"

Laminant

" araması için 764 sonuç listeleniyor
Çamsan Parke Laminant Parke
Kargo Bedava

Çamsan ParkeLaminant Parke

410 TL
Sepete Git
Çamsan Parke Laminant Parke
Kargo Bedava

Çamsan ParkeLaminant Parke

500 TL
Sepete Git

Laminant Parke Modelleri Trendyol'da!

Özel olarak geliştirilen sert biçimdeki yüzey kaplaması sayesinde çizilme ve aşınmalara karşı dirençli olan laminant, ev içi dekorasyonda sık sık tercih edilen bir malzemedir. Farklı çeşitleri bulunur. Bu sayede çeşitli alanlarda ve amaçlarda sıkça kullanımına rastlanır. Laminasyon işlemi ile kaynaştırılır. Çok katmanlı sentetik bir parke ürünüdür. Farklı desenlerde, kişinin beğenisini yönelik olarak geliştirilir. Laminant parke sahip olduğu yapı sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Koruyucu özelliktedir bu sayede yıpranmaların önüne geçer. Farklı tarzlara ve farklı alanlara hitap etmeyi amaçlayan markalar bu nedenle pek çok ürün çeşidi geliştirir. Her ev ve odanın ebatına, rengine ve yapısına uygun modeli müşterilerinin beğenisine sunar. Küçük ve dar alanları genişletmek amacıyla tasarlanan bir takım ürünler bulunur. Parkeler de bu ürünlerden birisidir. Derzli laminant parke modelleri, kullanıldığı ortama derinlik katar. Mekanın havadar ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Kullanışlı ve dekoratif özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilir. Su ile teması durumunda kabarması nedeniyle özellikle çocuklu aileler tarafından nispeten az tercih edilse de pratik kullanımı ile uzun vadede evlerde kendisine kolaylıkla yer bulur. Farklı tonlarda çeşitleri sunması nedeniyle hemen hemen her odaya kolayca uyum sağlar. Kolaylıkla döşenir fakat hassas yapısı nedeniyle titiz bi işçilik gerektirir. Çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklı olması sayesinde pek çok farklı alanda da kullanımını sağlar. Onlarca farklı laminant çeşitleri mevcuttur. Dilediğiniz ürün seçeneğini kolaylıkla bularak temin edebilirsiniz.

Her Alana Uygun Laminant Modelleri

Her Alana Uygun Laminant Modelleri

Farklı renk ve desenlere sahip olması sayesinde pek çok kişiye kolaylıkla hitap eden ürünler, evlerin de olmazsa olmazları içerisinde yer alır. Banyo ve mutfakta nadiren kullanılsa da diğer alanlardaki kullanımı oldukça yaygındır. Ayrıca ev dışında ofis, iş yeri ve kafe gibi alanlarda da kullanımı tercih edilir. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan laminant malzemesi, kişilerin zevkine göre farklılık gösterir. Kullanılacak alanın rengine ve boyutuna göre yapı malzemesi ve renklerde farklılıklara gidilir. Buna paralel olarak, klasik bir dokunuş sevenlere yönelik geliştirilen ahşap laminant çeşitleri her renk tonu ile kolaylıkla uyum yakalar. Açık renk severler için özenle geliştirilen beyaz laminant çeşitleri, kullanıldığı alana aydınlık sağlar. Bu sayede geniş bir görünüm sunarak olduğundan büyük ve ferah gösterir. Beyazın yanı sıra açık renk ortamlarda olduğu kadar koyu renk eşyalarla da uyum içerisinde olan gri laminant seçeneklere kullanıldığı ortama modern bir dokunuş kazandırır. Hem koyu renk hem de açık renk mobilyalarla uyumlu bir görünüm sunar. Bu sebeple pek çok kişi tarafından sık sık tercih edilir. Alışılmışın dışında olarak tasarlanan siyah laminant çeşitlerinin kullanımı her geçen gün artar. Koyu renk mobilyalarla kullanılır. Rengi sebebiyle genellikle ofis ve işyerlerinde kullanımına rastlanır. Modern bir dokunuş kazandırırken az eşyalı ortamlarda tercih edilir. Ayrıca laminant kaplamanın kişilere sağladığı kullanım pratikliği oldukça fazladır. İşyeri ve ofis gibi kalabalık ortamlarda rastlanan dökülme, kırılma gibi kazaların sonucu olarak hasarlara rastlanır. Fakat ürün, zorlu şartlara, çizik ve kırıklara karşı dayanıklı yapıdadır. Bu sayede tüm bu problemlerin önüne geçer. Her geçen daha fazla kişi laminant zeminin sağladığı pratiklik ve kolaylıktan faydalanır. Kullanıldığı alanlara yenilikçi bir dokunuş kazandırır. Modern bir görünüm için olmazsa olmazlar içerisinde yer alan ürünün kullanım alanı gittikçe genişler. Buna bağlı olarak ev içinde olduğu kadar balkon laminant seçenekleri mevcuttur. Balkon ve teraslara şık ve modern bir dokunuş sağlamasıyla öne çıkan ürünün talep edilmesi her geçen gün artar. Tüm bu ürün seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Pratik Laminant Ürünleri

