placeholder
"

Limon Kolonyası

" araması için 5694 sonuç listeleniyor
Selin Limon Kolonyası Pet 900 ml
SelinLimon Kolonyası Pet 900 ml
(275)
Limon Kolonyası Pet 900 ml
32,98 TL
Sepete Git

Limon Kolonyası

Her Derde Deva Limon Kolonyası

Her Derde Deva Limon Kolonyası

Her evin en önemli ihtiyacı ve en büyük demirbaşlarından olan limon kolonyası kesinlikle her dönemin de ihtiyacı. Özellikle de artan mikrop oranları hava kirliliği ve de virüs salgınlarına karşı yaygın bir şekilde kullanılan kolonyalar bazı dönemlerin en önemli öğesi haline gelmiştir. Satın aldığınız dakikadan itibaren mükemmel bir kokunun ellerinize ve üzerinize sinmesi de oldukça rahatlatıcı bir etken. Özellikle de kokulardan rahatsız olan ve bu konuda hassas olan bünyelere bile iyi gelen kolonyanın saymakla bitmez birçok kullanım yeri vardır. Limon çiçeği kolonyası da denilen limon kolonyaları her haliyle bizlere en güzel limon özü kokusunu verir. Özellikle de kokusu ağır olmadığından dolayı kolonyanın her daim rahatlatıcı bir etkisi vardır, özellikle de bayılan insanlara verilmesindeki temel amaç da budur zaten. Sizler de zor durumlarda veya stresli hallerinizle baş edemediğiniz zamanlarda muhakkak kolonyanın büyüleyici rahatlatma etkisi ile tanışmalısınız. Özellikle de zor anlarda yanınıza koşacak bir yardımcı gibi olan kolonya belki de tüm bu özelliklerinin dışında da pek çok açıdan farklı yerlerde kullanılır. Özellikle de içerisindeki alkol sayesinde uçucu bir yapısı vardır ve siz rahatsız olmadan tüm koku uçar gider. Limon kolonyası kokusu en hafif kokulu kolonyalardan olduğu için de tam anlamıyla rahatsız olunan bir kokusu yoktur. Limon kolonyası içindekiler sayesinde asla sağlığa zararlı bir şey içermez. Sağlık söz konusu olduğu zaman üretici firmalar özellikle de testler ve de kontrollerden geçirdikleri kolonyaların insan sağlığına uygun içerikte olmasına dikkat ederler. Bu sağlık koşullarından ötürü de hiçbir şekilde olumsuz bir etken maddesi ile karşı karşıya kalmazsınız. Değerlendirme yaptığınız içeriklerine baktığınızda da yoğun bir oranda olmak kaydıyla alkol bulunur. %80-90 oranındaki bu alkol oranı da tavsiye edilen oranlardır. Bu oranlar değişkenlik gösterse de limon kolonyası koku ve renk açısından değişkenlik göstermez. Ferahlama ve de rahatlık hissi her daim sizleri de sarsın istiyorsanız evlerinizde onlara da yer açın.

