placeholder
"

Pvc Zemin Kaplama

" araması için 1122 sonuç listeleniyor

Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri ve Fiyatları

PVC zemin kaplama uygulamaları yer döşeme sistemlerinde sık tercih edilir. Bu uygulamanın çok tercih edilmesinin başlıca sebebi oldukça dayanıklı olmasıdır. Plastik zemin kaplamada kullanılan vinil maddesi sentetik bir yapıya sahiptir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde kullanılan vinil, suya dayanıklı olarak üretilir. Bu sayede ıslanabilecek tüm mekanlarda kullanılabilir ve kabarma yapmaz. PVC ıslak zemin kaplama mutfak, banyo ve tuvaletler için çok tercih edilen çeşitlerdendir. PVC zemin kaplama özellikleri ile çokça tercih edilen döşeme türlerinden biridir. Bu ürünler kapladığınız alanın altında oluşan hasarları kapatmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda döşemenin altındaki alana da hiçbir zarar vermez. Aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olan vinil, güneş ışığından da etkilenmez. Böylece renk solması gibi sorunlara yol açmaz. Birçok farklı döşeme ürünü ısıtma sorunlarına yol açsa da vinil ile böyle bir sorun yaşamazsınız. Isıtma ve ısınma konusunda oldukça elverişli bir üründür. Bu ürünler oldukça hafif yapıda üretilir. Kalınlık oluşturmaz. Göze çarpan özelliklerinden birisi de leke tutmamasıdır. Leke tutmadığı için döşemenin üzerine dökülen herhangi bir şey temiz bir bezle kolayca çıkarılabilir. Temizlenmesi oldukça kolay olduğu için de hijyenik ortamlar oluşturmanıza imkan sağlar. PVC malzeme zemin kaplama çeşitleri her bütçeye uygun olacak şekilde Trendyol sayesinde müşterilere sunulur. Birçok farklı döşeme çeşidini Trendyol ile kolayca bulabilirsiniz.

Yer Döşeme Ürünlerinin Özellikleri

Yer Döşeme Ürünlerinin Özellikleri

PVC zemin döşeme, birçok kullanım alanına sahiptir. Okullarda, hastanelerde, iş yerlerinde, ofislerde, dershanelerde, dans okullarında ve daha birçok alanda kullanıma uygundur. Sadece ev, ofis gibi yerlerde değil araç PVC zemin kaplama çeşitleri de arabalar için üretilen kullanışlı ürünlerdir. PVC zemin kaplama modelleri, oldukça farklı şekilde üretilir ve kullanım çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Yapışkanlı veya direkt döşeme modelleri mevcuttur. PVC zemin kaplama yapışkanlı olanlar rahat yapışma özelliği ile uygulaması kolay ürünlerdir. Böylece evde kendiniz de kolaylıkla bu ürünü uygulayabilirsiniz. Kendiliğinden yapışkanlı bir şekilde satılan bu çeşitlerin aynı zamanda yapışkansız şekli de bulunur. Yapışkansız yer döşeme ürünü aldığınızda PVC zemin kaplama yapıştırıcısı da almanız gerekir. PVC zemin kaplama tutkalı ile de rahatça uygulanacak alana yapıştırabilirsiniz. Genellikle büyük alanlarda bu döşeme türü tercih edilir. Birçok farklı tasarımı olduğu için ihtiyacınıza uygun olanı tercih edip kendiniz de uygulayabilirsiniz. Bu ürünler karo ve rulo olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. PVC zemin kaplama rulo modeli, metre hesabı satılır ve uygulanacak alan kadar almanız gerekir. Daha küçük alanlar için ise PVC zemin kaplama karo kullanılır. Bu modelde ürünler kare şeklinde kesilerek satılır. Genelde bu çeşitler PVC zemin kaplama pozu uygunluğuna göre tercih edilir. İhtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Hem kolay kullanılır hem de estetik bir görüntü oluşturur ve böylece evinize uyumlu şekilde seçebileceğiniz bir model ile dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. PVC zemin kaplama malzemeleri birçok farklı parçadan oluşsa da çok yer kaplamaz. Yapışkanlı modelleri kullandığınızda başka malzemeye ihtiyacınız olmayabilir. Yapışkansız olanlarda ise bu işlemi montajlayabilmek için yapıştırıcıya ihtiyaç duyarsınız. Maliyeti az olan bir uygulamadır. Bu ürünler ısıya karşı son derece dayanıklıdır olduğu için soba altlarına dahi döşenebilir. Kullanılan alanın ısının vereceği zarardan korunmasına yardımcı olur. Altındaki alana hiçbir zarar vermez ve çok büyük ısılar olmadığı sürece zarar görmez. Ayrıca sadece üstten verilen ısıya karşı değil yerden ısıtmalı ve alttan döşemeli ısıtmalar için de aynı dayanıklılığı gösterir. Farklı modellere Trendyol’dan hesaplı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC zemin kaplama fiyatları, modellere ve markalara göre çeşitlilik gösterir. Kaliteli malzemelerden üretilmesi sebebiyle uzun ömürlü ve oldukça ekonomiktir. Kısa sürede sararma veya kabarma yapmaz. Uzun süre kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Bazı kaplamaları böcekler, kemirgenler deforme edebilirler. Vinil, böcek ve kemirgen etkilerine karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Böylece döşemeniz kısa sürede haşere etkilerine maruz kalmaz. Bu da uzun ömürlü olmasına ekstra faydalar sağlar. Ayrıca ısı geçirmediği gibi su da geçirmez. Çok zor yandığı için de yangın risklerini azaltmaya yardımcı olur. Bu ürünleri özellikle temiz bir alan üzerine uygularsanız çok daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Engebeli bir alandan çok düz bir alana yapılması da faydalarını göstermesini ve daha estetik durmasını sağlar. Ayrıca bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken bir nokta da daha önce döşeme yaptığınız alanın üzerine tekrar uygulanmaması gerekir. Bu hem alttaki döşemeye hem de üstteki döşemeye geri dönülmez zararlar verebilir ve maliyeti artırabilir. Bu sebeple önceki döşemenin çıkarılıp temizlenmesi ve daha düz ve temiz bir alana yapılması uygundur. PVC zemin kaplama desenleri oldukça farklı çeşitlerde üretilir. Bu desenlere uygun olarak PVC zemin kaplama renkleri de çeşitlilik gösterir. Evinize uygun olan döşeme desenini seçebilirsiniz. İstediğiniz tüm desenlerde baskılar bulabilir isterseniz özel olarak da tasarlayabilirsiniz. Eğer evinizde siyah beyaz tonlar hakimse PVC zemin kaplama siyah, beyaz tonlarını tercih edebilirsiniz. PVC zemin kaplama spor salonu için de farklı renkler ve modellere sahip olan bir döşeme türüdür. Spor salonlarında kullanmak için daha mat renkler tercih edebilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir alışveriş platformu olan Trendyol, size her bütçeye uygun olacak şekilde birçok döşeme şekli sunar. Trendyol üzerinden birbirinden farklı bu ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