Hayatı Kolaylaştıran Pratik Laminant Ürünleri

Laminant, her ne kadar parkelerin yapısında kullanılması ile adını duyursa da farklı ürünlerde de kendisine kolayca yer bulur. Farklı ebatlardaki seçenekleri ile laminant masa çeşitleri bunlardan birisidir. Mobilyalarla kolay uyum sağlar. Hafif yapısı sayesinde kolayca hareket ettirilir. Bu sayede her alanda kolayca kullanılır. Hem yemek masası hem çalışma masası hem de sehpa biçiminde kullanılabilir. Bu sayede ilgilileri için büyük bir pratiklik sağlar. Kullanılan ürünlerin zarar görmesini engellemek için süpürgelik kısımları büyük önem taşır. Laminant süpürgelik, zemin ve duvarın birleşim kısmında kullanılır. Bu sayede duvarı da korur. Ayrıca bir bütünlük sağlayarak şık bir görünüm kazandırır. Farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde duvar renklerine ve parkelere kolaylıkla uyum sağlar. Kolaylıkla temizlenen yapısı, laminant yüzey temizleyiciler sayesinde zarar görmez. Bu sayede uzun soluklu bir kullanım sunar. Tüm bunların yanı sıra geniş bir kullanım alanına sahip olan malzeme, farklı ürünlerle kolayca optimize olur. Laminant yazı tahtası bunlardan biridir. Kolay yazılıp silinme özelliğine sahip olması sayesinde hem okullarda hem de işyerlerinde sık sık kullanılır. İnternet üzerinden de müşterileriyle iletişim içerisinde olan markalar, pazarını her geçen gün artan bir hızla büyütmeyi başarır. Trendyol, bünyesinde pek çok farklı ev dekor içeriğine sahiptir. Müşterilerine sağladığı pratik kullanım ve uzun soluklu deneyim ile laminant ıslak mendil - temizlik bezi - paspas - tepsi - sehpa çeşitleri bunların başında gelir. Trendyol, bünyesi içerisinde yer alan tüm ürünlerini, kaliteli ve özgün hizmet anlayışı ile müşterilerine ulaştırmayı amaç edinir. İhtiyacınıza uygun laminant modellerini Trendyol ile her an ve her yerden kolayca bulabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Laminant Modelleri

Pratik Kullanım Sunan Laminant Modelleri

Gün geçtikçe online yapılan alışverişlerin artması pek çok markayı da İnternet ortamına taşır. Birçok kişinin online alışverişi daha pratik ve kolay bulması markalar için de büyük avantajdır. Fakat burada hem kişiler hem de markalar için asıl kritik olan nokta, güvenilir bir online alışveriş platformu bulmaktır. Trendyol devamlı olarak yenilikleri takip eden ve kendine uygun olan optimize eden ve bunları yaparken hiçbir zaman kaliteli hizmetinden ödün vermeyen başarılı bir online alışveriş sitesidir. İçerisinde yer verdiği binlerce farklı ürünü ile pek çok kişinin istek ve ihtiyaçlarını karşılar. Farklı fiyatlarda, kalitede, renk ve modelde çeşitli satıcıların ürünlerine ev sahipliği yaparken müşteri için de pek çok kolaylık sağlar. Buna paralel olarak bünyesinde onlarca farklı laminant fiyatları ile sunulan seçenek bulunur. Tüm bunların yanı sıra ürün aksesuarları, döşeme ve temizleme için kullanılan ürünler de bulunur. Set halinde de ilgililerine sunulan laminant yapıştırıcı - testeresi - çivisi müşterileri için büyük bir kolaylık sunar. Laminant takozu sayesinde de döşeme işlemi yapılırken kolaylık sağlanır. Tüm bu ürünlere ulaşırken Trendyol tarafından özenle geliştirilen inceliklerden de yararlanabilirsiniz. Bunlar içerisinde başlıca olanı tercih ettiğiniz ürün özelliğine göre akıllı filtreleme seçeneğidir. Kriterlerinize uygun olan ürünleri bulduktan sonra akıllı sıralama özelliği sayesinde belirlediğiniz önceliğe göre ilgili içerikleri rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, satıcılara soru sorma imkanı sağlayan Trendyol bu sayede aklınızda soru bırakmaz. Daha önce ürünü kullanmış olanların yorum yaptığı bölümde objektif bir şekilde ürün değerlendirmelerine de ulaşabilirsiniz. Tüm bu inceliklerden faydalanarak Trendyol bünyesinde yer alan binlerce farklı renk ve çeşitteki ürün içerisinden, ihtiyacınıza uygun olanı kolayca bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Laminant Parke Nasıl Döşenir?

