Avantajlı Ürünler
Fiyat
Boyut/Ebat
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nişan Hediyelikleri

" araması için 16120 sonuç listeleniyor

Nişan Hediyelikleri ile Sizleri Bekliyor

Yeni bir hayata adım atmak için yola çıkan çiftlere sevdikleri tarafından bazı özel eşyalar armağan edilir. Farklı seçeneklerle öne çıkan nişan hediyelikleri, sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlar. Onların bu özel günü her zaman gülümseyerek hatırlatmaları için alınacak armağanların kalıcı olması önem taşır. Kişisel zevklere ve ev dekorlarına uyumlu seçimlerle onlara olan sevginizi ifade edebilirsiniz. Herkesin beğenerek kullanacağı nişan süsleri hediyelik ambalajlarda satışa sunulur. Her zevke ve bütçeye göre seçimlerin olduğu süsler arasından çiftlere uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Birbirinden şık ve orijinal seçeneklerin yer aldığı söz hediyelikleri, yeni sözlenen çiftlerin tarzına uygun olarak satın alınır. Geleneksel tercihlerin dışında günün anlamına uygun seçimlerde yapabilirsiniz. Dilerseniz değişik nişan hediyelikleri arasında bulunan ürünleri bir sepet haline getirebilirsiniz. Çevreye destek olmak adına içerisinde tohum olan kalemleri gelen konuklarınıza sunabilirsiniz. Her zevke uygun alternatifler yeni sözlenen çiftlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak seçilir. Dekoratif söz sepetleri orijinal nişan hediyelikleri arasında en çok tercih edilenler arasında ilk sırada yer alır. Çiçek detaylarıyla herkesin dikkatini çeken sepetleri farklılık yaratmak için seçebilirsiniz. Hem nişana gelen misafirlere sunmak hem de çiftlerin eksiklerini gidermek için verilen armağanlar her iki taraf içinde unutulmaz olmalıdır. Misafirler için küçük çakıl taşlarından oluşan şişeler nişan hatırası hediyelik alternatifleri arasında öne çıkar. Söz, nişan ve kına için düzenlenen armağanlar arasından uygun seçimler yapabilirsiniz. Her kullanıma göre değişen ambalajları Trendyol farkıyla satın alabilirsiniz.

Her Merasime Özel Nişan Hediyelikleri

Her Merasime Özel Nişan Hediyelikleri

Nişan yapan çiftlere verilebilecek uygun seçenekler arasında birbirinden farklı aksesuarlar yer alır. Hem şık hem de kullanışlı alternatifler için nişan hediyelik mum modellerine göz atabilirsiniz. Küçük çiçeklerden oluşan kütük seçimler ve kavanozda farklı temalardan oluşan jel mumlar, farklı görünümüyle size değişik seçenekler oluşturur. Gerçek kuru çiçeklerin kullanıldığı mumlar farklı sayılarda satın alınır. Değişik kurdela ve nakışlarla süslenen çeşitler, vitrin ve konsolların üzerinde dekor amacıyla kullanılır. Ahşap ve pleksi malzemelerin tercih edildiği nişan hediyelikleri magnet, buzdolaplarınız için kalıcı bir seçenektir. Kişiye özel olarak tasarlanan magnetlerin üzerine dilerseniz isim ve tarih yazdırabilirsiniz. Farklı renklerde tercih edilen seçimlerle kişiye özel armağanlar yaratabilirsiniz. Sevdiğiniz aromaların kullanıldığı nişan hediyelikleri kolonya hoş kokusuyla farklılık arayanlar için idealdir. Farklı korkulardan oluşan hazır şişeleri tercih edebileceğiniz gibi isterseniz kendi favori kokunuzu da misafirlerinize sunabilirsiniz. Nişan hediyesi kahve özel kraft kutu ile beraber satılır. Tek içimlik olarak hazırlanan kahve, yanında kaşığı ile beraber tercih edilir. Özel günlerde gelen konuklarınıza günün anlamı için bu kutuları sunabilirsiniz. Sizinle mutluluğunuzu paylaşan konuklarınıza özel olarak yaptıracağınız makrome ve metal nişan hediyesi anahtarlık tercihleriyle anılarınızı her zaman taze tutabilirsiniz. Çiftlerin adını dilerseniz anahtarlıkların üzerine yazdırabilirsiniz. Farklı kullanımlar için tasarlanan nişan hediyelikleri mumluk, sabun, sukulent, oda kokusu gibi değişik alternatiflere sahiptir. Şık ve estetik olarak dizayn edilen ürünler, gelen konuklarınızla ortak anılar biriktirmenizi sağlar. Tohum, kar küresi nişan hediyesi, doğaya katkı sağlamak adına yaptırılabilecek seçenekler arasında bulunur. Çiftlerin resimleriyle süslenen kar kürelerini salonlarınızda dekoratif obje olarak konumlandırabilirsiniz. Nişan hediyelikleri kaktüs, kandil, lokumluk, fidan seçenekleriyle ister ikramlık isterseniz süs bitkisi olarak tercih edebilirsiniz. Farklı bitki kokularından oluşan nişan hediyelikleri lavanta kesesi, ayna, çiçek, çerçeve gibi dekorasyonları dolap içlerinde ve günlük kullanımda değerlendirebilirsiniz. Misafirlerinize anı niteliğinde yaptıracağınız tüm dekoratif objeler onların bu özel günü hatırlaması için idealdir. Her kullanıma uygun çeşitleri bir arada bulabileceğiniz Trendyol'dan farklı seçimler yapma imkanı bulabilirsiniz.

