Fiyat
Setli/Tekil
Yaş
Yazar
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Levent Iz Peşinde

" araması için 177 sonuç listeleniyor

Levent İz Peşinde Serisi ile Macera Dolu Saatler Trendyol'da!

Levent iz peşinde ilkokul çocukları için sevilerek kullanılan hikâye kitapları arasında yer almaktadır. Levent karakteri çocuklar tarafından oldukça sevilen bir hikâye kahramanıdır. Çocuklar tarafından çok sevilen Levent sınıf arkadaşları ve kardeşi ile maceralarını anlatan bir okuma serisidir. Hem ebeveynler hem eğitimciler tarafından çok fazla tercih edilir. Çocuklar da bu kitap çeşitlerini severek kullanırlar. Levent iz peşinde serisi ilkokul yıllarında en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alır. İlkokul döneminde çocuklar ne kadar çok kitap okursa o kadar çok gelişirler ve başarıları artar. Kitap okumak okuma ve anlama becerilerini geliştirir ve derslerde çok daha başarılı olmaya yardımcı olur. Sayısal dersler de dahil olmak üzere başarılı olabilmek için öncelikle okuduğunu iyi bir şekilde anlamak ve analiz etmek çok önemlidir. Bu anlama becerilerinin gelişmesi analiz etme yeteneğinin geliştirilmesi için kitap okumak oldukça önemlidir.

Levent İz Pesinde

Levent İz Pesinde

Hem okunanın gelişmesi hem okuduğunu anlayabilme düşünme becerilerini geliştirme açısından çok önemlidir. Bu neden ile ilkokul çağındaki öğrencilerin sıklıkla okuması gerekir. Okumak için birçok farklı kaynak bulunmaktadır. Bunlar içerisinde Levent iz peşinde serisi en çok tercih edilenler arasında yer alır. Birçok çocuğun severek okuduğu kitaplar arasında yer almaktadır. Çocuklar Levent’in maceralarını zevkle takip etmekte ve heyecan ile okumaktadır. Bu Levent iz peşinde hikâyeleri ile çocuklarınıza hikâye okumayı sevdirebilir kitap okuma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığı kazanmak her birey için oldukça önemlidir ve bu küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. Bunun için sizler de çocuklarınıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için bu kitap serilerini tercih edebilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde çocuklarınız kitap okumaya çok daha sıcak bakacak ve kitap Okumayı sevmeyenlere bile kitap okumayı sevdirecek bir seridir. Birçok anne baba kitap okuma konusunda çocukları ne kadar yönlendirmeye çalışsa da başarılı olamamaktadır. Bunun için önemli kriterlere dikkat etmek gerekir. Öncelikle kitap okuyarak çocuğa örnek olmak gerekir. Bunun yanı sıra yaşına uygun olan kitaplar seçilmelidir. Doğru kitap seçimi ile çocukların okumaya ilgisi çok daha artmaktadır. Yine çocukların ilgi alanlarına yönelik kitaplar seçilmesi de okuma becerilerini geliştirmeye kitap okumaya sevdirmeye yönelik doğru çalışmalar olacaktır. Levent iz peşinde kitabı da tam macera sever çocuklara göre oldukça akıcı bir dil ile yazılmış görsel içerikler ile zenginleştirilmiş kitap çeşitleri arasında yer almaktadır. Sizler de çocuklarınızın seviyesine uygun olarak bu kitap serilerini satın alarak kullanabilirsiniz. Bu kitaplar çocuklarınızın gelişimi için oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Levent İz Peşinde Okuma Serisidir

