İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Klavye Sticker

" araması için 26 sonuç listeleniyor
Sticker Adresim neonn Klavye Sticker Seti

Sticker Adresimneonn Klavye Sticker Seti

40 TL
Sepete Git
OEM Türkçe Q Klavye Sticker

OEMTürkçe Q Klavye Sticker

(1)
96 TL
Sepete Git

En Beğenilen Klavye Sticker Çeşitleri Trendyol’da!

Klavye çeşitleri, dizüstü ve masaüstü bilgisayarların vazgeçilmez parçalarından biridir. Bilgisayar üzerinde kolaylıkla yazı yazmaya imkan veren bu parçaların, harici şekilde tasarlanan seçenekleri olduğu gibi monte edilebilen türleri de mevcuttur. Yalnızca bilgisayarlar için değil, tabletler ve telefonlar için üretilenlerini de görmek mümkündür. Harici şekilde ayrı bir parça olarak satın alınabilen modeller içerisinde, kablolu veya kablosuz çeşitler vardır. Herkesin kendi tercihine göre beğenip satın alabileceği modeller içerisinde kablosuz seçenekler, bilgisayar ya da diğer cihazlarla bluetooth bağlantısını kullanarak bağlanabilir. Bazı kablosuz türler ise flash disk yardımıyla çalışır. Tabletlere ve telefonlara bağlanabilen bluetooth bağlantılı seçenekler, küçük ekranlarda kolay yazı yazmayı mümkün kılmasıyla beğeni kazanır. Birbirinden farklı şekilde üretilen seçeneklerin hepsi, yazmayı tercih ettiğiniz dile göre ayarlanabilir. Bilgisayar üzerinden yapacağınız ayarla birlikte, ister Q klavye olarak adlandırılan düzeni isterseniz de F klavye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Türkçe karakter kullanmak isteyen kişiler, ayarlardan türkçe harfleri programlayabilir. Eğer klavyeniz üzerinde, istediğiniz harfler bulunmuyorsa, bunları klavye sticker çeşitleriyle tamamlayabilirsiniz. Son derece işlevsel olan klavye sticker modelleri, farklı amaçlara da hizmet eder. Zamanla eskiyen ve silinen harflerin yerine yenisini yapıştırabilir, kolaylıkla yazı yazabilirsiniz. Öte yandan renkli klavye sticker gibi eğlenceli çeşitleri satın alarak, bilgisayarınıza renk katabilir, enerjinizi yükseltebilirsiniz. Trendyol’dan aradığınız özelliklere sahip klavye sticker satın al abilir, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Klavye Sticker Modelleri

Birbirinden Tarz Klavye Sticker Modelleri

Masaüstü bilgisayar ya da laptop klavye sticker modelleri, Bluetooth bağlantısıyla cihazlara bağlanan harici parçalar üzerinde ya da bilgisayarların kendi klavyeleri üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Seçeneklerin sıklıkla tercih edildiği alan, dizüstü bilgisayarda bulunan dahili parçalarda dil değişimi yapabilmek üzerinedir. Çoğunlukla qwerty, diğer adıyla Q klavye olarak üretilen dahili parçalar, bilgisayar üzerinden ayarlama yapılarak F modunda çalıştırılabilir. Bu şekilde Qwerty görünümün, F düzeni ile yazı yazmayı mümkün kılması sağlanır. Ancak bu durum, son derece kafa karıştırıcıdır. Zira, parça üzerindeki harflerin yeri değişmez, yalnızca ezbere F düzenini bilenler bu ayardan yararlanabilir. İşte bu noktada Türkçe klavye sticker çeşitleri arasından seçeceğiniz F sıralı seçenekler yardımınıza koşar. Bilgisayar üzerinden yapacağınız ayarla birlikte, F düzeni ile sıralayacağınız harfler ile tamamen F moduna sahip bir çeşide sahip olabilir, yazılarınızı akıştığınız dilde yazabilirsiniz. Benzer şekilde, F sıralamasına sahip olan türleri de Qwerty harfleriyle değiştirmek, notebook klavye sticker çeşitleri ile mümkündür. Ürünlerin bahsedilen işlevini, farklı diller için de kullanmak mümkündür. Türkçe karakterlere sahip harici ya da dahili parçaları yalnızca ingilizce harflerle kullanmak istiyorsanız, İngilizce klavye sticker ile değiştirebilirsiniz. Türkçede kullanılan bazı harflerin İngilizcede kullanılmadığı veya almancada kullanılan sembollerin Türkçe ya da İngilizce klavyelerde olmadığı herkes tarafından bilinir. Bu durumun önüne geçebilmek için satın alacağınız Almanca klavye sticker ile Almanca yazışmalarınızı rahatlıkla yapabilir, bilgisayar üzerinden klavye modunu değiştirerek almanca harfleri kolaylıkla ekranda görebilirsiniz. Tamamen farklı bir alfabeyle kendisini gösteren Rusça ise, Türkçe, İngilizce veya Almanca karakterlerden tamamen ayrıdır. Bunun için kullanabileceğiniz Rusça klavye sticker ile zorlukları aşmanız mümkün olur. Yazı yazma ayarlarınızı Rusça olarak tanımladıktan sonra sırasıyla yapıştıracağınız harflerle, rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Trendyol’dan bezner isteklerle satın alım yapanların yorum ve değerlendirmelerini okuyabilir, deneyimlere göre alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Klavye sticker kullananlar tarafından yapılan yorumlar, yol gösterici olur.