PVC Malzemeden Zemin Kaplama Çeşitleri

PVC Malzemeden Zemin Kaplama Çeşitleri

PVC zemin kaplama markaları isteğe ve ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir. Trendyol’da birden çok ürün modeli bulunur. Bunlardan bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz. Bu ürünler arasından tercih edebileceğiniz üç ebat bulunur. PVC zemin kaplama ölçüleri 200x300, 200x400, 40x200 olarak üretilir. Bunların haricinde tek ebat seçeneği de mevcuttur. Uzun ömürlü olması da dikkatlerden kaçmayacak özelliklerindendir. Özellikle PVC ıslak zeminler kaplama suya dayanıklılığı yönünden çokça dikkat çeken modellerdendir. Dikkat çeken modellerden birisi de 3D PVC zemin kaplama modelidir. 3D modeli özel olarak hazırlanmış kristalize taneciklerle şeklinde üretilir. 3D model sayesinde döşemenin deseni canlılığını hiçbir zaman yitirmez. Döşemenin rengini koruyarak uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Oldukça etkili görünüşe sahip olan epoksi tasarımı, çok tercih edilen kaplama çeşitlerindendir. Bu model özellikle görünüşü açısından tercih edilir. Yapılacak tasarım ve kullanılacak modelde etkili olan bir diğer unsur ise PVC zemin kaplama kalınlığıdır. Uygulanacak alanın kalınlığı ile ürünün kalınlığı arasında bir orantı bulunur. Önce alanın kalınlığını tespit etmeniz döşemenizin daha iyi olmasına katkı sağlar. PVC zemin kaplama homojen dağılımı ile şık bir görüntü sunar. PVC zemin kaplama dış mekanda da çok kullanışlı olan bir döşeme türüdür. Isı ve ses yalıtımı özellikleri ile dış mekanda da müşterilerin birincil tercihleri arasına girer. Araç içerisinde kullanıldığında PVC zemin kaplama para desenli modeli daha çok tercih edilir. Leke tutmaz ve kullanımı rahattır. PVC zemin kaplama teknik özellikleri sayesinde en çok kullanılan ilk iki döşeme çeşidi arasına girer. PVC zemin kaplama kullananlar oldukça rahat bir kullanımı olduğundan dolayı gerek evleri gerekse işyerlerini ve araçları süsler. Dilediğiniz markaya ait birçok model ve deseni Trendyol'dan bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.