İlgili Kategoriler
Parça Sayısı
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Yaş
Seri
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lego Technic

" araması için 126 sonuç listeleniyor

Hem Yetişkinlere Hem Çocuklara Hitap Eden Lego Technic Modelleri Trendyol'da!

Son yıllarda gittikçe popülerleşen LEGO markası, özenle tasarlayıp geliştirdiği oyuncaklarla küçükten büyüğe hemen herkesin ilgisini çeker. Tuğla inşası mantığıyla kurulumu sağlanan Lego Technic, meraklı çocuklar ve hobi sahibi yetişkinler için son derece ideal bir ürün setidir. 1977 yılından günümüze kadar piyasaya eşi benzeri olmayan modeller sunan LEGO, kullanıcıların harika tasarımlı modeller ortaya çıkarabilmesine imkân tanır.

Mühendislik alanıyla direkt olarak ilgili olan LEGO Technic serisi oyuncak modelleri, küçük çocukların motor gelişimini kuvvetlendirerek çalışma prensiplerini deneme yanılma yoluyla algılayabilmelerini sağlar. Araba koleksiyonu yapan bireyler ise parçaları kendisi tamamlayarak keyifli vakit geçirir. Elde edilen sonuçtan herkesin memnun kalabilmesi için Lego Technic seti, titizlikle dizayn edilip üretilir.

Lego Technic Oyuncak Çeşitleri ile Keyifli Vakitler

Lego Technic Oyuncak Çeşitleri ile Keyifli Vakitler

Dünyada mühendislik harikası oyuncaklara imza atan Danimarka menşeili Lego oyuncak markası, Lego Technic serisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başararak lego dünyasına farklı bir boyut kazandırır. İlk zamanlarda ahşap tuğlaların birbirinin içine girip çıkması ile tasarlanan oyuncağın zamanla plastik hali üretime geçmiş, birbirine benzeyen binlerce lego parçasının piyasaya sürülmesiyle devamlılığın oluşması sağlanmıştır.

Lego Technic, plastik çubukların iç içe geçmesiyle ve birbirlerine bağlanması ile oluşan bir lego serisidir. Gerçek dünyadan ilham alınarak tasarlanan Lego Technic serisi çocuklar, gençler ve yetişkinlere farklı dünyanın kapılarını aralar. Lego Technic; tır, kepçe, uçak, helikopter, kamyon, kaçış kamyoneti, gemi, tank, robot, off roader, traktör, forklift ve beton mikseri gibi türlere sahiptir.

Lego Technic; tren, dozer, hammer, yelkenli, yarış uçağı ve ikonikleşmiş araba modellerine de yer verir. Teknik ve mühendislik tasarımı içeren özgün ayrıntılarla heyecan verici hale gelir. Oyuncak markaları arasında yankı uyandırmayı başarır. Lego Technic oyuncak serisi daha teknik işlevlere sahip lego tasarımlarının temellerini atar. Özel parçalar ve bu parçaların detaylarını içerisinde barındıran Lego Technic serisi, gerçek hayattan modellediği ürünlerin birebir yansımasını kullanıcısına büyük bir başarı ile sunar.

Lego Technic ürünleri geleneksel lego anlayışının basit yapım aşamalarına kıyasla daha karmaşıktır ve teknik yapım aşaması ile lego tutkunlarında farklı bir heyecan yaratır. Teknik yapım aşamalarıyla heyecan uyandıran Lego Technic serisi kaliteli parçaları ile kusursuz Lego deneyimini kullanıcısına sunar. Büyük bir titizlik ile oluşturulan seride yer alan her bir parça lüks markaların en orjinal halini minimalize eder. Lego Technic araba modelleri, buna örnek olarak verilebilir.

