Avantajlı Ürünler
Materyal
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat
Renk
Ayar
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kral Kolye

" araması için 2265 sonuç listeleniyor

Etkileyici Görünümleri ile Kral Kolye Modelleri Trendyol'da!

Sevilen kral kolye modelleri, günlük olarak kullanıma uygun tarzlara sahiptir. Erkeklerin tercih ettiği bu model, farklı deseniyle tarz sahibi bir imaj için ideal alternatiflerden biridir. Kral kolye bileklik modelleri, kadın ve erkek müşteriler için uygundur. Tişört ya da gömlek üzerinde oldukça şık duran tarzları sayesinde rahatlıkla kullanılır. Kral kolye erkek modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İç içe geçen zincir detayı özel bir görünüm sunar. Dilerseniz kolye ucu takarak farklı bir tarza kavuşabilirsiniz. Kral model kolye sevilerek tercih edilen bir üründür. Paslanlanmaz ve bozulmaz olan modeller uzun süreler kullanılmasına imkan verir. Paslanmaz aksesuar çeşitlerini Trendyol sayesinde kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kral Kolye Çeşitleri

Birbirinden Şık Kral Kolye Çeşitleri

Takı olarak kullanılan aksesuarlar, bileklik ve kolye olarak set şeklinde de bulunur. Set şeklinde uyumlu olarak alınması, aksesuarların takım olarak kullanılmasına imkan verir. Kral kolye gümüş materyal tasarımları ile çok sık tercih edilir. Papağan klips sayesinde kolay bir şekilde takılır. Parlak görünümlü bu modeller bulunduğunuz alanda dikkatleri üzerinize çekmenize sağlar. Renk değişimine uğramayan metaller kullanışlı alternatiflerdir. Farklı bir materyal isteyenler için kral kolye altın modellerini veya sarı renkli alternatifleri tercih edebilirler. Erkek kral seçeneklerinin zincirlerine takabileceğiniz kanat, kılıç, yılan, pusula ya da çapa gibi semboller bulabilirsiniz. Kral tacı kolye, taçlı simgelerden hoşlananların tercihlerindendir. Hobilerin veya ilgi alanlarının sembollerini üzerinde taşımak isteyenler, bu modelleri tercih edebilirler. Dilediğiniz şekilde olan özellikleri ile herkesin zevkine hitap eden kral kolye modelleri, özel günlerde takmanız için tasarlanır. Şık bir görünüme sahip olmak için tercih edilir. Çelik kral kolye, kopma ya da çıkma yapmayan sağlamlığı sayesinde rahatlıkla kullanılır. Çeşitli kaliteli aksesuar modellerini Trendyol üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile Kaliteli Kral Kolye Alternatifleri

Farklı Özellikleri ile Kaliteli Kral Kolye Alternatifleri

925 ayar kral kolye seçenekleri, müşterilerin uzun süreli kullanımına imkan tanır. Yüksek derece gümüş içeren materyali ile kalitesinden ödün vermeden kullanılır. Farklı kesim ürünler, boynunuzda oldukça zarif duran bir takıdır. İsteğe göre ince ya da kalın zincirli olan modeller tercih edilebilir. 2 mm kral kolye, inceliği ile boynunuzda rahatsızlık oluşmasını engeller. İnce seçenekler, hafif yapısı sayesinde üzerinizde ağırlık hissi oluşturmadan kullanılmasına imkan verir. Kral örme kolye çeşitleri oldukça dikkat çeken ürünler arasındadır. Kalın zincir tercih edenler, 9 mm ölçülerindeki modelleri satın alabilirler. Ürünün kalın yapısı spor kıyafetlerinizle uyumluluk gösterir. Kare kral kolye, geometrik şekli ile müşteriler tarafından beğenilir. Yassı kral model boyun üzerinde şık durur ve rahat bir şekilde kavrar. Kral taçlı kolye farklı büyüklüklere sahiptir. Boynunuzdan istemediğiniz sürece çıkmaz ve sağlamca tutunur. Kaliteli modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı Kampanyalarla Kral Kolye Fiyatları

Avantajlı Kampanyalarla Kral Kolye Fiyatları

Kral kolye satın aldıktan sonra bakımını yapmanız önemlidir. Bu sayede uzun süre kullanabilirsiniz. Gümüş madeni güneş ışınlarından etkilenmediğinden sık tercih edilir. Kral kolye yorum ve görüşleri sayesinde ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüksek teknolojiyle üretilen tasarım harikası kaliteli modeller bulunur. Dikkat çeken yuvarlak kral kolye, kibar duran bir yapıya sahiptir. Ayrı bir zincire gerek duyulmadan tek bir ürün ile kullanım kolaylığı sunar. Çeşitlerin içleri dolu olduğu için dolgun bir yapıya sahiptir. Ürünler sabun, parfüm ve deodorantlardan uzak tutulduğunda ömrü uzar. Kral yolu kolye modelleri farklı renk seçeneklerine sahiptir. Dolgun olması ve gümüşten üretilmesi, fiyatların değişkenlik göstermesinde etkilidir. Trendyol sayesinde kendinize uygun olan kral kolye fiyat aralıklarının bilgisine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kalınlık ve uzunluk ayarında model bulabilirsiniz. El işçiliği üretilen modeller fiyat olarak farklı olabilir. Kaliteli aksesuar modellerine Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Kral Kolye Kaç Gramdır?

Kral kolye, farklı malzemelerden üretilir. Üretildiği malzemeye göre ürünün gramı değişim gösterir. Altın, değerli kolyeler için sıkça tercih edilen bir malzemedir. Altından tasarlanan modeller genellikle 10, 14, 18 veya 24 ayar yapılır. Ayar yükseldikçe altının saflığı da artar. Buna bağlı olarak ürünlerin ağırlığı da değişir. Gümüş de değerli ve aksesuarların tasarımında kullanılan bir diğer popüler malzemedir. Gümüşten tasarlanan modeller, 925 ayardan yapılır, %92.5 saf gümüş içerir. Altından daha hafif olma eğilimindedir. Platin ise dayanıklı bir metaldir. Platin kullanılarak tasarlanan modeller, altın veya gümüşe kıyasla daha ağırdır. Daha yoğun bir görünüme ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Kral Kolye Modelleri Nelerdir?

Kral kolye modellerinin tasarımları; kişisel tercihler, moda trendleri veya kültürel etkiler gibi faktörlere bağlı olarak farklılık gösterir. Değerli taşlar arasında öne çıkan elmas, yakut, zümrüt veya safirler bu aksesuarların tasarımında sıkça kullanılır. Kral kolyeler, merkezde büyük bir veya birden fazla taşın yer aldığı göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Retro veya vintage tarzdaki modeller, geçmiş dönemlerin tasarım unsurlarını yansıtır. Genellikle detaylı işlemeler, yuvarlak kesim taşlar veya nostaljik bir havaya sahiptir. Kral kolyeler, altın veya gümüş süslemeleriyle dikkat çeker. Altın veya gümüşten yapılmış bir zincir üzerine yerleştirilen taşlar veya detaylar aksesuarın görünümünü zenginleştirir. Bazı modeller, tarihi veya kültürel bir öneme sahiptir ve şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu tarz kolyeler; antik motifler, semboller veya geleneksel süslemelerle dekore edilir.

Kral Kolye Uzunluğu Kaç Cm Olmalıdır?

Kral kolyenin uzunluğu; tasarıma, kişisel zevklere ve kullanım alanına bağlı olarak değişir. Bu kolyeler, genellikle daha uzun bir stile sahiptir. Etkileyici ve gösterişli bir görünüm sunmayı hedefler. Prens boyu kolye, yaklaşık olarak 45 ila 50 cm arasında olan orta uzunlukta bir tasarıma sahiptir. Bu uzunluk, kolyenin boyun üzerinde hafifçe sarkar ve göğsün üzerine düşer. Yaklaşık olarak 50 ila 60 cm arasında olan daha uzun bir modeldir. Göğüs bölgesinin ortasına veya biraz altına kadar uzanır. Opera boyu kolye, yaklaşık olarak 70 ila 90 cm arasında bir uzunluğa sahiptir. Göğüs bölgesinin altına ve hatta bazen karın bölgesine kadar uzanabilir. Sezar boyu ise 100 cm veya daha fazla uzunluğa sahip olan uzun kolye modelleri arasında yer alır.