Renk
İçerik
Gramaj
Metraj
Fiyat
Adet
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Makrome Ipi

" araması için 8962 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Makrome İpi Modelleri Trendyol’da!

Örgü örmek, zamanı keyifli bir şekilde geçirmek için tercih edilen aktivitelerden bir tanesidir. Kimi zaman hobi olarak gerçekleştirilen bu eylem profesyonel bir iş olarak da tercih edilir. Süs eşyası, hediyelik ve günlük kullanım için çeşitli tasarımlar yapmak isteyenler makrome ipi tercih eder. Bu ürünler, kendine has bir dokuya sahiptir. Supra ve duvar süsü gibi çeşitli aksesuarların yapımında sıklıkla tercih edilir. Tasarım esnasında kullanılan materyale göre ürün özellikleri değişkenlik gösterir. Kalın olması nedeniyle kolay bir örgü deneyimi yaşamanızı sağlayan polyester makrome ipi seçenekleri, beğeni toplar. Kalınlığı nedeniyle tasarlanan materyalin şeklinin tam olarak verilmesini sağlar. Sağlıklı yapısıyla dikkat çeken pamuk makrome ipi seçenekleri kendiliğinden örmeli bir yapıya sahiptir. Çanta yapımında sıklıkla kullanılan seçenekler arasında yer alır. Pamukların kat kat serilmesi ve burgu haline getirilmesiyle elde edilir. Doğal olması nedeniyle örgü esnasında keyif veren bir dokuya sahiptir. Burgulu bir tasarıma sahip olan taranabilir makrome ipi farklı kalınlıklara sahiptir. İhtiyaçlara uygun olarak makrome ipi 3 mm ve 5 mm gibi seçenekler arasından uygun olanın tercih edilmesi gerekir. Parlak bir yapıya sahip olan mumlu, simli makrome ipi seçenekleri gösterişli tasarımlardan hoşlananlara hitap eder. Emzik aksesuarı, anahtarlık ve kapı süsü yapımında ise ince makrome ipi seçenekleri tercih edilir. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan seçenekleri inceleyerek örmek istediğiniz modele uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleri ile Ürün Seçenekleri

Kullanışlı Özellikleri ile Ürün Seçenekleri

Örgü yapmadan önce tercih edilecek olan materyallerin özelliklerine dikkat etmek gerekir. Tasarımı planlanan eşyanın özelliklerine uygun seçimler yapılması alınan sonuçlardan maksimum verim elde edilmesini sağlar. Süs eşyaları ve günlük olarak işlevsel özelliğe sahip çeşitli materyallere uygun seçenekler bulunur. Örgü yapmak için alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken noktaların başında kalınlık gelir. 1 mm, 2 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm makrome ipi seçenekleri farklı tasarımları sağlıklı bir şekilde örmek için ideal özelliklere sahiptir. İplerin kalınlıkları, örme performansını da etkiler. Kalın dokuya sahip olan ipler kolay bir şekilde örülürken ince yapılı seçenekler detaylı bir çalışma gerektirir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan seçenekler, örülen materyallerin uzun süre boyunca kullanılmasını sağlar. Kopma ve yıpranma gibi çeşitli durumlara karşı direnç gösterir. Alternatif olarak beğenilere sunulan makrome ipi 250 gr, 500 gr, 1 kg seçenekleri ihtiyaçlara uygun seçimler yapılmasını sağlar. Hobi amaçlı olarak yapılan işler için düşük gramaja sahip alternatiflerin tercih edilmesi gerekir. Profesyonel olarak yapılan örgü işlemlerinde 8 mm, 10 mm, 12 mm makrome ipi seçenekleri arasından yüksek gramajlı olan alternatifler tavsiye edilir. Tığ ve düğüm örgü gibi farklı stillere uyum sağlayan makrome ipi çeşitleri farklı renk kombinlerinin yapılmasına fırsat verir. Zengin renk alternatifleriyle seçim özgürlüğü sunar. Özel günlerde dağıtmak ve sevdiklerinize hediye etmek için makrome ipi bileklik, anahtarlık tasarımları yapabilirsiniz. Duvar ve kapı süsü tasarımında kullanılan burgu makrome ipi türleri, evlere renk katar. Püsküllü ve detaylara sahip tasarımların yapılması için renkli makrome ipi seçenekleri tercih edilir. Otantik bir görünüm elde etmek için jüt makrome ipi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Modern görünüme sahip tasarımlar yapmak isteyenlere deri makrome ipi seçenekleri tavsiye edilir. Canlı renkleri ve parlak dokusuyla öne çıkan makrome ipi parlak bileklik gibi aksesuarların yapımında tercih edilir. Süs eşyalarında ve evlerde sergilemek üzere tasarlanan malzemelerde kalın makrome ipi seçenekleri idealdir. Çanta yapımında naylon makrome ipi seçenekleri tercih edilir. Dayanıklı yapıya sahip olan modelleri inceleyerek tasarlamak istediğiniz ürüne uygun alternatifi satın alabilirsiniz.