Levent İz Peşinde Okuma Serisidir

Levent iz peşinde serisi oldukça zevkli macera dolu bir ilkokul okuma setidir. Çocukların severek okuduğu kitaplar arasında yer alır. Eğlenceli ve sürükleyici bir üslupla yazılan bu kitap çocuklara kitap Okumayı sevdirirken aynı zamanda arkadaşlığın da doğruluğunda önemini aktarıyor. Her kitap da farklı bir değer farklı bir izlenim kazanım üzerine olaylar ve konular aktarılıyor. Maceradan maceraya koşan Levent yardımlaşmayı dayanışmayı iş birliğini paylaşmayı arkadaşlığı tema alırken aynı zaman da kitap okumanın önemini vurguluyor. Olaylar konular arasına kitap okumanın önemine dair mesajlar ekleyerek kitap okumaya yönlendiriyor. Sizler de çocuklarınız için bir kitap arayışı içerisinde iseniz kesinlikle Levent iz peşinde kitapları tercih etmelisiniz. Bu kitaplar her çocuk için katkı sağlayacak oldukça başarılı olan kitap setleridir. Levent iz peşinde set olarak satışa sunulan bir kitap çeşididir. İçerisinde birçok farklı konunun yer aldığı birçok hikâye kitabı bulunmaktadır. Her bir sette farklı olaylar konular yer almaktadır. Sizler de çocuklarınız için bu setleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu şekilde çocuklarınıza kitap okuma alışkanlığı kazandırabilir ve derslerinde başarı oranının artmasına yardımcı olabilirsiniz. Çocuklar ne kadar çok kitap okursa hayal güçleri o kadar gelişir. Kitap okuyan çocukların olaylara karşı tavrı düşüncesi değişir ve birçok konuda fikir sahibi bilgi sahibi olurlar. Bu nedenle onlara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için çalışmalı onlara bu yönde doğru bilgilendirmeler yapmalısınız. Levent iz peşinde serisi ile kitap okumayı sevmeyen çocuk kalmayacaktır. Her çocuk bu kitap sayesinde kitapların önemini anlayacak ve artık kendisi farklı serileri satın alıp okumak isteyecektir.

Levent İz Peşinde Serisi

Levent İz Peşinde Serisi

Levent iş peşinde serisi altı farklı setten oluşmaktadır. Her şet içerisinde farklı kitaplar bulunmaktadır. Bu kitaplar ile çocuğun gelişimi desteklenir ve okuma gücü gelişir. Çocuklar okuduklarını çok daha iyi anlar ve iyi bir şekilde analiz eder, yorum yapma becerilerini geliştirir. Levent iz peşinde set 1 bu serinin ilk kitap setidir. Bu set içerisinde beş adet kitap bulunmaktadır. Bu beş kitap Levent Hayalet Avcısı, Levent Palyaço Hafiye, Levent Böcek Dedektifi, Levent Hazine Kâşifi, Süper Gizli Ajan kitaplarıdır. Çocuklar tarafından çok sevilerek okunan kitaplar arasında yer almıştır. Siz de çocuklarınız için bu kitap çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Levent iz peşinde 2 set içeriğinde ise Levent Çevre Koruyucusu, Levent Kütüphane Muhafızı, Levent Arabaların Kahramanı, Levent Korkusuz Kurtarıcı, Levent Büyük İşler Ustası kitapları yer almaktadır. Oldukça akıcı ve eğlenceli kitaplardır. Tüm ilkokul öğrencileri bu kitap setlerini okumalıdır. Levent iz peşinde 3 set kitabı da üçün seridir. Bu set içerisinde Levent Dinamit Bükücü, Levent Keçilerin Takipçisi, Levent kaçakların Korkulu Rüyası, Levent Kaçış Uzmanı, Levent Orman gözcüsü kitapları yer almaktadır. Her biri oldukça sevilen ve çocuklar tarafından zevkle okunan kitap modelleri arasında yer alır. İlkokul çağındaki tüm çocuklara bu kitapları alabilirsiniz. Levent iz peşinde 4 set kitabı da dördüncü seridir ve yine içerisinde beş adet kitap bulunmaktadır. Bu kitaplar Levent Çobanın Oyunu, Levent Değirmenin Gizemi, Levent Korkmak Yok, Levent Yangın Bilmecesi, Levent Şimşeklerin Sırrı kitapları bu set içerisinde yer almaktadır. Levent iz peşinde 5 set Levent serisinde en çok okunan kitaplar arasında yer alır. Sevilerek kullanılan kitaplardan bazılarıdır. Bu kitap seti içerisinde Levent Gizemli Elmas Soygunu, Levent Kamil‘i Kurtarma Operasyonu, Levent Kitapların Sırrı, Levent Antikacının Oyunu, Levent Yüzyıllık Mektubun Gizemi kitapları yer almaktadır. Tüm bu kitaplar çocuklar tarafından çok sevilerek okunan içerisinde dostluğu, arkadaşlığı, yardımseverliği, dayanışmayı öğrenebilecekleri çok güzel bir kitaptır. Bu kitap ile sizler de çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap Okumayı sevdirmek istersiniz kesinlikle doğru bir tercih olacaktır. Okuyan birçok çocuk tarafından çok beğenilen sevilen akıcı bir dili olan kitap çeşitleri arasında yer alır. Bu kitap serileri sekiz dokuz yaş üstü çocuklar tarafından kullanılmaya uygun olan oldukça kaliteli bir içeriğe sahip olan içeriklerdendir. Gönül rahatlığı ile bu kitapları tercih edebilirsiniz. Bu kitapları Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz