Renk
Fiyat
Bağlantılar
Buton Sayısı
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Ürün Puanı
"

Kablosuz Mouse

" araması için 5372 sonuç listeleniyor

Pratik ve Kullanışlı Kablosuz Mouse Modelleri Trendyol'da!

Kablosuz mouse çeşitleri, kişilere özgür hareket etme imkânı verir. İlgili aparatı bilgisayara takarak çalıştırabileceğiniz USB kablosuz mouselar, beklentilerinizi karşılar. Özellikle bilgisayar başında uzun bir süre boyunca vakit geçiren kişilerin tercih ettiği bu ürünler, dayanıklı materyaller kullanılarak üretilir. Uzun pil ömürlü kablosuz mouse modellerinin bataryasını sık sık değiştirmenize gerek kalmaz. Öte yandan çok daha kolay bir kullanım imkânı sunan ürünler de mevcuttur. Özellikle son zamanlarda popüler hâle gelen şarjlı kablosuz mouselar ise herhangi bir ek ürün satın almanızı gereksiz kılar.

Tüm bunların yanı sıra kablosuz mouse fiyatları pek çok farklı unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Son teknoloji ürünü olan bu cihazlardan kendinize uygun olanı tercih edebilmek için önceliklerinizi belirlemeniz gerekir. Kablosuz oyuncu mouseları şık tasarımları ve fonksiyonel tuşları sayesinde öne çıkar. LED teknolojisi kullanılarak çok daha ilgi çekici hâle getirilen bu ürünler, yaşam alanlarını güzelleştirir. Bunlara kablosuz RGB mouse denir.

Kablosuz mouse özellikleri göz önünde bulundurularak satın alınması gereken bir cihazdır. Bu noktada kişiler, kendi kullanım alışkanlıklarını dikkate alabilir. Örneğin genellikle iş için kullanılan cihazlardan bir tanesi parmak mouse olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler, ergonomi kavramı göz önünde bulundurularak tasarlanır. Özellikle uzaktan çalışan kişiler ve video düzenleme işleri ile uğraşan bireyler bu cihazları tercih edebilir. Parmak mouse kablosuz bir tasarıma sahip olduğu için bir hayli konforludur.

Birçok kablosuz mouse USB aracılığı ile bilgisayarlara bağlanır. Öte yandan günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok daha farklı bağlantı türlerini destekleyen cihazlar ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi olan kablosuz bluetooth mouse, özellikle laptop kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilir. Genellikle portatif bir tasarıma sahip olan bu ürünler, arzu edilen yere kolaylıkla taşınabilir. Kablosuz notebook mouse olarak da adlandırılan cihazlar, küçük boyutludur.

Kablosuz klavye mouse setleri ise kişilerin tek seferde birden fazla ekipmanı satın almasına olanak tanır. Bu ürünler, genellikle birbirleri ile uyumlu tasarım detaylarına sahip olur. Bu, yaşam alanlarının çok daha şık bir hâle gelmesine olanak tanır. PC kablosuz mouse seçenekleri ise özellikle Windows ve Linux gibi işletim sistemlerini tercih eden bireylerin favorileri arasında yer alır. Hem günlük hem de profesyonel kullanıma uygun olan bu cihazlar, farklı renklere sahip olabilir.

Kablosuz kaliteli mouse çeşitleri, genellikle dayanıklı üretim materyalleri kullanılarak imal edilir. Bu ürünler, dışarıdan gelebilecek olan darbelerin yanı sıra su ve toz gibi zararlı etkenlere karşı da direnç gösterir. Bu sayede söz konusu cihazlar ilk günkü kalitelerini uzun bir süre boyunca korur. Kablosuz mini mouse modelleri ise gün içinde sürekli olarak konum değiştiren ve küçük bir el yapısına sahip olan kişiler tarafından tercih edilir. Bu ürünler, oldukça ilgi çekici tasarımlara sahiptir.