Yaratıcı Tasarımlar için Kaliteli Markalar

Yaratıcı Tasarımlar için Kaliteli Markalar

Şiş ve tığ kullanılarak yapılan örme işlemleri, zamanı keyifli bir şekilde geçirmenize yardımcı olur. Ev ortamında ihtiyaç duyulan süs eşyalarının el emeğiyle tasarlanmasını sağlar. Polyester içeriğe sahip floş makrome ipi seçenekleri parlak bir dokuya sahiptir. Görünümü ve yumuşaklığıyla fark yaratan alternatifler, detaylı tasarımların çarpıcı bir sonuç vermesini sağlar. Renk olarak farklı alternatifler sunulur. Ev ortamında sergileyeceğiniz süs eşyaları için ekru, yeşil, kırmızı, gri, siyah makrome ipi seçenekleri arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. Etkileyici tonlara sahip ebruli makrome ipi seçenekleri, aksesuar yapımında sıklıkla tercih edilir. Bileklik ve halhal gibi aksesuarların şık görünüme sahip olmasını sağlar. Doğal malzemelerin kullanımıyla tasarlanan alternatiflerin yanı sıra yapay olarak elde edilen seçenekler de bulunur. İhtiyaçlarınıza uygun olarak sentetik makrome ipi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Şiş ve tığ kullanarak yapacağınız tasarımların görüntüsünde çarpıcı bir sonuç elde etmek için örgü makrome ipi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kolay örülmesi nedeniyle öne çıkan makrome ipi kalın seçenekleri, yeni başlayanlara tavsiye edilir. Rahat hareket imkanı sunan ve kalın dokuya sahip bu alternatifler örgülerin belirgin bir aralığa sahip olmasını sağlar. Göz alıcı vizon, lila, mavi makrome ipi seçeneklerini inceleyerek zevklerinize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Aksesuar, süs eşyası, hediyelik eşya ve duvar süsü yapımında bu ürünleri kullanarak göz alıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek kaliteli olarak tasarlanan ürünler, örgü sonucunda elde edilen materyalin de kaliteli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Zamanı verimli bir şekilde değerlendirmek ve hoş görünümüyle beğeni toplayan eşyalar tasarlamak için farklı alternatifleri inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden alışverişinizi tamamlayabilir, örgü işlemlerini keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Makrome İpi Fiyatları ve Kampanyaları

