İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masa Bayrağı

" araması için 3225 sonuç listeleniyor
Genel Markalar Senegal Masa Bayrağı

Genel MarkalarSenegal Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Filipinler Masa Bayrağı

Genel MarkalarFilipinler Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Moritanya Masa Bayrağı

Genel MarkalarMoritanya Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar İran Masa Bayrağı

Genel Markalarİran Masa Bayrağı

(1)
186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Kolombiya Masa Bayrağı

Genel MarkalarKolombiya Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Letonya Masa Bayrağı

Genel MarkalarLetonya Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Gürcistan Masa Bayrağı

Genel MarkalarGürcistan Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Ukrayna Masa Bayrağı

Genel MarkalarUkrayna Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Kuzey Kore Masa Bayrağı

Genel MarkalarKuzey Kore Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Türkmenistan Masa Bayrağı

Genel MarkalarTürkmenistan Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Özbekistan Masa Bayrağı

Genel MarkalarÖzbekistan Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar İspanya Masa Bayrağı

Genel Markalarİspanya Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Sudan Masa Bayrağı

Genel MarkalarSudan Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Nijer Masa Bayrağı

Genel MarkalarNijer Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Mozambik Masa Bayrağı

Genel MarkalarMozambik Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git
Genel Markalar Kazakistan Masa Bayrağı

Genel MarkalarKazakistan Masa Bayrağı

186,34 TL
Sepete Git

Farklı Tasarımlarla Masa Bayrağı Çeşitleri Trendyol'da!

Günlük hayat içerisinde sık sık talep edilen ve oldukça kullanışlı bulunan masa bayrağı çeşitleri ile çalışma masalarını istenilen şekillerde dizayn etmek mümkün olur. Bu sayede bireylerin kendilerine özel alanlar oluşturmaları ve odalarına kendilerini hatırlatan küçük hatırlatıcılar eklemesi çok daha kolay bir hal alır. Bayraklar çeşitli kişisel görüşleri dışa vurmanın yollarından bir tanesidir. Örnek vermek gerekirse bireyler kendi milletlerini ya da tuttukları takımları oldukça rahat bir şekilde dışa yansıtabilmek için çeşitli niteliklere sahip olan bayrak çeşitlerini kullanmayı tercih edebilir. Bu noktada müşterilerin karşısına çok sayıda ve farklı özelliklerde bayraklar çıkar. Bu modeller duvar ve benzeri alanlarda oldukça rahat bir şekilde kullanılabildiği gibi masa gibi kişisel bölgelerde de sık sık tercih edilir. Örneğin makam bayrağı, masa üstlerinde oldukça rahat ve sık bir şekilde kullanılan modeller arasında yer alır. Bunun gibi daha birçok özelliklere sahip olan bayrak çeşitleri bulunur ve masa üstlerinde kullanmak için oldukça yeterli niteliklere sahip olarak bireylerin hizmetine sunulur. Özellikle resmi kurumlar içerisinde kullanmak amacı ile sık sık talep edilen bu modeller, genellikle standart boyutlara sahip olur ve buna bağlı olarak da belli başlı alanlarda kullanılır. Bireyler tarafından oldukça yararlı bulunan bu bayrak çeşitleri ile birlikte farklı görünümlere sahip olan masa düzenlerini elde etmek çok daha kolay ve eğlenceli bir hal alır. Bireyler bu noktada birbirinden farklı çeşitleri karşısında seçim yapabilir ve kendi istek ve arzularına en iyi ve kaliteli bir şekilde karşılık verebilen sembol çeşidini seçebilir. Bu sayede bireyler çok çeşitli görünümlere sahip olan ortamlar ortaya çıkmasını sağlayarak beklentilerinin karşılığını alabilir. Daha birçok farklı tarzda ve renkte mevcut olan bu semboller ile birlikte odadaki masa üstlerini düzenlemek ve dizayn etmek çok daha kolay ve eğlenceli bir hal almış olur. Bazı zamanlarda diğer tüm bayraklarda yapıldığı gibi bu modellerde de kampanya ve indirimler gerçekleştirilir. Yılın belli zamanlarında olan bu kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu fırsatları takip ederek istediğiniz sembolleri indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Bu sayede Trendyol’da hem bütçenize uygun hem de keyifli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kullanışlı Masa Bayrağı Modelleri