Marka, gerçek dünyadan ilham aldığı için hayalini kurduğunuz araba markasının detaylarını keşfetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda yapım aşaması oldukça keyifli ve eğlencelidir. Lego Technic serisi ile evinizde çarpıcı bir koleksiyona imza atabilirsiniz. Kaliteli malzemelerle üretilir. Canlı ve parlak renklere sahiptir. Tasarlanan modele uygun olarak içerisinde, logo tasarımı ve etiketler bulunur. Kullanma talimatında yer alan aşamalar ile Lego Technic parçalarının birleştirilmesi ve tamamlanması daha kolay hale gelir. Her yaş grubuna uygun ürün içeriği ile kullanıcısının karşısına çıkar. Siz de Lego Technic serisinin tüm modellerini hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Otomobil Tutkunlarına Özel Lego Technic Modelleri

Otomobil Tutkunlarına Özel Lego Technic Modelleri

Lego dünyasına kattığı büyük değişikliklerle beğeni kazanan marka, Lego Technic araba serisi ile lüks araba modellerinin mini versiyonunu kullanıcısına sunar. Lego Technic Porsche araba markasının, orjinal tasarım detaylarını içerisinde barındıran model, radar ekranı, yangın söndürme sistemi, çalışan diferansiyeli, bağımsız süspansiyonları ve boksör tipi bir motora sahiptir. Siyah renkten oluşan jantları ve orjinaline uygun ön ve arka farlarıyla tasarımını tamamlar.

1580 parçadan oluşan legoda, beyaz, kırmızı ve siyah renk etiketlerine yer verilerek tasarımın orjinalliğine vurgu yapılır. Bir diğer araba serisi olan ve Bugatti otomobil markası işbirliğiyle tasarlanan Lego Technic Bugatti modeli orjinal araba modelinde bulunan her detayını kullanıcısına sunar. Zevkli yapım aşamasına sahip olan ürün, gerçekçi görünümü ile göz doldurur. 16 yaş ve üzeri kullanıma uygun görülür.

Lego Technic Bugatti Chiron modelinin açılır kapısı, hareket eden technic vites kutusu, bugatti logolu direksiyonu, logolu telli jantları, lastikleri, fren diskleri ve W16 motoru ile tasarımı tamamlanır. Aynı zamanda, Bugatti orjinal klasik mavinin iki tonu tasarıma eşlik eder. Lego Technic Lamborghini modeli ise Lamborghini markasının detaylarını yakından keşfetme olanağını sağlar. Orjinal görüntüsüne ev sahipliği yapan Lego, direksiyonda vites değiştirme, 8 hızlı vites, W16 motor ve dört tekerlekli sürüş özelliğine sahiptir. Orijinalde yer alan klasik makas şeklinde açılan kapıları bulunur. Göz alıcı yeşil tonuyla tamamlanan tasarım 3696 parçadan oluşur.

Lego Technic Land Rover Defender modeli ile göz dolduran bir tasarıma imza atar. Orjinal araba markasının ürün detaylarını incelemenize ve tadını çıkarmanıza izin veren tasarımda, differansiyeli, 4 teker sürüş özelliği, bağımsız süspansiyonu ve çalışan vinç gibi çok sayıda orjinaline uygun özellik bulunur. Üründe ön panel, yüksek ve düşük vites oranları için 2 kol, vites değiştirmek için selektör özellikleri yer alır. Ayrıca, 6 silindirli motora sahiptir ve orjinal tasarım jantları ile kusursuz gerçekçi görünüme ulaşır. 11 yaş ve üzeri kullanıma uygun görülür.

Lego Technic setleri içerisinde yer alan Lego Technic Chevrolet Corvette, Mercedes, Dodge charger, Land Rover, Ferrari, Lamborghini Sian, Ducati, Volvo, Jeep, Mclaren, Bmw gibi dünyaca ünlü araba markalarının tasarım mühendisliğini ve tekniğini keşfetme imkanı sağlar. Dodge Charger, 10 yaş ve üzeri kullanıma uygun olan Lego tasarımı, Hızlı ve Öfkeli filminde yer alan klasik hız arabası V8 motoru ile nefes kesen hız deneyimini yaşatır. Aynı zamanda, yarış pistlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Ferrari yarış arabasının tüm detaylarını kusursuz bir şekilde tasarlayarak kullanıcısının karşısına çıkarır.

