Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Makam Bayrağı

" araması için 595 sonuç listeleniyor
Raşel kumaş Makam Bayrak
Kargo Bedava

Raşel kumaşMakam Bayrak

(8)
Makam Bayrak
1.690 TL
Sepete Git
Destan Bayrak krom makam direği
Kargo Bedava

Destan Bayrakkrom makam direği

1.200 TL
Sepete Git

Dikkat Çeken Makam Bayrağı Seçenekleri Trendyol’da!

Özel ve resmi kurumlarda makam bayrağı bulunur. Bunlar, çeşitli seçeneklerde bulunabilir. Ülkenin temsili olduğundan dolayı da çok fazla önem taşır. Okullarda müdürün odasında ya da çeşitli yerlerde başkanların odalarında görmek mümkün olur. Çok daha fazla yerde kullanılır ve zorunluluk taşır. Bulunmadığında da çeşitli cezaları bulunur. Malzeme kalitesi de bu modellerde büyük önem taşır. Trendyol’da bayraklara ulaşabildiğiniz gibi malzemelerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayaklı makam bayrağı genel olarak kurumlarda kullanılan bir tür olarak görülür. Ayaklı yapısı ile dik durur ve ofisinize şıklık katar. Uygun fiyatlı seçenekleri ile birçok modele ulaşabilirsiniz. Özel ve resmi kuruluşların, farklı ülkelerin bayraklarına da ulaşabilirsiniz. Sadece direklere ihtiyacınız var ise direkleri de alabilirsiniz. Gümüş ve altın renklerinde direkler bulunur. İstediğiniz renkte modele sahip olabilir, ofisinizde ya da çalışma odanızda bu işlevsel ve gerekli modelleri kullanabilirsiniz. Ofislerinizde kullanabileceğiniz ofis makam bayrağı çeşitleri ile ortamı güzelleştirebilir ve ülkeyi temsil edebilirsiniz. Yabancı müşteriler ile görüşmeler olduğunda ülke bayrakları bir simge haline gelir. Ölçülere bakıp ona göre seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünlerin kaliteli olması müşteriler için önem taşır. Modellerde yapılan yorum ve değerlendirmeler ile güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Makam bayrağı kullananların yaptığı değerlendirmeler ile karar vermeniz kolaylaşırken ürünler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Özellikle kalitesi, boyutu, sağlamlığı gibi önemli konularda geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Çok fazla seçenekte modelden güvenle dilediğinizi satın alabilirsiniz. Aksesuar olarak da satın alabileceğiniz modeller bulunur. Direkli ya da direksiz olan seçeneklerden istediğinizi satın alabilirsiniz. Özellikle zorunlu olarak bulunması gereken kurumlarda çok fazla ihtiyacınız var ise toplu olarak da bu seçenekleri satın alabilirsiniz. Eski Türk devletlerine ait olanları da bulabilirsiniz. Bunları kendi odanıza koyabilir ya da koleksiyon oluşturabilirsiniz. Koleksiyon seven müşteriler için güzel bir seçenek olabilir. Trendyol’da birçok çeşitte makam bayrağına ve aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız dahilinde ofisinize, özel ya da resmi kuruluşlara ve odanıza alabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile tekli ya da toplu olarak satın alabileceğiniz modelleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelerle Makam Bayrağı Modelleri

