placeholder
"

Pilli Mum

" araması için 2107 sonuç listeleniyor

Pilli Mum

Kalite ve Şıklığıyla Dekorasyonu Tamamlayıcı Mumlar

Bir aydınlatma seçeneği olarak pilli mum çeşitleri, birçok farklı alanda kullanıma uygun olarak geliştirilir. Bu seçenekler sıklıkla ev dekorasyonlarında yer alırken romantik ve sıcak anları da renklendirir. Diğer yandan ofislerde de şık bir tasarım olarak yer bulan bu çeşitler, dumansız ve kokusuz bir parça olarak avantaj sağlar. Koku ve duman, bazı solunum yolları rahatsızlıklarına sebep olabilen özelliklerdir. Bunun yanında bu avantajlarıyla farklı ürün seçenekleri, halihazırda solunum yolu rahatsızlıklarına veya alerjik bir bünyeye sahip kullanıcıların ilgisini üzerine çeker. Ev ve ofis gibi mekanların yanı sıra aynı zamanda farklı mekanlarda da kullanım alanı bulan geniş ürün yelpazesine sahiptir. Spa merkezleri ve masaj salonları gibi vücudu dinlendiren yerlerde bu tasarım çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Kokusuz ve dumansız olmasının yanında birbirinden farklı renk seçenekleriyle de loş bir ortam hazırlanmasına olanak sağlar. Bununla birlikte gözleriniz yorulmadan rahat bir dinlenme süreci geçirirsiniz. En çok tercih edilen modellerden biri olan pilli tealight mum seçenekleri; sarı, kırmızı, mor ve beyaz gibi birçok farklı renk ışıklara sahip olarak tasarlanır. Bu modelleri istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Boyutları ve tasarımları sayesinde kitaplıkta, vitrinde, masada veya yatak başlarında da kullanıma uygun formlara sahiptir. Akşam yemeklerinde sıklıkla tercih edilen modellerden biri olan bu ürünler, özgün tasarımlarıyla şıklığı tamamlayan birer parçadır. Eriyen bir görünümle tasarlanan ürün seçenekleri de yaygın olarak tercih edilenlerden biridir. Diğer yandan kına gecelerinde bir geleneğin olmazsa olmazı mumlar ile istenmeyen durumlardan kaçınmak için bu pil ile çalışan modelleri seçebilirsiniz. Pil ile çalışmasının yanı sıra farklı mekanizmalara sahip olarak geliştirilen kumandalı seçenekler de mevcuttur. Pilli kumandalı mum seçenekleri, uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz modeller olup kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca üfleyince sönen, kalem şekilli, hareketli ve set olarak farklı mekanizmalara sahip ve farklı boyutlarda geliştirilen tasarımlar da yaygın olarak kullanılır. Dekorasyonun ve özel anların bir parçası olarak kullanılan bu tasarım çeşitleri, her ihtiyaca yönelik olarak farklı özellikler ile geliştirilir. İhtiyacınıza uygun aradığınız modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kalite ve Şıklığıyla Dekorasyonu Tamamlayıcı Mumlar