En Sağlıklı Hijyen Ürünü Limon Kolonyası

En Sağlıklı Hijyen Ürünü Limon Kolonyası

Özellikle de son zamanlardaki virüs ve de mikropların artış oranlarına baktığınız zaman en etkili silah bu tarz olumsuz canlılara ve zararlı bileşenlere karşı dezenfektanlardır. Kolonyada dezenfektan listesinde en başta yer alacak olan kolonya türlerindendir. Taze iç açıcı kokusu olduğundan dolayı da diğer dezenfektan maddelere karşı kokusu da daha güzeldir. Bu sebeple de dezenfektanlarda ayrılırlar. İçerik açısından da limon oldukça sağlıklı bir içeriğe sahip temizlik ve hijyen ürünlerinden biri olabilir. Limon kolonyası alkol oranı da zararlı bir durum oluşturmayıp genel itibarıyla de zaten %80’dir. Bu oranın aşılmamış olduğuna özellikle de satın alırken dikkat etmelisiniz. En önemli fayda da cilde olduğu için zaten kolonyanın içeriğinin kötü, zararlı maddelerden olmasına imkân yoktur. 70 derece limon kolonyası seçeneği belki de sizin açınızdan en iyi tercih olabilir. Çünkü bu kolonyada alkol oranı %70’tir. Bu oran değişmekle birlikte birçok açıdan size en uygun dereceleri sayfamızda görmeniz mümkün. Limon kolonyası 80 derece seçeneği de maksimum alkol oranını içermekte olup, her açıdan bu da sağlıklı bir kolonyadır. Kolonya çeşitleri arasında en hafif kokulu kolonya limon kolonyası olup, alkol oranına bağlı olarak da uçuculuğu değişkenlik göstermektedir. En çok da çocuklardan uzak tutulması gereken kolonya özellikle de bu husus hariç herhangi bir tehlike arz etmemektedir. Hatta insan sağlığı söz konusu olduğunda da hastalıklardan, virüslerde ve mikroplardan uzakta kalmak için kolonya kullanımı arttırılmaktadır. Hatta ciddi oranlarda kullanım ile her şeyin önüne geçilebilir. Hem yüzeylerde hem de ciltte kullanılabilen kolonya içeriğindeki alkol sayesinde mikropların %90’a yakınını öldürebilir. Limon kolonyası bu şekilde de hastanelerde, kliniklerde ve de özellikle de kuaför salonlarında bile yaygın bir kullanıma sahiptir. Hijyeni sağlamak adına da en etkili yol olan kolonya her açıdan evlerde ve de özellikle de sağlık sektöründe yer almalı. Kolonyadaki alkol etil alkol olup, etil alkol insan sağlığına zararsızdır. Yine de cilde ve sağlığa zararlı olmayan içerik tam aksine cilde çok faydalıdır. Neredeyse 5 ay kullanım süresi olan kolonyalar da şimdilerde ve her zaman olduğu gibi en çok satın alınan ürünler arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Her İhtiyacınıza Yetecek Kadar Limon Kolonya

Her İhtiyacınıza Yetecek Kadar Limon Kolonya

Ebat açısından ürünlerin fazla ya da az miktarda çeşidine rastlamak mümkün. Fazlaca kullanılan kolonyalar neredeyse her boydan ve ebattan şişelerde kullanılması yaygındır. Evlerde daha geniş kullanımlar için ihtiyacınız olan Limon kolonyası 5lt ebatında karşımıza çıkar. Bu kullanım boyu da sizlere en büyük rahatlığı ve de ergonomikliği sunar. Büyük boyda karşımıza çıkan bu limon kolonyası ev ve işyerlerinde bir köşede yer almalı muhakkak. Ekonomik anlamda da bütçenizi zorlamayacak olan kolonya fiyatları açısından da büyük boy alıp, 5 aylık kullanım süresi içerisinde istediğiniz boydaki şişelere koyup kullanabilirsiniz. Bu farklı kullanımlar ve de çeşitli ebatlarda alıcılara rahatlık ve de özgürlük sunar. Limon kolonyası 1 lt boyu en çok karşımıza çıkan seçenektir. Bu kolonya şişesi boyu sizlere yine uzun süreli bir kullanım ve de kazanç sağlar. Çünkü şişe ebatı ortalamanın üzerinde olduğu için her açıdan sizlere aylarca yetecek kadar bir kolonyanız var demektir. Özellikle de işin içerisine maliyet de girince sizlerin bütçesini çokça zorlamayacak olan kolonya aslında en ucuz hijyen sağlama araçlarındandır. Birçokları bakımından temizlikte de kullanılan kolonya, her açıdan sık bir kullanıma sahiptir. Bu sebeple de almış olduğunuz kolonya ile asla paranız çöpe girmeyecek çünkü muhakkak ki bir şekilde kullanılacak. Limon kolonyası 900 ml boyuyla da 1 litreden farklı olarak karşımıza raflarda denk gelebilir. Sizlerin ve de sevdiklerinizin sağlığı söz konusu olduğunda her daim özenli davranan sizler kolonyayı da hayatlarınızdan ihmal etmemeniz gerektiğini iyi bilirsiniz. Bu sebeple de ne kadar az ne kadar çok demeden kolonyanın birçok boyuyla beraber satışı yapılmaktadır. 400 ml limon kolonyası ise en klasik şekliyle karşımıza çıkarken bu boydaki şişeler günlük kullanıma da uygundur. Bu şişelerdeki kolonyalar ile misafirlerinize “Hoş geldin.” diyebilir, bayramlarda gelen davetlilere kolonyayı şeker ile birlikte ikram edebilirsiniz. Misafirlere ikram edilen kolonyaların nostaljik ve de klasik bir yanı da vardır ki, bu sayede de insanlar toplum olarak değer verdikleri rutinleri yenilemek, devam ettirmek isterler. Kolonyanın bu kulanım şekli sayesinde de her daim evlerde boy boy şişeleri görmek ve de serinlemek mümkün hale geliyor. Taziyelerde, düğünlerde, özel günlerde en çok da bayramlarda kolonyanız evlerinizden eksik olmasın.