Dayanıklı Malzemelerle Makam Bayrağı Modelleri

Resmi ve özel kurumlarda bulunması gereken bazı ürünler mevcuttur. Bunlardan biri de makam bayrağı çeşitleridir. Resmi bir kuruluşta çalışan yöneticilerin odalarında bulunmakla beraber çeşitli sembolik anlamlara sahiptir. Bu semboller temsil niteliğinde olur. Makam bayraklarının yanında Türk Bayrağı da bulunduğu için ay ve yıldız figürü bulunmaz. Bu sayede Türk bayrağı ile tamamlanan modeller ayrı bir öneme sahip olur. Genellikle yöneticilerin masalarında ve masalarının arkasında bulunur. Makamın ciddiyetine ayrı bir önem kazandıran Türk Bayrağı, ortama ağırlık katar. Temsil niteliğinde olduğu için çok özel ve kaliteli kumaşlardan üretim aşamalarından geçer. Odanızı etkili bir görünüm ile süslemek isterseniz, bu seçeneklere göz atabilirsiniz. Trendyol üzerinden kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Müşteri yorumları ise daha doğru bir alışveriş deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Bu ürünler, fiyatı yönünden de oldukça uygun olabilir. Avantajlı fiyatlar ile istediğiniz modeli satın alabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla işlevsel modellere sahip edebilirsiniz. Yüksek kalite standartları ile üretim aşamasından geçerken odanızın kalitesine kalite katar. Özel olarak renkleri seçilen ve dayanıklı malzemelerden imal edilen modeller, özellikleri bakımından da oldukça kaliteli olarak üretilir. Bu sayede kalitenin yanında sağlam bir ürün sunulur. Üniversitelerde, yönetici odalarında, mahkemelerde, genel müdürlüklerde, müsteşarlıklarda, savcı odalarında, bakanlıklarda ve cumhurbaşkanlık makamında kullanılan seçenekler, yüksek bir kaliteye sahip olur. Son derece gösterişli olan modellerin her biri özel olarak tasarlanır. Bu sayede özel ham madde seçimleri ile özel kumaşlardan üretilen kaliteli modeller sunulur. Özel olarak üretilen kumaşlardan yapıldığı için çok şık durur. Kaliteli kumaştan üretildiği için herhangi bir yıpranma ve solma söz konusu olmaz. Çok fazla önem taşıdığı için oldukça kaliteli şekilde üretilir ve bir o kadar da kalitesinden söz ettirir. Gösterişli görüntüye sahip olan ürünler sayesinde, adınızı sıklıkla bahsedilenler arasına yazdırabilirsiniz. Makam bayrağı motor gibi araçlarda kullanılabilen çeşitlere de sahiptir. Bunlar, özellikle ülke yarışlarında kullanılır. Ülke yarışlarının yanı sıra müşteriler kendi şahsi motorlarında da kullanabilirler. Başka ülkelere seyahatlerde avantaj yaratabilir. Makam bayrağı tavsiye ve değerlendirmeleri, müşterilere daha güvenli alışveriş imkanı sunar. Bu değerlendirmeler karar vermenizi kolaylaştırarak güvenli alışveriş yapmanızı sağlar. Tavsiyeler ile ürünü nasıl kullanacağınız konusunda da geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Sağlamlığı ve kullanım şekli gibi birçok bilgi, yorum ve tavsiyelerde müşterilere sunulur. Özellikleri çok fazla önem taşıdığı için tavsiyeler, müşterilere yol gösterir. Trendyol’da birçok çeşit ürün arasından dilediğinizi tercih edebilir ve güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gösterişli Odalar İçin Makam Bayrağı Çeşitleri