Lamborghini Sian, orjinal fıstık yeşili rengi ve özellikleriyle nefes kesen tasarıma imza atar. Ducati, vites kutusu, V4 silindirli motoru, arka ve ön süspansiyonu ve sunduğu farklı sürüş teknikleri ile size bambaşka bir deneyim sunar. Jeep Wrangler ise sizi arazi aracı deneyimine hazırlar. Güçlü süspansiyon sistemi, büyük arazi lastikleri ve yedi delikli ızgarası ile sizi maceralar dünyasına sürükler. Chevrolet Corvette siyah ve turuncu tasarımı ile göz doldururken, Land Rover, Volvo, Mclaren, Bmw gibi tarihe iz bırakan ve ikonikleşen lüks arabaları lego parçaları ile keşfetme imkanı sunar. Motor tutkunlarını da unutmayan firma, Lego Technic motosiklet modelleriyle adından sıklıkla söz ettirir.

Çeşitli Konseptlerde Lego Technic Seçenekleri Nelerdir?

Çeşitli Konseptlerde Lego Technic Seçenekleri Nelerdir?

Lego Technic uzaktan kumandalı gösteri yarışçısı ile farklılığını ortaya koyan marka, 9 yaş ve üzeri kız ve erkek çocukları için tasarlanır. Uzaktan kumandalı araba, ileri ve geri vites özelliği, büyük paletleri, yüksek motor gücü, sarı ve mavi renklerin uyumu ile tasarımı tamamlanır. Ürün çocuklarınızın vazgeçilmezleri arasında yer alabilir. Lego polis takibi, siyah, beyaz ve mavi renkte oluşan araba, havalı polis etiketleri, düşük lastiği, siyah renkli jantı, aerodinamik ön tamponu ve arka spoyleri ile tasarlanır.

Lego Technic çek bırak tasarımıyla ise motor gücünü etkin hale getirir. 7 ve 12 yaş çocukları için uygun olan ürün, çocukların küçük motor gelişimlerini destekleyebilir. Lego Technic serisi modellerini oluştururken gerçek hayattan aldığı ilhamla hareket eder ve ünlü markalar ile işbirliği yaparak modellerin en ince detayını evinize veya ofisinize taşır. Size sonsuz keşfetme olanağı sağlayan Lego Technic serisi, sunduğu tasarımlar ile dikkatleri üzerine çeker.

Birebir benzerlik oluşturmayı başaran marka, kullanıcısı tarafından beğeni toplayarak başarısını daha da ileriye taşır. Dünyaca ünlü araba markalarının yanı sıra Lego Technic iş makinesi, yarış kamyonu, kurtarma helikopteri, itfaiye, yarış yatı, çekici, orman makinesi gibi modellerin serisini de lego parçaları ile buluşturur ve tüm teknik detaylarına tasarımında yer verir. Lego Technic Excavator ile dünyanın en etkileyici modeli olan Liebherr, Lego Technic control kumandası ile tamamen kullanıcının yönetmesine imkan sağlar. Gerçekci detayları ve sürüş tekniği özellikleri keyifli zaman geçirmenizi sağlar.

Lego Technic Liebherr, ince detayları ve klasik renkleri ile heyecan dolu anlar yaşatır. Lego Technic vinç setinde kaldırma mekanizması, büyük tekerlekler, 4’lü tehlike ikaz ışıkları ve 2 ikaz lambası gibi gerçekci dokunuşlara yer verilir. Lego Technic konteyner sahası adıyla piyasaya sunulan set, hem yetişkin hem de küçüklere hitap eder. Lego Technic silah, itfaiye, çekici, yarış yatı, kurtarma helikopteri ve orman makinesi setlerine eşlik eden gerçekci lego parçaları, renkleri ve tasarımları ile beğeni kazanır.

