placeholder
"

Komando Bıçağı

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Dayanıklı ve Kaliteli Tasarımları ile Komando Bıçağı

Ağırlık merkezinde eğimi bulunan ve çelik oranı yüksek olan sivri uçlu komando bıçağı, ergonomik yapıya sahiptir. Keskin tasarımı ile arazi şartlarında kullanım için ideal bir üründür. Kullanışlı olduğu kadar dayanıklı da olan komando bıçak modelleri, ustasına göre bazı küçük farklılıklar içerse de genel tasarım olarak kalın çelikten üretilir. Ayrıca sivri uçlu ve sırtı tırtıklı olarak imal edilir. Tasarımcısına göre farklı işlemelere sahip modeller de bulunur. Hem sivil hem resmi görevlerde kullanımı bulunan komando bıçağı kasatura, olumsuz hava koşullarına karşı üst düzey dayanıklılıkta paslanmaz çelikten üretilir. Sedef ve ceviz olarak iki çeşit kabza özelliği bulunan ürün, farklı işleme modelleriyle dikkatleri üzerine çeker. Ürün içeriğinde kullanılan çelik miktarıyla diğer bıçaklardan ayrılır. Normal bir bıçakta 200 gr çelik kullanımı bulunurken orijinal komando bıçağında bu oran 400-500 grama kadar çıkar. Asker bıçakları arasında tercih oranı yüksek olan ürün, 17 cm namlu boyu ve 28 cm uzunluğu ile sağlam bir üretimdir. 500 gr ağırlığı bulunan askeri, kılıflı, kurt başlı komando bıçağı gösterişli yapısıyla olduğu kadar malzeme özelliğiyle de dikkatleri üzerine çeker. 38 cm tam boya sahip olan kurt başlı bıçak, paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Kaliteli yapısı ve etkileyici tasarımı olan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir, zevkinize uygun modeli kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sağlam Yapıya ve Etkileyici Tasarıma Sahip Bıçak Özellikleri

Sağlam Yapıya ve Etkileyici Tasarıma Sahip Bıçak Özellikleri

Güçlü donanıma sahip komando bıçağı özellikleri söz konusu olduğunda özellikle çelik oranı ve sağlam yapısı ilgi görür. Isıl işlemden geçirilerek sıkıştırılmış çelikten üretilen model, üretim şekliyle yüksek oranda dayanıklı ve keskin yapı sunar. Yüksek karbonlu paslanmaz çelikten üretilen ve 30 cm tam boya sahip olan model, ormancılıkla uğraşan kişiler için uygun tasarıma sahiptir. Kılıf içerisinde 450 gr ağırlığı bulunan çelik komando bıçağı, hafif yapısıyla taşıma kolaylığı sunar. Özellikle avcılıkta ve kampçılıkta hayati önemi olan ürün, orijinal paslanmaz çelik üretimiyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde karşılar. Askeri ceviz ve siyah çentikli komando bıçağı modelleri, gösterişli ve dikkat çekici tasarıma sahiptir. Kullanışlı ve işlevsel yönüyle öne çıkan komando av bıçağı, özellikle kamp planlarında kullanım için üst düzey donanım ve ekipmanlar arasında yerini alır. Çelik kısmının sağlamlığı kadar, sap kısmının kalitesi de önem taşır. Keçiboynuzu, kök cevizi, geyik boynuzu ve mika gibi doğal malzemelerden üretilen kabzeler, sağlamlığıyla maksimum seviyede kullanışlılık sunar. Taşıma ve saklama kolaylığı bulunan küçük komando bıçağı, yapı ve tasarım özellikleriyle pratik kullanım imkanı sunar. Normal bıçak yapısında olmasına rağmen küçük modelde üretilen ürün, güçlü çelik oranı ve sağlam yapısıyla aynı oranda kullanım sunar. Bir asker için hayati öneme sahip olan komando kasaturası, sağlıklı ve dayanıklı yapıda olmasının yanı sıra pratik kullanım da sunar. Kurt başlı, geyik boynuzlu, kurt ve hilal baskılı, özel işlemeli modeller kullanış olduğu gibi göze de hitap eder. Kurt başlı kasatura modeli 980 derece ısıl işleme tabi tutularak dayanıklı yapıda üretilir. 20 cm paslanmaz çelik namlusu ve 13 cm ceviz kökü kabzasıyla kasatura alanında üst düzey kalite sunar. 4 mm kalınlığa ve 40 mm ene sahip olan ürün, üretim esnasında polisajdan geçerek ayna parlaklığı elde eder. Trendyol’un ürün çeşitliliği ile birbirinden farklı tasarımı bulunan binlerce kasatura modeline kolayca ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun tasarımlar arasından aradığınız modeli bulabilir ve saniyeler içerisinde sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modelde Bıçaklara Göz Atma İmkanı

