"

Körüklü Dosya

" araması için 323 sonuç listeleniyor

Körüklü Dosya Çeşitleri ile Organize Sunumlar

Belgelerin tek bir yerde toplanmasını sağlayan körüklü dosya, iş ve okul yaşamının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Birden fazla bölmeye sahip olması dolayısıyla birçok farklı belgeyi tek bir dosyaya sığdırabilirsiniz. Ayrıca bölmelerin türlerini belirleyerek aradığınız belgeyi kolaylıkla bulma imkanı sunar. Ofis ve iş yerlerinde düzen sağlayarak hayatı kolaylaştırmayı başarır. Körüklü evrak dosyası, işlevsel yapısının yanı sıra şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Birçok evrakı tek bir alana sığdırarak kolaylık sağlar. Ayrıca farklı renk ve desen seçenekleri sayesinde müşterilerin zevklerine hitap eden modellere sahiptir. Belgelerin, önemli işlerin depolanmasını ve kolayca bulunmasını sağlayan bölmeli körüklü dosya çeşitlerine Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Körüklü Dosya Çeşitleri

İşlevsel Körüklü Dosya Çeşitleri

Tüm önemli belgeleri, işleri ve ekrakları kolayca taşıma imkanı sunan körüklü dosyalar, okul ve ofis yaşamında önemli yer edinir. Şık tasarıma sahip modeller, üstün performans sağlayarak hayatı kolaylaştırır. Okul yaşamında fizik, edebiyat, matematik gibi farklı içerikteki notlarınızı birbirine karışmadan körüklü dosyalar içinde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bölmeli kısımları isimlendirerek aradığınız bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı çeşitler dahilinde geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Şık tasarım anlayışını yansıtan körüklü şeffaf dosya çeşitleri, farklı renk kombinasyonlarıyla beğeni toplar. Ayrıca lastikli körüklü dosya modelleri de sıklıkla tercih edilir. Lastik sayesinde kolaylıkla dosyayı kapatabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde okul yaşamında sıklıkla tercih sebebi olur. Farklı desenler ile renklendirilen ürünler hem yetişkinlerin hem de küçüklerin ilgisini çekmeyi başarır. Görsel özelliklerin yanı sıra farklı boyutlarda da seçenekler mevcuttur. Sık kullanılan kağıt boyutuna göre A4, A5 gibi seçimler yapılabilir. A5 körüklü dosya modelini çıtçıtlı, zarf ve lastikli olarak tercih edebilirsiniz. Farklı boyuttaki kağıtları muhafaza eden çeşitleri ve dahasını Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Her Kesime Hitap Eden Körüklü Dosya Fiyatları

Her Kesime Hitap Eden Körüklü Dosya Fiyatları

Pratik yapısıyla beğeni toplayan bu tarz dosyalar, uygun fiyat skalasıyla da tercih sebebi olur. Yapısı dolayısıyla geniş kullanım alanı sunar. Böylece birçok farklı türden evrakı tek bir dosya içerisinde muhafaza etme imkanı bulunur. Hem boyut olarak hem de göz bakımından çeşitleri mevcuttur. Kullanım alanının genişliği ile dikkat çeken 13 bölmeli körüklü dosya, düzen ve kolay taşıma imkanı sağlar. Çanta gibi görünümü sayesinde tüm gün elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hafif yapıları ve şık tasarımlarıyla estetik bir görüntü oluşturur. Lastikli olan modellerin yanı sıra körüklü çıt çıt dosya çeşidi de tercih edilebilir. Zarf görünümüyle beğeni toplar. Mavi, sarı, yeşil gibi birçok farklı tonda renk skalasına sahiptir. Birbirinden kullanışlı ve renkli tasarımlara sahip körüklü dosya fiyatları, boyuta, bölme sayısına göre farklılaşır. Uygun fiyatlar dahilinde tercih edebileceğiniz dosyalara Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Körüklü Dosyalar Trendyol’da

Kullanışlı Körüklü Dosyalar Trendyol’da

Kağıdın olduğu her alanda düzen sağlayan körüklü dosya çeşitleri, farklı boyut ve tiplerde müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verir. Evraklar arasında sınıflandırma yapmaya yarayan körüklü yapı, kağıt dağınıklığının önüne geçer. Farklı içeriklere sahip evrakların birbirine karışmasını engelleyerek müşterilere kolaylık sağlar. Sevilen modeller arasında yer alan körüklü zarf dosya, çıt çıt yapısı sayesinde kullanım rahatlığı sunar. Kolaylıkla açılıp kapanabilen çıt çıtlar, evrakların zarar görmesini engellemeyi başarır. Cazip fiyatlar dahilinde gelişen ürün çeşitleri, beklentileri ve ihtiyaçları kolaylıkla karşılar. Ayrıca farklı boyut seçenekleri mevcuttur. Körüklü dosya A4 boyutu, sık kullanılan modellerden biridir. Zarf, lastikli ve daha farklı tipte çeşitler mevcuttur. Önemli evrakların, faturaların saklanması için harika bir alternatiftir. Ayrıca içerisinde bulunan özel küçük bölmeler dahilinde kaybolmasını istemediğiniz notları güvenle saklayabilirsiniz. Belgelerinize düzen getirecek birbirinden kullanışlı körüklü dosyaları Trendyol kalitesiyle satın alabilirsiniz.