Cinsiyet
Fiyat
Bağlama Şekli
Desen
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Taban Teknolojisi
Taban Tipi
Renk
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Nike Downshifter 8 Çeşitleri ile Gün Boyu Rahat Adımlar Trendyol'da!

Nike Downshifter 8 koşu ya da yürüyüş sırasında tercih edilebilecek oldukça rahat bir yapıya sahiptir. Günlük olarak da kullanılabilmesi mümkündür. Çok hafif bir yapıya sahip olmasıyla da kullanım konforu sağlayan bir spor ayakkabıdır. Nike Downshifter 8 erkek kadın ve çocuk için de farklı modellere sahiptir. File yapısı ile kullanımında ayakların hava almasını ve terlememesini sağlar. Bu özelliklerde spor ayakkabıları için önemli görülen ve tercihleri etkileyen özelliklerdir. Nike Downshifter 8 Gs yumuşak ve rahat taban özellikleriyle de öne çıkar. Esneyebilen kauçuk tabanları da rahat kullanım için etkili görülür. Tasarımının klasik olarak adlandırılabilmesi de mümkündür. Yüksek tabana sahip olmayan ve farklı renklerde bulunabilen bir spor ayakkabıdır. Ayakkabının taban renkleri modellerin tasarımlarına göre de farklılık gösterebilir. Nike Downshifter 8 siyah modelinde siyah ya da beyaz taban seçenekleri bulunur.

Nike Downshifter 8 Çeşitleri

Nike Downshifter 8 Çeşitleri

Nike Downshifter 8 kadın ve erkek modellerinde farklı tasarımlar görülebilir. Bunun dışında günlük kullanım ya da koşu için tasarlanan modellerde farklı özelliklerle karşılaşabilmek mümkün olur. Farklılıklar genellikle spor ayakkabılarının tabanlarında görülen farklı özelliklerdir. Nike Downshifter 8 bayan pembe kadınların tercih ettiği modellerden biridir. Pembe tasarımıyla pek çok şekilde kullanılabilir. Yürüyüşlerde ya da spor kombinlerde kullanılması mümkün olur. Nike Downshifter 8 erkek spor ayakkabı modellerinde siyah ve lacivert gibi daha koyu renklerde ayakkabılar ile karşılaşılır. Bu modellerde koşu ve günlük olarak nitelendirilerek ayrılabilir. Farklı numaralarda da seçenekleri bulunur. Nike Downshifter 8 42 numara, 43 numara ya da 45 numara gibi farklı bedenlerde bulunabilir. Ayak numaralarına göre tercih yapıldığı zaman kullanımında hiçbir sorun yaşanmaz. Rahat ve spor kullanıma imkan tanır.

Farklı Renk Seçenekleriyle Nike Downshifter 8

Farklı Renk Seçenekleriyle Nike Downshifter 8

Nike Downshifter 8 siyah erkek modellerinde öne çıkar. Tüm ayakkabı modelinde siyah renk kullanılan seçeneklerin yanı sıra beyaz ve siyah rengin birlikte kullanıldığı alternatifler de bulunabilir. Aynı durum kadın modelleri için de geçerli olur. Çocuk modellerinde de siyah çeşitleri bulunabilir. Nike Downshifter 8 gri gibi farklı ton seçeneklerine de sahiptir. Gri ve mavi renklerin birlikte kullanıldığı farklı modeller de bulunur. Canlı renklere sahip rahat spor ayakkabıları tercih edenler için Nike Downshifter 8 kırmızı gibi seçeneklere de sahiptir. Bu renk tonlarını ve renkli spor ayakkabılarını sevenler tarafından tercih edilebilir. Çocuk modellerinde de farklı renkler bulunabilir. Çocukların yanı sıra bebek ayakkabı modelleri de bulunur. Nike Downshifter 8 mavi ve beyaz gibi alternatiflere de sahiptir.

Nike Downshifter 8 Fiyatları

Nike Downshifter 8 Fiyatları

Farklı modellere ve renklere sahip Nike Downshifter 8 çeşitleri farklı özellikleriyle ayrılabilir. Örneğin çocuk, kadın ve erkek için farklı modeller görülebilir. Bunun dışında Nike Downshifter 8 erkek koşu ayakkabısı gibi koşuya uygun şekilde tasarlanan modeller de bulunur. Bu özellikler spor ayakkabıların farklı fiyatlara sahip olmasını sağlar. Tasarımların tek renk ya da çok renkli olması gibi konular da fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Ancak ürün çeşitlerinin de fiyatların da çeşitli olması seçimleri yapılmasını ve ihtiyaçların giderilmesini kolaylaştırır. Sizler de kullanımında konforu hissedebileceğiniz bir spor ayakkabısı arıyorsanız Nike Downshifter 8 ayakkabı modellerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.