Kullanışlı Masa Bayrağı Modelleri

Birçok alanda kullanılan çeşitli bayrak modelleri ile birlikte birbirinden farklı olan görüntüler elde etmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse, 2 li masa bayrağı ile oldukça dikkat çekici ve özenli bir düzen elde edilebilir. Aynı zamanda 3 lü masa bayrağı niteliğinde olan ürün çeşitleri de bireyler tarafından oldukça sık talep edilmekle birlikte diğer müşterilere tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Farklı zamanlar içerisinde birbirinden farklı niteliklere ve özelliklere sahip olan bayrak modellerini kullanmak, bireyler tarafından arzu edilen durumlar arasında yer alır. Bu nedenle de farklı birçok model üretilerek kullanıma sunulur. Bu sayede her birey istediği zaman dilimi içerisinde kendi istek ve ihtiyaçları ile uyumlu olacak bir şekilde tercih yapabilir ve arzuladığı durum seviyesine ulaşabilir. İkili ve üçlü şekillerde bulunan ürün modelleri dışında 4 lü masa bayrağı da yine müşteriler tarafından sık sık talep edilen seçenekler arasında yer alır. Farklı istek ve ihtiyaçlara çok farklı şekillerde karşılık verebilmek adına farklı modelleri satın almak, müşterilerin yaptığı yaygın olan eylemler arasında yer alır. Sözü edilen bu sembol modelleri arasında çok farklı niteliklere sahip olan seçenekler de bulunur. Bu noktada, bireylerin ne istedikleri konusunda net şekilde bilgilere sahip olması ve beklentilere uygun olacak bir şekilde ürün tercih edilmesi gerekir. Birbirinden farklı boyutlarda ve değişen renklerde modeller bulmak mümkündür. Ülkeleri simgeleyen, çeşitli kurumların sembolu olan, siyasi partilerin amblemlerini taşıyan ve spor kulüplerini çağrıştıran ürünler bulunur. Çeşitli sayılara ve özelliklere sahip olan ürün çeşitleri arasında bireyler tarafından sık sık talep edilen seçeneklerden bir tanesi de tekli masa bayrağı ürünleridir. Genel olarak tekli şekilde tercih edilen bu ürün çeşitleri; ikili, üçlü ve dörtlü olacak bir şekilde tasarlanarak müşterilerin beğenisine sunulur. Çok çeşitli modeller arasından her birey kendi zevk ve istekleri ile doğru orantılı olacak bir şekilde tercih yapabilir. Birbirinden farklı renk ve modellere hatta birbirinden farklı boyutlara sahip olan sembol çeşitleri, her bireyin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikleri bünyesinde barındırır. O nedenle mevcut ürün çeşidini talep etme ve kullanım dönemleri, müşteriler tarafından herhangi bir sorun teşkil etmez ve heyecan verici olabilir.Bu modeller geçiş dönemlerinden itibaren bugüne kadar belli birtakım amaçlar doğrultusunda tercih edilerek kullanılmış olan ve yine gelecek dönemler içerisinde de aynı şekilde talep edilecek ve faydalanılacak ürünler arasında yer alır. Masa bayrağı online alışveriş imkanı ile tüm bu seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Online alışverişin tüm avantajlarından yararlanarak kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilerek müşterilerin kullanımına sunulan ürünlerin tamamını görüntüleyebilir ve beklentilerinize uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

