"

Logitech G29

" araması için 172 sonuç listeleniyor

Sürüş Zevkinizi Artıracak Logitech G29 Modelleri

Logitech markasının ürettiği G29 hem adrenalin dolu yarışları hem de sürüş egzersizlerini ev ortamına taşır. Özellikle araba sürmekten keyif alanlar, bu gerçekçi set sayesinde sanal dünyanın göz kamaştırıcı akışına kendine bırakabilir. Logitech G29, özellikleri sayesinde gerçekçi bir sürüş deneyimini artırılmış konfor eşliğinde sunar. Üstelik Logitech G29, bilgisayar uyumlu olmasıyla oyun konsoluna gerek kalmadan da kullanılabilir. Birden fazla cihazla uyumlu çalışan set, çelik pedalları ve elle dikilmiş yüksek hassasiyetli deri direksiyonu ile öne çıkar.

Direksiyon, geniş hareket alanı ve gerçekçi tasarımı ile ev ortamında adrenalin dolu yarışlara katılma fırsatı verir. Denetimli direksiyon tasarımının yanı sıra bu ürün, manuel ve otomatik vites seçenekleriyle de yoğun ilgi görür. Agresif manevralarda bile mükemmel hâkimiyet sunan G29, çift motorlu güç geri bildirimiyle gerçeklik algısını artırır. Manevralar ve zemin koşulları ile gerçekçi titreşimler ve sarsıntılarla geri bildirim sağlayan direksiyon, 900 derecelik dönüş özelliğine sahiptir. Tüm bu özellikleriyle Logitech G29 XBOX oyunlarında bir adım önde olmanızı sağlar.

Logitech G29 Detayları Nelerdir?

Logitech G29 Detayları Nelerdir?

Araba sürmeyi sevenler ya da araba sürme konusunda acemiliğini atmak isteyenler için Logitech, harika bir oyun sistemi sunar. Logitech G29 direksiyon, pedal ve vites takımı ile birlikte evde sürüş simülasyonunu en gerçekçi şekilde yaşamanız için tasarlanmıştır. Vites bağlantısı ekstra olarak alınabilen Logitech G29 vitesli özelliği ile kullanılabildiği gibi otomatik vites özelliği ile de kullanabilirsiniz. Logitech G29 otomatik vites seçeneğiyle adrenalin dolu yarışlarda detaylara takılı kalmamanızı sağlar.

Trafiğe çıkmaya çekinenler, bu sürüş takımı ile otomobil kullanımına dair güzel bir deneyim kazanabilirler. Bir otomobilde bulunan her özellik, bu oyun sistemi için de geçerlidir. Bir adet program CD’si bulunan sürüş simülasyonu, birden fazla oyun seçeneğini içinde bulundurur. Oyun, donanım ve yazılım açısından tatminkar bir kaliteye sahiptir. Gerçek direksiyon kullanımı hissini yaşatmak için tasarlanan bu oyun seti, marş çalışmadan dönmeyen direksiyon özelliğine sahiptir.

Kendinizi kişisel otomobilinizdeymiş gibi hissetmeniz için tasarlanmış, ergonomik ve pratik kullanımı bulunan Logitech G29 PC bağlantısı son derece kolay sağlanabilir. Yazılım yüklemesi gerçekleştikten sonra sürücü deneyimi ve sürüş setini en etkili şekilde kullanmak için direksiyon, pedal ve vites ayarlarını, menüden kolayca yapabilirsiniz. Direksiyon üzerinde yer alan tuşlar sayesinde hem oyunu hem de sürüşte ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi kontrol edebilirsiniz. Örneğin farları ve sis lambalarınızı açıp kapatabilirsiniz. Oyun gerçek bir yol gibi virajları, u dönüşleri, trafik lambaları, yolda başka araçların da bulunduğu tam bir trafik simülasyonunu yaşamanız için tasarlanmıştır.

Logitech bu trafik simülasyonu ve yarış oyunu setinde, her şeyin tek elden kullanılmasına izin vermek için kumanda fonksiyonunu direksiyonun üzerine adapte etmiştir. İster bilgisayarda ister PlayStation’da kullanabileceğiniz oyun, açılıp kapanma işlemleri için de direksiyon tuşlarından kolayca kontrol edilebilir. Birçok sistemin tek elden kontrol edilebilmesi dikkatiniz dağılmadan, keyfiniz bozulmadan rahat bir oyun oynamanıza yardım eder. Basit kablo ve USB bağlantıları, rahat kullanımı, orta segment bir otomobil kalitesinde sürüş keyfi, bu oyun setinde kullanıcılar için yer alır. Ayrıca ekstra olarak temin edilebilen ve sürüş keyfini tam anlamıyla yaşamanızı sağlayan Logitech G29 shifter yani vites kolu da kusursuz bir sürüş simülasyonu için tasarlanmıştır. Trendyol’dan ürün özelliklerini görüntüleyerek dilediğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Logitech G29 Direksiyon Setinin Özellikleri Nelerdir?