Makrome İpi Fiyatları ve Kampanyaları

Uygun aralıklarda yer alan makrome ipi fiyatı seçenekleri, bütçe dostu alışveriş imkanı sunar. Profesyonel ve amatör amaçlı olarak kullanabileceğiniz modellerin fiyatları çeşitli özellikler üzerinden belirlenir. Ürünün hacmi, tasarım esnasında kullanılan materyaller ve sahip olduğu çeşitli detaylar, fiyatların belirlenmesinde önemli olan özellikler arasında yer alır. Dikkat çekici görünüme sahip neon makrome ipi seçenekleri eğlenceli tasarımlar yapmanızı sağlar. Parlak ve gösterişli bir dokuya sahip olan modeller, el emeği olarak tasarlayacağınız modellerin öne çıkmasını sağlar. Anahtarlık, duvar süsü ve bebek gibi çeşitli aksesuarları bu materyaller aracılığıyla tasalayabilirsiniz. Görüntüsüyle dikkat çeken seçenekler arasında metalik makrome ipi seçenekleri yer alır. Metal rengine yakın bir görünüme sahip olan bu modeller pamuk kullanılarak tasarlanır. Duvar süsü ve supla gibi süslerin yapımında kullanmak için uygundur. Dizimiyle dikkat çeken zincirli makrome ipi seçenekleri şiş ve tığ gibi çeşitli malzemelerle kullanıma uygundur. Yaratıcı tasarımlarınız için kullanabileceğiniz modeller farklı görünümleriyle dikkat çeker. Renk ve tasarım bakımından zengin alternatifler sunan seçenekleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Süs aksesuarları, oyuncaklar ve kullanışlı çeşitli malzemelerin tasarlanması esnasında kullanabileceğiniz modellerle el becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden makrome ipi satın alabilir, birbirinden renkli ve dikkat çekici eşyalar tasarlayabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun alternatiflere ev sahipliği yapan makrome ipi markaları hakkında inceleme yaparak sizin için uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Çift kordona sahip çift büküm makrome ipi seçenekleriyle etkileyici tasarımlar yapabilir zamanınızı eğlenceli hobiler aracılığıyla verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Deneyimli müşteriler tarafından yazılan yorumları inceleyebilir, beğeni oranlarına göz atarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Avantajlı kampanya fırsatlarından faydalanarak ihtiyaçlarınızı bütçe dostu bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Makrome İpi İle Neler Yapılabilir?

Estetik görünümü konforlu kullanımıyla dikkat çeken makrome ipi modelleri; genellikle duvar süsleri yapımında tercih edilir. Makrome ipi ile kolye, çanta, ayna çerçeveleri, anahtarlık ya da bilezik gibi ürünler yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay el işi malzemelerinden olan bu ürün son dönemin popüler ürünleri arasında yer alır. Sakinleştirici etkiye sahip olup hayalinizdeki pek çok şeyi kolay ve pratik şekilde tasarlayabilmeniz için idealdir. Malzeme kalitesi yüksek olduğu için ürünlerinizi uzun süre ilk günkü dayanıklılığı ile kullanabilirsiniz.

Makrome İpi Nerede Satılır?

Ördükçe büyüterek istediğiniz tasarımı tam anlamıyla ortaya çıkarmanıza yardım edip farklı renkleri ve modelleriyle dikkat çeken makrome ipi ürünlerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. Yapımına başladıktan kısa bir zaman sonra zevkinize uygun oldukça sıra dışı ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Yaratıcılığını geliştiren insanların tercihi olan bu ürünler ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Aynı zamanda hobilerinizi profesyonelleştirebilirsiniz. Yumuşak ve dayanıklı yapıda olan bu ürünler; uzun süre kopma ya da deformasyon problemi oluşturmadan rahatlıkla kullanılabilir. Bu seçenekler; özellikle duvar süsü yapımında tercih edilir. Çanta yapımının yanı sıra abajur süslemesi, kapı süslemesi, kavanoz süsleri, örgü ve bileklik işlerinde de kullanabilirsiniz. Trendyol ile bu ürünleri analiz ederek kolay ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Makrome İpi Çeşitleri Nelerdir?

Bazı makrome ipi modelleri; kalın yapıya sahip olup kendinden örmeli ve açılmayan tasarımı ile ön plana çıkar. Kalın yapı olan seçenekler; örgü işlerinizi kolay ve pratik şekilde halletmenize yardım eder. Tamamen el emeği ile ortaya çıkan bu ürünler; dayanıklı yapı özelliklerinin yanı sıra oldukça şık ve gösterişlidir. Çanta yapımında da kullanabileceğiniz bu ürünlerle birbirinden renkli ve şık örgüler yapabilirsiniz. Sarkık ve taranmış yapıda olan ipler dekoratif ya da ilgi çekici duvar süsleri için idealdir. Özellikle yaprak çeşitleri yapımında kullanılan bu ürünlerin tüy gibi görünmesini istiyorsanız modeli çıkardıktan sonra ipi tarayarak tüy görüntüsü elde edebilirsiniz.