Pille çalışan mum çeşitlerinde kalite, mekanizması ve uzun ömürlü oluşu ile kendini gösterir. Farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanan ürün seçenekleri farklı mekanizmalar ile geliştirilir. Bu ürün çeşitliliği aynı zamanda farklı kullanım alanlarıyla da ihtiyaca yönelik olarak şekillenir. Diğer yandan geniş renk skalasına sahip bu dekoratif parçalar, şık ve romantik ortamların vazgeçilmez birer parçası haline gelir. Çalışma mekanizması sayesinde ve kaliteli materyallerle birlikte geliştirilmesi dolayısıyla bu modeller uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlar. Her ürünün tasarımında kullanılan piller farklı form ve boyutlarda olur. Bunun sebebi ise tasarımın hem üretim şekli hem de çalışma mekanizmasıdır. Bazı tasarımlarda lityum bazı tasarımlarda ise kalem piller kullanıma uygundur. Kullanılan modele uygun pil seçimi yapmak ve pillerin kullanım süresini de incelemek önem taşır. Diğer yandan bu seçenekler farklı alanlarda kullanılan birçok model seçeneği ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeker. Evlerde, restoranlarda, kafelerde, ofislerde, sağlık merkezlerinde, spalarda ve güzellik merkezlerinde de sıklıkla kullanılan bu ürünler, farklı LED ve ışık renkleriyle yaygın olarak tercih edilir. Aynı zamanda kalp şekilli, kalem şekilli ve gerçek mum görünümlü farklı tasarımları da mevcuttur. Bunun yanında şamdanlar için de çeşitli model tasarımları geliştirilir. Pilli masa mumu türlerine örnek verilebilecek olan bu şamdan mumu ve kalem modeller, aynı şekilde farklı piller ile kullanılır. Ayrıca tealight gibi küçük modeller de akşam yemekleri, romantik buluşmalar ve özel anlara, masalarda dekorasyonun bir parçası olarak da tercih edilir. Bunun yanı sıra sağlam materyallerle geliştirilen pilli mum modelleri darbe ve düşmelere karşı dayanıklı olur. Sert ve yüksek güçte darbe almadığı sürece ve pil kalitesinin yüksek olması durumlarında uzun ömürlü kullanılabilen dekorasyon parçalarıdır. Farklı mekanizmalara sahip ürünler arasında üfleyince sönen, hareketli ışık, uzaktan kumandalı ve kalem modeller gibi birçok çeşit mevcuttur. Farklı boyutlarıyla ilgi çeken bu tasarım seçenekleri arasında aynı zamanda gerçek mum gibi geliştirilen eriyen görünüme sahip tasarımlar da vardır. Kokusuz ve dumansız olması sebebiyle de yaygın olarak tercih edilen seçenekler bu özellikleriyle avantaj sağlar. Solunum yolları rahatsızlıklarına yol açmayan bu özellik sayesinde daha rahat nefes alarak loş ortamlar yaratabilirsiniz. Ayrıca üfleyince sönen pilli mum seçenekleri aynı zamanda üfleyerek de yakılabilir. Bunun yanı sıra bu mekanizmaya sahip çeşitli seçenekleri el çırparak da yanıp sönebilme özelliğine sahip olarak geliştirilir. Farklı renk seçeneklerine sahip bu seçenekler aynı zamanda hareketli ışık saçan seçenekleri ile birlikte orijinal bir görünüm sergiler. Dekorasyonda kaliteli bir şıklığı sağlayabileceğiniz farklı tasarımları Trendyol’dan seçebilirsiniz.

Farklı Renk ve Desen Seçenekleriyle Pilli Mumlar

Farklı Renk ve Desen Seçenekleriyle Pilli Mumlar

Özgün tasarımlarıyla kullanıcıların dikkatini çeken dekoratif pilli mum modelleri, farklı renk ve desenleri ile dekorasyonu zenginleştirir. Klasik sarı ışık renginin yanı sıra beyaz, kırmızı, mavi, mor ve beyaz gibi farklı renklere sahip olarak geliştirilen seçenekler de mevcuttur. Işık rengi ile dekorasyona yansıyan geniş ürün skalası aynı zamanda tasarıların ışık dışındaki renkleriyle de farklılaşır. Bununla birlikte farklı renk ve desenler ile tasarlanan modeller, farklı formlarla da geliştirilir. Kullanım alanına yönelik tercih edebileceğiniz seçenekler birçok şekil ve desenler ile üretilirken her tarza hitap eden çeşitlilik vardır. Pilli el mumu seçenekleri, elde taşınabilir modeller olup kalp, gül ve klasik şekillerde tasarlanır. Aynı zamanda farklı bu şekillerin yanında birçok renk ve desen çeşitliliği de mevcuttur. Daha çok parti, kutlama ve kına gecesi gibi özel günlerde kullanım alanı bulan, elde taşınabilen ürün seçenekleri kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır. Diğer yandan parti ve kutlamalarda birçok farklı konsepte uyum sağlayan geniş ürün yelpazesi sayesinde yaygın olarak tercih edilir. Şamdanlar ile kullanılabilecek kalem modeller de aynı şekilde pil ile çalışır ve farklı renk ve desenlerde geliştirilir. Şık ve zarif yemek masalarında akşam yemeklerine eşlik eden bu tasarım seçeneklerini aynı zamanda dekorasyonu da zenginleştirir. Eriyen görünümlü tasarımlarının yanı sıra gold ve gümüş gibi farklı renkleri ile dekorasyonun bir parçası olarak yer bulur. Ayrıca 3’lü, 12’li ve 24’lü gibi çoklu olarak da kullanıcıyla buluşan seçenekler, kullanım alanına göre tercih edilir. Diğer yandan dekoratif olarak da kullanılan bu çeşitler meyve görünümlü, kuru kafa görünümlü ve ferforje kafes formlu şekillerle tasarlanır. Uzun pilli mum çeşitlerinde de farklı modeller mevcuttur. Kullanıcıların tercihine göre seçilebilen uzun ve kısa boyutlu, özgün ve şık tasarımlı ürünler de geliştirilir. Her kullanım alanına uygun farklı zevk ve tarzlara hitap eden birçok renk ve desen seçeneğini bulmak mümkündür. Aradığınız renk ve desendeki ürün çeşitliliğine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Farklı Boyut ve Formlarda Pilli Mumlar