Her An Her Yerde Yanında Limon Kolonya

Her An Her Yerde Yanında Limon Kolonya

Hayatı pratik hale getiren buluşlar birçok açıdan insanları kendine çeker ve de ilgi kaynağı olur. Bunlardan biri de sprey ürünler olduğundan hem kullanım kolaylığından hem de ufak boyda olmaları ile çantalarda yer edinebileceklerinden revaçtadırlar. Bunlardan biri olan sprey limon kolonyaları da her an her yere sizinle beraber gelebilir. Hijyenik olduğunu düşünmediğiniz yüzeylere dokunurken veya sonrasında kolonyayı kullanabilirsiniz. Kolonyanın ergonomik kullanımı sayesinde de her daim kullanışa ortak olabilirsiniz. Özellikle de metrolar ve otobüslerde günlük koşuşturma içerisinde sizi rahatsız eden bir koku olduğunda tek yapmanız gereken yanınızdaki sprey kolonya ile ortamın havasını değiştirmek. Bu oldukça kolay şey bile size oldukça büyük konfor sağlayacak. Bu şekilde değerlendirildiğinde sizler de çantanızda, okulda, dışarıda her an her yerde temizliği sonuna kadar hissedebilirsiniz. Temizlik sağlık açısından en önemli şey olup, dünyaca da sağlıklı olmak gerekliliği en önemli husustur. Bu sebeple de kişisel temizlik en önemli şey haline gelmekte, herkes elinden geleni yapmalı diyebiliriz. Bu şekilde de sağlık açısından temizleyiciler sizlerin en büyük yardımcısı olabilir. En sağlıklı ve de kimyasal içerikli ürün olan kolonya ile de her gün güzel ve özenli kokmak, hissetmek oldukça mümkün. Bir açıdan kişisel temizliğe de en güzel gelen şey olan kolonya ter kokusu gibi inatçı kokuları da önler, daha çok limon aromasını tüm etrafınıza sarar. Limon aromasından bahsetmek gerekirse klasik limon kolonyası tam anlamıyla limon özünden oluşurken piyasada farklı isimlerde kolonya ürünlerine rastlamak mümkün. Limon çiçeği özünden de yapılan kolonyalar da yine son zamanlarda oldukça sık karşılaştığınız bir ürün haline geldi. Yapı ve de doku olarak pek bir farkın gözlemlenmediği bu limon kolonya çeşitleri farklı kokulara yine de sebep olabilir. Diğer kolonya çeşitlerine nazaran kokusu oldukça hafif ve de rahatsız etmeyen bir yapıda olduğu için de ekstra kullanım rahatlığı sizin elinizde olacaktır. Kolonyaların kullanımı her ne kadar eskiden yaygındıysa da şu an da özellikle de son zamanlarda daha da büyük artışlar göstererek yaygınlaşmaya başladır. Bu şekilde birçok ürün de sizlere uygun fiyatlardan, olabildiğince her bütçeye uygun şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Her modelden , her tarz şişe ve ebatta limon kolonyası sizlerin olsun.