Sizin İçin En İyi Kablosuz Mouse Modelleri

Sizin İçin En İyi Kablosuz Mouse Modelleri

Kablosuz mouse modelleri özellikle sürekli olarak bilgisayar başında duran kişilerin, tercih ettiği ürün türlerinden biridir. Bilgisayarı daha hızlı bir şekilde kullanmaya yardımcı olan bu ürünler, kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Wireless mouse gelişmiş frekansı sayesinde, kişilere mükemmel bir hizmet sağlayan bu mouse türü aynı zamanda 10 metre uzaklıktan bile çalışmaktadır. İşyerlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürünler, kişilere kesintisiz bir kapsama alanı sunmaktadır.

Minik boyutlarda üretilen alıcısı sayesinde sürekli olarak kişilere kullanım sağlamasına yardımcı olan bu ürün aynı zamanda tak ve çalıştır mantığıyla kolay bir şekilde çalışmaktadır. Bununla beraber bu mouse türünün çalışması için, herhangi bir ek kurulum yüklemesi gerekmez. Optik okuyucusu sayesinde kişilere kusursuz bir işlem yapma imkanı tanıyan bu ürün aynı zamanda oldukça şık bir tasarıma sahip şekilde de üretilmektedir.

İç kısmında bulunan tırtıklı alan içerisinde, kişilere özel olarak tasarlanan bir yapıya sahiptir. Bununla beraber bu tırtıklı yüzey sayesinde, kişilere maksimum bir tutuş imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda yapısı sayesinde, kişilerin eli içerisinde kaymayı engelleyici yüzeye sahiptir. Hassas dokusu sayesinde kişilere dayanıklı ve güçlü bir tasarım sunmaktadır.

Kablosuz mouse fiyatları ürünün yapısı ve teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kişiler diledikleri modeli, uygun fiyatlı bir şekilde temin edebilirler. Gelişmiş bağlantı özelliğine sahip olan bu mouse modelleri aynı zamanda da 10 metreye kadar uzaktan bağlantı kurmaya yardımcı olmaktadır. Uzaktan bir şekilde seminer, sunum ve benzeri faaliyetleri gerçekleştirmek için bu mouse modelleri idealdir.

Mükemmel bir kapsama alanı bulunan bu mouse türleri aynı zamanda nano alıcıyla sorunsuz bir şekilde kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Bu mouse türleri, hızlı bir şekilde işlem yapmak için ideal ürünler arasındadır. Özel tasarımı sayesinde oldukça kullanışlı olan bu modeller aynı zamanda kişilere birçok ek fonksiyon seçeneği de sunulmaktadır.

Tırtıklı dizaynı sayesinde, elle rahat tutulabilen bu ürün aynı zamanda da mouse kişilerin ellerinde kaymadan bir şekilde tutulabilecek bir yapıya sahiptir. Dayanıklı ve hassas bir şekilde üretilmiş olan bu ürün aynı zamanda üzerinde ileri ve geri tuşları bulunmaktadır. Eğer geceleri sık sık bilgisayar kullanıyorsanız, kablosuz sessiz mouse modellerini tercih edebilirsiniz.

Yüksek DPI kablosuz mouse modelleri ise genellikle oyuncular tarafından tercih edilir. Kişilerin oldukça hızlı bir biçimde reaksiyon vermesine imkân tanıyan bu ürünler, uzun ömürlü yapıları ile de dikkat çeker. Farklı aydınlatma teknolojilerine sahip olabilen söz konusu cihazlar, bilgisayara yüklenen bir yazılım aracılığı ile görsel açıdan kişiselleştirilebilir. Söz konusu program, ürünün DPI değerinin ayarlanmasına da olanak tanır. Bu, kişilerin özellikle rekabetçi oyunlar esnasında avantaj elde etmesini sağlar.

