Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Bağlama Şekli
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Materyal
Taban Tipi
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Nike Court Royale

" araması için 91 sonuç listeleniyor

Nike Court Royale Modelleri ile Günlük Tarzını Yansıt

Şık görünüm ve rahatlığı ayakkabılarda birleştirmeyi kendine amaç edinen Nike, ürettiği pek çok ayakkabı modeliyle bireylerin yaşamına renk katmaya devam etmektedir. Birbirinden çeşitli modelleriyle Nike ayakkabıları ayak sağlığı konusunda da dikkat edilen üretimler gerçekleştirmektedir. Konforu ve şıklığı pek çok modelinde bir araya getiren Nike, Nike Court Royale modelinde bunu başarılı şekilde yansıtmıştır. Ayakların sağlığı, birey sağlığında oldukça büyük önem taşımaktadır. Çünkü ayaklar gün içinde dengemizi korumamızı sağlar ve yürürken vücut ağırlığımızı her iki ayağa da eşit şekilde dağıtarak ilerlememizi sağlar. Bu nedenle kullandığımız ayakkabılar vücut dengemiz ve sağlığımız için de büyük önem arz etmektedir. Bireyler, günlük yaşamda amacına uygun ayakkabılar tercih etmeli ve onları kullanmalıdır. Uzmanlar bu konuda büyük bir özveriyle öneri yapmaktadır ve bu öneriler dikkate alınmalıdır. Nike Court Royale ayakkabı ayak sağlığınız için uygun bir ayakkabı modelidir ve bu doğrultuda hazırlanmaktadır. Ayağınızı saran esnek deri, size gün içinde rahat bir kullanım şekli sunacaktır. Ayağınızı sıkmayan yumuşak kumaş sayesinde yürürken, işlerinizde koşuşturma sırasında ayakkabınız sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Beden sağlığınıza olumlu anlamda katkı sağlayan Nike Court Royale ayakkabıyı kullanım sırasında hem sağlığınıza dikkat etmiş olursunuz, hem de hoş bir aksesuar ile kendinizi tamamlanmış ve hoş hissedersiniz. Şık ve estetik tasarımı ile bireylerin günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebilecekleri Nike Court Royale ayakkabılar, size kendinizi ayrıcalıklı hissettirecektir. Tüm bu özelliklere ek olarak Nike Court Royale kadın ve Nike Court Royale erkek bireyler için ürettiği ve kullanıma sunduğu pek çok farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkar. Nike Court Royale beyaz, siyah, mavi, lacivert, kırmızı ve yeşil gibi pek çok farklı renk seçeneği sunar. Farklı renk seçenekleriyle kendinize en uygun renkte Nike Court Royale ayakkabıya kolayca ulaşabilir ve bu keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Nike Court Royale modelinin sahip olduğu renklerin verdiği sıcaklık ve güven hissiyatı ile keyifli bir ayakkabı deneyimi sizi beklemektedir. Pek çok renk seçeneğini bünyesinde barındıran Nike Court Royale ayakkabı modeli kişiye geniş bir ürün yelpazesi sağlamaktadır. Tüm bu ürünlerin içerisinden sizi yansıtan ürünü bulmak size kendinizi iyi hissettirecektir. Kendi tarzınızı eşleştireceğiniz Nike Court Royale model ayakkabınız ile her an hazır olacaksınız.