En Doğal İçerikli Olan Kolonyalar

En Doğal İçerikli Olan Kolonyalar

Sizler de en önemli demirbaşlardan olan kolonyaları günlük hayatlarınıza ortak etmeyi ve onlardan en doğru şekilde faydalanmayı ihmal etmeyin. Yanınızda ve de el çantanızda taşımaya uygun olan veya büyük şişe boyları ile de her daim hijyenik bir el temizliği yapmanız mümkün. Limon kolonyasının sadece sağlık açısından faydalarını saysak bile oldukça uzun cümleler kurmak gerekir. Dolayısıyla önce limon kolonyasının cilde faydaları ile başlamak gerekir. Limon kolonyası her açıdan cilde sakıncası olan bir ürün olmayıp, yine de içeriğine iyice bakıp satın alınması gereken ürünlerdendir. Özellikle de her üründe olduğu gibi kolonyanın da içerisinde farklı bileşenler olabilir. Özellikle de cilt tipiniz hassas ve de tahriş olmaya müsait bir cilt ise yapmanız gereken en önemli şey kesinlikle içeriklerine bakmanız olacaktır. Cilt probleminiz varsa da kolonya cildinizde ters bir tepki yaratabilir. Özellikle yüzünüze sürdüğünüz anda ciltte ferahlığın ve de rahatlama hissinin her daim sizinle olacağını hissedebilirsiniz. Tıbbi amaçla da kullanılan kolonya yara ve de ciltteki kızarıklıkları da giderir. Zaten ilk keşfedildiği zamanlarda tıbbi amaçla kullanılan kolonya su ve alkolden oluştuğu için de insan vücuduna etkisi önemlidir, zararlı veya olumsuz bir etkisini de gözlemlemek imkânsız. Küçük limon kolonyası şişesi ile de oldukça büyük bir fark yaratabilirsiniz hayatınıza, olası kazalar aksaklıklar ve de sakarlıklar sonucu kesilen eliniz veya kolunuza pansuman yapmak için en mantıklı şey kolonya olabilir. İçeriğindeki alkol ile de yarayı temizlemek ve de mikroplara karşı açık olan kesikleri temizlemeye yarayan kolonya oldukça işinize yarayacaktır. Hastanelerde bile bu şekilde kullanılan kolonya, doktorlar ve uzmanlar tarafından da kullanımında bir sakınca içermemektedir. Limon kolonyası cam şişe içerisinde karşınıza çıkabildiği gibi plastik bidonlar veya şişeler ile de karşınıza çıkabilir. Dolayısıyla da en mantıklı ve en sağlıklı tercihiniz kesinlikle cam şişeden yana olmalı. İçeriğindeki alkol ve suyun plastikle de herhangi bir olumsuz etkileşimi olmasa da plastik kullanımı hem doğa açısından hem de sağlık açısında riskli. Sizler de her tarzdan şişe ile limon kolonyası satın alabilir ve de limon kolonyası seçimi konusunda özgür olabilirsiniz.

Limon Kolonyası Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Limon Kolonyası Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Size en uygun olan model ve de şişe ile her yerden temin edilmesi kolay olan kolonyalar farklı şişeleri de dikkatleri çekebilir. Özellikle evlerde ve işyerlerinde karşılama komitesi olarak kolonyalara oldukça sık rastlarız bu şişeler ve de kolonyalar özellikle de fiyat açısından farklılaşabilen bir hal alabilir. Siz de dilediğiniz fiyat aralığından dilediğiniz çeşitte ve ebatta ürüne erişmeniz mümkün. Farklı boyutta olan şişelerde sizlere hem ekonomik hem de ergonomik bir avantaj kaynağı olabilir. Özellikle de büyük şişeler fiyat ve de hacim açısından tüm beklentilerinizi karşılar nitelikte oldukları için avantajlı bir seçim olabilir. Her daim kullanacağınız bir yer olacağı için de asla harcadığınız kuruş boşa gitmez diyebiliriz. Her daim bir bidon alıp içini boşaltana kadar küçük şişelere doldurtun. Limon kolonyası bidon halinde satıldığı için de bulmanız ve temin etmeniz oldukça kolay. Litrelik limon kolonyası şişelerine göre fiyat açısından daha az maliyetli bir seçenek olabilir. Sizlerin de her daim evinde baş köşede yer alacak olan kolonyalara ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmaz. Dolayısıyla da ihtiyacınız hep karşılayacak olan büyük boy şişeler en ekonomik ve ergonomik seçeneğiniz olabilir. Limon kolonyası fiyatları hem bu şişe boyutlarına hem de özellikle de markalara göre oldukça çeşitli bir tablo önümüze seriyor. Bütçe dostu bir ürün olan kolonya özellikle de sizin sınırlarınız ve de bütçenizi zorlamayacak fiyatlara sahiptir. Üretici firmalarda bu şekilde sağlıklı ve de konforlu ürünler üretmek adına ekstra dikkatli ve özenli davranırlar. Klasik testlerden ve de uzmanların elinden geçen kolonyalar insan sağlığı için tehlikeli olabilecek unsurları içermemesi ve de hassas oranlara sahip olması önemlidir. Kaliteli ve de güvenli ürünleri üreten markalardan ve de standartları olan markalardan alışveriş yapmak ve 5 aylık kullanım süresine odaklanmak oldukça önemlidir. Her açıdan sağlığınıza büyük bir fayda sağlayacak olan kolonyanın sizlere iyi gelmesi için bu unsurlara dikkat edin. Üretici markaların da detaylı bir son kullanma tarihi verdiğine dikkat edin. Şimdilerde her daim ihtiyacınız olan kolonyalara yer vermelisiniz. Daha fazla sayıda limon kolonya markası ve de modelleri görmek için de Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.