Hızlı Bir Performans Deneyimi İçin Kablosuz Mouse Modelleri

Hızlı Bir Performans Deneyimi İçin Kablosuz Mouse Modelleri

Kablosuz mouse klavye modelleri sürekli olan bilgisayar kullanan kişiler için son derece ideal ürünler arasında bulunmaktadır. Bu modeller klavye ve mouse set olarak satılmaktadır ve kusursuz bir şekilde kişilere tam performans sağlayacak bir üründür. Özel bir inceliğe sahip olan bu ürünler aynı zamanda mükemmel bir dizayn ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda sağlam yapısı sayesinde kişilere mükemmel bir klavye kullanımı deneyimi sağlamaktadır.

Ergonomik yapısı sayesinde kişiler bu ürün paketlerini kolay bir şekilde edinebilirler. Bununla beraber bu ürünler, USB okuyucuya bağlı olarak Bluetooth sistemiyle çalışmaktadır. Bununla beraber üstün baskı tekniği sayesinde hazırlanan tuşları karşısında, kişiler rahat bir şekilde uzun ömürlü olarak bu klavyeyi kullanabilirler.

Bu klavye modelleri içerisinde 8 adet multimedya sistemi bulunmaktadır ve kişiler hızlı bir şekilde bu tuş sistemlerini kullanabilirler. Aynı zamanda klavye üzerinde bulunan tuşlar sayesinde kişiler ses açıp, kapatabilirler. Aynı zamanda işlemlerinizi bu klavye üzerinden rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kablosuz mouse alıcısı, kablosuz mouse kullanmak isteyen kişilerin mutlaka elinde olması gereken ürünler arasındadır.

Bu nano alıcılar, mouseların rahat bir şekilde çalışması ve bilgisayara bağlanması için kullanılan cihazlar arasındadır. Aynı zamanda bu alıcılar çok kolay bir şekilde bilgisayara bağlanabilir. Bu nano alıcılar birden fazla bir şekilde bağlanabilir ve kullanılabilir. Kişiler kolay bir şekilde bu kablosuz mouse alıcılarını, rahat bir şekilde USB girişi olan aletlere bağlantısını sağlayabilirler. Bu alıcıları bilgisayar ile bağlanmak için, bilgisayarınızın güncel ve uyumlu bir şekilde olmasına dikkat ediniz. Bununla beraber belirli uygulamalar indirerek de kablosuz mouse modellerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu kablosuz mouse modelleri 10 metre uzaklıktan çalışmaktadır. Kişiler ev, işyeri veya okul gibi yerlerde bu mouseları rahat bir şekilde kullanabilirler. Aynı zamanda kablosuz mouse ve klavye modelleri kişilerin rahat kullanılması amaçla tasarlanmıştır ve bununla beraber birbiriyle uyumlu bir şekilde bu ürünler çalışabilirler.

Kablosuz mouse önerisi ve yorum yazılarında kişilerin genel olarak bu ürünlerden oldukça memnun olduğu görülmektedir. Bu ürünler oldukça kaliteli bir şekilde kullanılabilir ve bununla beraber pil ömürleri oldukça uzundur. Ergonomik yapısı sayesinde, kişileri oldukça memnun eden bu ürün aynı zamanda özel kaplamaları sayesinde oldukça şık durmaktadır.

Oldukça hassas üretilen bu ürünler aynı zamanda USB girişine sahip olan bütün elektronik aletlere bağlanabilirler. Tıklama sesi oldukça sessiz olan bu ürün aynı zamanda ofis, ev ve okul gibi alanlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu sessiz mouse türleri kişileri kalabalık ortamlarda rahat bir şekilde bilgisayar kullanmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda bu mouselar oldukça hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda bu mouse modelleri, ayarlanabilir bir yapıya sahiptir ve hız ayarları kullanılabilir.

Ergonomik Yapısıyla Kablosuz Mouse Modelleri Hangileridir?

Ergonomik Yapısıyla Kablosuz Mouse Modelleri Hangileridir?