Birbirinden Farklı Modelde Bıçaklara Göz Atma İmkanı

Siyah, kırmızı, ceviz ve kamuflaj gibi komando bıçak çeşitleri bulunur. Aralarında görsel tasarımı ile dikkat çeken, siyah namluya ve ceviz kabzaya sahip olan model; %100 yerli üretimiyle de ilgi odağı olur. Geyik boynuzundan yapılan kabzası ile komando avcı bıçağı, tercih oranı yüksek ürünler arasında yer alır. Isıl işlemden geçen ürün keskinliği ve sağlam yapısı ile avlanma konusunda yüksek performans sunar. 18 cm çentik tasarımlı namlusu ve 14 cm geyik boynuzu kabzası ile büyük yapıda bir üründür. Siyah komando bıçağı zorlu şartlarda bile maksimum keskinlik sunar. Kurt başlı kabzaya sahip olan bıçağın 36 mm eni ve 4 mm kalınlığı bulunur. Eşsiz tasarımı bulunan kaliteli seçeneklerden biri de dikiş tutmaz komando bıçağı modelidir. Mikrotek çentikli üretimi ile tahrip oranı yüksek olan ürün, maksimum seviyede sivri ve keskin yapı sunar. Bıçakların zarar görmesini engelleyen ve taşıma konusunda kolaylık sunan komando bıçağı kılıfı, sağlam malzemelerden üretildiği için ürünlerin korunmasında büyük önem taşır. Standart kılıfların yanı sıra; hakiki deri, ahşap, kemer askılı, jandarma ve komando bıçak kılıfı çeşitleri de üretilir. Kemere takılabilen hakiki deri kılıf, 4x12 cm boyutu ile sağlam ve kullanışlı bir üründür. Her modelde bıçağa uygun kılıf üretimi yapılır. Bıçak taşımaya yardımcı diğer bir ürün ise komando bıçak ipi olur. Farklı renklerde ve tasarımlarda üretilen ipler, bıçağın kabzasına takılarak kolay taşıma olanağı sunar. Özel tasarım örme modeller, taşıma kolaylığının yanında görsel açıdan dikkat çekici özellik taşır. Şık bir görüntü elde etmek için iplerin arasına titanyum boncuk yerleştirilmiş modeller de bulunur. Komando bıçağı çeşitlerine ve özgün aksesuar modellerine Trendyol üzerinden kampanyalı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Komando Bıçağı Modelleri

Göz Alıcı Komando Bıçağı Modelleri

Sağlam yapısı, keskin namlusu ve kaliteli çelik malzemesi ile maksimum memnuniyet yaratan ürünler, aynı zamanda göz alıcı tasarıma sahiptir. Komando bıçağı isim yazılı modeller, kişiye özel tasarımı ile hem kişisel hem hediyelik alanda oldukça rağbet gören ürünler arasına girer. İsme özel tasarımı sayesinde dikkat çeken modelin isteğe göre namlusuna veya kabzasına yazı işlemesi yapılır. Modeller arasında oldukça popüler olan jandarma Türk komando bıçağı, 165 mm namlu ve 120 mm kabza uzunluğu ile toplam 258 mm boyunda üretilir. Esneme ve gerilim oranı yüksek olan ağır iş çeliğinden üretilir. 58 RHC çelik sertliğine sahip olan model, son derece sağlam yapıdadır. 290 gr ağırlığı bulunan ürünün topuz metali, sertleştirilmiş uçak alüminyumdur. Sağlam yapısı ve şık tasarımı olan özel kılıfı ile taşıma kolaylığı sağlar. Riski bölgelerde tam teçhizat sunan komando bıçak seti, yüksek alaşımlı karbon çelikten üretimi ile maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunar. Nano renk kılıfı, tarzınızı yükseltirken aynı zamanda kolay taşıma olanağı da sağlar. Delikli yapısı ve tırtıklı üst yüzeyi ile eşsiz tasarıma sahip olan ürün, keskin yapısıyla da doğada maksimum performans gösterir. Ay yıldız özel üretimi bulunan bıçak seti modelinin içerisinde ise büyük ve küçük olmak üzere 2 adet komando bıçağı ve 1 adet çift bıçaklı özel deri kılıf bulunur. Paslanmaz dövme çelikten üretilen büyük bıçak 30 cm, küçük bıçak ise 19 cm boyundadır. İki ürün de ahşap kök ceviz sapa sahiptir. Özel olarak bilenen bıçaklar, yüksek keskinlikte kullanıma sunulur. Göz alıcı tasarımlara sahip olan ve maksimum performans sunan komando bıçağı fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Aradığınız bıçak modeline kampanyalı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.