Fiyat
Oyuncu Sayısı
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kızma Birader

" araması için 245 sonuç listeleniyor

Oyun Tutkunlarına Özel Kızma Birader Çeşitleri Trendyol’da!

Kızma birader, eski Mısır eğlencelerinden esinlenerek tasarlanan ve tüm yaş grupları için uygun olan bir masa oyunudur. Bu aktivite sırasında 4 oyuncu, renkli zarı atar ve tahtadaki yolları takip ederek kendi karelerine ulaşmaya çalışır. Oyunun amacı, ilk olarak tüm karelerine ulaşan oyuncu olmak şeklindedir. Kızma birader oyunu, birçok farklı versiyonu ve tasarımları olan popüler bir masa eğlencesidir. Birden çok kişi ile birlikte oynanabilir. Kaliteli bir karton üzerine yerleştirilen platformun takip edilmesi ve hedeflenen sonuca ulaşılması ile ilerleyen aktivite süreci, saatler boyu süren eğlenceyi de beraberinde getirir. Kızma birader kutu oyunu, eğlenmek ve zaman geçirmek için ideal bir aktivitedir. Aynı zamanda stratejik düşünme ve planlama becerilerini de geliştirebilir. Bu eğlence, aile ve arkadaşlar arasında keyifli bir aktivite olarak ön plana çıkar. Her yaş grubuna hitap etmesi sayesinde sıklıkla tercih edilir. Bu oyununun kuralları basittir ve kolayca öğrenilebilir. Her oyuncu, başlangıç noktasından zarı atarak yolculuğuna başlar. Eğer zarının üzerinde 6 gelirse, oyuncu tekrar zar atabilir ve yolculuğuna devam edebilir. Oyun tahtasındaki farklı renkli yollar, oyuncuların karelerine ulaşmasını kolaylaştırmak için tasarlanır. Oyun tahtasındaki diğer oyuncular da aynı hedefe ulaşmak için mücadele ederler. Bu mücadele sırasında da rakiplerinin yerleştikleri karelerden uzaklaşmalarını sağlamaya çalışırlar. Trendyol üzerinde tüm özellikleri ve detayları ile birlikte yer alan bu aktiviteyi kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Kızma Birader Tasarımları

Dikkat Çekici Kızma Birader Tasarımları

Oyun, farklı temalar ve renkler içerir. Oyuncular, ilgili aktiviteyi daha eğlenceli hale getirmek için farklı tasarımları seçebilirler. Bu durum, eğlencenin görsel güzelliğini artırır ve oyuncuların daha fazla keyif almasına olanak tanır. Antik Hindistan'dan bugünlere kadar uzanan Kızma birader, hem gençlerin hem de yetişkinlerin beğenisini kazanır. Stratejik düşünme becerisinin gelişmesine yardımcı olan bu aktivite, kaliteli bir karton mekanizmasının üzerinde yer alır. Uzun süre boyunca da deforme olmadan kullanılmaya elverişli bir yapıdadır. İlgili etkinlik, farklı ülkelerde de çeşitli versiyonlar şeklinde oynanır. Avrupa'da oynanan bir versiyonu, Amerika'da oynanan bir versiyonundan farklı kurallara sahip olabilir. Kızma birader zeka oyunu, farklı yaş gruplarına da hitap edecek şekilde dizayn edilir. Hem kolay hem de eğlenceli olan bu tasarım, her dönem pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Piyonlar aracılığıyla oyuncuların ilerlemesini ve hedeflerine ulaşmasını sağlayan etkinlik, eğlenceli yapısı ile büyük beğeni toplar. Kızma birader tahtası, stratejik düşünme gerektirmesine olanak tanır. Aynı zamanda oyuncuların çeşitli zorluklar karşısında da stratejik hamleler yapmasına yardımcı olur. Oyuncular, tahtadaki karelere ulaşmak için zar atabilir veya belirli bir hamle yapması gereken kartları çekebilir. Kızma birader seti, oyuncuların eğlenip keyifli vakit geçirirken kendilerini de geliştirmelerine yardımcı olur. Farklı versiyonları, mekanikleri ve zorluk seviyeleri ile çok çeşitlilik sunan bir masa oyunu olarak bilinir. Etkinlik, saatler boyu süren keyifli anları beraberinde getirir. Kolay deforme olmayan güçlü karton yapısı sayesinde de uzun yıllar boyunca istenilen her anda kullanılmaya elverişlidir. Birden fazla kişi ile birlikte oynanabilen tasarım, aile ve arkadaş toplanmalarının vazgeçilmez aktivitesi haline gelmesini sağlar. Kızma birader ahşap tasarımı, kaliteli yapısı ve şık görünümü ile ön plana çıkar. Her dönem yoğun ilgi gören bu seçenek, estetikliğiyle büyük beğeni toplar. Hem eğlendirici hem de öğretici bir etkisi olan ürün, birçok kişinin memnuniyetini kazanmayı başarır. Trendyol aracılığıyla sunulan ve yüzlerce farklı modeli bulunan bu aktiviteyi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kendi arayışlarınıza yönelik olan modeli de gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kızma Birader Modelleri