Kablosuz mouse tavsiye yazılarında genel olarak kişiler bu ürünlerden oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Oldukça şık tasarıma sahip olan mouse modelleri aynı zamanda içerisinde aydınlatma bulundurmaz. Farklı renk ve tasarım çeşitlerinde üretilen bu ürünler aynı zamanda da kişilere oldukça ergonomik bir tasarım vaat etmektedir. Bu tür bir ürün satın almadan önce ellerinizin yapısını dikkate almanız gerekir. Örneğin kablosuz büyük mouse modelleri, bazı kişilerin bilgisayar başında çok daha konforlu bir biçimde vakit geçirmesini sağlar. Özel olarak tasarlanan bu ürünler, bir hayli ergonomiktir.

Bu mouselar uzaktan bağlantı ile çalışmaktadır ve ortalama olarak üç farklı buton sistemine sahiptir. Hızı ayarlanabilen bu ürünler birçok farklı ortamda rahat bir şekilde kullanılabilir. Ev, ofis ve otel gibi yerlerde kullanılan bu ürünler aynı zamanda da oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu mouselar sağ ve sol ile kullanıma uygundur ve optik mouse tipine sahiptir. İlgi çekici ve sıra dışı tasarımlardan hoşlanan kişiler ise kablosuz araba mouse modellerini tercih edebilir. Bu ürünler, bir oyuncağa benzer ancak bir hayli dayanıklıdır.

Kişiler on metre uzaklıktan bir bu mouse modellerini kullanabilirler. Kablosuz ışıklı mouse modelleri kişilerin rahatlıkla kullanabileceği, fare modelleri arasındadır. Bu ürünler şarj edilebilir bir yapıya sahiptir ve bununla beraber kişiler bu ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirler. Ayarlanabilen hıza sahip olan bu mouse modelleri aynı zamanda özel aydınlatma sistemine sahiptir.

Kişiler diledikleri modelleri rahat bir şekilde temin edebilirler. 1600 DPI hızla çalışan bu mouse modelleri aynı zamanda da oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır. USB ile çalışan bu ürünler, kişilerin rahat bir şekilde kullanabilmesi adına oldukça, kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Kişilerin elinden kaymayacak şekilde tasarlanan bu mouselar aynı zamanda da çift alıcılı bir şekilde çalışmaktadır. Bununla beraber bu mouse türleri kolay bir şekilde bilgisayara bağlanabilir.

Kişiler alıcı çiplerini bilgisayara takarak, bu ürünleri kullanabilirler. Kablosuz şarjlı mouse modelleri, kişilerin ergonomik bir şekilde kullanabileceği ürünler arasına girmektedir. Kişiler uygun bir şekilde bu mouse modellerini temin edebilirler. Bu mouse modelleri oldukça hafiftir ve bununla beraber şarj edilebilir özelliğe sahiptir.

Kişiler rahat bir şekilde bu ürünleri kablosuz bir şekilde 10 metre uzaklıkta kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünler Android ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle üretilen bu ürünler aynı zamanda üzerinde 6 farklı tuş sistemi bulundurmaktadır.

Bu ürünler 1600 DPI hız ile çalışmaktadır ve micro USB bağlantıyla da kullanılabilmektedir. Bluetooth sistemiyle çalışan bu ürünler aynı zamanda da kablosuz bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Kişiler dilerlerse pil takarak da bu ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirler.

Özel Tasarımıyla Kablosuz Mouse Modelleri

Özel Tasarımıyla Kablosuz Mouse Modelleri

Sessiz kablosuz mouse modelleri özellikle kalabalık alanlarda kullanılmak için tercih edilen fare modelleri arasındadır. Kişiler bu mouselar sayesinde sessiz bir şekilde bilgisayar kullanımında bulunabilir ve bununla beraber tek bir tuşla DPI seviyeleri ayarlanabilir. Normal mouselara göre oldukça sessiz olan bu fare tipleri aynı zamanda da uzun ömürlü ve ergonomik yapılara sahiptir.

Özel tasarım ürünü olan bu modeller aynı zamanda da sürekli olarak kullanıma uygundur. Uzun pil ömrü olan bu ürünler aynı zamanda da kişilere 10 metre uzaklıktan kullanma imkanı sağlamaktadır. Özellikle ofis, otel ve ev gibi ortamlarda rahat bir şekilde kullanılabilen bu ürünler kişilere sürekli bir şekilde tam performans imkanı sağlamaktadır.

