"

Levent Kitap Seti

" araması için 523 sonuç listeleniyor

Keyifli Levent Kitap Seti Çeşitleri Trendyol'da!

Kitap okumak, her yaşta insan için gereklidir. Kişisel gelişimi sağlar ve yeni bilgiler öğrenmeye katkı sağlar. Çocuk kitapları da bu konuda ebeveynlere yardımcı olur. Onların okuma alışkanlığı kazanmasında rol oynar. Levent kitap seti ürünleri de bu alanda müşterilerine yardımcıdır. Farklı konu ve yaş grupları için eserleri bulunmasıyla her yaştan çocuğun ilgisini çekebilir. Coğrafya, macera, doğa üzerine konularda yazılmış kitaplarla küçüklere hayatı da öğretir. Levent okuma seti ürünleri, 7 - 10 yaş arasının okuma becerisini geliştirmesinde rol oynar. Bu yönüyle bu seriler eğitici yönü yüksek ürünlerdir. Çocuklara eğitim verirken aynı zamanda onları eğlendirir. Bu Levent kitapları set eserlerini, Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Farklı Çeşitleriyle Levent Kitap Seti

Farklı Çeşitleriyle Levent Kitap Seti

Levent kitaplar, pek çok farklı konusu bulunan eserlere sahiptir. Levent Türkiye'yi Geziyorum da bu eserlerden biridir. 6 ile 9 yaş arasında çocuklar için önerilen bu seri, 5 kitaptan oluşur. Her eser, ülkenin başka bir şehrinden bahseder. Bu şehirler Sinop, Manisa, Kocaeli, Malatya ve Mersin'dir. Küçüklerin bu yerleri öğrenmesine ve coğrafya bilgisinin gelişmesine de katkı sağlar. Levent kitap seti 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ise ilkokula yeni başlayan öğrencilerin bu sürecine yardımcı olarak seçilen bir ek kaynaktır. Onlara adım adım okuma alışkanlığı kazandırır. Eserlerin içinde yer alan hikayelerle çocukları eğlendirir ve onlara hayatı öğretir. Seri, okuyucuları gibi büyüme evresinde olan karakterin deneyimlerine şahitlik etmelerini sağlar. Levent kitap seti 4. sınıf, 5. sınıf ürünleri, yaşı büyük çocuklara uygundur. Onların bilgilerini pekiştirmelerine olanak verir. Dış kapaklarının ilgi çekici görünümleri ve illüstrasyonları da gençler düşünülerek tasarlanır. Bu eğitici ve eğlenceli seti Trendyol sayesinde bütçenize uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Avantajlı Levent Kitapları Set Fiyatları

Avantajlı Levent Kitapları Set Fiyatları

Bu setlerin pek çok özellik ve avantajı vardır. Bunlar müşterilerin eğitici bir kitaptan beklentilerini karşılar. Bu imkanlarıyla onları ürünlerden memnun bırakır. Bu duruma Levent kitap seti yorum yazılarını okuyarak da şahit olabilirsiniz. Bunlar arasında Levent kitap seti ciltli modelleri vardır. Kaliteli ciltlemesi sayesinde dış kapağı sayfaları hasara karşı korur. Ürünleri uzun ömürlü hale getiren bu özellik, serinin çocukların büyüme aşamalarında yanında yer almasını sağlar. Yıllarca raflarınızda yer alabilmesini mümkün kılar. Levent hikaye seti, içinde yer alan öykülerle küçükleri eğlendirir. Baş kahramanların deneyimlerine yakından eşlik etmelerini sağlar. Ürünler bu yönüyle genç müşterilerine hayatı öğretir. Akıcı ve temiz Türkçesi bulunmasıyla seri, oldukça da anlaşılır bir dile sahiptir. İçinde 10 kitap bulunan set, küçüklerin kütüphanesindeki ilk eserleri oluşturabilir. Bu serilere Trendyol üzerinden kolayca ulaşıp sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Levent Kitap Seti Fiyatları

Bütçe Dostu Levent Kitap Seti Fiyatları

Levent kitap seti fiyatları da bu özellik ve avantajlar göz önünde bulundurularak belirlenir. Sizin bir eğitici seriden her beklentinizi karşılayabilmesi mümkündür. Levent okuma kitabı seti, çocuk gelişimine katkı sağlarken verdiği bilgilerin kalıcı olmasına yardımcı olur. Okullarının ilk yıllarında onlara yardımcı olur. Yeni kelimeler öğrenmelerini de sağlayarak hem Türkçelerini hem de konuşma becerilerini iyileştirir. Dış kapaklarının çizimi, gençlerin ilgisini kolayca üzerine çeker. Şık tasarımları, herkesin göz zevkine uyum sağlayabilir. Bu yönü aynı zamanda bulunduğu rafa renk katmasıma da yol açar. Farklı yaş gruplarına hitaben serileri bulunmasıyla ise her çocuk için uygun bir seri vardır. Küçüklerin büyüme evrelerinde yanlarında yer alarak bu süreçlerine katkı sunar. Bu birçok özellik ve avantaja sahip olan ve keyifli hikayelerle dolu setleri, Trendyol üzerinden oldukça uygun bir fiyata kolay bir şekilde alabilirsiniz.