placeholder
"

Led Mum

" araması için 5186 sonuç listeleniyor

Led Mum Modelleri ile Ortamın Havasını Değiştir

Kullanım amacı olarak hem süs, hem de aydınlatma görevi sağlayan birçok mum çeşidi bulunmaktadır. Hem yakılarak kullanılan, hem de LED mum olarak kullanılan iki çeşit mum bulunmaktadır. Görünüş olarak gözünüze de hitap eder. Elektrik kesintisinde veya karanlık ortamlarda kullanılmaktadır. 3'lü led mumu dilerseniz evinize veya ofisinize aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Alevli led mumun kişiye özel çeşitleri de bulunmaktadır. Hediyelik olarak da alınabilir. Harfli ve kokulu mumlar da genellikle talep edilmektedir.

LED Mum Stilleri

LED Mum Stilleri

Kokulu mumlar, yakıldığı zaman ortama güzel bir koku saçarak ferahlık hissi vermektedir. Büyük led mum, orta ve küçük boy olarak boyutlandırılmıştır. Şekil olarak kalpli veya desenli dekoratif LED mumlar bulunmaktadır. Ledli blok mum farklı renkleri mevcuttur. Dilerseniz romantik anılarınızda da kullanabilirsiniz. Her konsepte uygun olan stile sahiptir. Çevreyi kirletememesi ve ateş kullanmadan yakılması, elektronik olmasının avantajlarından birkaçıdır. Led ışıklı mum, pilli led mum led mum pili ile çalışmaktadır. Suda yüzen LED mum modelleri de bulunmaktadır. Yüzebilen yapıya sahiptir. Dilerseniz havuzlarınızı aydınlatmak ve güzel bir görüntü sunmak amacıyla kullanabilirsiniz. Suya dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

LED Mum Çeşitleri

LED Mum Çeşitleri

Farklı renklere sahip olan birçok mum bulunmaktadır. Sarı, kırmızı led mum, beyaz led mum ve mavi renkte mumlar tercih edilmektedir. Şamdan üzerinde kullanılan mumlar, loş bir ortam sağlamaktadır. Metal şamdanlık ile kullanılan led şamdan mumlar, antika bir görünüm sağlamaktadır. Hareketli LED mum, gerçek bir görüntü yansıtmaktadır. Sabit ışık görüntüsüne sahip kalpli LED mum ise özel günlerinizde kullanıma uygundur. Pil ile çalışmakta olan mumlar, daha uzun ömürlüdür. Tekli veya çoklu olarak satılmaktadır. Tatlı bir görüntüye sahiptir. Işığı kuvvetli ve dayanıklıdır. Dijital yapıya sahip mumlar, çocuk odalarında da gece lambası olarak kullanılabilir. Zararlı değildir. Kına gecesi ve düğünlerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Cam fanus görüntüsünün içinde bulunan mumlar ise bulunduğunuz ortama farklı bir şıklık katacaktır. Yemek sunumlarınızda veya romantik yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Küçük ve hafif yapıya sahip olması nedeniyle dilerseniz yanınızda da taşıyabilirsiniz. Erimiş görünümlü LED mum ise daha otantik bir görünüme sahiptir. Dumansız ve kokusuz olması nedeniyle sağlıklı bir şekilde aydınlatmaktadır. Dekoratif duvar mumluğu ofislere veya restoranlara görüntü şıklığı katmaktadır. Kumandalı LED mum ise isteğinize göre kumandasından ayarlayarak farklı renk seçeneklerini yansıtmaktadır. Renki led mumla ve renk değiştiren led mumla evinize veya bulunduğunuz ortama renkli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kumandasında bulunan ayarlardan isteğinize göre düz veya titreyen ışık görüntüsü ayarlayabilirsiniz. Ateş ile yanan mumların aksine erime durumu söz konusu değildir. Çalışmasını istediğiniz zamana ayarlayarak kullanabilirsiniz.

LED Mum Fiyatları

LED Mum Fiyatları

Birçok farklı alanda kullanıma uygun olan mumlar bulunmaktadır. Dilerseniz aydınlatma amacı ile kullandığınız mumları meditasyon yaparken de kullanabilirsiniz. Sevimli ve büyüleyici görüntüleri ile dikkat çeken mumlar mevcuttur. Hobilerinizi yaparken loş bir görüntü elde etmek isteyenlere uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı boyutlara sahip olan mumlar, fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Mevcut olduğu özelliklere ve şekle göre değişkenlik gösteren birçok mum çeşidi bulunmaktadır. Kumandalı LED mum kullanım kolaylığı ve pratikliği nedeniyle fiyata etki etmektedir. Çoklu satılan mumlar da fiyat değişkenliğine tabiidir. Şarjlı led mum, şarj edilebilir led mum ve titreyen LED mum tercih edilen çeşitlerin arasındadır. Üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesine göre de fiyatları değişkenlik göstermektedir. LED mumlar, sesiz çalışması nedeniyle rahatsız etmeyen özelliğe sahiptir. Uzun led mum uzun süre kullanımlarda hızlı ısınmayan yapısı ile dokunduğunuzda ellinize zarar vermemektedir. Aynı zamanda kullanımı pratiktir. Siyah LED mum ise siyahın asilliği ile tasarlanmıştır. Aksesuar olarak kullanımlarda uyum sağlamaktadır. Mini LED mum ise dekor olarak kullanıldığında farklı bir görüntü sağlamaktadır. LED mumları, kitap okurken veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Zevkinize uygun olan birçok mum çeşitlerini Trendyol’da araştırarak satın alabilirsiniz.