Renkli kablosuz mouse modelleri özellikle şık tasarımlarıyla kişilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Bu ürünler uzaktan bağlantılı bir şekilde çalışabilir. Nano verici sayesinde çalışan bu ürünler aynı zamanda da kişilere tam bir kullanım performansı sağlamaktadır. Arabirim uyumlu bir şekilde çalışan bu ürünler aynı zamanda da işletim sistemlerine oldukça uyumludur. Kişiler Windows uyumlu bütün bilgisayar modelleriyle bu ürünleri kullanabilirler. Bununla beraber bu fareler aynı zamanda da Windows işlemciye sahip olan telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Kişiler Mac ve Android işlemciye sahip olan ürünlere bu fare modelini bağlayabilirler. Bütün elektronik aletlere uyumlu bir şekilde çalışan bu fare modelleri aynı zamanda da beş metre uzaklığa kadar çalışmaktadır. Kablosuz mouse frekansı ile çalışan bu ürünler, uzun pil ömürlüdür. Beyaz kablosuz mouse modelleri kişiler tarafından en çok tercih edilen fare çeşitleri arasındadır.

Genel olarak sıkça kullanılan modellerden biri ise Everest beyaz kablosuz mouse modelleridir. Şık dizaynı ve kullanışlı yapısı sayesinde kişilerin beğenerek kullandığı bu ürünler, kişiler için tam performans sağlayan bir mouse modelidir. Kablosuz bağlantıya sahip olan bu mouse modelleri 2.4 GHz ile çalışmaktadır. Optik algılamaya sahip olan bu fare modelleri, kolay bir şekilde bağlanabilir yapıya sahiptir. USB girişine sahip olan bütün cihazlarla kullanılabilen bu ürünler aynı zamanda üzerinde 4 farklı butona sahiptir. Bilgisayar ve Notebook gibi ürünlere bağlantısı sağlanabilen bu ürünler aynı zamanda DPI 800 hızla çalışmaktadır. Nano çip ile kolay bir şekilde bilgisayarlara bağlantısı sağlanan bu ürünler aynı zamanda tıklama özelliğiyle beraber kolay bir şekilde çalışmaktadır.

Sessiz bir şekilde çalışan bu ürünler aynı zamanda da kolay bir şekilde kişilerin kullanabileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da ev, ofis ve okul gibi ortamlarda rahat bir şekilde kullanmaya uygun olarak tasarlanmaktadır.

Kaliteli Oyunlar Oynamak İçin Kablosuz Mouse Modelleri

Kaliteli Oyunlar Oynamak İçin Kablosuz Mouse Modelleri

Büyük kablosuz mouse modelleri rahat bir şekilde kullanmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu ürünler kişilerin kullanımı için son derece ergonomik yapıyla tasarlanmış ürünler arasındadır. DPI hız seviyesine sahip olan bu ürünler aynı zamanda da hızı ayarlanabilir ürünlerdendir.

Oldukça sessiz bir şekilde çalışan bu mouse modelleri, uzun pil ömürlüdür. Ergonomik tasarımıyla oldukça dikkat çeken bu ürünler, özellikle şık tasarımıyla da kişilerin büyük bir beğenisini kazanmaktadır. Nano çipiyle çalışan bu ürünler, on metreye kadar kullanılma özelliğine sahiptir. Kaymayan malzemeden üretilen bu ürünler, özel yapısı sayesinde kişilere büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kaliteli kablosuz mouse modelleri oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir. Farklı renk ve tasarımlarla üretilen bu ürünler, kişilerin kullanımı için oldukça pratik ürünler arasındadır.Bu ürünler nano çip sistemiyle çalışmaktadır. Kişiler bilgisayar, tablet ve benzeri USB girişi olan ürünlere bu mouse modellerini bağlayabilirler. Bu mouse modelleri, on metre uzaklıktan bile kişilere bağlantı imkanı sağlamaktadır.