Ergonomik Tasarımlı Logitech G29 Direksiyon Setinin Özellikleri Nelerdir?

Ergonomik direksiyon tasarımı için her detayı düşünülmüş bu oyun setinde tuş dizilimi sadece pratik bir kullanıma sahip olmaktan çok daha ötesini ifade eder. Oyun konsolu, hem PlayStation hem de bilgisayar tuş dizilimine uygun bir tasarıma sahiptir. Logitech G29 inceleme sonuçlarına göre gerçek trafikte ani direksiyon kırma hareketinde yaşanan direnç, oyunda da mevcuttur.

Logitech G29 yarış direksiyonu, ani dönüşlerde direksiyonda gerçek direnç hissi, gerçeğe en yakın direksiyon kontrol deneyimi yaşatır. Ancak sürüş deneyimini yaşamadan önce direksiyonun etkili şekilde kullanılabileceği sabitleme işlemi yapılmalıdır. Masaya ya da sehpaya rahatça sabitleyebilmek için direksiyonun alt kısmında sabitleme klipsleri bulunur. Bunları masanın ya da sehpanın yüzeyine tutturarak iyice sıkıştırdığınızdan emin olmalısınız. Sıkıştırma yapmadığınızda ve direksiyonu düz bir zemin üzerinde sabitlemediğinizde direksiyonu kontrol etmeniz çok zordur. Ayrıca hareket etmesi kaçınılmaz olur. Bu durumda da direksiyonu kontrol etmeniz mümkün olmaz.

Sabitleme işlemi sayesinde direksiyon konsolunuzu tam anlamıyla sağlayarak gerçek bir otomobil kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kaldırmanız gerektiğinde ise G29 Logitech direksiyonun sol üst köşesinde yer alan düğmeyi hafifçe aşağı itip bir kez bastığınızda klipsler açılır. Gevşeterek çıkardığınız direksiyonu, hasar görmeyecek, korunaklı bir köşeye koyabilirsiniz. Takılıp çıkarılma bağlantısından sonra profesyonel sürüş deneyimini daha keyifli hale getirmek için önemli olan titreşim ayarları son derece önemlidir. En üst seviyede çok fazla titreşim olacağı için trafikte hızlı yol alırken ve dönmeniz gerektiğinde direksiyon kontrolünü kaybedebilirsiniz. Titreşimi tamamen etkisiz hale getirdiğinizde ise gerçek sürüş keyfini tam anlamıyla hissedemeyebilirsiniz. Bunun için ayarları deneyerek istediğiniz sertlik derecesini kolayca bulabilirsiniz.

Bilgisayardan ya da PlayStation üzerinden eksen ayarlarını yaparak da direksiyonu istediğiniz ayarda kullanabilirsiniz. Direksiyon ayarlarından kolayca düzenleyebileceğiniz bir diğer özellik, sestir. Tuş seslerini ve dilerseniz radyo sesini açıp kapatarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Aracınızı çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz marş tuşunu da direksiyon üzerindeki herhangi bir tuşa atayabilirsiniz. Bütün ayarları yaptıktan sonra oyuna adapte olmak ve ayarlara alışmak için birkaç acemilik turu atmanız gerekir. Yaptığınız ayarları her oyun için farklı şekilde de değiştirmeniz mümkündür. Her oyun için seçtiğiniz ayarlar, sürüş sırasında farklı bir etkiye sahiptir.

Tam bir sürüş keyfi ve gerçeğe en yakın trafik deneyimini daha rahat yaşayabilmeniz için Logitech G29 direksiyon seti vitesli ya da vitessiz olarak PC, PlayStation 3 ve PlayStation 4 için uyumlu tasarlanmıştır. Logitech G29 PS4 ile uyumlu kullanılabilmesi sayesinde drift ve yarış keyfinin doruklarına ulaşmanızı sağlar. Daha fazla yerde oynama imkanı, daha kolay kontrol mekanizması, daha fazla tuş sayesinde; sinyal, vites geçişi gibi bütün özellikleri kullanabilirsiniz.