Farklı Tasarımlarda Lego Technic Serileri

Farklı Tasarımlarda Lego Technic Serileri

Technic serisi, içerisinde yer alan modeller ile her yaş grubuna hitap eder. Yetişkinlerin hayranlık duyduğu markaların modellerini ve tasarımlarını lego parçaları ile onlara sunar. Mini araba koleksiyonu yapmanın en keyifli halidir. Lego Technic Defender Land rover araba tutkunları için tasarlanan model, ince işçiliği ile göz doldurur. Aslına uygun özelliklerinin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi ve tasarlanması ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

Hem gençlerin hem de çocukların zevkle vakit geçireceği Lego technic serisi modelleri arasında yer alır. Çocukların küçük motor gelişimini destekleyen Lego Technic aynı zamanda eğlenceli dakikalar geçirmelerine de yardımcı olur. Çocuklar tarafından sevilen modellere ve renklere yer veren Lego Technic, detaylarıyla farklı deneyimler yaşamalarını sağlar. Lego Technic Star Wars, Monster Jam, Wall-e gibi ilgi çekici modellere yer verir. Lego Technic Star Wars serisi farklı modellere sahiptir.

Star Wars filmin yer alan her bir karakterin mini hallerini evinize taşır ve çocuklarınıza keyifli anlar yaşatır. Çocuklara, Star Wars’un dikkat çekici araçlarını Lego parçaları ile oluşturma olanağı sağlar. Monster Jam, canavar kamyon oyuncaklarını seven çocuklara özel tasarlanır ve gerçekci detayları ile hayranlık uyandırır. Çek bırak fonksiyonuna sahip olan ürün kolay çalıştırılabilir olmasıyla eğlenceli oyunlara olanak sağlar.

Wall-e ile çocuklar farklı bir dünyanın kapısını aralar. Dünyada kalan son robot olan Wall-e ile tüm parçaları istediğiniz şekilde hareket ettirebilirsiniz. Bu set, aynı zamanda Pixar filmi hakkında bir kitapçık içerir. Lego Technic 4×4 ninja arabası ile çocuklara farklı maceralar yaşatır.

Lego Technic Oyuncakların Genel Özellikleri Nelerdir?

Lego Technic Oyuncakların Genel Özellikleri Nelerdir?

Lego Technic serisi, klasik lego parçalarından ayıran belli başlı genel özelliklere sahiptir. Geleneksel legolarda yer alan çivilerin yani lego tuğlalarında görülen küçük yuvarlak topuzların yerini pimler ya da kirişler alır. Lego Technic serisi, çivisiz yapı olarak tanımlanan bu yöntem ile Lego oyuncak tarzında değişiklik yapar. Çivisiz yapı olan kirişler ve pimler, parçaların zeminde güvenle bir arada tutunmasına yardımcı olur.

Zamana ayak uyduran lego tasarımlarına imzasını atan seride yer alan Lego Technic dişli özelliği, ürünün dönme gücünü ve hızını artırmak veya azaltmak için ürüne dahil edilen teknik parçalar arasında yer alır. Dişliler ve tekerlekler, pim ve kirişler yardımı ile ürüne sabitlenir. Dişlilerin çeşitli boyutları vardır. Lego technic serisi, Lego Technic parça bütününden oluşan renkli figürlere yer verir. Ayrıca, Lego parçaları çok sayıda hareket eklem yerlerine sahiptir ve istenilen doğrultuda hareket ettirilebilir.Lego Technic motor yapısında farklı çeşitlilik sunar. Bunlar, pillerle veya transformatör ile çalışan motor tipleridir.

