Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Levye

" araması için 116 sonuç listeleniyor

Levye Çeşitlei ile Ani Arızalara Hazırlıklı Olun

Her arabanın ihtiyacı olan ve sürekli araçta bulunması gereken belli başlı aletler vardır. Aracınızla bu yolculuklarda problem yaşamamak için yapmanız gereken tek şey gerekli önlemleri almaktır. Arabanızın bakımını aksatmamak, lastiklerini her yolculuk öncesi kontrol etmek ve göstergeleri dikkate almak bu önemlerden yalnızca bir kaçıdır. Fakat tüm bu önlemlere rağmen yolculuk esnasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle aracınızın lastikleriyle ilgili problem yaşadığınızda, yanınızda bulundurduğunuz bir alet sizin kurtarıcınız olur. Levye ile ihtiyaç duyduğunuz her an, aracınızdaki genel problemleri çözebilirsiniz. Diğer bir adıyla manivela ya da sökü demiri, genellikle inşaat ve oto tamir sektöründe kullanılır. Aracınızdaki bir şeyi yerinden oynatmak, gevşetmek veya kurtarmak için kullanabileceğiniz bu basit alet, kendi içinde oldukça fazla alternatife sahiptir. Bu nedenle kullanımınıza ve aracınıza uygun bir seçenek ile siz de ihtiyaç duyduğunuz her an basit tamir işlemlerini yapabilirsiniz. Ürünün fazla alternatifi olması fiyatlandırma açısından da oldukça önemlidir. Ürünün yapımında kullanılan materyal, boyu, işlevi, kullanım alanı ve ağırlığı fiyatlandırmak için kullanılan kriterlerden yalnızca bazılarıdır. Levye fiyat açısından diğer çoğu araç malzemesine göre oldukça uygundur. Üstelik bu ürün sayesinde aracınızı tamir edebileceğiniz için onarım masrafından da kurtulabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım alanınıza uygun olan ürünü kısa bir araştırma sonrası belirleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Levye Çeşitleri

Her İhtiyaca Uygun Levye Çeşitleri

İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz levye çeşitleri genellikle yapımında kullanılan malzeme ve ölçülerine göre şekillenir. Bu ürünlerden kullanım kolaylığının rahat olması ve diğerlerine nazaran daha hafif olması sebebiyle tercih edilen plastik levye esnek yapısı sayesinde aracınıza zarar vermez. Bu sayede aracınızın tüm plastik aksamını rahatlıkla sökebilirsiniz. Boyut olarak da oldukça küçük olduğundan portatif bir araçtır. Bir diğer çeşidi olan demir levye ise ortalama 1100 mm olan boyutuyla bu kategorideki ürünlerdendir. Bu sökme, sıkıştırma ve takma aparatı genellikle bisiklet tamirlerinde kullanılır. Bisikletlerin lastiklerini sökmeye yarayan bu ürün küçük ve taşınabilir olması sebebiyle kullanım kolaylığı da sağlar. Birçok alanda kullanımı olan ve araçlarda özellikle zor söküm anlarında kurtarıcı olan manivela levye bunların arasında yapısal ve fiziksel özellikleriyle öne çıkan başka bir üründür. Genellikle yapı malzemesi demir ya da krom olanların boyutu ortalama 100 cm civarındadır. Fakat onu diğerlerinden ayıran asıl özellik, ucunda bir çatal bulunmasıdır. Bu çatal, aracınızın kapısını veya camını açmak için de kullanılır. Diğer yandan bu ürün, itfaiye güçlerinin de zor koşullarda tercih ettikleri oldukça kullanışlı bir üründür. Keçe levyesi de denilen bir başka ürün olan topuklu levye yapı malzemesi genellikle krom vanadyum çeliği, nikel kaplamalı ve ortalama olarak 400 mm boyutlarındadır. Çoğu zaman sertleştirilmiş ve temperlenmiş olarak satılan bu ürün özellikle aplikasyon uygulamaları için kullanılır. Bu alet özellikle otomotiv uygulamalarında ağır bir talaş kaldırma ve dayanak almak için tercih edilir. Kullanım kolaylığı açısından tercih edilen ürünlerden biri olan yaprak levye, yapısı nedeniyle ince olduğu için genellikle araba lastiği değişimlerinde tercih edilir. Boyutu 400-600 mm civarında olan bu ürün diğer levye çeşitlerinden biri olan oluklu levye ile oldukça benzer özelliklere sahiptir. Oluklu levye yapı malzemesi krom olan ve araba lastiği değişimi, sökümü ve sıkılaştırma işlemleri için oldukça yaygın olarak kullanılan bir araçtır. Siz de bu ürün yelpazesinden kullanımınıza uygun olanı seçebilir ve bu sayede beklenmedik durumlarda da hazırlıklı olabilirsiniz.

