İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ekran Boyutu
Görüntü Kalitesi
Smart TV
Dahili Uydu Alıcı
Renk
Wi-Fi
"

mini televizyon

" araması için 120 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Mini Televizyon Seçenekleri Trendyol’da!

Taşınabilir mini televizyon çeşitleri birçok yerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bunlar seyahat, kamp ve bir TV getirmeniz gereken ancak elektriğe erişiminizin olmadığı diğer durumlar için idealdir. Evde ya da ofiste bahçe, balkon, teras gibi alanlarda eğlence için de kullanabilirsiniz. Mini televizyon modelleri genellikle pille ya da şarjlı batarya ile çalıştığı için çok fazla alana ihtiyaç duyar. Ayrıca yayınlanan kanalları görüntülemenize olanak tanıyan çıkarılabilir antenlere sahiptir. Bunlara verilen genel ad ise antenli mini TV olarak geçer. Birbirinden farklı boyutlara ve teknik özelliklere sahip olan modeller bulunur. Başarısını dünya çapında kanıtlamış olan seçkin markalar küçük ekran televizyon çeşitleri üretir. Bu cihazlar bir NTSC ve ATSC tunerine sahiptir. Ayrıca dahili bir lityum-iyon şarj edilebilir pil ile çalışır. Şarjlı mini TV bataryası dört saatlik çalışma süresi sağlayabilir. Ayrıca, giriş için iki bağlantı noktası vardır. Bir bağlantı noktası USB veya SD kart için diğeri ise VGA kablosu içindir. Ekran boyutu yaklaşık 7 inçtir ve diyagonal yaklaşık 720p'dir. Cihaz aynı zamanda çoğu web medya formatıyla da uyumludur. Bu da bu ürünlerde video izleyebileceğiniz ve müzik dinleyebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bulunduğunuz yerde 15 mil içindeki yerel yayınları alabilir. Birlikte verilen uzaktan kumanda ile ses seviyesini ve kanalı hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Mini cep televizyonu modellerini Trendyol’da inceleyerek satın alabilirsiniz.

Hafif ve Dayanıklı Mini Televizyon Modelleri

Hafif ve Dayanıklı Mini Televizyon Modelleri

Taşınabilir mini LED TV normal bir televizyonun görüntü kalitesinden yoksun olsa da gezginler için mükemmel bir seçimdir. Küçük oldukları için herhangi bir çanta ya da araca sığabilir. Kol saati olarak takılabilen alternatifleri de vardır. Yanınızda taşıyıp istediğiniz zaman kullanabilmeniz için mini cep TV seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Klasik modeller dört pille çalışır ve 1-1/8 inç diyagonal ekrana sahiptir. Yeni nesil mini ekran TV seçenekleri global şirketler tarafından üretilir. Her birinin kendine has özellikleri vardır ve farklı fonksiyonlar sunar. Genel olarak mini LED televizyon hafiftir ve yüksek çözünürlüklü LCD ekranlara sahiptir. Birden fazla bağlantı noktası ile birlikte gelir. Bazı modellerde kulaklık girişleri de vardır. Diğer özellikler arasında net bir sinyal almanızı sağlayan çıkarılabilir bir anten ve ses ya da video oynatma için bir USB veya SD kart yuvası bulunur. Bazı portatif mini televizyon çeşitleri kompozit video da aktarır. Fiyatlar modele ve işleve bağlı olarak artar. Harici bir güç kaynağı satın almanız gereken, dahili pili olan ya da bir AC/DC adaptörü içeren modeller de bulabilirsiniz. Dışarıda kullanırken mükemmel performans gösterecek bir kendinden uydulu mini TV arıyorsanız yüksek puanlı modelleri tercih edebilirsiniz. 165 derece yatay görüş açısına ve 720p çözünürlüğe sahip ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca, favori programlarınızı ve medya dosyalarınızı cihazda saklamanıza olanak tanıyan bir MicroSD kart yuvası içeren, çok çeşitli sinyalleri almayı mümkün kılan yerleşik bir dijital tuner taşıyan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Uydulu cihazların bir diğer modeli takılabilir bir güç kaynağı ile birlikte gelen PH-1385'tir. Ünite bir EXT anten girişi, VGA girişi için bir Mini-USB portu ve bir el taşıma yuvası ile birlikte gelir. Taşınabilir bir ürün arıyorsanız ekranın boyutunu, pil ömrünü ve kullanışlı bulabileceğiniz ek özellikleri göz önünde bulundurmanız iyi bir fikir olabilir. Kullanım alanınız için ideal olan birçok seçeneği bir arada bularak çeşitli yönleriyle karşılaştırabilirsiniz. En iyi markalar, en çok satanlar ve en iyi yorumlarla zirvede olan ürünlere ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Ürün Seçiminde Yardımcı Olan Öneriler ve Tavsiyeler