Kaliteli Masa Bayrağı Kullanım Alanları

Kaliteli Masa Bayrağı Kullanım Alanları

Günlük hayat içerisinde farklı şekillerde kullanılan ve bireylerin oldukça sık şekilde tercih ettikleri ofis masa bayrağı gibi tasarımlar, geçmiş zamanlardan bugüne kadar yaygın bir şekilde kullanılarak gelir. Gelinen bu notada ise birbirinden farklı renk, model ve boyutlara sahip olan ürün çeşitleri ortaya çıkar. Her ürün çeşidinde olduğu gibi bahsedilen bu modellerde de satın alma eylemini gerçekleştirirken, farklı birçok faktöre dikkat etmek gerekir. Örnek vermek gerekirse ürünün ölçüleri bu bahsedilen faktörlerden sadece bir tanesidir. Bireyler bu ve benzeri nitelikleri göz önünde bulundurarak farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli eylemlerde bulunurlar. Bu modeller genellikle resmi kurumlar ve okul gibi eğitim kurumları içerisinde sık sık rastlanan çeşitlerdir. Türk devletleri seçenekleri de farklı zaman dilimleri içerisinde satın alınmış olan modellerinden bir tanesi olur. Bu ve benzeri birçok niteliklere sahip olan ürünler, bireyler tarafından uygun bulunan ortamlar içerisinde çeşitli alanlarda oldukça yaygın bir şekilde tercih edilir. Sadece okullarda değil bunun dışında farklı alanlar için de uygun modeller vardır. Bunlar arasında bulunan Fenerbahçe masa bayrağı hem kulübün yöneticileri hem de taraftarlar için vazgeçilmez olabilir. Aynı şekilde Galatasaray masa bayrağı da birçok alanda sergilenebilir. Bazı spor müsabakalarında, spor kulübünün binalarında ve taraftarların kişisel alanlarında sıklıkla kullanılır. Bu sayede birbirinden farklı konseptlere sahip olan ortamlar ortaya çıkmış olur. Bunlar dışında çok daha farklı takımların taraftarı olan bireylerin kullanabilmesi için çok farklı renklere ve boyutlara sahip olan modeller ortaya konulur. Bu şekilde her müşterinin istek ve ihtiyaçlarına yeteri kadar karşılık verebilmek mümkün olur. Bu bahsedilen modeller dışında çok daha farklı renklere sahip olan ürünler de mevcuttur. Farklı modellerin fazla olması müşteri tarafından oldukça arzu edilen bir durum olur. Bu sayede çok farklı bireyler birbirinden farklı ürünlere oldukça rahat bir şekilde sahip olabilir. Bu durum ise alışveriş süreci içerisinde müşterilerin arzu ettiği durumların başında gelir. Çünkü sözü edilen ürün çeşitliliği sayesinde herkes aradığı özellikleri taşıyan modelleri bulabilir ve kolaylıkla sahip olabilir. Trendyol’dan istediğiniz modeli rahatlıkla bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Masa Bayrağı Tasarımları

Dikkat Çeken Masa Bayrağı Tasarımları

Logolu masa bayrağı yine aynı şekilde farklı mekanlarda kullanılmak üzere bireyler tarafından yoğun bir şekilde talep edilen tasarımlar arasında bulunur. Farklı görünümlere sahip olan ürünler dışında farklı ölçülere sahip olan modeller de mevcuttur. Bu noktada makam sembol ölçüleri müşteriler tarafından kullanıma uygun bulunan ve gerekli noktalara yerleştirilebilen nitelikleri bünyesinde bulundurur. Ayrıca direkli ve direksiz olarak da müşterilerin hizmetine sunulur. Makam alanında kullanmanın dışında çeşitli niteliklere sahip olan takımları tutan taraftarların kullanması için de birbirinden farklı renklerde tasarımlar bulunur. Bu gibi ürün çeşitlerine örnek vermek gerekirse Beşiktaş masa bayrağı seçeneği sayılabilir. Farklı renk ve modellere sahip olan bu ürün çeşitleri ile birlikte tuttuğunuz spor kulübünü güzel şekilde dışarıya yansıtmak mümkün olur. Sadece ofis ve benzeri yerlerde değil diğer tüm alanlar içerisinde kullanıma uygundur. Sözü edilen bu ürün çeşitleri ile birlikte birbirinden renkli ve anlam dolu ortamlara sahip olmak mümkün olur. Bireylerin yaşam alanları içerisinde her ortamda rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler sayesinde şık ve ilgi çekici ortamlar oluşturabilmek mümkündür. Ürün modellerinin sahip olduğu çeşitli nitelikler ile birlikte sade ya da gösterişli alanlar elde etmek mümkün olabilir. Bu noktada önemli olan durum müşterilerin neye ihtiyacının olduğunu oldukça net bir şekilde belirtmesidir. Ancak bu şekilde tatmin edici sonuçlar ortaya çıkar ve sözü edilen ürün modelleri etkili bir şekilde kullanılmış olur. Bu sayede mevcut ürünler uzun vade içerisinde kullanılabilir ve müşterilerin isteklerine karşılık verebilir. Özellikle uzun süreli kullanım imkanına sahip olan bu ürün modelleri, çeşitli noktalarda bireyleri tatmin eder ve belli noktalardaki ihtiyaçları giderebilme aşamasında müşterilere yardımcı olur. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin beğenerek tercih edebileceği Trabzonspor masa bayrağı çeşitleri gibi pek çok modele Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Beğeni Alan Masa Bayrağı Özellikleri

