"

Kısa Topuklu Sandalet

" araması için 72230 sonuç listeleniyor

Kısa Topuklu Sandalet Çeşitleri Trendyol'da!

Tüm kış kapalı ayakkabılar içinde kalan ayaklar ise yaza doğru açık sandalet modelleri ile hava alma imkanı yakalıyor. Özellikle kullanıcılar yormayacak yüksek topuk yerine günlük kullanımlar için kısa topuklu sandalet modelleri kullanmayı tercih ediyorlar. Ergonomik açıdan ayaklarınızı yormayan, uzun saatler kullanımında size rahatsızlık vermeyen bu modeller sayesinde yazın tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Ayaklar vücudunuzun tüm yükünü taşıyan en önemli organlardan biridir. Ayakları rahat ettirmek onların ve tabii ki sizin sağlığınız için oldukça önemlidir. Kısa topuk sandalet modelleri içerisinde önü kapalı veya açık seçeneklerin yanında farklı tarzlara uygun pek çok seçenek bulunmaktadır. Tarzınıza uygun modeli bulduğunuzu düşünüyorsanız sipariş vererek ayakkabınıza kavuşabilirsiniz.

Kısa Topuk Sandalet Özellikleri

Kısa Topuk Sandalet Özellikleri

Farklı tarzlara uygun, birçok renk seçeneği ile hoşunuza giden sandaleti alabilirsiniz. Sandalet seçerken dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Eğer uzun yol yürüyeceğiniz bir ayakkabı almayı düşünüyorsanız ortopedik tabanlı, spor model kısa topuklu sandalet ayakkabı tercih etmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır. Taban rahatlığı sayesinde ayaklarınız daha rahat edecektir. Şık bir organizasyonda veya günlük kullanım değil de daha özel bir yerde kullanmayı düşünüyorsanız tarzınızı yansıtacak kısa ince topuklu sandalet modellerini inceleyebilirsiniz. Zarif, ince bir topuk sayesinde hem şık görünme şansını yakalayacak hem de kısa bir topuk tercih ettiğiniz için ayaklarınız rahat edebilecektir. Çalışırken kullanabileceğiniz bir sandalet arıyorsanız düztaban modellerden ziyade hafif eğimi ve kalınlığı olan kısa sandalet modellerinden tercih edebilirsiniz. Çalışırken uzun saatler ayakta kalma durumları söz konusu olduğu için düz taban modeller bir süre sonra sizi yorabilir. Özellikle çalışırken ayağınızın rahat olması çok önemlidir.

Kısa Topuklu Sandalet Çeşitleri

Kısa Topuklu Sandalet Çeşitleri

Önü kapalı sandalet modelleri ön kısmı kapalı olan sandalet türleridir. Tamamen önü kapalı olanlarla birlikte kenarlarında penceresi bulunan veya delikler bulunan kısa topuklu önü kapalı sandalet modelleri bulmak mümkündür. Önü açık modeller tamamen açık modellerdir. Ön kısmında bir veya birkaç bant ile ayağınızı tutarken parmaklarınızın tamamen açık kaldığı türlerdir. Bazı modeller parmak arası da olabilmektedir. Kısa topuklu sandalet kullananlar arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Terlik türü olanlar hastane çalışanları tarafından tercih edilen modellerdir. Tüm gün ayakta kalınan iş ortamında hem giyip çıkarmanın kolay olması hem de rahatlığı sebebiyle tercih edilirler. Arda kısmında ayağınızı tutan bir bağı olmadığı için terlik gibi hızlıca giyip çıkarabilir ve içinde ayağınızı rahatça hareket ettirebilirsiniz.

Kısa Topuklu Sandalet Fiyatları

Kısa Topuklu Sandalet Fiyatları

Sandalet söz konusu olduğunda farklı firmaların farklı modellere göre birçok seçeneği bulunmaktadır. Alacağınız sandaletin marka ve modeline göre ise fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Farklı kullanım amaçlarına ve tarzlara yönelik bulunan bu modeller arasından size en uygun olanını tercih edip hızlıca satın alabilirsiniz. Bir ürün alırken karar vermek bazen zor olabiliyor bu tarz durumlarda ise kısa topuklu sandalet yorumları içerisinden kullanıcıların yazdığı yorumları okuyarak destek alabilirsiniz. Ayrıca sadece sandalet değil ev kullanımı için alabileceğiniz sandalet tipi terliklerde bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre aradığınız ürünü kolaylıkla bulup sipariş verebilirsiniz. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.