Farklı Boyut ve Formlarda Pilli Mumlar

Gerçek mumlara oldukça yakın görünümlü tasarımlarla geliştirilen model seçenekleri aynı zamanda farklı form ve boyutlarda da üretilir. Geniş kitlelere hitap eden modeller, birçok alanda kullanım alanı bulur. Uzun, kısa, küçük, büyük ve en olarak da farklı boyutlar ile geliştirilir. Küçük pilli mum çeşitleri evlerde ve ofislerde dekorasyonu tamamlayan parçalardır. Vitrinlerde, şömine üzerinde, masalar ve çalışma odalarında da küçük modeller sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda elde taşınabilen modeller de küçük ürünlere örnek olarak verilir. Dumansız, kokusuz ve sönmeyen bu ürün çeşitleri farklı boyut ve formlarıyla tarzınızı yansıtır. Geniş ürün yelpazesine sahip olup romantik ortamlara ve dekorasyona bu özellikleri ile şıklık katar. Diğer yandan pilli mum büyük boyutlar ile tasarlanan seçeneklere örnek olarak birçok model de mevcuttur. Eriyen mum görünümüne sahip seçenekleri ile gerçek bir görünüm sağlamanın yanı sıra büyük boyutlarıyla kullanım alanını da genişleten tasarımlar ile geliştirilir. Bu büyük boyutlu tasarımlarda farklı formlar ve desenler bulmak da mümkündür. Ürün çeşitliliği sayesinde eni ve boyu ile farklılık yaratırken renkleriyle de dekorasyonu zenginleştirir. Pilli mum seçerken dikkat edilecek unsurlardan biri de kullanılacağı alan ile uyumlu olasıdır. Daha dar alanlarda kullanılacak ürünlerin daha küçük olması kalabalık bir görünümün önüne geçer. Aynı zamanda ışık kalitesiyle küçük olmasına rağmen aydınlattığı alan da değişir. Diğer yandan büyük modellerde boy uzunluğunun yanı sıra kalınlık ve en genişliği de seçim yaparken öne çıkan özelliklerdendir. Trendyol’da ürün bilgileri kısmından erişebileceğiniz özellikleri, kullanım alanına yönelik olarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Orijinal görünüme yakın bir diğer örnek olan pilli hareketli mum modellerinin yaydığı ışığın hareketli olması ile sağlanır. Bunun gibi birçok farklı boyut ve formda ürün çeşidi Trendyol’dan görüntüleyebilirsiniz.

Her Kullanıma Uygun Çeşitler

Her Kullanıma Uygun Çeşitler

Birçok farklı alanda yer bulan pilli mum modelleri renk, desen, form ve boyut çeşitliliği sayesinde her yerde kullanılır. Evlerde dekorasyonu tamamlamasının yanı sıra işlevi ile yemek masalarında da kullanım alanı bulur. Şık ve romantik yemeklerin yanında özel günlerde de loş ve renkli ortamlar yaratabileceğiniz seçenekler de mevcuttur. Yatak başları, banyolar, kitaplıklar ve evlerin daha birçok farklı köşesinde kullanılır. Diğer yandan 3’lü pilli mum modelleri gibi farklı tasarımları restoran ve kafe gibi dış mekanlarda tamamlayıcı birer parça olarak kullanabilirsiniz. Her tarza uygun modelleri sayesinde kullanıldığı ortamı zenginleştiren bu ürünler kokusuz ve dumansız olması dolayısıyla birçok mekanda rahatlıkla kullanılır. Sap merkezleri, güzellik salonları ve bunun gibi dinlendirici etki yaratan farklı sağlık merkezlerinde de kullanım alanı bulur. Farklı renk seçenekleriyle ortamın rengi ve havasını değiştirmek ile birlikte gözü yormayan renk ve desenler de tercih edilebilir. Aynı zamanda kına gecelerinde sıklıkla kullanılan elde taşınabilen ürün çeşitleri de yaygın olarak kullanılır. Pilli mum kına gecelerinde duman yapmaması ve kalabalık ortamlarda elde taşırken istenmeyen durumlara yol açmaması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda farklı renklere sahip olması da avantaj sağlayan unsurlardan biridir. Doğum günleri, kutlamalar ve partiler gibi farklı etkinliklerde de tercih edilen bu ürün seçenekleri yanma ve tutuşma gibi istenmeyen durumların önüne geçerek renkli ortamlar yapmanıza olanak sağlar. Bununla birlikte kalem pilli mum gibi modeller düğün ve davet organizasyonlarında rahatlıkla kullanılabilen seçeneklerden biridir. Şamdanlarda da kullanılabilen bu modeller klasik bir akşam yemeğine de eşlik eder. Diğer yandan dekorasyonun şık bir parçası olarak da birçok farklı mekanda kullanım alanı bulur. Trendyol üzerinden her alanda kullanılabilecek birçok farklı tasarım ürün arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Pilli Mumlar