Beğeni Toplayan Kızma Birader Modelleri

Kızma birader, oldukça eski bir döneme dayanan ve pek çok millet tarafından sıklıkla oynanan eğitici ve keyifli bir aktivite olarak bilinir. Eski bir versiyonu olan Pachisi, Hindistan'da oynanır ve daha sonra Avrupa'ya geçer. Bugün de ön planda olan ilgili etkinlik, dünya çapında birçok farklı ülkede oynanır ve popülerliği her dönem eder. Eğlenceli, rekabetçi ve zorlu olan bu aktivite; büyük beğeni toplamayı başarır. Oyun, tek kişilik olabildiği gibi birden fazla kişi tarafından da oynanmaya elverişlidir. Farklı yaş grupları için de uygun versiyonları mevcuttur. Bu aktivite, genellikle 4 oyuncu tarafından oynanır ve herkes kendi renkli zarını kullanır. Zar atışı sonucu, kişilerin karelerdeki figürlerini ilerletme ve tahtadaki diğer kişilerin figürlerini de engelleme gibi görevleri vardır. Etkinliğin amacı, tahtadaki figürleri oyunun başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ilerletmek ve birinci olarak bitiş noktasına ulaşmak şeklindedir. Farklı yaş gruplarına yönelik olan aktivite; çocuklar için eğitici, yetişkinler için ise zekaya hitap eden bir etkinliktir. Kartlı kızma birader, çoklu oynanmaya elverişli olduğu için kalabalık toplanmaların da favori aktiviteleri arasında yer almayı başarır. Bu etkinlik, oyuncular arasındaki işbirliğini ve ekip çalışmasını geliştirme fırsatı sunar. Kaliteli malzemeler kullanılarak dizayn edilen ilgili tasarımlar, kolay deforme olmayan yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca keyifli bir şekilde kullanılmaya uygundur. Her özelliği ile deneyimli müşterilerin beğenisini kazanmayı başaran çeşitler, eğitici nitelikleriyle de dikkat çeker. Trendyol bünyesinde yer alan ve pek çok farklı marka tarafından tasarlanan ürünler, her istek ve ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Siz de tüm özellikleri ile birlikte sunulan çeşitleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Kızma Birader Ürünleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Kızma Birader Ürünleri