Kontrolün tam anlamıyla sizde olduğu bu sürüş deneyimi, size oyun oynamaktan öte sürüş ile ilgili pratik beceriler kazanmanızda yardım eder. Özellikle ehliyet almaya hazırlanan ya da trafiğe çıkmaya henüz cesaret edemeyen acemi sürücüler, oyun sayesinde otomobil sürüşü ve araç kontrolünü sağlamak için reflekslerini nasıl daha iyi kullanacaklarını öğrenmeyi sağlar.

Logitech G29 set; pedal, vites ve direksiyon üçlüsünü profesyonel bir şekilde kullanabilmek için evde egzersiz imkânı verir. Ayrıca hız tutkunlarının kendilerini tatmin etmek için sıklıkla tercih ettikleri oyun araçları arasındadır. Hız tutkusunu sonuna kadar yaşamak isteyenler, markanın bu ergonomik tasarımlı konsolu ve diğer aparatları ile yarış oyunlarında güzel sonuçlar alabilirler. Bunun için ürün özelliklerini görüntüleyerek seçimde bulunabilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Logitech G29 Aparatları Nelerdir?

Pratik Kullanıma Sahip Logitech G29 Aparatları Nelerdir?

Gerçek direksiyon ve trafik hissini yaşatmak için tasarlanmış olan pratik kullanıma sahip Logitech G29 aparat seçenekleri arasında vites ve el freni yer alır. G29 direksiyon seti temin etmek istediğinizde temel olarak kutu içinde bulabileceğiniz parçalar arasında direksiyon ve pedal takımı bulunur. Pedal takımı 3 parçadan oluşur. Oyunu ister vitesli ister vitessiz versiyonda oynamak isteyenler için pedal takımında debriyaj da yer alır. Logitech G29 manuel ve otomatik sürüş seçeneklerine göre farklı pedal ve vites tasarımları ile öne çıkar.

Otomatik vites kullananlar sadece gaz ve fren sistemi ile sürüş gerçekleştirebilirken manuel vites sevenler için debriyaj sistemi de eklenerek oyunculara iki ayrı sürüş olanağı tanınır. Vites kolu ve el freni ayrıca temin edilebilir. Vites kolunu henüz temin edemeyenler ve vitesli ayarda araba kullanmak isteyenler için vites kullanımı da mümkündür. Bu ayarı direksiyon konsolu üzerinde yer alan herhangi bir tuşa atama yaparak kolayca kullanabilirsiniz. Vites geçişini direkisyondaki tuşlardan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Logitech G29 oyun direksiyonu ile sadece internette vakit geçirmekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Trafikte karşılaşabileceğiniz birçok duruma karşı tedbir almayı, acemilik döneminde yapacağınız hataları gerçekte kaza riskini en aza indirerek atlatmayı sağlayabilirsiniz. Tam bir sürüş deneyimi için bütün bir sürücü seti almak isteyenler için vazgeçilmez parçalardan biri de Logitech G29 el freni olarak ön plana çıkar. Gerçekte arabanızı marşa basarak çalıştırıp sürüşünüz bittikten sonra da park edip el frenini çekersiniz. Bu oyunda da aynı süreci sırayla gerçekleştirip en sonunda da el frenini çekerek aracınızı güvenle park edebilirsiniz. Tam sürüş deneyimi için edinmek isteyeceğiniz yarış oyunu aparatları bunlarla sınırlı değildir. Trendyol’da oyun konsolu ve diğer oyun aparatlarını ürün listesinde bulabilir, ihtiyacınız olan bütün oyun setini sipariş edebilirsiniz.

Logitech Oyun Seti ile Gerçeğe En Yakın Simülasyon Deneyimi

Logitech Oyun Seti ile Gerçeğe En Yakın Simülasyon Deneyimi

Gerçek oyun deneyimi yaşamak ve azla yetinmek istemeyenler, muhtemelen oyun için gerekli bütün parçaları temin etmek isteyeceklerdir. Ful set içinde yer alanlar: direksiyon, pedal sistemi, el freni, vites, koltuk ve sürüş standı olmak üzere sayılabilir. Adeta evde kendi otomobilinizi yaparak sanal bir simülasyon yaşayabilirsiniz. Logitech G29 full set ile tam konsantrasyon ile trafikte yaşayabileceğiniz birçok durumu gerçekçi olarak yaşayabilirsiniz. Kaza yaptığınızda gerçekten bir direğe, arabaya ya da duvara çarptığınızı hissedebilirsiniz.

