"

manyetik kum saati

" araması için 184 sonuç listeleniyor
Tchibo Manyetik Kum Saati
Kargo Bedava
TchiboManyetik Kum Saati
449 TL
Sepete Git

Dekoratif Manyetik Kum Saatleri Trendyol’da!

Manyetik kum saati, zarif ve estetik görünümlü aksesuar çeşitleri arasında yer alır. Ürünler zamanı ölçmesinin yanı sıra şık bir dekoratif öge olarak ev ve iş yerlerinde kullanılır. Zamanın değerini insana gösteren, zamanın nasıl geçtiğinin somut bir örneği olmayı başarır. Demir içeren kumdan oluşması ve kumun akış yönünde bir mıknatıs olması ile kendine has güzel bir görüntü oluşturur. Belirli zaman aralıklarını saymak için kullanılan manyetik ürünler, içerisinde bulunan kumun oluşturduğu görüntü sayesinde ortama sıcak bir hava katmayı başarır. Masa üzerinde kullanmak için daha çok manyetik kum saati büyük boy uygun olabilir. Konumlandırıldığı yere farklı bir hava katan manyetik kum saati online alışveriş sayesinde Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Manyetik Kum Saatleri Modelleri

Manyetik Kum Saatleri Modelleri

Belirli zaman aralıklarını saymak için kullanılan dekoratif modeller, içerisinde bulunan parçacığın akışı sayesinde ortama hoş bir görüntü kazandırır. Geniş kitleler tarafından sıklıkla dekoratif ürün olarak tercih edilir. Birbirinden farklı ve özel modelleriyle sizi karşılar. Renkli manyetik kum saati, şık görünümüyle dilediğiniz rengi seçerek kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Farklı renklerden oluşan çeşitleri, sevdikleriniz için hediyelik olarak ya da evlerinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Zamanın kıymetini aklınızdan çıkarmamak adına yaşam alanlarında aksesuar olarak fark yaratabilirsiniz. Metal manyetik kum saati, ortama ve eşyalarınıza bütünlük katar. Kaliteli metal malzemesiyle uzun yıllar boyunca kullanan kişiye eşlik eder. Kişi özelinde tercih yapmak isteyenler için, ahşap kaideli manyetik kum saati ideal bir tercih olur. Alt kısmında yer alan ahşap detayına dilediğiniz yazıyı yazdırarak, özelleştirebilirsiniz. Ahşap kaidenin altında bulunan mıknatıs, tanecikleri tutarak göze hoş gelen desenler ortaya çıkarır. Farklı boyutlara sahip olan modeller arasından, ihtiyacınıza en uygun olanı Trendyol üzerinden inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Manyetik Kum Saati Fiyatları

Manyetik Kum Saati Fiyatları

Fonksiyonu ve tasarımıyla hemen herkes tarafından sevilen ürünlerin rahatlatıcı bir etkisi de vardır. İçerisindeki eşsiz tanecikler sayesinde akan her bir parçacık görsel şölen oluşturur. Tasarımını büyük oranda korumayı başaran modelleriyle her bütçeye hitap eder. Manyetik kum saatleri fiyatları ürünün özelliğine göre değişiklik gösterebilir. Tasarımın detayları için kullanılan kum, cam gibi malzemelerin kalitesi fiyatı de etkileyebilir. Çoğu kişi tarafından özel bir ürün olmayı başarır. Manyetik kum saati indirim fırsatlarını değerlendirerek daha avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Özel filtreleme seçenekleriyle listeleyebilir ve performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Online olarak manyetik kum saati satın al seçeneğiyle ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. Koyacağınız alan için farklı boyutları tercih edebilirsiniz. Evinizin konforunda beğendiğiniz modeli tercih edip, kolayca sipariş edebilirsiniz. Trendyol’un sizlere sunduğu avantajlı fiyat seçenekleri arasından alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kullananların Yorumlarıyla Daha Doğru Alışveriş İmkanı

Kullananların Yorumlarıyla Daha Doğru Alışveriş İmkanı

Bulunduğu ortama ayrı hava katan, estetik ve tarihi görüntüsü olan seçenekler, çeşitli dekorasyona sahip evlerin vazgeçilmez objeleri arasında yer alır. Üstü ve altı geniş, bel kısmı dar olan tasarımı sayesinde güzel görünüm kazandırır. Manyetik kum saati kullananlar, yaptıkları yorumlarla yol gösterir. Bu sayede ürünle alakalı birçok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Tasarımında kullanılan manyetik parçaların özelliği sayesinde yorgunluk ve stresinizi azaltır. Manyetik kum saati tavsiye edenlerin görüşlerini, yorumlar kısmından görebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız alışverişte size yol gösterici bir etken olur. Farklı deneyimler, karar vermenize yardımcı olur. Almadan önce manyetik kum saati yorum kısmına göz atarak, ürün ile alakalı tüm detaylara kolayca ulaşabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlar sayesinde görüntüsü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Dekorasyonlarınızı zenginleştirmek istiyorsanız, Trendyol’un avantajlı fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.