Eğlenceli, rekabetçi ve zekaya hitap eden ilgili masa oyunu; eğitici yönleri ile her dönem ön plana çıkar. Kızma birader kart versiyonu, farklı yaş gruplarına hitap eden bir tasarımdır. Yıllardır popülerliğini korumayı başaran aktivite, pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Kişiler, kızma birader taşları arasından beğendikleri renkteki figürleri tercih edebilir. Kızma birader çeşitlerinin amacı, başlangıç noktasındaki figürleri bitiş noktasına kadar hareket ettirmek ve ilk olarak hedefe ulaşmak şeklindedir. Kızma birader yorum ve değerlendirmeleri, deneyimli müşterilerin görüşlerini içerir. Bu değerlendirmeler sayesinde ilgili aktivite hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kızma birader fiyat aralıkları, ürünlerin tüm detayları göz önünde bulundurarak belirlenir. Oldukça geniş bir skalaya sahip olan fiyat skalası, pek çok farklı bütçe grubuna hitap etmeyi başarır. Tasarımlar ile doğru orantılı olan fiyatlar, müşterilerin memnuniyetini kazanır. Siz de kızma birader satın almak için Trendyol’u deneyimleyebilirsiniz. Online alışveriş olanağının beraberinde getirdiği fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Her dönem yoğun ilgi gören ve büyük beğeni toplayan aktivite, eğlenceli ve eğitici yönleri ile ön plana çıkar. 4 kişilik bir grup ile oynanmaya elverişli olan tasarım, sağlığa zararı olmayacak materyaller kullanılarak dizayn edilir. Birçok farklı alanda istenildiği gibi oynanabilen ürün, farklı yaş gruplarına da hitap etmesi ile bilinir. Şansa bağlı olarak kazananın ve kaybedenin belirlendiği eğlence, aile ve arkadaş gruplarının favori seçimleri arasında yer alır. Kolay deforme olmayan yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmaz. Trendyol ile sunulan ve büyük beğeni toplayan seçeneklere detayları ile beraber erişim sağlayabilirsiniz. Kendi beklentilerinizi karşılayan modele de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kızma Birader Nasıl Oynanır?

Kızma Birader nasıl oynanır sorusunun yanıtı son derece basittir. Bu oyun hakkında pek çok talimat vardır. Söz konusu oyun bir kağıt üzerinde en az iki kişi ile oynanır. Kızma Birader oynamaya oturan her kişi 4 adet piyona sahip olarak oyuna başlar. Oyuncular bu piyonlarını oyun alanında ilerletebilmek için zar atışı yapar. Zar ile 6 sayısının gelmesi gerekir. Güvenli sayılan bölgeler dışında aynı karede iki piyon bulunmaması gerekir. Eğer rakibin piyonu sizinle aynı kareye konumlanırsa burada bulunan piyon tekrardan kaleye geri gönderilmelidir. Zevkli ve eğitici bir oyun olmasının yanı sıra kalabalık gruplarla oynandığı için iyi bir sosyalleşme aracıdır. Zevkle arkadaşlarınızı alarak bu oyunu oynayabilirsiniz.

Kızma Birader Kaç Zarla Oynanır?

Kızma Birader, tek zarla oynanan bir oyundur. Sırası gelen zarı atarak kendi piyonunu ilerletir. Üzerine geldiği karede de zar sayısına göre ilerleme yapılması gerekir. Aynı piyonlar yan yana bulunamayacağı için her zar atışta gelen sayının konumu son derece önemlidir. Kızma Birader, ayrıca her yaş grubu için uygun bir oyun türüdür. Mantığı son derece basittir. Tek zarla oynandığı için fazla vakit harcanmaz. Çıkışa ilk ulaşan bu oyunun galibi sayılır. Dört kişilik oynandığı gibi en az iki kişi ile de keyifli bir oyun haline gelebilir. Tek zar ile oynanan en kaliteli ve sevilen oyunlar arasında kendini gösteren bir üründür.

Kızma Birader Nerede Satılır?

Kızma Birader oyunu Trendyol’da satılır. Genel olarak ailenizle ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyun, tek zar sistemi ile ilerleme mantığına dayanır. Her zar atan kişi gelen sayı kadar kâğıdın üzerinde piyonunu ilerletir. Geldiği karede başka bir oyuncunun daha piyonu varsa onu eleyerek en başa geri yollar. Çekişmeli ve eğlenceli Kızma Birader oyunu ile hoş vakitler geçirip sosyal becerilerinizi arttırabilirsiniz. Trendyol’dan aldığınız kaliteli ve eğlenceli Kızma Birader oyununu okulda etkinlik saatlerinde de oynayabilirsiniz. Ailecek akşamları da oynanabilecek son derece aktif ve keyifli bir oyundur. 4 piyon ve bir zar ile oynanan bu oyun basit şekilde kavranarak herkesçe oynanabilir. Bu sayede kendinizi de geliştirebilirsiniz.