Beğeni Alan Masa Bayrağı Özellikleri

Günlük hayat içerisinde sahip oldukları birbirinden değişik nitelikler ile birlikte her müşterinin kendi istek ve arzularını giderebilmesine ve görüşlerini dışarı yansıtabilmesine olanak veren bu ürün çeşitleri oldukça yaygın bir kullanıma sahip olur ve bireyleri arzu ettikleri konuma ulaştırır. Çeşitli renk ve modellere sahip olmasından dolayı çok farklı ihtiyaçlara sahip olan bireyler tarafından da hiç sorunsuz bir şekilde tercih edilebilen bu ürünler arasında kırlangıç masa bayrağı da bulunur. Bunun dışında yine çok çeşitli özelliklere ve anlamlara sahip olan seçenekler, bireyler tarafından talep edilir ve ilgili alanlarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Bu noktada çeşitli istekleri gidererek uzun vadede müşterilerin kullanımına uygun olan niteliklere sahip olur. Gerek yapısı gerek ise içerdiği anlamlar ile birlikte uzun süreli kullanıma uygun olan bu modeller, gelecek dönemler içerisinde de değişen şekillerde kullanılabilir. Çok farklı alanlar içerisinde çok farklı şekillerde kullanıma uygun olan bu ürünler ile birlikte çeşitli görünümlere sahip olmak çok daha kolay ve mümkün olur. Sadece okul ve benzeri nitelikteki kurumlar içerisinde değil çok farklı alanlarda farklı şekillerde kullanıma uygun olan bu ürün çeşitleri, gelecek dönemler içerisinde sahip olacağı değişiklikler ile birlikte yine bireyler tarafından yoğun şekilde talep edilen ve kullanılan ürünler arasında yer alır. Atatürk masa bayrağı çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Atatürk’ün ismi, imzası ve resminin olduğu modelleri her alanda kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaş türlerinden yapılan ürünler ile bulunduğu alanın atmosferini değiştirebilirsiniz. Trendyol üzerinden bu son derece uygun ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Masa Bayrağı Yorum ve Değerlendirmeleri

Masa Bayrağı Yorum ve Değerlendirmeleri

Gün geçtikçe artan çeşitlilik ile birlikte değişik ürün çeşitlerine yer verilir. Bu sayede çok daha fazla kişi, kendi istekleri ile uyumlu olacak bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Çeşitli masa bayrağı modelleri ile birlikte birbirinden farklı alanlarda kullanmak üzere çok değişik ürünlere başvurulabilir. Bu noktada her birey kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapabilir ve tatmin edici sonuçlara ulaşmak hedeflenir. İlk kez seçim yapacak müşteriler için masa bayrağı tavsiyelerini incelemek önemli olabilir. Masa bayrağı yorumları da daha önce ürünü deneyen müşterilerin değerlendirmelerini içerdiği için dikkate alınır. Masa bayrağı kullananlar tarafından yapılan bu yorumlarda ürünlerin özellikleri belirtilir. Sembollerin kullanım alanları, kumaş kaliteleri, renk özellikleri ve boyutları ile ilgili bir çok detayı öğrenmeniz mümkün olur. Sözü edilen tüm bu seçenekler dışında çeşitli renk ve boyutlara sahip olan sembollerden bir tanesi de yaygın olarak her birey tarafından tercih edilebilir nitelikteki direkli çeşitlerdir. Bu mevcut ürün hemen hemen her ortama uyum sağlayabilen ve yaygın olarak müşteriler tarafından seçilen ürün niteliğine sahip olur. Bunun dışından değişen niteliklere sahip olarak da müşterilerin hizmetine sunulan bu modeller tercih edilen her alanda kullanılabilir. Sembollerin minimal boyutlarda olması, her alanda kullanım imkanı sağlar. Fazla yer kaplamaması sayesinde rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Bu seçenekleri takip ederek masa bayrağı kampanya zamanları hakkında haberdar olabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde masa bayrağı indirimlerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızı bütçe dostu fiyatlarla giderebilirsiniz. Tüm bu seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilir, birbirinden değişik modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Masa Bayrağı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Masa Bayrağı Fiyatları