Nişan Hediyeliklerinin Seçiminde Öne Çıkan Detaylar

Nişan Hediyeliklerinin Seçiminde Öne Çıkan Detaylar

Özel günlerde sunulan alternatiflerin seçiminde bazı detaylar dikkat çeker. Günü hatırlatan seçimlerin uzun soluklu kullanıma sahip olması anıların taze tutulmasını sağlar. Geleneksel tercihlerin dışında alternatif arayanlar son dönemlerde popüler olan doğal materyallere yönelir. Misafirlerinizi dilediğiniz gibi karşılamak için tamamen el yapımı olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Gelen konuk sayısına göre alınacak materyaller özel günün anısına herkese dağıtılır. Nişan hediyelikleri bambu tarza hitap eden mum ve oda kokuları tarzıyla öne çıkar. Doğal ağaç dalları ve aranjalerle zenginleşen seçenekler, sevdiklerinize hazırlayabileceğiniz alternatif tasarımlar arasında yer alır. Süs ve dekoratif amaçlı kullanıma uygun cam nişan hediyelikleri içerisine küçük çakıl taşlarından oluşan çikolatalar konulabilir. Yaldız, kabartma ve temalı şişeler hem cam hem de pleksiglas olarak tercih edilir. Şeffaf görünümde olması tüm organizasyonlarda kullanılmasını mümkün kılar. Nişan hediyelikleri cam şişe içerisinde daha şık ve estetik bir görünüm sergiler. Dilerseniz şişe tasarımlarının üzerine çiftlerin isimlerinin baş harflerini yazdırabilirsiniz. Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı yapısıyla tercih edilen söz nişan hediyelikleri pleksi ambalajlarla daha uzun süre dayanır. Magnet ve süslerde kullanılan pleksi ürünlerde farklı renk kombinleri yapabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modele sahip armağanları, sevdiklerinizle ortak anı olarak değerlendirebilirsiniz. İçerisine şeker, çikolata, kolonya ve mum gibi değişik ürünler yerleştirebilirsiniz. Anahtarlık ve hasır sepet çeşitlerinde tercih edilen nişan hediyelikleri makrome materyallerin doğallığına sahiptir. Beyaz ve sarı gibi farklı renklerden oluşan koleksiyon arasından konsepte uygun seçimler yapabilirsiniz. Merasimlerin ruhuna uygun olarak dizayn edilen küçük objeler sevdiklerinizle ortak bir an oluşturmak için idealdir. Sevdiklerinize özel anlarınızı hatırlatan seçenekler için Trendyol'un her zevke uygun geniş ürün gamını inceleyebilir, zevkinizi yansıtan alternatifler satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Model Seçenekleri

Dikkat Çekici Model Seçenekleri

Özel günlerin anlamına uygun dekoratif ve kullanışlı ürünler renkli tasarımlara sahiptir. Farklı gelenek ve göreneklere göre değişiklik gösteren nişan hediyelikleri malzemeleri, kişisel olarak özenle satın alınır. Yakın akrabaların yanı sıra arkadaş ve dostlarınız için de seçimler yapabilirsiniz. Geniş bir çeşitliliğe sahip alternatifler yapacağınız törenin şekline ve ortamına göre seçilir. Temaya uygun aksesuarlarla zenginleşen obje ve şekerlemeler, misafirleriniz için değişik formlarda servis edilir. Şeker ve çikolataları nişan hediyelik kutu içerisinde gelen konuklara ikram edebilirsiniz. Bu günün anlamına uygun tasarımlı kutularda sunacağınız badem şekerlerinin yanına çiftlerin isimlerini yazdırarak daha özel olmasını sağlayabilirsiniz. Tek kullanımlık olarak tercih edilen bu ürünlerin taze olması önemli bir detaydır. Küçük şişelere konan şekerlemeler konuklarınızın ağızlarını tatlandırır. Söz havlusu hediyelik olarak damat bohçalarında tercih edilir. Kız tarafından yapılan sepetlerde yer alan havlular, nakış detaylarıyla daha da zarif hale gelir. Tören sırasında kullanılacak havlularda diğer armağanlarda olduğu gibi isim yazılması hoş bir detay olur. Her kullanıma ve bütçeye hitap eden nişan hediyelikleri fiyatları, malzeme detayına, kalitesine ve çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Küçük dekorasyon malzemeleri daha uygun fiyatlardan satın alınır. El yapımı makrome ürünler daha üst segmentten satışa sunulur. Kaliteli ve güvenilir seçenekler konuklarınıza uzun süre saklayabilecekleri birer hatıra olur. Küçük ve büyük ambalajlarda alacağınız ürünler hem size hem de sevdiklerinize uygun seçimler olarak öne çıkar. Mum ve kolonya gibi ürünleri sipariş verirken fazla sayıda yaptırabilirsiniz. Çikolata ve şeker gibi havayla temas etmemesi gereken ürünler ise gelecek konuk sayısına göre seçilir. Misafirlerin beğenisini kazanacak tüm çeşitler uygun fiyatlarıyla da bütçe dostudur. Nişan hediyelikleri online satış olarak Trendyol'dan alınabilir. Çiftlere uygun seçeneklere göz atabilirsiniz.

