Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Bel
Boy
Boy / Ölçü
Cep
Cep Tipi
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kalınlık
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Stil
Renk
Yaka Tipi
Ortam
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Kemer/Kuşak Durumu
Kalça
Astar Durumu
Göğüs
Deri Kalitesi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Namaz Kıyafeti

" araması için 57 sonuç listeleniyor

Namaz Kıyafeti Modelleri ile Aradığınız Giyim Ürünleri Trendyol'da!

Namaz kıyafeti namaz kılarken ihtiyaç duyulan ve rahatlık sağlayan kıyafetlere verilen isimdir. Namaz sırasında vücut hatlarını belli etmeyen kıyafetlere ihtiyaç duyulur. Bu nedenle pratik kullanıma imkan veren kıyafetler tercih edilebilir. Namaz kıyafeti kadın ve erkekler için farklı modelleri bulabilen kıyafetlerdir. Erkekler için namaz cübbesi olarak adlandırılan modeller bulunur. Kıyafetlerin üzerine pratik şekilde giyilebilen bu cübbeler erkek namaz kıyafeti olarak adlandırılabilir. Farklı tasarımlara sahip ya da tek renk modelleri arasında seçim yapılabilir. Pratik namaz kıyafeti olarak adlandırılabilen bu kıyafet erkekler için kadınlar için de farklı modelleriyle kolaylık sağlar. Kıyafetlerin üzerinde kısa süre içinde giyilebilir. Daha sonra ise çıkarılabilir. Namaz kılarken temiz kıyafetler giymek de dikkat edilen bir konudur. Namaz kılma kıyafeti de yalnızca namaz kılarken kullanıldığı için temiz tutulması mümkün olur. Kumaş türlerine göre de kolaylıkla temizlenir.

Namaz Kıyafeti Seçenekleri

Namaz Kıyafeti Seçenekleri

Namaz kıyafeti modelleri kumaş türü ve kullanım şekillerine göre ayrılabilir. Model fark etmeksizin kolaylık sağlayan bu kıyafetler de isteklere göre tercih edilebilir. Kadınlar için üretilen namaz kıyafetlerinin daha çeşitli olduğu görülür. İki parça namaz kıyafeti olarak bilinen modeller kadınlar tarafından tercih edilir. Standart ölçülerde üretilen namaz kıyafeti modelleri farklı bedenler için uygun olarak tasarlanmıştır. Hazır namaz kıyafeti modelleri etek ve üst giyim parçası olarak iki parçadan oluşur. Üst giyim ürünü baş örtüsü kullanıma da imkan tanır. Yani bu iki parça modeller tercih edildiği zaman farklı bir kıyafete ihtiyaç duyulmaz. Namaz elbisesi seti olarak da nitelendirebilen bu ürünlerin farklı renk seçenekleri de bulunur. Genellikle tek renkten tasarlanan modellerin pembe, siyah ve mor gibi pek çok farklı seçeneği tercih edilebilir. Namaz elbisesi penye gibi kullanımı rahat olan pamuklu kumaşlardan üretilir.

Pratik Kullanıma İmkan Tanıyan Namaz Kıyafeti Çeşitleri

Pratik Kullanıma İmkan Tanıyan Namaz Kıyafeti Çeşitleri

İki parça kıyafetlerin yanı sıra tek parça namaz kıyafeti modelleri de bulunur. Eşarplı olarak da nitelendirilen bu modellerin farklı beden seçenekleri bulunabilir. Çocuklar için de tek parça kıyafetler arasında seçim yapılabilir. Farklı renklerdeki tasarımları da tercih edilebilir. Pratik şekilde kullanılabilen tek parça ve fermuarlı namaz kıyafeti de bulunur. Namaz kıyafeti fermuarlı modeller de kadınlar için rahat modeller arasında yer alır. Namaz elbisesi olarak da bilinen fermuarlı modellerin giyimi oldukça rahattır. Eşarplı ya da eşarp kullanılmadan tasarlanan çeşitleri de bulunur. Bağlamalı namaz kıyafeti de rahatlık sağlayan diğer bir modeldir. Tercihlere göre bağlamalı model kullanımı da rahatlık sağlar. Namaz kıyafeti satın al ile modellere Trendyol'dan kolaylıkla ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Namaz Kıyafeti Fiyatları

Namaz Kıyafeti Fiyatları

Pamuklu namaz kıyafeti gibi farklı kumaş türlerinden üretilen modeller bulunur. Kumaş türüne dikkat ederek mevsime göre kıyafetler arasında seçim yapılmalıdır. Yazlık namaz kıyafeti modelleri genellikle penye gibi ince dokulu kumaşlardan üretilir. Bu da sıcak havalarda rahatlık sağlar. Kış ayları için daha pamuklu modellerin bulunabilmesi de mümkündür. Erkek namaz kıyafetlerinde farklı dokulara sahip cübbe modelleri de bulunabilir. Kullanım alanlarına göre de seçilebilir. Namaz elbisesi kullananlar bu ve benzeri özelliklere dikkat ederek seçim yapmıştır. Namaz kıyafeti fiyatları ve detaylı bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Bu şekilde de ürün özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yaparak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.