Nike Court Royale Fiyatları

Nike Court Royale Fiyatları

Pek çok farklı renk seçeneği ve eşsiz dış tasarımıyla Nike Court Royale ayakkabı, her yaş ve cinsiyetten bireyler için kullanıma oldukça uygun bir ayakkabı modelidir. Tasarımında eski zamanların tenis arşivlerinden izler taşıyan Nike Court Royale ayakkabı, günlük yaşama sportif bir yaklaşım sergilemeyi amaçlar. Günlük hayata spor bakış açısı yerleştirmek için ideal bir ürün niteliği taşıyan Nike Court Royale ayakkabı rahatlığı ile de oldukça ön plana çıkmaktadır. Ayakkabı tabanının ayak yapısına uygun şekilde geliştirilmesi ve yumuşak deri yüzeyi ayakkabının gün boyu kullanım konforu sağlamasına neden olur. Nike Court Royale ayakkabının tam bir tutuş kapasitesine sahip olan bir alt taban yapısı mevcuttur. Bu özellik yürürken dengenizi sağlamanıza büyük oranda yardımcı olur. Yürüme sırasında kendinizi dengede ve rahat hissedersiniz. Ayakkabıyı oluşturan derinin kaliteli olması ayakkabının içinde gün boyu ayağın sağlıksız bir şekilde etkilenmesini engelleyecektir. Tüm bu özelliklere ek olarak Nike Court Royale ayakkabının sahip olduğu yumuşak deri yüzey, kolay temizlenebilir bir yapıya da sahiptir. Ayakkabının sahip olduğu dış yüzey yüksek kaliteye sahiptir ve farklı hava koşullarından kolay bir şekilde etkilenmez. Pek çok zamanda rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Ayakkabının tabanında bulunan kauçuk çanak ise oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bastığınız zeminlerde ayağınıza tam koruma sağlayarak acı ve sancı gibi hisler yaşamanızın önüne geçer. Farklı yüzeylerde dengenizi koruyarak kolayca ilerleyebilirsiniz. Nike Court Royale ayakkabının zikzaklı tabanı, size bu kolaylığı ve rahatlığı sağlayacaktır. Zikzaklı yapıda olan bu ayakkabı tabanı sayesinde farklı zeminlerde ilerlerken harcadığınız enerji yarıya düşecektir. Ayakkabının sahip olduğu taban yapısı tam tutuş sağlayacaktır bu da yürümesi zor olan zeminlerde size ekstra kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle de ayakkabının kullanımı uzun süreli ve kolay olacaktır. Uzun ömürlü ve rahat kullanıma sahip olan bu ayakkabı, farklı renklerde ve farklı cinsiyetler için modellere sahiptir. Nike Court Royale ayakkabı modeli kullanım rahatlığının yanı sıra çok şık ve tarz bir görünüme de sahiptir. Günlük kombinlerin pek çoğuna uyumlu olan Nike Court Royale ayakkabı modeli, sadeliği ve şıklığı bir arada barındırır. Pek çok farklı seçeneğe sahip olan Nike Court Royale fiyat açısından da çeşitliliğe sahiptir. Geniş fiyat aralığından kendinize uygun ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Nike Court Royale ile Keyifli Zamanlar

Nike Court Royale ile Keyifli Zamanlar

Günlük hayatımızda sürekli hareket halinde olmamız gereken pek çok durumun içindeyizdir. Çalışma hayatımızda ya da okul hayatımızda genellikle bir koşuşturma mevcuttur. Tüm bu yoğun durumları hafif bir şekilde atlatmak ve keyifli vakit geçirmeyi istemek ise hepimizin en doğal hakkıdır. Günlük yaşamı keyifli ve hafif bir şekilde geçirmek, kendinizi iyi hissetmenize ve işlerinize daha fazla odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Rahatlığı ve şıklığı birleştirdiğiniz anda kendinizi çok daha iyi hissedecek aynı zamanda bir günden aldığınız verimi yüksek oranda artıracaksınız. Tüm bu güzel şeyleri Nike Court Royale ile kolay bir şekilde yakalamanız mümkün. Retro tarzdan esinlenerek ve eski tarz tenis ayakkabı modellerinden yola çıkılarak ortaya çıkarılmış olan Nike Court Royale, son derece estetik ve şık bir görünümünün yanı sıra kullanışlı ve oldukça rahat bir ayakkabı modelidir. Klasik tarzın spor ayakkabıya yansımasından vazgeçemeyen bireyler için eşsiz bir seçim olan Nike Court Royale Tab sahip olduğu kalın taban tipi ile yürüdüğünüz ve vakit geçirdiğiniz her zemin üzerinde size büyük oranda sağlamlık hissi verecektir. Tüm bu özelliklere ek olarak da Nike Court Royale gri renk dâhil pek çok farklı renk seçeneklerinde ayağınızda çok fazla baskı oluşmaması için EVA orta taban modeli ile üretilmiştir ve kendinizi daha da rahat hissetmeniz için kauçuk taban kullanılmıştır. EVA orta taban yürüyüş ya da koşu sırasında ortaya çıkan şokun emilimini sağlar ve ayağınızın bu sırada zarar görmesini büyük oranda engeller. Bu özellik sayesinde gün içinde yürümeniz ve koşuşturmanız sırasında ağrı, acı ve sancı gibi hisler yaşamanız çok büyük oranda engellenecektir. Ayakkabının sahip olduğu balıksırtı tasarımlı kauçuk taban ise size kendinizi çok daha dayanıklı hissettirecektir. Gün içinde dengenizi korumada zorlanmayacak ve işlerinize aksama yaşamadan kolayca devam edebileceksiniz. Ayrıca çok daha fazla çekim gücü sağlayan kauçuk taban normalden daha hızlı hareket etmeniz gereken noktalarda sahip olduğunuz tutuş gücünü artıracak kayma gibi sizi aksatacak hareketleri çok daha kolay baş edilebilir hale getirecektir.