İşlevsel ve Avantajlı Klavye Sticker Seçenekleri

İşlevsel ve Avantajlı Klavye Sticker Seçenekleri

Arapça klavye sticker gibi çoğu dilden farklı karakterleri içeren ve tamamen ayrı bir alfabetik yapıya sahip olan diller için üretilen seçenekler, müşteriler tarafından son derece işlevsel bulunur. Harici ya da dahili parçaları tamamen yeniden yapılandırma olmaksızın, pratik şekilde değiştirebilmeyi amaçlayan bu ürünler, tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Bilgisayarları üzerinde farklı renkler ya da eğlenceli karakterler görmek isteyenler, fosforlu klavye sticker çeşitleri kullanarak cihazlarında rengarenk bir hava yakalayabilir. Böylelikle bilgisayar başında geçirilen vakitler eğlenceli olabileceği gibi, yazı yazmak keyifli olur. Karanlıkta parlayan dolayısıyla gece geç saatlerde ve ışık almayan ortamda kullanımı kolaylaştıran fosforlu seçenekler, özellikle oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilir. Göz yormayan ancak dikkat çekiçi bu ürünler, aradığınız tuşu rahatlıkla ve hızlı şekilde bulmanızı sağlar. Oyuncuların özen gösterdiği bu özellik, onların oyunlarda hızlı hareket edebilmesine yardımcı olur. Öte yandan akşam çalışan ya da ışıksız ortam tercih edenler için de parlayan fosforlu seçenekler, kolaylıkla harf seçimi yapmayı sağlar. Bazen, çok yazı yazmak veya laptopları sıklıkla kullanmak sebebiyle harflerin silinmesi söz konusu olabilir. Harfler silindiğinde, hem hoş olmayan bir görüntü hem de zor bir deneyim ortaya çıkar. Bu sorun, şeffaf klavye sticker ya da mat modellerle çözülebilir. Böylelikle silinen harfler veya karakterlerin yerine yenisini ekleyebilir, zorluk çekmeden yazılarınızı yazabilirsiniz. Şeffaf çeşitler, sonradan yapıştırmış olma görüntüsü vermek istemeyenler için harika seçeneklerdir. Belli olmayan modeller içerisinden harici ya da dahili ürününüzün rengine göre seçiminizi yapabilirsiniz. Bulunduğu yeri renklendirmeyi sevenler için fosforlu çeşitler tercih edilebildiği gibi desenli klavye sticker modelleri de seçilebilir. Desenli ürünler arasından çiçekli, kalpli ya da farklı motifli ürünleri bulmak mümkündür. Trendyol’dan klavye sticker tavsiye ve yorumlarına bakarak, aradığınız modeli dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Klavye Sticker Fiyat Aralığı

Her Bütçeye Uygun Klavye Sticker Fiyat Aralığı

Tüm elektronik cihaz aksesuarlarında olduğu gibi klavye sticker fiyat aralığı da ürünleri sahip olduğu özelliklere ve sunulan avantajlara göre değişkenlik gösterir. Laptop ya da masaüstü cihazlarınızı kişiselleştirebileceğiniz ürünler arasında farklı malzemelerden tasarlananları görmek mümkündür. Su, ter ve nem geçirmez olanlar, sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alır. PVC maddeyle hazırlanan seçenekler, dayanıklıdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerde fiyat farklı gözlemlenebilir. Yapıştırıcı maddesinin kolaylıkla zarar görmediği seçenekler, sıklıkla tercih edilir. Yazı yazarken ya da oyun oynarken yıpranmayı aza indirgeyen PVC kaplamalar ile endişe etmeksizin kullanım sağlayabilirsiniz. Görünüm açısından ise hızlı şekilde solmayan ve rengi atmayan modeller tercih edilir. Bunun için de dayanıklı malzemeden üretilen yapışkanları tercih etmeniz, doğru olur. Güneş ışığından etkilenmeyen seçenekler ile gün ışığında rahatlıkla çalışabilir, işlerinizi hızlı şekilde halledebilirsiniz. Diğer önemli bir özellik ise ürünlerin söküldüğünde geriye iz bırakmamasıdır. Görünüm olarak oldukça önemli olan bu unsur, müşterilerin satın alımlardan önce dikkatle incelediği kısımlardan biridir. Siz de kendi bütçenize uygun modeli değerlendirebilir, Trendyol’daki klavye sticker kampanya fırsatlarından yararlanarak aradığınız çeşitleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dönemsel olarak gerçekleşen indirimler arasında klavye sticker indirim avantajlarının bulmak mümkündür. Trendyol’da yalnızca bilgisayarlar üzerinde kullanılan çeşitleri değil, gitar klavye sticker çeşitlerini görebilir, satın alabilirsiniz. Klavye sticker online şekilde incelenebilen seçenekleriyle müşteriye kolaylıkla seçim yapma fırsatı tanır. Seçimlerinizi yaparken sahip olduğunuz cihazla uyumlu ürünleri satın almanız önerilir. Böylelikle beklediğiniz performansı yakalayabilirsiniz. Macbook cihazlarla uyumlu beyaz renge sahip macbook klavye sticker seçenekleri ile harika bir görünüm elde etmeniz mümkün olur. Trendyol’dan göz atabileceğiniz klavye sticker yorum ve değerlendirmeleri ile ihtiyacınız olan seçeneğe hızlı şekilde ulaşabilir, rahatlıkla beğendiğiniz ürünlerde karar kılabilirsiniz.