Gösterişli Odalar İçin Makam Bayrağı Çeşitleri

Makamı temsil eden bu ürünlerin kumaşı oldukça kaliteli olur. Baş köşede yer aldığı için çok fazla dikkat çeker. Bu yüzden son derece önem taşıyan kalite standartları ile üretilir. Özel olarak üretilen bu seçenekler, Türk standartlarında dizayn edilir. Buna göre Türk Standartları Enstitüsü tarafından da denetlenen ve kaliteden taviz vermeden üretim aşamasını tamamlayan bir makam bayrağı satın alabilirsiniz. Her kurumda, kurumu ve kalitesini temsil eden bu seçenekler yer alabilir. Bu yüzden özel üretilen ve özel olarak imal edilenler ile firmanızı temsil edebilirsiniz. Firmanızın imajını yükselten bu ürünlere sahip olmak isterseniz, kaliteli üretim aşamalarından geçen ve özel olarak üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Fiyat aralığı da uygunluğu bakımından müşterilere oldukça kolaylık sağlar. Başarılı işlerinizin güzel enerji kaynağı olan bu ürün sayesinde, başarıların altına imzanızı atabilirsiniz. Makam odası bayrağı masanın üstünde ve her zaman göz önünde olacağı için kumaş seçimi oldukça önemli olur. Bu nedenle kalite standartlarına göre uygun üretilen modelleri tercih etmeniz önem taşır. Başkanlık odalarının vazgeçilmezi olan bu ürünler sayesinde itibarınızı korumanız mümkündür. Oldukça estetik bir görünüme sahip olan bu ürünler sayesinde odanıza kalite katabilirsiniz. Başarılı ürün özelliklerine sahip olan ürünler, oldukça nitelikli özelliklerle müşterilere sunulur Makam bayrağı online alışveriş imkanına sahip olarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. İndirimli fiyatlar sayesinde, bütçenize uygun aralıklarla bu modellere sahip olabilirsiniz. Odanızın baş köşesinde bir ayrıcalık olan bu ürünlere sahip olarak resmi görünümü korumanız da mümkündür. Özellikle devlet dairelerinde ve tüm resmi kurumlarda bu imajın korunması, hem yurt içi hem de yurt dışı ilişkilerde büyük bir önem taşır. Uygun fiyatlar ile Trendyol üzerinden makam bayrağı modellerine ulaşabilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Makam Bayrağı Modelleri

Beğenileri Toplayan Makam Bayrağı Modelleri

Kendi özel çalışma alanınızda, resmi ya da özel bir odada sizi temsil edecek bir makam bayrağına sahip olabilirsiniz. Modellerin kaliteli olması, görünüş açısından oldukça önem taşır. Ofisinizin baş köşesinde durması gereken bu ürünler, firmanızın kurumsal kimliğini de yansıtır. Bu ürünlerin ölçüleri genellikle standart olsa da farklı boyutlarda seçenekler de koleksiyonlarda yer alır. Özel olarak modeller tasarlayan markaları araştırarak yüksek kalite standartlarında üretilen seçeneklere sahip olabilirsiniz. Parlak ve nitelikli kumaşlardan üretilen bu ürünler, dayanıklı kumaşlarıyla uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. Kurumlarda önemli odaların temel unsuru haline gelen bu ürünler, takım olarak da satılır. Bu sayede size özel olanlara da sahip olabilirsiniz. Bu ürünler, sahip olduğunuz makamın ağırlığının da temsilcisi olur. Bu ürünler, genellikle iki parçadan oluşur. Setlerde bulunan modellerden biri, genellikle Türk bayrağı olur. Bunun yanında ise makamınızı temsil eden ve özel olarak üretilen seçenekler de mevcuttur. Özellikle yurt dışı ile ilişkiler kuran kuruluşlarda, Türk bayrağının yanı sıra farklı ülkelerin bayraklarına da yer vermek gerekebilir. Bu durumda setler oldukça kullanışlı hale gelir. Ülkenin vazgeçilmez ve kırılamaz bütünlüğünün temsilcisi olan bu ürünler, ortama bir ağırlık ve kalite katar. Bir tık ötenizdeki kaliteye hemen gelerek sahip olabilirsiniz. Son teknoloji ile üretildiği için uzun süreli kullanımlarda dahi deformasyona uğramaz. Ürünleri ister tek tek isterseniz de set halinde avantajlı fiyatlarla satın almanız mümkündür. Makam bayrağı yorum ve değerlendirmeleri ile istediğiniz ürün hakkında farklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Trendyol’da yapılan yorumlara ve değerlendirmelere ulaşarak içinize sinen modeli satın alabilirsiniz.