Aynı zamanda oldukça hafif bir yapıya sahip olan Nike Court Royale ayakkabı, ayağınızda sizi rahatsız edecek bir ağırlığın oluşmasını engelleyecek ve gün boyu hafif bir ayakkabıya sahip olmanın rahatlığını yoğun bir şekilde hissedebileceksiniz. Günlük yaşamımızın büyük bir parçası olan ayakkabılar, bizim için önemli bir yere sahiptir. Kendimizi rahat ve şık hissetmemiz günlük yaşamımızı da olumlu yönde etkileyecektir. Tüm bunlara ek olarak ayakkabılarımızın temizliği de oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ayakkabılarımızı düzenli şekilde temizlemek onların kullanım ömürlerini uzatacaktır. Nike Court Royale ayakkabı da düzenli temizlik ile uzun süre boyunca kullanılabilecek rahatlıkta ve kolaylıkta bir ayakkabıdır. Nike Court Royale ayakkabıyı temizlemenin pek çok farklı yolu mevcuttur. İlk yol olarak kuru fırça kullanılması tercih edilebilir. Ayakkabının yüzeyindeki tozlar kuru ve yumuşak kıllı bir ayakkabı temizleme fırçasıyla fırçalanır. Bu fırçalama işlemi dış yüzeye uygulanır. Daha sonrasında ise deterjan ve su birleştirilerek bir çözelti oluşturulabilir. Bu çözelti ayakkabının dış yüzeyini silerek kullanılır. Bu işlem sırasında ayakkabının yüzeyine fazla baskı uygulamamaya dikkat edilmelidir. Fazla baskı uygulanması ayakkabının deri yüzeyinin yıpranmasına ve soyulmasına neden olabilir. Ayakkabının dış yüzeyi temizlendikten sonra bağcıkları çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bu şekilde kirlenen bağcıkların temizlenmesi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Daha sonra ayakkabının alt tabanı yıkanır. Bu yıkama işlemi ise yumuşak kıllı bir fırça yardımıyla gerçekleştirilebilir. Yine bir deterjan ve sudan oluşan çözelti kullanılarak temizleme işlemi yapılır. Çözelti yardımıyla ıslatılan fırça ayakkabının tabanına orta seviye bir sertlik ile uygulanır. Böylece ayakkabının tabanında yer alan kirler fırça darbeleriyle ve deterjan çözeltisinin etkisiyle kolayca temizlenecektir. Ayakkabının dış yüzeyi, bağcıkları ve tabanı temizlendikten sonra ayakkabı mikrofiber bir bez ya da yumuşak bir havlu yardımıyla kurulanabilir. Ayakkabının yüzeyine ve tabanına uygulanan deterjan ve su içeren çözeltinin ve çözelti yardımıyla çıkan kirlerin iyi bir şekilde temizlenmesi için bu işlem dikkatlice yapılmalıdır. Bez ile uygulama işlemi yapıldıktan sonra ayakkabının yüzeyi kontrol edilmelidir. Herhangi bir yerde kir ya da deterjan çözeltisi kaldıysa ya da gerekli görüldüğü takdirde işlem tekrarlanabilir. Ayakkabıları kurutmanın bir başka yolu ise açık havada kurutmaktır. Fakat açık havada kurutma işleminde dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Bunlardan birisi ayakkabının maruz kaldığı havanın sıcaklığı oda sıcaklığı seviyesinde olmalıdır. Çok fazla sıcak ya da çok fazla soğuk hava ayakkabının derisinin, yüzeyinin yıpranmasına ve hasar görmesine neden olacaktır. Ayrıca ayakkabı kurutulurken güneşin altında bekletilmemelidir.

Nike Court Royale ile Şıklığı ve Rahatlığı Birleştir

Nike Court Royale ile Şıklığı ve Rahatlığı Birleştir

Retro tarz tenis ayakkabılardan ilham alınarak üretime geçilen Nike Court Royale ayakkabı modeli oldukça etkileyici bir dış görünüme sahiptir. Sahip olduğu kalın tip kauçuk taban ayakkabıya çok tarz bir görünüm kazandırmaktadır. Bu kalın tipli kauçuk taban, sadece tarz bir görünümden ibaret olmakla kalmamakta ve ayağın sıkışmasını ya da ayakkabı içinde baskı hissetmesini engellemek amacıyla EVA orta taban yapısına sahip olmaktadır. EVA orta taban yapısı, hareket sırasında ortaya çıkan şoku anında emer, sizi ve ayak yapınızın sağlığını korur. Ayağın ayakkabı içinde sıkışması ayakta bulunan kemiğin yapısının değişimine yol açabilir. Bu da ayak sağlığınızı tehdit edecek bir durum oluşturur. Tüm bunlara ek olarak ayak kemiğinde bozulma ilerleyen süreçlerde yürürken denge kaybı yaşamanıza neden olma ihtimalini de taşımaktadır. Tüm bu özellikler sayesinde gün içinde hareketleriniz daha işlevsel bir boyut kazanacaktır. Kullanılan ayakkabı gün boyu ayakta kalır bu nedenle de ayak sağlığı için oldukça önemli ve oldukça etkilidir. Uzmanlar bu konuya oldukça yoğun şekilde değinmektedirler. Ayakkabı seçimlerinde göz ardı edilmemesi gereken bir nokta ayak sağlığını etkileyecek nedenlerdir. Ayağınızı fazla şekilde sıkan ayakkabılar, gün içinde ayağınızın havasız kalmasına ve ayağınızda farklı şekillerde deri problemlerinin oluşmasına yol açabilir. Ayağınızı sıkan ayakkabılar, sizi gün içinde yıpratacak ve işlerinizi hayata geçirirken alacağınız verimi büyük oranda düşürecektir. Nike Court Royale ayakkabı ise tüm bu özellikler göz ününde bulundurularak üretilmiştir. Müşteri sağlığına ve memnuniyetine oldukça fazla şekilde önem veren bir marka olan Nike tüm bu önemli noktaları atlamamıştır. Nike Court Royale Ac modeli günlük kullanım için oldukça uygun bir model olup aynı zamanda temizlik ve kullanım açısından da oldukça kolay bir ayakkabıdır. Dış yapısı kaliteli deriden üretilen ayakkabı, leke tutmaz ve kolayca temizlenebilir yapıdadır.

Aynı zamanda dayanıklı bir deri olan dış katman uzun süreli kullanım için de oldukça uygundur. Değişik hava koşullarından ve dış etkenlerden kolayca etkilenmez. Böylece Nike Court Royale ayakkabı, size pek çok farklı koşul ve pek çok farklı zeminde kolayca kullanım imkânı sunar. Nike Court Royale model ayakkabılar, büyük bir özveri ve özgecilik ile ortaya çıkarılmışlardır. Ayakkabıların uzun süre kullanım sağlaması ve müşteride memnuniyet hissi bırakması en önemli noktalardan biridir. Nike Court Royale pembe ve pek çok farklı renk seçeneği ile hayatınıza dâhil olması gereken ayakkabılardan birisidir. Üretimde kullanılan kaliteli deri dış yüzeyi sayesinde ayağınız ayakkabının içinde oldukça rahat bir şekilde olacaktı. Dış yüzey derinin yumuşak ve esnek yapısı ayağınızın şeklini herhangi bir şekilde zorlamayacak ve ayağına herhangi bir şekilde baskı uygulamadığı için ayakta bir sıkıntı yaşanmasını engelleyecektir. Uzmanların önerileri göz önünde bulundurulursa ayağı sıkan ya da çok sert yapıdaki ayakkabılar kullanılmamalıdır. Çok sert deriden üretilmiş ya da esnek yapıda olmayan ayakkabı kullanımı ayak yapısını oldukça olumsuz anlamda etkileyecektir. Günlük kullanım için sert deriden oluşan dış yüzeye sahip ayakkabılar, kişinin gün içinde pek çok zorluk yaşamasına neden olacaktır. Günlük koşuşturma sırasında eğer ayakkabımız sert deriden oluşan bir dış yüzeye sahip ise bu bizim işlerimizde bize kötü bir engel oluşturabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı ayakkabı seçimi oldukça önemli bir seçimdir. Günlük kullanım için Nike Court Royale ayakkabı modeli gibi yumuşak ve esnek deriden üretilen ayakkabılar, bireyin pek çok yönden işini kolaylaştıracaktır. Yürürken ayağınızı sıkmayan ama aynı zamanda güçlü tutuş gücüne sahip olan Nike Court Royale ayakkabılar, size gün içinde pek çok yönden avantaj sağlayacaktır. Tüm bu özelliklere ek olarak yumuşak deri dış yüzeyin bir başka olumlu yanı ise ayağı havasız bırakmamasıdır. Uzmanlara göre ayağın uzun saatler boyunca havasız şekilde kalması pek çok bakteri üremesine neden olmaktadır. Bu bakteri üremesi ise ayak sağlığını oldukça kötü şekilde etkiler. Fakat ayak sağlığının bu denli kötü şekilde etkilenmemesi için ise ayakkabı seçimi yaparken tüm bu etkenleri göz önünde bulundurmalıyız. Tam da bu nedenlerden dolayı Nike Court Royale ayakkabı modeli, tüm bu bahsedilen özelliklere dikkat edilerek üretilmiştir. Müşterilere hem sağlıklı bir deneyimin, hem de şıklığın bir arada sunulduğu bu ayakkabı modeli uzun süreli kullanıma da oldukça müsaittir. Eğer ki dilerseniz Nike Court Royale yorum kısmından pek çok farklı müşteri yorumuna bakabilir ve daha öncesinde ayakkabıyı kullanmış olan kişilerin deneyimlerine ortak olabilirsiniz. Beğenilerinize uygun Nike Court Royale model ayakkabılarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.