Nişanda Hediyelik Dağıtılmalı Mıdır?

Nişanda misafirlere özel hediyelik dağıtmak, geleneğin bir parçasıdır. Bu törenlerde verilen hediyeler, insanların bir ömür aklında kalır. Geçmişten beri yapılan nişan törenleri, gün geçtikçe farklı konseptler içermeye başlamıştır. Nişanda hazırlanan hediyelikler, günün önemini yaşamak ve yaşatmak için çok önemlidir. Bu sebeple nişan günü hediyelik dağıtılmalıdır. Konuklarınızda hoş bir etki bırakabilmek adına hediyeliklerinizi özel olarak seçebilirsiniz. Bu noktada kendiniz ve sevdiğiniz için önemli olan hediye unsuruna karar verebilirsiniz. Görsellik ön plandaysa magnetlere yönelebilirsiniz. Eğer kokuyla kalıcı iz bırakmak istiyorsanız lavanta kesesini ya da hoş aromalara sahip kolonyaları tercih edebilirsiniz. Hasır örgüler de nişan hediyeliği için uygun bir seçim olabilir. Seçiminiz her ne olursa olsun sevdiklerinizin aklında en özel gününüzle kalabilirsiniz. Günün anlam ve önemini yansıtan vazgeçilmez öğelerden biri de hediyeliklerdir.

Nişan Hediyelikleri Nasıl Yapılır?

Nişan hediyeliklerinin akılda kalmasını istiyorsanız bu noktada doğru seçim yapmakta fayda olabilir. Seçim yaparken ilk etapta hediyelikten beklentinizi göz önüne alabilirsiniz. İnsanların koku hafızasına güveniyor ve buna yönelik bir tercih yapmak istiyorsanız koku içeren bir hediyelik tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize isimlerinizin baş harfini taşıyan anahtarlık da hediye edebilirsiniz. Böylece günün anlam ve önemini daha net yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizle adınızın bulunduğu anahtarlık, en az koku kadar etki bırakıcı olabilir. Magnet de bir diğer hediye fikridir. Nişan törenlerine geçmişten günümüze konu olan magnetler, istenilen şekil ve renklerde satın alınabilir. Bu ürünler, kişiye özel tasarımlara sahiptir. Arka kısımlarında bulunan mıknatıs, sevdiklerinizin magnetleri daha hoş bir şekilde saklamasını sağlar. İsteğe bağlı olarak satın aldığınız magnetin içerisine badem, şeker ya da çikolata gibi eklemeler yapabilirsiniz.

Nişan Hediyelikleri Neler Olabilir?

Nişanınızın tatlı başlangıçlara vesile olması adına hediyelik için çikolata ya da şeker tercih edebilirsiniz. Mini karton çantalarda ya da küçük keselerde sunulan tatlı ikramları hem göze hem de mideye hitap eder. Bu da nişan merasiminin akılda kalması için idealdir. Nişan şekeri seçimi yaparken de renk konusunda uygun seçim yapmak faydalıdır. Tören konseptinize uygun renkleri içeren şekerleri seçebilir ve böylece daha etkili bir gün geçirebilirsiniz. Şeker kadar önemli olan nişan çiçeği konusunda seçim yaparken renklerin birbirine uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Nişan çiçeğiniz pastel tonlardaysa şekerleri de bu şekilde seçmek iyi olabilir. Tüm bunları seçtikten sonra ahşap nişan tepsisi seçimine geçebilirsiniz. Ahşap tepsiler, hemen hemen her nişan konseptine uyum sağlayabilir. Ahşap tepsilerin yanı sıra gümüş ve altın renge sahip tepsiler de tercih edilebilir. En özel gününüz için hediyelik seçimi yaparken Trendyol’un gelişmiş filtreleme fonksiyonunu kullanabilirsiniz.