Laminant parke döşemesi yaparken ilk olarak uygulanması gereken döşeme yapılacak olan zeminin düz bir hale getirilmesidir. Düz bir parke zemini elde edebilmek için bu konu oldukça önemlidir. Beton zemin üzerine şilte döşenerek düz bir alan elde edilebilir. Daha sonra yapılması gereken ise döşeme yapılacak olan alanın ölçülerinin belirlenmesidir. Ölçülere bağlı olarak laminant parke kullanılması gerekmektedir. Bundan sonra ise ölçülere göre döşeme altlığı serilmesi ve döşeme uygulamasına başlanmalıdır. Maskeleme bandı ile sabitleme işleminin yapılması da gerekmektedir. Tüm bu aşamalardan sonra döşeme yapılabilir. Laminant döşemesi alanların sol köşesinden başlamaktadır. Bu alandan orta kısma gelene kadar devam edilmelidir. Döşeme altlarının kullanılması laminant parkelerin çok iyi şekilde tutunmasını sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da parke döşeme işlemleri kısa bir süre içinde tanımlanabilmektedir. Duvar kenarlarına süpürgeliklerin eklenmesiyle döşeme işlemi sonlanacaktır.

Laminant Temizliği Nasıl Yapılır?

Laminant parkeler hijyenik bir kullanım sunsa da temizlenmesi gerekmektedir ve zeminde kullanıldıkları için kolaylıkla toz olabilmektedir. Laminant parke temizliği için ilk olarak zeminin elektrik süpürgesiyle süpürülmesi gerekmektedir. Bu şekilde laminant üzerinde biriken tozlar ortadan kalkacaktır. Ancak derin bir temizlik yapabilmek için mutlaka silinmesi önerilir. Mop ve bez yardımı ile silinebilir. Silinmesi sırasında aşırı su kullanımından kaçınılmalıdır. Parkelerin aşırı sulu şekilde bırakılması zaman içinde aşınmasına veya şişmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle bezin çok fazla ıslak olmamasına dikkat edilmelidir. Temizleme suyu içerisine de çeşitli temizlik deterjanları eklenebilir. Aşırı kimyasal içeren deterjanların kullanımında mutlaka kaçınılmalıdır. Parke temizleyici için ahşap temizleyici genel temizlik ürünleri veya beyaz sabun tercih edilebilir. Temizlik suyunun içerisine bir miktar deterjan eklenmesi temizliğinin sağlanması için yeterli olacaktır. Aşırı su kullanılarak temizlenmiş ise mutlaka kurulanmalıdır.

Laminant Parke Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Laminant parke satın alırken mutlaka materyaline dikkat edilmesi gerekmektedir. Uzun yıllar kullanılan bu ürünlerin sağlam yapılara sahip olduğundan emin olunmalıdır. Ahşap parke satın alırken dikkat edilen diğer bir konu ise rengidir. Çok açık veya çok koyu renklere sahip ahşap parke çeşitleri bulunmaktadır. İç mekanların sahip olduğu dekorasyonlara göre farklı çeşitleri tercih edilebilir. Aşırı koyu renge sahip olan laminant parkeler ortamın çok daha basık görünmesine neden olabilir. Bu konu mekân tasarımında kullanılan mobilyalar ile de alakalı olabilir. Her şeyin koyu renkli olması basık bir ortam elde edilmesine neden olacaktır. Laminant parke satın alırken mekanların ölçülere göre miktar seçimi yapılması da önemli bir konudur. Ölçüler alındıktan sonra uygun şekilde laminant parke miktarları belirlenmeli ve tercih edilmelidir. Trendyol’dan isteklerinize uygun ürün seçeneklerine ulaşabilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.