"

Kral Kolye

" araması için 2128 sonuç listeleniyor

En Güzel Kral Kolye Modelleri Trendyol’da!

Sevilen kral kolye modelleri günlük olarak kullanıma uygun tarzlara sahiptir. Erkeklerin tercih ettiği bu model, farklı deseniyle tarz sahibi bir imaj için ideal alternatiflerden biridir. Tişört ya da gömlek üzerinde oldukça şık duran tarzları sayesinde rahatlıkla kullanılır. İç içe geçen zincir detayı özel bir görünüm sunar. Dilerseniz kolye ucu takarak farklı bir tarza kavuşturabilirsiniz. Kral zincir kolye silindir formlu yapıya sahiptir. Gümüş olan modelleri alerjilerin önüne geçer. Paslanlanmaz ve bozulmaz olan modeller uzun süreler kullanılmasına imkan verir. Şeklinde hiçbir deforme olmadan rahatlıkla kullanılır. Diğer kolyelerle dolaşmayan yapısı bulunur. Babalar günü, sevgililer günü veya doğum günlerinde hediye olarak almayı tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kral Kolye Çeşitleri

Birbirinden Şık Kral Kolye Çeşitleri

Takı olarak kullanılan aksesuarlar bileklik ve kolye olarak set şeklinde de bulunur. Set şeklinde uyumlu olarak alınması aksesuarların takım olarak kullanılmasına imkan verir. Kral kolye gümüş materyalli tasarımlarda çok sık tercih tercih edilir. Papağan klips sayesinde kolay bir şekilde takılır. Farklı bir materyal isteyenler için kral kolye altın modellerini veya sarı renkli metalleri tercih edebilirler. Parlak görünümlü bu modeller bulunduğunuz alanda dikkatleri üzerinize çekmenize sağlar. Renk değişimine uğramayan metaller kullanışlı alternatiflerdir. Erkek kral kolye zincirlerine takabileceğiniz kanat, kılıç, yılan, pusula ya da çapa gibi semboller bulabilirsiniz. Bu sembollerle yaşam tarzınızı ve kişiliğinizi ifade edebilirsiniz. Hobilerinin veya ilgi alanlarının sembollerini üzerinde taşımak isteyenler bu modelleri tercih edebilirler. Dilediğiniz şekilde olan özellikleri ile herkesin zevkine hitap eder. Kral kolye modelleri özel günlerde takmanız için tasarlanır. Şık bir görünüme sahip olmak için tercih edilir. Çelik kral kolye kopma ya da çıkma yapmayan sağlamlığı sayesinde rahatlıkla kullanılır. Kral tacı kolye taçlı simgelerden hoşlananların tercihlerindendir.

Farklı Özellikleri ile Kaliteli Kral Kolye Modelleri

Farklı Özellikleri ile Kaliteli Kral Kolye Modelleri

925 ayar kral kolye modelleri müşterilerine şık seçenekler sunar. En yüksek derece gümüş içeren materyali ile kalitesinden ödün vermeden kullanılır. Kral kesim kolye boynunuzda oldukça zarif duran bir takıdır. İsteğe göre ince ya da kalın zincirli olan modeller tercih edilebilir. 2 mm kral kolye zarafetli inceliği ile boynunuzda rahatsızlık vermez. İnce kral kolye hafif yapısı sayesinde üzerinizde ağırlık hissi oluşturmadan kullanılmasına imkan verir. Kalın zincir tercih edenler 9 mm ölçülerindeki modelleri satın alabilirler. Ürünün kalın yapısı spor kıyafetlerinizle uyumluluk gösterir. Kare kral kolye geometrik şekli ile müşteriler tarafından beğenilir. Yassı kral kolye boyun üzerinde şık durur ve rahat bir şekilde kavrar. Boynunuzdan siz istemediğiniz sürece çıkmaz ve sağlamca tutunur. Kişisel tarzınıza göre beğendiğiniz modelleri detaylı görselleriyle birlikte inceleyebilir, güvenli ödeme sistemi sayesinde pratik şekilde alabilirsiniz.

Avantajlı Kampanyalarla Kral Kolye Fiyatları

Avantajlı Kampanyalarla Kral Kolye Fiyatları

Dikkat çeken yuvarlak kral kolye kibar duran bir yapıya sahiptir. Ayrı bir zincire gerek duyulmadan tek bir kolye ile kullanım kolaylığı sunar. Modellerin içleri dolu olduğu için dolgun bir yapıya sahiptir. Yüksek teknolojiyle üretilen tasarım harikası kaliteli modeller bulunur. Ürünler sabun, parfüm ve deodorantlardan uzak tutulduğunda ömrü uzar. Dolgun olması ve gümüşten üretilmesi, modellerin fiyatlarını yükseltir. Filtre seçeneği ile kendinize uygun olan kral kolye fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kalınlık ve uzunluk ayarında model bulabilirsiniz. Ürünler arasında el işçiliği ile tamamlanan kolye uçlarını da değerlendirerek Trendyol’dan satın alabilirsiniz. El işçiliği üretilen modeller fiyat olarak farklı olabilir. Gümüş madeni güneş ışınlarından etkilenmez. İlk günkü görünümüyle kullanma avantajına sahiptir. Kolonya ya da çamaşır suyu gibi kimyasallardan uzak tutulmalıdır. Temizleme işlemi sade, duru ve ılık bir suyla kolayca gerçekleştirilir.