İlgili Kategoriler
Bağlantılar
Renk
Fiyat
Buton Sayısı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Laptop Mouse

" araması için 85 sonuç listeleniyor

Kaliteli Laptop Mouse Modelleri Trendyol’da!

Bilgisayarda işinizi kolaylaştıran, ekrandaki işlemlerinizi pratik biçimde yapmanızı sağlayan bölüm touchpad ismiyle bilinir. Bu kısım dokunmatik olmasından dolayı hafif bir teması bile algılar. Touchpad yerine mouse kullanımını da tercih edebilirsiniz. Laptop mouse bilgisayarlarınızda bulunan touchpadin yerine kullanılır. Sağ tuş, ortasında bulunan dönen tuşu ve sol tuştan oluşan mouse, işlemlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlar. Bilgisayardaki hareketleri kontrol altında tutmanızı sağlayan sağ, sol ve dönen tuş sayesinde işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Sol tuş, istediğiniz sayfa ve dosyaları açmanızı sağlar. Sağ tuş, açacağınız klasörün üzerine gelip tıklandığında klasördeki yeniden adlandırma ve açma gibi özelliklerini karşınıza çıkarır. Laptop mouse online alışverişle sahip olmak isterseniz Trendyol’dan alabilirsiniz.

Kullanışlı Laptop Mouse Özellikleri

Kullanışlı Laptop Mouse Özellikleri

Bilgisayarlar hayatınızın her alanında kullanılır. Eğitim ve iş hayatında kullanıldığı gibi oyunseverlerin de vazgeçilmezidir. Oyun oynarken hızlı manevralar yapmanız gerekir. Mouse kullanımı, hızlı ve kolayca manevra yapmanızı sağlar. Oyun oynamak her ne kadar keyifli zaman geçirmek için tercih edilse de bunu meslek haline getiren birçok kişi vardır. Bu işi meslek olarak yapan oyunseverler, laptop ya da masaüstü bilgisayar tercih eder. Kullanacağınız ekipmanlar oyun oynama zevkini arttırır. Kullandığınız mouse çeşitleri de bu ekipmanlardan biridir. Oyun için özel olarak tasarlanan modeller, ekstra tuşlara sahip olarak üretilir. Bu modellerde bulunan ekstra hassas sensör özellikleri, oyun keyfini artırır. Aynı zamanda arka aydınlatma ışıkları da bulunan modeller, bambaşka bir oyun deneyimi yaşatır. Ergonomik tasarımlı ürünler, uzun süreli konforlu bir eğlenceyi mümkün kılar. Şarj bitmesi gibi bir sorunla karşılaşmamak ve hızlı veri aktarımına sahip olmasıyla kablolu laptop mouse tercih edilen modellerinden birisidir. Kablolu ve taşıma kolaylığı sağlayan kablosuz laptop mouse modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Çeşitli Renk Tasarımlarıyla Laptop Mouse Kullananlar

Çeşitli Renk Tasarımlarıyla Laptop Mouse Kullananlar

Bilgisayar ekranında yapmak istediğiniz işlemler için kullandığınız mouse çeşitlerinin elinizi rahatsız etmeyen bir tasarıma sahip olması gerekir. Elinizi rahatsız eden tasarıma sahip olan bir cihazla işlemlerinizi kolaylıkla yapmanız mümkün olmayabilir. Seçtiğiniz mouse modelinin elinize oturması önemlidir. Avucunuza tam oturması sayesinde kullanırken sizi rahatsız etmez ve işlemlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar. İhtiyacınız doğrultusunda seçtiğiniz kablosuz mouse çeşidinde bluetooth özelliği ile bağlantı sağlayabilirsiniz ya da içerisinde bulunan usb eklentisini bilgisayarınıza takarak kullanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz özelliğinin yanında birçok renk tasarımına sahip olan mouse, bilgisayarlarınıza göz alıcı bir güzellik katar. Siyah, beyaz ve gri gibi klasik tercihlerin yanında renk skalası oldukça geniştir. Kırmızı, yeşil, pembe ve mor gibi birçok renk tasarımı vardır. Bilgisayarınıza uygun olan renk ve modeli Trendyol’dan laptop mouse yorumlarına bakıp değerlendirerek kolayca alabilirsiniz.

Avantajlı Laptop Mouse Fiyatları

Avantajlı Laptop Mouse Fiyatları

Hafif tasarımı ve kolay taşınabilmesi sayesinde mouse laptop kullananlar için vazgeçilmez bir üründür. Ürün, uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilecek materyallerden üretilir. Üretilen materyallerin kaliteli olmasından dolayı renklerde soyulma ve solma olmaz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesinden dolayı laptop mouse tavsiye edilen bir üründür. Ürün birden fazla marka tarafından çeşit fazlalığıyla üretildiğinden dolayı fiyat açısından geniş bir skalaya sahiptir. Laptop mouse fiyatları, ürünün özellikleri ve kullanım alanları göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun bir şekilde belirlenir. Trendyol müşterilerine kolaylıklar sağlayarak laptop mouse indirimli fiyatlardan almanızı sağlar. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürünün birden fazla çeşidine ve rengine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yapılan puanlamalar ve değerlendirmeler sayesinde laptop mouse kullananların fikirlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Laptop mouse satın alma aşamasında Trendyol’da ürünün her marka ve çeşidine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.