Ortama Kalite Katan Makam Bayrağı Çeşitleri

Ortama Kalite Katan Makam Bayrağı Çeşitleri

Kaliteli makam odalarının vazgeçilmez ürünü olan makam bayrakları, standartlara uygun şekilde üretilir. Kurumları temsil eden bu ürünün malzemeleri de kolay deforme olmayacak şekilde seçilir. Oldukça estetik görünüme sahip olan direkler, ham maddesi bakımından da markaların isteğine göre ayarlanır. Bunlar, genellikle krom veya pirinç ham maddelerinde üretilir. Her iki ham maddeden üretilen direkler, paslanma yapmaz ve solmaz. Yönetici olarak kuruluşlarda çalışanların odalarını süsleyen bu ürünler, nitelikli ham maddeden üretilir. Direklerle birlikte bayraklarda kullanılan malzemelerin niteliği de önemlidir. Makamın nitelik ve niceliğine göre değişkenlik gösteren direkli makam bayrağının direkleri genel olarak nitelikli ham maddeden üretilir. Polyester gibi sentetik kumaşlar, bu modellerde sıklıkla kullanılır. Bu materyalin dayanıklı yapısı sayesinde ürünler uzun süre ilk günkü görünümünü koruyabilir. Bununla birlikte ütüye çok fazla gerek duyulmaması da müşterilere sağlanan avantajlar arasında bulunur. Bayraklar, odaya saygın bir hava kazandırır. Türk bayrağı olduğu için her yerde kullanıma uygundur. Milli duyguları da uyandıran bu ürünler ile kaliteli bir aksesuara sahip olmanız mümkündür. Karşılama ve uğurlama merasiminin önemli bir parçası olan bu ürünlerin uzun ömürlü olarak kullanılması gerektiği için modellerin ham maddesi ve de kalitesi oldukça önem taşır. Özel firmaların ya da holdingler bünyesinde yer alan birçok şirketin de tercihi haline gelir. Makam odalarının en gözde aksesuarından biri olan ve ortamında saygınlık uyandıran bu ürünlerin kaliteli ham maddeden üretilerek seçilmesi de bir o kadar önem taşır. Odanızın saygın havasına bir ağırlık katmak istiyorsanız, bu kaliteli modellere ulaşabilirsiniz. Masaların üzerini süslerken ortama ağırlık katan bu aksesuarlara kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Trendyol’da istediğiniz birçok çeşide ulaşabilir, logolu makam bayrağı gibi çeşitli sembollerle tasarlanan modellere de sahip olabilirsiniz.

Ofislerin Gözdesi Makam Bayrağı Modelleri

Ofislerin Gözdesi Makam Bayrağı Modelleri

Resmi kurumlarda görev alan yönetim kademelerindeki kişilerin odalarında makam bayrağı bulunur. Bir gelenek niteliğinde kullanılan bu ürünler, geçmişten bugüne varlığını sürdürür ve resmi kurum ve kuruluşların vazgeçilmez aksesuarı olur. Odaların baş köşesinde bulunduğu için ortamda saygınlık sembolü haline gelir. Okullarda da bulunan bayraklar, devlet kuruluşlarına saygınlık katarak bu alanların resmi olduğunu kanıtlar. Makam odalarında bulunan ürünlerin kumaşlarının üzerine o kurumun temsilcisi olan amblem veya logolar işlenir. Amblem veya logolar tamamen makamın saygınlığı ile doğrudan ilgili olur. Bundan dolayı da üretimde kaliteli kumaşlar tercih edilir. O kuruma yaraşır bir şekilde olması gerektiği için oldukça sağlam ve kolaylıkla sökülmeyecek bir tarzda üretilir. Modellerin şatafatlı bir görünüme sahip olmaması, kurumun ağırlığından dolayı önemli olabilir. Bu ürünler yalnızca devletin kurum ve kuruluşlarında kullanılmayıp her türlü iş yerlerinde kullanılabilir. Özel sektörde, büyük holdinglerde, firmalarda ve onların ek iş yerlerinde bulunabilir. Bu özel firmaların masalarında, kitaplıklarında, masalarının arka tarafında özenle kullanılabilir. Makam odalarının baş köşesinde yerini alır. Ortama bir saygınlık kazandıran modeller, temsil niteliğinde olduğu için de özel kumaştan üretilir. Özel sektörün de ilgi alanına girdiği için özel ve kullanışlı ham maddelerden üretimi gerçektirilir. Makam bayrağı indirim ve fiyat avantajlarıyla bütçenize uygun olan seçeneğe sahip olabilirsiniz. Bu indirimlerle bütçenizi korumanız da mümkündür. Uygun fiyat avantajları ile keyifli alışveriş yaşayabilirsiniz. Bu ürünler gösterişli görüntüsü ile ziyaretçilere ağırlığını hissettirir. Bu ürünün kumaş seçimi de oldukça önem taşır. Ürünün fiyatı da kumaşın türüne göre belirlenir. Müşteri memnuniyetini hedefleyerek üretim yapan markalar, kalite yönünden de kişileri memnun edebilir. Bazı markaların kişiye özel üretim yapması sayesinde bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Okullarda, iş yerlerinde, büyük holdinglerde ve birçok resmi ya da özel kuruluşta bulunması gereken bu aksesuarlarda renklerin solmaması da önemlidir. Telalı makam bayrağı, telalı olması sayesinde dik bir duruş sağlar ve hiçbir tarafa eğim yapmaz. Bu özellikte bir model istiyorsanız, telalı olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Trendyol’da kolaylıkla modellere ulaşıp güvenle satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Makam Bayrağı Fiyatları

