İlgili Kategoriler
Renk
Yükseklik
Fiyat
Çiçek Türü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Küçük Yapay Çiçek

" araması için 344 sonuç listeleniyor

Çok Satan Küçük Yapay Çiçekler Trendyol'da!

Çiçekler hem bulundukları ortamın havasını temizler hem güzel bir görünüm sunar. Sağlıklı çiçek yetiştirmek de maharet ister. Çiçek yetiştirmek konusunda başarılı olamayanların imdadına ise yapay çiçek çeşitleri yetişir. Siz de çiçek yetiştirmek konusunda pek başarılı değilseniz küçük yapay çiçek modellerini tercih edebilirsiniz. Plastik ve kauçuk gibi farklı materyallerden üretilen yapay çiçeklere şans verebilirsiniz. Gerçeğe çok yakın görünüme sahip küçük yapay çiçekler sayesinde yaşam alanınızın dekorasyonunuzu daha da hoş bir hâle getirebilirsiniz. Gülden deve tabanına orkideden şimşir ağacına kadar pek çok farklı küçük yapay çiçek seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Küçük yapay çiçek online alışveriş seçeneğiyle satın alabilir, mutfaktan banyoya kadar pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Küçük Yapay Çiçek Modelleri

Kullanışlı Küçük Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçek seçenekleri arasında ilgi çeken pek çok tasarım bulunur. Örneğin sarmaşıkları beğeniyorsanız küçük yapay sarmaşık çiçeklerini deneyebilirsiniz. Çocuğunuzun orman temalı odasına yapay sarmaşıkları yerleştirebilir, gerçek bir orman havası yaratabilirsiniz. Orkide bakmak istiyorsanız fakat çok masraflı olduğunu düşünüyorsanız orkide yapay çiçek küçük boyutlu olanları tercih edebilirsiniz. Orkidenizi televizyon ünitenize yerleştirebilir, salonunuzun dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz. Bonzai yetiştirmenin hayalini kuruyorsanız yapay bonzai çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Bonzainizi tütsülerle kombinleyebilir, evinizde mistik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ebeveynseniz ve çocuğunuzun yaşı çok küçükse yapay küçük sukulent çiçeğini beğenebilirsiniz. Özellikle çocuğunuzun yeni yürümeye başladığı dönemde yapay sukulentleri tercih ederek güvenli bir ev ortamı oluşturabilirsiniz. Evinizin bahçesi varsa peyzajını dikkat çekici hâle getirmek için yapay küçük top ağaçları tercih edebilirsiniz. Top ağaçları yan yana dizerek evinizin girişini renklendirebilirsiniz. Hangi çiçeği satın alacağınıza karar veremezseniz küçük yapay çiçek kullananların memnun kaldığı seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Beğenilen Küçük Yapay Çiçek Çeşitleri

Beğenilen Küçük Yapay Çiçek Çeşitleri

Küçük yapay çiçek seçenekleri arasında gerçeğinden ayırt edilemeyen pek çok model vardır. Örneğin bahar dalı ağacını çok seviyorsanız fakat gerçeğini satın alacak bütçeniz yoksa yapay bahar dalı ağacı tercih edebilirsiniz. Bahar dalı ağacını ofisinizin en güzel noktasına yerleştirebilir, görenlerin hayran kalmasını sağlayabilirsiniz. Plazada çalışıyorsanız ve ortamı renklendirmek istiyorsanız küçük saksı yapay çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Örneğin bir teraryum alarak masanıza yerleştirebilir, çalışma alanınızı daha hoş bir hâle getirebilirsiniz. Evcil hayvanınız evdeki tüm canlı bitkileri yiyorsa küçük yapay Monstera'lardan satın alabilirsiniz. Monstera'lardan birkaç tane satın alarak evin farklı noktalarına yerleştirebilirsiniz. Sevgilinize hiç solmayacak bir çiçek almak istiyorsanız yapay çiçek buketlerine şans verebilirsiniz. Işıklı yapay çiçek buketine ek olarak zarif bir hediye alabilir, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Yorumlardaki küçük yapay çiçek tavsiyelerini okuyabilir, karar aşamasında hem kendi düşüncelerinizi hem tavsiyeleri dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Seçiminizin ardından memnun kalırsanız siz de küçük yapay çiçek yorumlarına düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Küçük Yapay Çiçek Fiyatları

Bütçe Dostu Küçük Yapay Çiçek Fiyatları

Küçük yapay çiçek fiyatları çiçeğin materyaline, tasarımına ve türüne göre değişiklik gösterebilir. Örneğin küçük yapay gül ve sarmaşıklar arasında fiyat farkı olabilir. Üretimi sırasında sadece plastik kullanılan küçük yapay çiçeklerin fiyat etiketinde bütçe dostu meblağlar yazabilir. Saksılı küçük yapay çiçekler saksısız modellerden daha yüksek fiyatlara satılabilir. Küçük yapay çiçeklerin saksı tasarımı da satış fiyatına etki eden faktörlerden biri olabilir. Örneğin parlak taşlarla süslenmiş saksıda satılan yapay çiçeklere yüksek değerler biçilebilir. Küçük yapay çiçeklerin rengine göre de satış fiyatı değişebilir. Örneğin aynı türdeki bir çiçeğin mavi ve sarı rengi arasında fiyat farkı olabilir. Siz de küçük yapay çiçek indirimlerini takip edebilir, ömürlük çiçekleri cüzi fiyatlar ödeyerek satın alabilirsiniz. Küçük yapay çiçek satın alırken hem kesenize hem gözünüze hitap eden seçenekleri tercih edebilirsiniz. Küçük yapay çiçeklerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.