Sembol çeşitleri günlük hayat içerisinde müşteriler tarafından oldukça yaygın bir şekilde tercih edilir. Yaygın olan bir model olan kişiye özel masa bayrağı gibi ürünler, hediyelik olarak da değerlendirilebilir. Kişiye özel olmasının nedeni belli meslek gruplarına ait olmasından kaynaklanabilir. Belli meslek grubunda bulunan kişiler kendilerine özel sembol çeşitlerini kullanabilir. Bunun dışında taraftarlar için de kişisel semboller mevcuttur. Ayrıca tamamen kendi isteğinize göre özel baskı yaptırmanız da mümkündür. Modeller çok değişik renk ve boyutlara sahip olmak ile birlikte farklı bireylere uygun olacak şekilde üretilir. Müşteri tarafından arzu edilen bu semboller farklı yapı ve boyutlarda bulunabilir. Bu noktada bireyler istek ve ihtiyaçlarını net şekilde belirtebilir ve ona uygun olacak şekilde tercih yapılabilir. Sözü edilen sembollerin basit şekilde niteliklere sahip olan çeşitleri plastik malzemeden yapılır. Söz konusu bu ürün çeşitlerinin fiyatları da farklı aralıklarda olabilir. Bu değişiklikleri meydana getiren unsurlar arasında sembollerin yapıldığı malzeme çeşidi ve sahip olduğu boyutlar bulunur. Daha birçok nitelikler masa bayrağı fiyatları noktasından belirleyici unsur olarak kendini gösterebilir. Bireyler açısından oldukça dikkat edilen ve önem verilen bu hususlar dışında sözü edilen sembol modellerinin sahip olduğu özellikler de fiyatları belirlerken göz önünde bulundurulan faktörler arasında yer alır. Çok değişik özelliklere sahip olan ve birbirinden değişik renklerdeki bu semboller ile birlikte alanınız çok daha renkli ve dikkat çekici bir hale gelir. Her bireyin kendi istek ve arzularına uygun olacak bir şekilde seçim yapabilmesinin mümkün olması, ilgili ürün çeşitlerinin çok daha talep edilen ürün modelleri arasında yer alması sağlanır. Günlük hayatın her alanında ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamanızı sağlayan sembol modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, birbirinden farklı tasarımlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Trendyol üzerinden kolaylıkla masa bayrağı satın alabilirsiniz.

Masa Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

Pek çok kamu kurum ve kuruluşları tarafından bulundurulması gereken masa bayrakları, aynı zamanda kurumsallığı simgeleyen ürünlerdir. Uzun yıllardır pek çok kurumsal firma hem kendi kimliklerini yansıtmak hem de işletmelerinin daha iyi bir imaj sağlaması için masa bayrağı modellerini kullanır. Tercih edilen yerler ise genellikle kurumların idari ofisleri, toplantı salonları ve sergi salonları şeklindedir. Ayrıca tüm devlet kurumlarında ve ofis alanlarında da masa bayrakları oldukça yaygındır. Özellikle otellerde, okullarda ve çeşitli sağlık kuruluşlarında da yaygın olarak kullanılır. Masa bayraklarını kullanırken kamu kurumları genellikle ikili ya da üçlü bayrak çeşitlerini tercih eder. Birçok özel kurum ve firma ise L ya da T direkli masa bayraklarını kullanır.

Masa Bayrağı Ölçüleri Nedir?

Masa bayrağı ölçüleri genelde 15x22,5 cm boyutunda dizayn edilir. Aynı zamanda 8x28 cm boyutunda da üretilen seçenekler vardır. Bu noktada pek çok bayrak seçeneği mevcuttur. T tipi bayrakları banka ve finans kuruluşları kullanır. Organizasyon ve toplantılarda da kullanım sağlanan masa bayrakları; dernek, belediye ya da tüm kamuda rağbet görür. Masa bayrağı modelleri diğer tasarımlara göre daha küçük ebatlarda dizayn edilir. Ayrıca kullanıma göre ölçüler de farklılık gösterir. Salon bayrakları arasında yer alan masa bayrakları, masaların üst kısımlarını süsler. Genelde özel ya da devlet okullarında sıklıkla görülen masa bayrakları, çift direkli olarak masanın üzerine yerleştirilir. Bir direğe genelde Türk bayrağı, diğer direğe ise kurumun logolu bayrak asılır.

Masa Bayrağı Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Pek çok amaçla tercih edilen masa bayrakları, kurumlar tarafından logoları kullanılan bir bayrak türüdür. Resmi kurumlarda bir yanında Türk Bayrağı diğer yanında ise firma logosu mevcut olur. Aynı zamanda şık ve güzel görünümü ile bulunduğu ortamda anlam katar. Firmanın kendi logosunu temsil etmek istemesi ile kullanılan bir bayrak türüdür. Resmi kurumlarda Türk bayrağı ile birlikte masa üzerine konulur. Masa bayraklarının kullanım amacı Türk bayrağına yer verirken aynı zamanda firmanın logosunu da icra etmesi içindir. Özel kumaş seçeneği ile üretilen bayrak seçenekleri dayanıklı yapıya sahiptir.