Lego technic serisi, şarj edilebilir motorlara ya da pillerle çalışan motorlara yer verilerek üretilir. Farklı motor güçlerine sahip olan araç tasarılarımlarına yer verilir. Güçlü motor sistemlerini içinde barındıran Lego Technic serisi, kullanıcısına sunduğu hız gösterisi ile nefesleri keserek heyecan dolu anlar yaşamanıza imkan verir. Farklı motor tiplerini inceleme ve keşfetme olanağı sunar.

Lego Technic kumandalı araba elektrikli bir motor sistemine bağlı olarak çalışır ve uzaktan kumanda ile kontrolü kolayca sağlanabilir. Lego Technic çek bırak özelliğine sahip olan modelleri de içinde barındırır. Lego technic yarış arabası olan Drag, çek bırak özelliği ile hızını ortaya koyan modeller arasında yer alır. Ayrı bir yarış arabası türü olan Lego Technic chassis, keyifli vakit geçireceğiniz zamanlara imzasını atmayı başarır.

Lego Technic Fiyatları Nasıldır?

Lego Technic Fiyatları Nasıldır?

Lego Technic, gerçekci modelleri ile hayal gücünüzü zorlayan serilerin altına imzasını atar ve sunduğu kalite ile fiyat aralığını dengelemeyi başarır. Kaliteli malzemelerden oluşturulan lego parçaları ve ince işçiliği ile övgüyü hak eder. Standartların ötesine geçen lego anlayışını başlatır. Farklı teknik ve tasarımlara yer verir. Bu sebeple, fiyat performans açısından uygun olarak ele alınabilir.

Her bir parçanın titizlik ile üretilmesi, renk pigmentlerinin göz alıcı olması ve Lego technic setlerinin gerçekci bir görünüme sahip olması ürün fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alır. İkonik araçlarda kullanılan her bir detayın var olması da Lego Technic serisini özel kılar. Lego Technic serilerinin farklı fiyat birimleri ile kullanıcı karşısına çıkmasına sebebiyet veren bazı unsurlar söz konusudur. Bunlardan en önemlisi Lego parça sayısı ve donanımıdır. Mekanik sisteminin güçlü ve donanımlı olması fiyat unsurunu belirleyen en önemli etkendir.

Bir diğer etken ise hitap ettiği yaş aralığıdır. Lego Technic indirim kategorisi ile belli zaman aralıklarında kullanıcının karşısına çıkar. Her bütçeye hitap eden fiyatlara yer veren Lego Technic serisi ile heyecan duyduğunuz otomobil modellerini kendiniz inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda indirim dönemleri ile keşfedilmeyi bekleyen Lego Technic modellerine hızlı bir şekilde sahip olabilir ve dünyaca ünlü markaları evinize taşır. Evde veya ofiste o çok istediğiniz Lego Technic kumandalı araba modellerini yakından keşfedebilir ve Lego Technic!in büyülü dünyasına adım atabilirsiniz. Aynı zamanda teknik özellikleri zamanınızı verimli ve kaliteli geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Evinizin bir köşesinde kusursuz bir koleksiyona yer vermek isterseniz Lego Technic serisinin birçok modelini şimdi satın alabilirsiniz.Binlerce lego parçasından oluşan Lego Technic serisi, eşsiz modelleri içinde barındırır. Klasik logolara göre daha karmaşık ve hareketli mekanizmalarla üretilir. Lego Technic, araç sistemleri, gelişmiş güçlü motorları, süspansiyonları, diferansiyelleri, manuel yada otomatik vites dişli kutuları ve uzaktan kumanda ile kontrol edilen araba modelleri gibi birçok karmaşık mekanizmayı içerisinde barındırır.