Bütçenize Uygun Makam Bayrağı Fiyatları

Makam bayrağı fiyatları; ürünün kalitesine, modeline, sağlamlığına, malzemelerine, uzunluğuna göre farklılık gösterir. Kendi isteğinize ve kullanım alanına göre seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini inceleyerek daha kolay karar verebilirsiniz. Büyük ya da küçük boyda üretilen modeller, farklı alternatifler yaratır. Birçok çeşitte bulunan seçenekler, tek ya da takım olarak satılır. Emniyet müdürlüklerinde de oldukça göze çarpan makam bayrakları bulunur. Genellikle her yerde kullanıldığı gibi merkezde de kullanılır. Özellikle resmi kurumlarda kullanılması zorunluluk taşır. Polis odalarında bulunanlarda ise üst düzeyde kalite gerektirir. Başarılı sonuçlar veren ve oldukça uzun süreli kullanıma sahip olan bu ürünlere avantajlı fiyat aralıkları sayesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Fiyatları etkileyen önemli faktörlerden biri, üretimde kullanılan malzemelerdir. Bu malzemelere dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Özel olarak üretilen modeller, her firmaya özel amblem ve logoları içerebilir. Türk bayrağının da yanında bulunması nedeniyle amblem ve logolarda ay ve yıldız bulunmaz. Her kurumun kalitesini temsil eden bu ürünler, masa üzerinde kullanıma uygun boyutlarda üretilir. Bu yüzden özel olarak da imal edilir. Bu sayede firmanızı rahat bir şekilde temsil edebilirsiniz. Bu ürünler, makamı temsil ettiği için özel kumaşlardan üretilir. Böylece herhangi bir yıpranma ve solma söz konusu olmaz. Ayrıca, uzun kullanımlarda dahi renklerin korunması sağlanır. Bu çeşitler odaların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olur. Oldukça kaliteli bir şekilde üretilir ve bir o kadar da kalitesinden söz ettirir. Vazgeçilmez gezilerinizin özel süsü ve aksesuarı olarak da yerini alabilir. Makam bayrağı bisiklet gibi araçlarda da kullanılabilir. Bu sayede havanıza hava katabilir ve beğenileri üstünüze çekebilirsiniz. Bisikletiniz ile küçük bir seyahate çıkmak istediğinizde yanınıza bu özel aksesuarları alabilirsiniz. Bisiklet ile gezinti esnasında o güzel havayı yakalayabilir ve gezinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Trendyol’dan güvenli alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.