Oyunun güzel taraflarından biri, hem acemi hem de usta şoförlerin oyundan keyif alabilmesidir. Normal bir ofis sandalyesi, direksiyon ve pedal sistemi ile de sürücü deneyimini yaşayabilirsiniz. Ancak Logitech G29 koltuk ile yolda hissettiğiniz sarsıntıları, titreşimleri de hissetmeniz mümkün olur. Yolda savrulduğunuzda oturduğunuz yerde de savrulduğunuzu hissedebilirsiniz. Titreşim ayarı yüksek olursa bütün bu etkiyi en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Normalde trafiğe çıkmaktan korkanlar için simülasyon, sürüş yeteneklerini geliştirme konusunda iyi bir seçenektir. Günümüzde sürücü kurslarında dahi bu tür simülasyonların kullanıldığı göz önünde bulundurulduğunda ilk acemiliği atmak için Logitech sürücü seti, öğrenme yöntemlerinden biridir.

Logitech G29 standı ile de gerçek bir araba kullanma deneyimine oldukça yaklaşırsınız. Ayrıca stant almayı tercih ettiğinizde direksiyonu hiçbir yere sabitlemenize de gerek kalmayacaktır. Gerçek otomobillerdeki rot sistemine benzer bir düzenekle tasarlanan stant, direksiyon ve pedal sistemini birbirine bağlayarak sabit şekilde konumlandırmanıza yardımcıdır. Böylece direksiyon ve pedal sistemleri için kayma nedeniyle oluşacak kontrol kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. Stant tasarımı gereği, bir araç içi pedal tasarımı ile oldukça benzerdir.

Ergonomik bir kullanım için sürüş standı, trafikte ayakların pedallara yetişmesi için ideal uzaklık ölçüsü korunarak tasarlanmıştır. Böylece oyun sırasında aparat kullanımı açısından hiçbir sorun yaşanmaması amaçlanmıştır. Üstün sürüş keyfini deneyimlemek için siz de Trendyol online mağazaya göz atabilirsiniz. Logitech G29 set, sunduğu gerçekçi sürüş deneyimi ile araba kullanma konusunda pratik yapmak isteyenler için de son derece uygundur.

Oyuna ilk başladığınız andan itibaren kendinizi tam anlamıyla bir şehir trafiğinde bulursunuz. Binalar, şeritli yollar, otobanlar, u dönüşleri, tabelalar ve trafikteki diğer araçlarla birlikte günlük hayatta deneyimleyebileceğiniz bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Oyuna başlarken araç seçimi gerçekleştirip gerekli ayarları yaptıktan sonra trafikte 1.vites ve yavaş bir hızla başlayabilirsiniz. Burada marşı çalıştırdıktan sonra kalkabilmek için Logitech G29 pedal sisteminden debriyaja yumuşak şekilde basmanız gerekir. Normal bir arabayı çalıştırmak için gerekli bütün sistem, oyun seti içinde de yer alır.

Manuel pedal sistemi ile aracınızı yolda isterseniz trafik kurallarına uygun olarak hız sınırını aşmadan, diğer araçlara çarpmadan kullanabilirsiniz. Bu amaçla kullandığınızda oyun, bir sürüş eğitimi yerine geçebilir. Pedal sistemi, gerçek bir orta segment arabadakine benzer sertlik seviyesine sahiptir. G29 oyunları ile sinyal verme, vites atma ve vites geçişi gibi küçük ama trafikte son derece önemli olan işlemleri nasıl pratik şekilde yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Otomobil kullanımında sinyal verme sırasında çıkan tiktak sesini oyunda da gerçeğe en yakın haliyle duyabilirsiniz.

Oyundan edineceğiniz sürüş deneyimi ile gerçek araç kullanımı için kendinizi trafik koşullarına daha iyi şekilde hazırlayabilirsiniz. Her ne kadar gerçekten trafiğe çıkmasanız da vites, pedal sistemi ve direksiyon kontrolü ile reflekslerinizi araç kullanımı için güçlü bir hale getirebilirsiniz. Logitech G29 yorumları da bütün bu gerçeğe en yakın sürücü deneyimini destekler niteliktedir. Kullanıcıların büyük çoğunluğu oyunları tatminkar ve gerçeğe en yakın seviyede olduğu şeklinde değerlendirir. Oyuncu değerlendirmelerine ulaşmak için dilerseniz ürün özelliklerinin en alt kısmında yer alan kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Logitech Kalitesi ve Dayanıklılığı Nasıldır?

Logitech Kalitesi ve Dayanıklılığı Nasıldır?