Bir kablosuz mouse gri, pembe ya da mavi gibi birçok farklı renge sahip olabilir. Bu ürünler, özellikle yaşam alanlarının dekorasyonuna özen gösteren kişilerin ilgisini çeker. Kaliteli üretim materyallerinden imal edilen söz konusu cihazlar, genellikle laptoplar ile uyumlu olacak renklere sahiptir. Kablosuz makro mouse modelleri ise çok sayıda tuş barındırır. Bu ürünler, kişilerin farklı komutları bir yazılım üzerinden sıralı bir hâle getirip tek tuş ile gerçekleştirmesini sağlar. Kablosuz lazer mouselar ise oldukça uzun ömürlüdür ve oyuncuların favorileri arasında yer alır. Bu ürünlerin alt kısımlarında bulunan sensörün zarar görmemesi gerekir. Bu nedenle kişilerin bir mouse pad kullanması önem arz eder.

Bu fare tipleri aynı zamanda oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu modeller okul, ev veya ofis gibi ortamlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu mouse modelleri aynı zamanda da kişiler büyük bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Uzun süreli pil ömrüne sahip olan bu ürünler, aynı zamanda şarj edilebilir özelliğe de sahiptir.

Desenli kablosuz mouse modelleri oldukça şık ve gösterişli mouse modelleri arasındadır. Kablosuz desenli mouselar görsel olarak oldukça tatmin edicidir. Bu ürünler rahat kullanımı ve sempatik görünüşüyle kişilerin büyük bir beğenisini kazanmaktadır. Son derece sessiz ve hızlı çalışan bu ürünler birçok ortamda rahat bir şekilde kullanıma uygun olarak kullanılmaktadır. Kişiler sürekli olarak mouse kullanımında bulunmak için bu ürünleri tercih edebilirler.

Pil ömrü uzun olan bu ürünler aynı zamanda da şarj edilebilir özelliğe sahiptir. Nano çip teknolojisiyle çalışan bu ürünler, 10 metre uzaklıktan bile kullanılabilir. DPI hız özelliğine sahip olan bu ürün modelleri, hızlı bir şekilde kullanıma uygundur. Kişiler bu ürünü USB girişine sahip olan, bütün elektronik ürünlere bağlayabilirler.

Kablosuz Mouse Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Kablosuz Mouse Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Küçük kablosuz mouse modelleri özellikle hafifliği ve ergonomik tasarımıyla kişilerin oldukça büyük bir ilgisini çekmektedir. Optik tipi ile çalışan bu ürünler aynı zamanda da uzaktan kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde üç buton bulunan bu ürünler, aynı zamanda da ele uyumlu yapısıyla kişilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasına girmektedir.

Ev veya ofis gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürünler aynı zamanda üzerinde üç farklı buton bulundurmaktadır. DPI 1000 hızıyla çalışan bu ürünler, kolay bir şekilde hız ayarı alabilen ürünlerdir. Sağ ve sol elle kullanıma uygun olan bu ürünler, on metre uzaklıktan bile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kablosuz dokunmatik mouse modelleri ise bilgisayarınızı çok daha verimli bir biçimde kullanmanıza yardımcı olur. Bu ürünler, özellikle video düzenleme programlarını kullanan kişiler tarafından tercih edilir.

Nano çipe sahip olan bu ürünler, kolay bir şekilde USB girişine sahip olan makinelere bağlanabilir. Dikey ergonomik kablosuz mouse modelleri modern görünümüyle kişilerin ilgisini oldukça çeken mouse modelleri arasındadır. Nano çip ile çalışan bu ürünler aynı zamanda on metre uzaklıktan bile çalışmaktadır.

Kablosuz bağlantı ile çalışan bu ürünler üzerinde üç farklı buton bulundurmaktadır. DPI 1000 ile çalışan bu ürünler ofis ve ev gibi yerlerde kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Sağ ve sol elle çalışabilen bu modeller kişilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasına girmektedir. Oldukça sessiz bir şekilde kullanım imkanı sağlayan bu ürünler, özel tasarımıyla kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği ürünler arasındadır.

