placeholder
"

Maybelline Lash Sensational

" araması için 129 sonuç listeleniyor

Maybelline Lash Sensational ile Dikkat Çeken Göz Makyajı

Makyajda en önemli ve dikkat çekici görünüşe sahip olmanın adımlarından bir tanesi göz makyajıdır. Daha dolgun ve tek tek ayrılmış kirpiklere sahip olmak için maskara kullanılır. Maybelline Lash Sensational maskara ile göz makyajındaki en önemli adım tamamlanır. Doğru maskara kullanımı sağlanmadığında kirpikler topaklı ve yapışık görünür. Maskara kullanımında fırçanın önemi büyüktür. Maybelline Rimel Lash Sensational fırçası ile tek tek ayrılmış kirpikler elde edilir. Fırça yapısı sayesinde kolaylıkla kirpikler birbirinden ayrılır ve kolay bir kullanım sunar. Yelpaze şeklindeki maskara ucu sayesinde gözlerinizde çekici bakışları yakalayabilirsiniz. En kısa kirpiklere ulaşabilen fırçası sayesinde dipten uca hacimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Dış ve iç tarafı sayesinde iki farklı kullanım sunar. Böylece hem alt hem üst hem de dış kirpiklerinize ulaşabilir.

b1

Maybelline Lash Sensational Etki

Konu göz makyajı olduğu zaman Maybelline New York Lash Sensational maskara, fırça şekli sayesinde etkileyici bakışlar elde etmenizi sağlar. Kirpiklerinize dolgun ve hacim sağlayan etkisi ile gün boyunca uzun kirpikler vadeder. Siyah rengi ile daha keskin bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Kısa ve düz kirpiklerin uzun ve kıvrık görünmesine imkan sunar. Böylece en önemli adımlardan birisi olan göz makyajının tamamlayıcı parçası olarak makyaj malzemeleri arasında yerini alır. Maybelline Lash Sensational kirpik güçlendirici serum hem maskaranın etkisini arttırır hem de normal zamanda kirpiklerinize bakım yapmanızı sağlar. Düz ve düşük kirpiklere sahipseniz maskarayı sürmeden önce uygulayacağınız tek bir adım ile maskaranın daha siyah ve kalkık gözükmesini sağlayabilirsiniz. Maskaradan önce Maybelline Lash Sensational primer kirpiklere tek bir kat olacak şekilde sürülür. Primer sayesinde daha kalıcı ve kalkık kirpikler elde edebilirsiniz. Maskaranın nasıl sürüldüğü de önemli adımlardan bir tanesidir. Doğru uygulama için kirpiğinizin dibinden en uca doğru yavaş yavaş ve zikzak hareketlerle uygularsanız maskaranın etkisi artar.

Maybelline Lash Sensational Maskara Çeşitleri

Maybelline Lash Sensational Maskara Çeşitleri

Pek çok maskara çeşidi olduğu gibi Maybelline Lash Sensational maskarasının kendi içerisinde de çeşitleri bulunur. Bu çeşitleri formülüne, fırça yapısına ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda çeşitlerin arasında fiyat farklılığı da olmaktadır. Maybelline Lash Sensational kahverengi maskarası sayesinde saç renginize uygun maskara seçebilirsiniz. Böylece kirpikleriniz hem saçınızla hem de kaşlarınızla uyum sağlar. Spora giderken görünüşünüzden ödün vermek istemezseniz Maybelline Lash Sensational waterproof formülü ile gün boyu su görse bile akmadan kirpiklerinizde durur. Yalnızca maskara değil yanı sıra kullanılacak çeşitli ürünlerde bakışlarınızı etkiler. Düzenli olarak uygulanan serum kirpiklerinizin beslenmesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Böylelikle uygulanan maskaralar daha temiz ve güzel gözükür. Maybelline Lash Sensational maskara kullananlar etkisini arttırmak için temiz kirpiklere uygular.

Maybelline Lash Sensational Fiyat

Maybelline Lash Sensational Fiyat

Maskaradan beklenen etki ve uzun süreli kullanım göz önüne alındığı zaman Maybelline Lash Sensational maskara avantajlı fiyatları ile bütçenize uyum sağlar. Waterproof özelliğe sahip maskaranın fiyatı ile normal formüle sahip maskaranın fiyatı değişiklik gösterir. Eğer güneş ve deniz ile bir arada olduğunuz günler geçiriyor iseniz waterproof maskarayı tercih edebilirsiniz. Baktığınız Maybelline Lash Sensational maskara yorum tercihinizi etkiler. Gösterdiği etki fotoğraflar üzerinden oynanmadan sizlere sunar. Böylelikle alacağınız maskara hakkında bilgi sahibi olursunuz. Maybelline Lash Sensational Limited Edition koleksiyonu sınırılı sayıda üretildiği için diğer çeşitlerine göre fiyat değişikliği gösterir. Maskara ile beraber primer ya da serum da tercih edilir. Set halinde bulabileceğiniz maskara, serum ve primer üçlüsünü avantajlı fiyatları ile size en uygun olan sete ulaşabilirsiniz.