Lego Technic Türkiye’de farklı temalara ve parçalara ev sahipliği etmesi ile birlikte popülerlik kazanan ürünler arasında yerini alır. Oldukça sevilen ve beğenilen Lego Technic serisi tutkunları, Trendyol ile zevklerine uygun modeli kolaylıkla bulabilir. Lego teknik 1000 parçadan oluşan modellerinin yanı sıra daha çok parçadan oluşan modellere de ev sahipliği yapar. Lego parçaları çoğaldıkça mekanizmasında karmaşıklık artar ve size daha heyecan verici deneyimler yaşatır.

Az parçadan oluşan Lego Technic serisi modelleri daha çok 6-12 yaş aralığına uygun olarak üretilir. Parça sayısı ve ürün özellikleri arttıkça gençlere ve yetişkinlere hitap eder.Lego Technic serisi parçadan bütüne gitmeyi hedefleyen bir yapı ile üretilir. Serinin içerisinde yer alan bazı modeller kumandalı olarak kontrol edilirken bazı modelleri de telefon veya tablet aracılığıyla kolayca hareket ettirme imkanı sunar. Şık ve gerçekci görünümü ile evinizde küçük bir sergi alanı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Yapım aşamasında eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olan ürün tamamladıktan sonra, oynarken de keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Trendyol eşsiz Lego Technic serisinin sınırlı sayıda bulunabilen modellerini de bünyesinde barındırır. Trendyol aracılığı ile o çok istediğiniz Lego Technic kumandalı arabaya sahip olabilirsiniz. Lego Technic serisini Trendyol aracılığıyla detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Lego Technic Nereden Alınır?

Lego Technic oyuncak modelleri Trendyol’da yer alan popüler markalardan güvenli bir şekilde satın alınabilir. Lego Technic oyuncakları hiçbir zararlı madde içermeyen ürün olması nedeniyle ebeveynler tarafından fazlasıyla sevilir. Gelişmiş bir oyuncak modeli olduğundan dolayı sadece çocuklar değil yetişkinler tarafından da yoğun ilgi görür. Renkli ve büyük yapılar oluşturmak için son derece iyi bir oyuncak modelidir. Lego markasının en popüler ürünleri arasında yer alır. Trendyol’da sunulan avantajlar sayesinde çok uygun bir fiyata dilediğiniz ürünü satın almak mümkün olur. Ürün seçeneklerinin her biri farklı sayıda parça ve renklere sahip olabilir. Karşılaştırma yaparak kendinize veya çocuğunuza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Lego Technic Kaç Yaş İçindir?

Lego Technic setleri genel olarak 7 yaş ve üzeri çocuklara önerilir. Çünkü daha küçük çocuklar bu oyuncakları oynarken zorluk yaşayabilirler. Üstelik parçaların üzerine bastıklarında ayakları da zarar görebilir. Bu nedenle daha küçük çocuklara Lego Technic oyuncağı önerilmez. Ayrıca sadece çocuklar için üretilen bir ürün de değildir. Ebeveynler de çocuklarıyla birlikte kaliteli vakit geçirmek için Lego Technic oynayabilirler. Son derece yaratıcı fikirler oluşturmaya ve hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olabilir. Bundan dolayı 7 yaşından itibaren çocuklara Lego Technic satın alabilirsiniz.

Lego Technic Modelleri Nelerdir?

Lego Technic modelleri diğer versiyonlara göre daha gelişir. Teknik becerileri geliştirmek üzere son derece eğitici bir oyundur. Çocukların problemleri çözme yeteneğini geliştirebilir. İçerisinde gerçek hayatı anımsatacak bazı makineler yer alır. Setler, tamamen birbirinden farklıdır. İçerikleri de farklı kişilere hitap eder. İçerisindeki parça sayısına göre daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Mekanik parçalar içeren modeller, her dönem yoğun rağbet görür. Lego Technic modelleri her yaştan insan hitap eden seçenekleriyle iyi bir eğlence fırsatı sunar. Yetişkinler ve çocuklar Lego Technic sayesinde eğitici ve eğlenceli bir vakit geçirebilirler.