olan kadife kumaşlar, koltuklarınızın ya da berjerlerinizin üzerinde kadife kırlent kumaşı olarak kullanıldığı zaman şıklık yaratır. Kadifenin bıraktığı yumuşacık ve eşsiz dokuyu her alanda kullanabilirsiniz. Evlerinizde, iş yerlerinizde, işletmelerinizde, ofisinizde, bahçenizde ve dilediğiniz her ortamda kolaylıkla kullanabileceğiniz bu seçenekler sıra dışı çizgileri ile göz doldurur. Kadife dokusu ile çeşit çeşit renk ve desen seçeneklerini beğenilere sunan kumaşlar dilediğiniz tarzı yaratmanıza yardımcı olur. Sık sık tercih edilen diğer model olan keten kırlent kumaşı çeşitleri de şık bir alan yaratırken kullanacağınız şık görünümlü parçalar arasında yer alır. Keten kumaşlar klasik şık dokuları ile her alana farklı hava katar. Eşsiz tasarımları, baskıları ve renkleri ile keten şıklığını modern şıklık ile birleştiren modeller de beğeniyle tercih edilir. Ketenin asil ve ağır tarzı, modern çizgiler ile bir araya gelerek son derece şık bir görünüm yakalar. Dikkat çekici renkler de bu estetik görüntü ile harmanlanarak alanınızda eşsiz bir hava yaratmanızı sağlar. Kırlent için kumaş arayışınızda zorlamayacak olan birinci kalite malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilen kırlent kumaşı modelleri oldukça sevilir. Çeşit bolluğu olduğu için tatlı bir seçim zorluğunda bırakacak olan bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Farklı dokulara sahip olan ürünlerin renk seçeneklerinin canlı olması ve zevkli çizgiler kullanılarak desen oluşturulması ile dikkat çeker. Her çeşidi özenle düşünülmüş ve üretilmiş olan bu ürünler her alan için kullanılır. Kaliteli malzeme kullanıldığından uzun süreli kullanım ömrü sunan ürünlerin fiyatları da pek çok bütçeye hitap eder. Ürünlerin fiyatları her bütçeye uygun olarak sunulduğu için rağbet görür. Bu birinci kalite birbirinden şık ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Her biri ayrı tarzda olan ve kullanılacağı ortama eşsiz bir hava katacak olan kumaşları her ölçüde kırlent ve yastıklar için değerlendirebilirsiniz. Modelleri müşteriler tarafından oldukça sevilir. Yastıkların eskimiş, deforme olmuş görüntüsünü saklamak ya da sıkıldığınız desenlerden kurtulmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan kalitesiyle dikkat çeken ürünleri satın alabilir, dekorasyonu hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eşsiz Alan Tasarımları İçin Kırlent Kumaşı Kullananlar

Eşsiz Alan Tasarımları İçin Kırlent Kumaşı Kullananlar

Kırlent kumaşı kullananlar bu ürünler aracılığıyla sahip oldukları tarzı mekanlarında yansıtmak isterler. Evlerinizde, çalışma ortamlarınızda, bahçelerinizde ve her mekanda, tarzınız ve zevkiniz öne çıksın isteyebilirsiniz. Mekan tasarımlarında ufak detaylar kullanılarak alanın havası tamamen değiştirilir. Klasik tonlar ya da modern tonlarda alanlar yaratmak için küçük parçaları kullanabilirsiniz. Desenli kırlent kumaşı, modern alanlar yaratmak için yardımcı olur. Klasik mekanlarınıza modern bir dokunuş katmak ya da klasik desenler ile alanınızı canlandırmak için tercih edebileceğiniz seçenekler oldukça geniş yelpazededir. Eşsiz dokuları, kullanılan kaliteli seçenekleri ve tasarım harikası desenleri ile renkli modeller beğenilere sunulur. Birden çok ürün kullanarak kombin yapabileceğiniz yastıklar her tarz ve zevk ile uyumludur. Kırlent kumaşı tay tüyü modeli müşteriler tarafından sık sık tercih edilir. Hoş dokusu ile dokunduğunuzda rahat his yaratır. Herkesin dokunmak isteyeceği bu model, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile tarzınıza ve mekanınıza uyum gösterir. Modeller arasından zevkinize göre seçeceğiniz çeşidi ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Hem modern hem de klasik tarzda mekanlar ile uyum içerisinde kombinleyebileceğiniz çeşitler mevcuttur. Tercihinize göre mekana hoş görünüm sunan tezatlık katarak şıklığı oldukça kolay şekilde yakalayabilirsiniz. Pelüş kırlent kumaşı da her mekana uyumlu, sık sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Dokusu ile yumuşak his bırakan olan modeli modern şık alan tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Her mekanda kullanılabilecek pelüş çeşidini tüylü modeller ile birleştirerek kullanabilirsiniz. Tüylü modeli ile birlikte kullanabileceğiniz seçenek, hoş bir şıklık yaratır. Her iki çeşidin uyum içerisinde olması tüm gözleri bu muhteşem uyuma çeker. Trendyol’da bütçe dostu fiyatlar üzerinden kırlent kumaşı satın alabilir, yaşam alanlarınızı şık bir şekilde doldurabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kırlent Kumaşı Fiyatları

Bütçe Dostu Kırlent Kumaşı Fiyatları

Birinci kalite malzemeler kullanılarak üretilen renk renk modeller arasından tarzınızı yansıtacak olan ürünü gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Her detayı ayrı ayrı düşünülerek renkleri ve desenleri uyum içerisinde olacak şekilde tasarlanan ürünler birçok seçenek sunar. Uygun aralıklarda yer alan kırlent kumaşı fiyatları bütçe dostu alışveriş yapmanızı sağlar. Kumaş dokusu ve dikimde kullanılan malzeme sayesinde tasarıma katkısı olacak olan ürünler sıklıkla tercih edilir. Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretimi yapılan modeller müşterilere uzun süreli kullanım ömrü sağlar. Oldukça fazla seçenek arasından müşteriler tarafından sık sık tercih edilen modellerden olan döşemelik seçenekler pratik kullanım sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Her boyutta ve her tarzda yastıklarınız için kullanabileceğiniz döşemelik kumaşı, alanınıza ve kullanacağınız malzemeye göre seçebilirsiniz. Dilerseniz kırlentlerinizde dilerseniz de başka bir yerde farklı malzeme için kullanabileceğiniz döşemelikler, renk ve desen çeşitliliği ile oldukça sevilir. Sevilen modellerin arasında kült renkler ortaya çıkarken baskılı modeller de sıklıkla tercih edilir. Gri kırlent kumaşı da sık sık tercih edilen modeller arasındadır. Hem klasik hem de modern mekanlar ile uyumlu olabilecek gri renk, dilediğiniz şekilde kombin yapmanıza olanak sağlar. Uyum sağlayan bu birleştirici ara rengi dilerseniz modaya uygun zıt ve daha dikkat çeken bir parçayla birlikte de kullanabilirsiniz. Tüm renkler ile uyumu sayesinde pek çok tarzın vazgeçilmezi olan bu renk soft mekanlar dizayn etme şansı verir. Tüm çeşitleri inceleyebilir ve kırlent kumaşı yorum alanından müşterilerin memnuniyetine tanık olabilirsiniz, deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Her alanı ve mekanı yeniden yaratmanız için küçük parçalarla büyük değişimler sağlamanıza yardımcı olan ürünler oldukça sevilir. Dilediğiniz ortamda değişiklikler ve farklılıklar yaratmak için tüm modelleri inceleyebilir, Trendyol’dan zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.