Ürün Seçiminde Yardımcı Olan Öneriler ve Tavsiyeler

Taşınabilir bir mini televizyon arıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken birkaç seçenek vardır. Aranması gereken temel faktörler taşınabilirlik ve pil ömrüdür. Bu özellikler, bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan en sevdiğiniz programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Taşınabilirlik, özellikle ürünü kablosuz yayınlara çok az erişimi olan veya hiç erişimi olmayan bir yerde kullanacaksanız önemlidir. Taşınabilir bir ürün genellikle standart bir modelden daha küçüktür ve yurt odaları ya da mutfak için mini televizyon böyle yerlerde daha rahat olabilir. Ancak bu, daha büyük bir modelden daha az yetenekli olduğu anlamına gelmez. Aslında birçok taşınabilir TV, dahili antenler ve AV girişi gibi bazı harika özelliklere sahiptir. Bazı küçük mini televizyon çeşitleri pil gücüne sahipken diğerleri güç için bir duvar prizi veya araba kablosu kullanır. Pil ömrü modelden modele değişir, bu nedenle en iyi mini LCD televizyon seçenekleri tek bir şarjla en az 3,5 saat çalışma süresi sağlayanlardır. Alternatif olarak bazı modellerde 150 saate kadar oynatma süresi sağlayabilen özel bir yerleştirme istasyonu bulunur. Bazı televizyon mini USB veya SD kart okuyucu da bulundurur. Bu tür bağlantı noktaları Netflix, YouTube, Hulu veya diğer popüler hizmetler gibi akış cihazlarını kolayca bağlamanızı sağlar. Ayrıca taşınabilir cihazınıza bir bilgisayar veya DVD oynatıcı bağlayarak favori programlarınızı izlemenin kolay bir yolunu bulabilirsiniz. MP4, MP3 ve AVI gibi en yaygın video formatlarının çoğu desteklenir. Bazı mini tüplü TV seçeneklerinde HDMI bağlantı noktası bulunmayabileceğinden AV girişi gereklidir. Bu nedenle taşınabilir TV'nizin gerekli tüm girişlere sahip olduğundan emin olmanız önemlidir. Ayrıca Trendyol’daki çok çeşitli görüntü modlarını destekleyen klasik renkli mini televizyon çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz.

Mini Televizyon Fiyatları ve Kampanya Fırsatları

Mini Televizyon Fiyatları ve Kampanya Fırsatları

Müşteri yorumlarını okuyarak taşınabilir bir küçük TV'nin maliyetini etkileyebilecek faktörlere genel bir bakış kazanırken ortalama fiyat aralığı hakkında da fikir alabilirsiniz. Taşınabilir bir küçük televizyon seçerken göz önünde bulundurulması gereken birkaç şey ekran boyutu, çözünürlüğü ve girişleridir. İdeal olarak bir 7 inç televizyon tüm aydınlatma koşullarında net ve berrak bir görüntü gösterebilmelidir. Bu, özellikle karanlık bir odada video içeriği izliyorsanız görüntünün genel kalitesini artırır. Ayrıca taşıması kolay, hafif bir tasarıma sahip olmalıdır. Kaç kanal alabildiğini öğrenmek için teknik özellikleri kontrol ettiğinizden emin olmanız önerilir. Çekemiyorsa farklı bir TV türü düşünmek isteyebilirsiniz. Radyolu mini TV cihazlarının kullanım kolaylığı için uzaktan kumandası olmalıdır. Çoğu zaman bir uzaktan kumandanın ön panelinde birkaç düğme bulunur. Böylece klavye kullanma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca bir uzaktan kumanda ses seviyesini ayarlayabilmeli, ses ve video modları arasında geçiş yapabilmelidir. Mini televizyon fiyatları için kesin bir şey söylemek zordur. Fiyatlar maliyet, marka, boyut, özellikler ve nereden satın aldığınız gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Genel olarak mini TV Android özelliklerine ve spesifikasyonlara bağlı olarak farklı fiyat aralıklarıyla sunulur. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir küçük televizyonda en iyi teklifi bulmak için biraz araştırma yapmak ve farklı kampanyaları karşılaştırmak iyi bir fikir olabilir. Bazı markalar daha yüksek fiyata daha kaliteli ürünler sunmasıyla bilinirken diğerleri daha bütçe dostu seçenekler sunabilir. Siz de en iyi mini TV fiyatları ve kampanyalarına ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. En sağlam ve kaliteli ürünleri kampanyalı, indirimli fiyatları ile bulabilir ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz.