"

Kontak Sprey

" araması için 329 sonuç listeleniyor
PERFECTS Yağsız Kontak Sprey
Kargo Bedava
PERFECTSYağsız Kontak Sprey
320,89 TL
Sepete Git
Selsil Kontak Temizleyici Sprey 500 ml
SelsilKontak Temizleyici Sprey 500 ml
(20)
67,65 TL
Sepete Git
Müller Kontak Sprey Yağsız 400 Ml
MüllerKontak Sprey Yağsız 400 Ml
(72)
Kontak Sprey Yağsız 400 Ml
72,90 TL
Sepete Git
LHR Kontak Spreyi 200ml
Kargo Bedava
LHRKontak Spreyi 200ml
399,80 TL
Sepete Git

Kontak Sprey Çeşitleri ile Gözlük Camını Temizle

Kontaklar, karışık elektrik yüklü iki maddenin birbirine dokunmasını sağlayan sistemlerdir. Uzun süreli kullanımlarda bakım yapılması gereken ürünler için kontak spreyler hazırlanır. Kir ve pas gibi sorunları arındırmaya yarayan ürünler, farklı içerikler kullanılarak ortaya çıkarılır. Yağlı ve yağsız çeşitleri bulunan sıvılar, gres ve yağ kalıntılarını temizler. Elektrik kontaklarını, kontaktörleri, röleleri, uzaktan kumandaları temizlemek ve yüzeyde biriken tartarları gidermek için idealdir. Kolay temizleme avantajı sunan sprey kontak temizleme yağlı ve yağsız alternatifleri, vakit tasarrufu etmenize olanak tanır. Buharlaştırıcı etkisi bulunan kontak sprey yağlı ve yağsız çeşitleri, ozon tabakasına zarar vermeyen içerikleriyle çevre dostudur. Trendyol sayfalarına göz atarak kaliteli markalara ait birbirinden farklı kontak sprey çeşidine ulaşabilirsiniz.

Yağlı ve Yağsız Kontak Sprey Çeşitleri

Kontak temizleme spreyi, püskürtülerek kullanılan bir üründür. Mucizevi etkisi sayesinde araba kaportası, buji, dişli çark, kontaktör gibi alanları kirden, pastan ve yağdan arındırır. Kontak temizleyici spreylerin kullanımı sırasında bazı konularda özenli davranılması gerekir. Öncelikle püskürtme yapılacak bölgenin enerjisinin kesilmesi gerekir. Bu detay, atlanmaması gereken bir adımdır. Dondurucu etkisi vardır. Bunun yanı sıra aşırı yanıcı bir madde olduğundan dikkatli kullanılması gerekir. Ateş alması ihtimali nedeniyle yanında çakmak, kibrit gibi ürünler kullanılmamalıdır. Dar bölgelerde kullanım gerektiğinde etrafa sıçramaması için ince püskürtme borusunun kullanılması tavsiye edilir. Yüksek etkili performans sağlayan kaliteli ürünler sayesinde az miktarda malzemeyle kusursuz bir sonuç elde edebilirsiniz. Elektronik ve mekanik parçalarda biriken yağı, kiri ve pası ortadan kaldırır. Elektronik kontaklar üzerindeki oksitlenmeleri temizler. Elektrik iletkenliği bulunmayan teknoloji harikası tasarım, kullandığınız yüzeyler üzerinde hasar bırakmaz. Kusursuz bir performans elde etmenizi sağlayan kaliteli ve işlevsel ürünlere Trendyol aracılığıyla hızlı ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Yüksek Performans Sağlayan Kontak Spreyler

Kontak sprey yağsız ve yağlı çeşitleri, farklı yüzeyler üzerinde kullanım için uygundur. Elektronik ve mekanik yüzeylerin yanı sıra; röle, klavye, kumanda gibi alanları oksitten, kirden, yağdan ve pastan zahmetsizce arındıran ürünler, hızlı ve pratik kullanıma elverişlidir. Ürünler, çabuk uçar ve kalıntı bırakmaz. Anakart ram yuvaları, PC yuvaları gibi temas bölgelerinde güvenle kullanım için idealdir. Sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan ürün, koruyucu etkiye sahiptir. Sprey kontak sünger yapıştırıcısı çeşitleri, ağır malzemeleri dahi kolayca yapıştırır. Güvenilir yapıştırma gerektiren metal, plastik, ahşap gibi yüzeylerde kusursuz bir performans sergiler. Hassas sıvı yapıştırıcı özelliğini aktive etmek için pürüzsüz ve pürüzlü ağızlık alternatifleri bulunur. Fitil, seramik, deri, metal, folyo, foto, cam, kauçuk, kumaş, ahşap, plastik, porselen, taş, köpük, gözenekli kauçuk gibi birçok malzemenin yapışmasını garanti eder. Kalite ve performans açısından kusursuz ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Sprey Fiyatları Trendyol’da

Kontak sprey nerede satılır sorusuna cevap arayanlar, online alışveriş dendiğine akla ilk gelenlerden biri olan Trendyol sayfalarını ziyaret edebilir. Üst düzey kalitede ürünler, paslanma, toz ve nem gibi etkenlere karşı yüzeyleri korur. Pastan, kirden ve yağdan sıkışan kilit ve vida gibi alanları gevşetir, bunların kolayca açılmasına yardımcı olur. Ev, iş yeri, bahçe ve ofis gibi alanlarda gerekli tüm bölgelerin yenilenmesi için kullanıma uygundur. Kontak sprey fiyatları, gramajlarına ve içeriklerine göre farklılık gösterir. Her kesimden kişinin sahip olabileceği cazip fiyat aralıklarında ürün alternatifi burada bulunur. Kaliteli ve güvenilir marka ve satıcılara ait ürünler, anında sonuç alabileceğiniz güçlü içerikleri ve kolay kullanım avantajları ile deneyiminizi mükemmelleştirir. Trendyol’da yer alan yağsız kontak sprey tavsiyelerini ve yorumlarını inceleyerek ürünler hakkında fikir edinebilir, beğendikten sonra uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.