Her Bütçeye Uygun Pilli Mumlar

Pilli mum fiyatları farklı pek çok etkene bağlı olarak değişir. Üretim materyalleri, bu materyallerin kalitesi, boyutları, kullanılan ışık türü, kullanılan pil cinsi ve kalitesi gibi etkenler bunlardan bir kısmıdır. Dayanıklı materyaller ile üretilen ürünlerin yanı sıra farklı tasarımlar ile geliştirilmesi dolayısıyla materyal özellikleri de değişir. Bununla birlikte ürün modeli, tasarımı, renkli, kullanılan materyal ve boyut da buna bağlı olarak şekillenir. Geniş renk skalasına sahip ürün çeşitliliği aynı zamanda kendini ışık renkleriyle de gösterir. Farklı ışık rengi ve deseni çeşitleriyle farklı birçok alanda kullanım alanı bulan ürünler mevcuttur. Aynı zamanda farklı boyutlarda tasarlanan modeller küçük, büyük, uzun ve kısa gibi formlar ile geliştirilir. Diğer yandan LED pilli mum seçenekleri gibi LED ışık kullanılan modeller farklı bir teknoloji ile üretilir. LED kalitesi ile kendini gösteren bu ürünler, estetik ve şık görünüm sağlar. LED ışıklar kalitesi sayesinde formlarına ve çokluğuna bağlı olarak geniş bir alanı kolayca aydınlatmanıza destek olur. Ayrıca pil ile kullanımı ve LED özelliği dolayısıyla tasarrufa da katkı sağlayan seçenekleri, pek çok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilir. Fiyatı etkileyen unsurlardan bir diğeri ise ürüne göre değişkenlik gösteren pil cinsleridir. Farklı mekanizmalarda geliştirilenler farklı pil çeşitleri kullanılır. Lityum ve kalem pillerin sıklıkla kullanıldığı yanı sıra farklı modeller de mevcuttur. Bununla birlikte bu çeşitlilik ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Ürün maliyetinde etkili olan bir diğer konu ise tasarım çeşitliliğidir. Geniş model yelpazesine sahip her tarza uygun birçok tasarımı da mevcuttur. Farklı renk desenler ile geliştirilen birçok ürünü Trendyol üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile listeleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlar Trendyol’da

Birbirinden Farklı Tasarımlar Trendyol’da

Aydınlatma sistemlerinin, son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte bir alternatif olan pilli mumlar Trendyol’da bulabilirsiniz. Birçok farklı modele sahip olarak geliştirilen kaliteli ürün tasarımlarını kendi tarzınıza hitap eden seçeneklerle seçmeniz mümkündür. Aynı zamanda kalitesinin yanında özellikleriyle de fark yaratan pilli mum çeşitleri birçok farklı alanda kullanılır. Evlerde sıklıkla kullanılan bu aydınlatma sistemleri işlevinin yanı sıra dekorasyona da zenginlik katar. Şık tasarımları ve özgün modelleriyle her tarza ve zevke hitap eden birçok ürün seçeneği aynı zamanda ofislerde de kullanım alanı bulur. Çalışma masalarında yer bulan ürünler şık görünüm katması ile birlikte motivasyonu da artırır. Diğer yandan öğrencilerin çalışma masalarında da loş ışık seçenekleri ile gözü yormadan kullanıma olanak sağlar. Aynı zamanda kullanıldığı birçok alanda tasarrufa da destek olur. Bununla birlikte yemek masalarında şıklığı ve romantikliği tamamlayan parçalar olarak şamdanlarda kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Trendyol’da geniş ürün yelpazesine sahip birçok seçeneği bulmanız oldukça kolaydır. Farklı form ve boyutlar ile geliştirilen birçok seçeneği bulmak isteyen kullanıcılar pilli mum nerede satılır sorusunu çokça sorar. Trendyol’da her boyutta her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle ürün çeşitleri mevcuttur. Kullanım alanına yönelik olarak seçebileceğiniz uzun, kısa, küçük ve büyük gibi farklı formlar oldukça fazladır. Ayrıca LED ışık kullanılabilen bazı model çeşitlerinde de tasarım çeşitliliği de mevcuttur. Davetler, doğum günleri ve kına geceleri gibi özel günlerde de sıklıkla kullanılan bu ürünler ortamı renklendirir. Elde taşınan seçeneklerin yanında dekorasyonu ve konsepti yansıtacak birçok seçeneği Trendyol üzerinden inceleyerek edinebilirsiniz.