Bluetooth kablosuz mouse modelleri kişilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Özellikle uzaktan bağlantı ile çalışan bu ürünler 10 metreye kadar uzaktan kullanıma uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu ürünler oldukça sessizdir, ofis, ev ve okul gibi ortamlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Pek çok kablosuz mouse fiyat performans ürünlerinin arasında yer alır. Söz konusu cihazlar hem uzun ömürlüdür hem de beklentileri fazlası ile karşılar.

Kişiler rahat bir şekilde bu ürünleri kullanmak için USB girişi olan elektronik aletlere bağlanabilirler. Nano çiple çalışan bu ürünler aynı zamanda da kişilere üstün bir hız performansı sağlamaktadır. DPI ayarları değiştirilebilen bu ürünler, uzun pil ömrüne sahip olan ürün modelleri arasında yer almaktadır. Kablosuz mouse setleri ise fare, klavye ve altlık gibi üç önemli ekipmanı tek seferde edinmenizi sağlar. Bu ürünler, pek çok farklı kişinin beğenisini kazanmıştır.

Uzun mesafe kablosuz mouse modelleri şarj olma özelliğine sahiptir. 8 ile 10 metre arasında sınırsız bir şekilde kullanmaya imkan sağlayan bu ürünler, oyun oynamayı seven kişiler içinde ışıklı bir şekilde tasarlanmaktadır. Kablosuz mouse modellerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kablosuz Mouse Kaç Metre Çeker?

Kablosuz mouse modelleri; ortalama olarak 10 metreye kadar çekme özelliğine sahiptir. Mouse, temelde laptop ve bilgisayar ekranında bulunan komutları karşıya iletmeyi sağlar. Bu nedenle ürünlerin çekim gücü, son derece önemlidir. Aynı zamanda mouse modelleri arasından ağırlık yapmayan ve taşıması kolay olanı tercih etmeniz gerekir. Çeşitlerin arasından küçük olanı satın almak kadar, işlevi çok olanı tercih etmek de son derece önemlidir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen kablosuz mouse modelleri ile konforlu ve kesintisiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kablosuz Mouse Nasıl Şarj Edilir?

Kablosuz mouse modellerini şarj etmek için bağlantı kablosuna ihtiyaç duyulur. Bu tasarımlar genelde USB girişine sahip olur. Bilgisayara bağlayarak ya da prize takarak söz konusu modelleri şarj edebilirsiniz. Bilgisayara bağladığınız zaman bir yandan şarj ederken diğer yandan kullanma şansınız da vardır. Bu sayede işlerinizi aksama olmadan yapmaya devam edebilirsiniz. Kablosuz mouse modellerinin büyük bir kısmı, son derece kısa süre içinde şarj olur. Böylece kullanım sırasında herhangi bir aksama ya da kesinti gibi sorunlar yaşanmaz.

Kablosuz Mouse Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kablosuz mouse satın alırken öncelikle ürünlerin hızına dikkat etmek gerekir. Mouse modelleri için hız, son derece önemlidir. Aynı zamanda modellerin işlevine de dikkat etmekte fayda vardır. Bununla birlikte dış tasarım da seçim sürecinde büyük oranda rol sahibi olan unsurlar arasında yer alır. Ergonomik tutuş özelliği bulunan modeller, kullanım sırasında avantaj sağlar. Bununla beraber ürünlerin ele tam anlamıyla oturabilecek yapıda olması da önemli bir detaydır. Kablosuz mouse modelleri farklı boyutlarda dizayn edilir. Oyun oynamak amacıyla satın alınacaksa büyük ve yüksek yapılı modeller tercih edilmelidir. İş amaçlı bir ürün aranıyorsa ince, alçak ve minik modeller yeterli olur. Seçim aşamasından tasarımların renk tonlarını ve desen seçeneklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.