Boyutlar ve Farklı Kullanım Alanları

Boyutlar ve Farklı Kullanım Alanları

Her üründe olduğu gibi levyede de kullanım alanlarının belirlenmesi, çoğu zaman ürünün boyutuna göre şekillenir. Ürünün boyu işleviyle doğru orantılıdır. Küçük bir ulaşım aracında büyük bir levye kullanmak işleri oldukça zorlaştırır. Ulaşım araçları genellikle tamir için gerekli olan kategorilere uygun üretilir. Otobüs, kamyon, tır gibi büyük ulaşım araçları için üretilmiş olan büyük levye, küçük bir araç olan bisiklete uygun değildir. Diğer yandan her ne kadar büyük olsa da doğru kullanıldığında başka birine ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Uzun levye de büyük taşıt ve araçlar için kullanılan bir diğer üründür. Diğer levye türlerine göre boyu daha uzun olduğu için araç içlerinde daha ileri noktalara gidebilir. Küçük levye ise taşınması ve yapısı küçük araçlara uygun olduğundan farklı bir kullanım kolaylığı sağlar. Bu levye bisiklet, motorsiklet veya araba gibi ulaşım araçlarını sökme, takma veya sıkıştırma gibi işlemler için tercih edilir. Büyük taşıtlarda kullanıma uygun değildir. İnşaat sektöründe de levye kullanımı oldukça yaygındır. İnşaat levyesi çivi sökme, cam ve kapı açmak gibi işlemler için kullanılır. Genellikle çelikten üretilen levyelerin kullanıldığı bu sektördeki modeller ortalama 600 mm uzunluğundadır. Pense levye de sertleştirilmiş çelikten üretilen ve yine genellikle inşaat sektöründe kullanılan bir üründür. Ucundaki tırnaklar sayesinde çivi sökme işlemi yapılabilir. Uzunluğu ortalama 600 mm olan bu ürün oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Levye demiri ise yapı malzemesi fazlasıyla sert bir materyal olduğu için ağırlığı bu ürünlerden fazla olsa da sökümü zor olan araçlarda kullanılır. Alışverişinizde seçeceğiniz, aracınızda veya inşaat sektöründe kullanılabilen bu ürünlerin her boyutuna ve şekline siz de sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Levye Modelleri

Kullanışlı Levye Modelleri

Bisiklet özellikle son dönemlerde tercih edilen, çevreye ve doğaya zarar vermeden, kişinin kendi fiziksel çabasıyla kullandığı oldukça kullanışlı bir ulaşım aracıdır. Hem kullanım kolaylığı hem de bütçe ve doğa dostu olması sebebiyle bisiklet, özellikle öğrenci ve sporcular tarafından tercih edilir. Bisiklet tamiri de elinizde doğru ürünler bulunduğu sürece oldukça kolaydır. Mini levye işte bu ulaşım araçları için kullanılan oldukça küçük bir üründür. Bisikletinizin tamiri, lastik değişimi veya lastik sıkılaştırma işlemleri için kullanabileceğiniz bu ürün oldukça hafif ve taşınabilir bir gereçtir. Bisiklet tamiri için kullanılan bu ürün tek başına satılsa da genellikle levye takımlarında bulunur. Oldukça geniş bir ürün çeşitliliği olan bu takımlar araba ve ev tamirlerinde, ihtiyacınız olabilecek her an toplu şekilde kullanılabilir. Bu takımlar sayesinde araç gereçlerinin kaybolma riski oldukça azalır ve acil durumlarda daha çabuk harekete geçmeniz mümkün hale gelir. Özellikle fren gibi aracın kontrolünü sağlayan mekanizmaların tamirinde kullanılacak ürünler bu takımlarda mevcuttur. Levye seti genellikle bisiklet ve motorsiklet tamirleri için gerekli olan araç ve gereçleri içerir. İçinde yama, zımpara, pompa ve levye gibi ürünlerin bulunduğu bu setler, profesyonel tamirlerde kullanılabilir. Yanınızda taşıdığınız bu setle, bisikletiniz hasar almış olsa da tamir etme edebilirsiniz. Vaktinizi harcamadan ve uygun fiyatla sahip olabileceğiniz bu ürünler Trendyol’da mevcuttur. Üstelik aleti kullanan müşterilerin yorumlarıyla beğendiğiniz ürünün sizin için uygun olup olmadığını anlayabilir veya kullanım önerilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca filtreleme özellikleri sayesinde ihtiyacınız olan modelleri filtreleyerek kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede ürünleri bulabilir kolayca satın alabilirsiniz. Siz de hemen almak istediğiniz ürüne ulaşabilir avantajlı fiyat fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.