Bir yarış oyunu için tasarlanan ekipmanların, son derece kaliteli ve dayanıklı şekilde olması gerekir. Yarış heyecanı ve hız tutkusu nedeniyle oyuncular, oyun ekipmanlarını çok uzun saatler kullanmak isteyecektir. Aynı zamanda da trafiğin ve yarış ortamının verdiği heyecanla direksiyon ve diğer ekipmanları biraz fazla güç uygulayarak kullanma potansiyelleri yüksektir. Bu nedenle Logitech G29 vites topuzu, uygulanacak güç düzeyi hesap edilerek ve darbelere dayanıklı şekilde üretilmiştir. Yarış ya da trafik ortamındaki heyecana bağlı olarak direksiyon kullanımı da bir o kadar sert olacaktır. Ancak Logitech G29 yarış koltuğu, bir yarış tutkununa istediği heyecanı verebilecek kalitede tasarlanmıştır.

Yarış pistinde sanki bir yarış pilotuymuş gibi hissetmek isteyen herkes için yarış koltuğu, ayarlanabilir sırt dikliği, araç kullanımı için ideal sertlik düzeyi göz önüne alınarak tasarlanmıştır. G29, oyun ve yarış tutkunları için gerçeklik hissini yaşatabilmek adına gerçek bir araç içi dizaynına sahiptir. Gerçekte trafikte yapılamayan yüksek hız, oyun simülasyonunda ve özellikle de yarış oyunlarında rahatlıkla yapılabilir. Klavyede ya da titreşimsiz direksiyon seçeneklerinde olduğundan çok daha farklı, heyecanı çok daha üst seviyede olan oyunlar ile negatif enerjinizi atmanız ve kendinize güzel bir hobi edinmeniz, vaktinizi kaliteli bir aktiviteyle değerlendirmeniz mümkündür.

Benzin parası ödemeden, günün ya da gecenin hangi saati olduğu fark etmeksizin Logitech uyumlu bu simülasyon oyunlarını tek başınıza oynayabilirsiniz. Başka hiçbir oyuncuya bağlı olmaksızın oynamayı tercih edebileceğiniz yarış ve sürüş oyunları, kontrol yeteneğinizi çok daha iyi kullanmanıza da yardımcıdır. Moralinizi yükseltmek, yüksek adrenalinin verdiği mutluluğu yaşamak ve oyundan gerçek anlamda keyif almak için siz de markanın oyun aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

Trendyol Avantajlarıyla Logitech G29 Aparatları ve Yedek Parça Fiyatları Nasıldır?

Trendyol Avantajlarıyla Logitech G29 Aparatları ve Yedek Parça Fiyatları Nasıldır?

El ve ayak koordinasyonu araba kullanımında son derece önemlidir. Logitech G29 oyunları ile bu koordinasyonu daha iyi sağlamayı öğrenmeniz oldukça kolaydır. Çünkü araba kullanmayı trafikte deneyimlediğinizde paniğe kapılmanız ve strese girmeniz yüksek bir olasılıktır. Ancak acemilik sürecinde simülasyon üzerinden gerçekleştireceğiniz sürüş deneyimi, sizin için bir keyfe dönüşür.

Logitech G29 yedek parça seçenekleri de keyfinizi daha üst bir noktaya taşımak için size yardımcıdır. Birbirinden işlevsel birçok parçadan oluşan oyun seti, hepsi bir arada temin edilemezse de oyundaki heyecanı yaşamanızı sağlayabilir. Bu özelliği ile markanın ürünleri ve oyunları, diğer bilgisayar oyunlarından farkını ortaya koyar. Logitech G29 fiyat seçenekleri her oyun seti için farklı fiyatlar sunar. Ayrıca parçaları tek tek de temin edebilirsiniz. Bu durumda alacağınız ürünün özellikleri, yaşattığı deneyim, ergonomik tasarım, kullanım kolaylığı; ürün setinin, yedek ve yardımcı parçaları için belirlenen fiyata etki eder.

Kalite, yüksek dayanıklılık seviyesi gibi birçok önemli özellik, birden çok platforma adapte edilme avantajı düşünüldüğünde ürünün fiyatı, piyasa standartlarına göre uygun seviyededir. Oyun, araba kullanmayı seven, araba kullanma konusunda kendini geliştirmek isteyen kişiler için uygunudur. Ayrıca trafikteki kısıtlamalar olmaksızın hız yapmak isteyen kişiler için de yarış oyunu seçenekleri bulunur. İsterseniz son derece naif ve sakin isterseniz oldukça sert ve heyecanlı bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Her isteğe uygun şekilde kullanılabilecek olan oyun seti, farklı ayarlarla araç sürüşünde farklı deneyimler yaşamanıza olanak tanır. Araç sollamaktan keyif alan ve trafikteki kısıtlamalara takılmadan araç sollamak isteyenler de oyunu keyifle oynayabilirler. Bütün bu farklı isteklere yönelik olarak oyun setini, Trendyol avantajlarını takip ederek Logitech G29 direksiyon setini hızlıca sipariş edebilirsiniz.