"

Kına Hediyelikleri

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Kına Hediyelikleri ile Unutulmaz Eğlenceler

Kına gecesi, Türk kültüründe büyük bir yere sahip. Gelin ve damada kına yakılan, eğlenilen ve oldukça çeşitli aktiviteler yapılan kına geceleri bir gelenek halinde yapılan etkinlikler arasında yer alır. Kına gecelerinde hediyelikler dağıtmak da bir diğer gelenektir. Hediyelikler pek çok farklı seçeneklerde sizlere sunulur. Mum, kokulu sabun, kokulu taş, anahtarlık ve kına gibi küçük hediyelikler çoklu paketlerde ve özel ambalajlarda hazır halde satılır. Kına hediyelikleri üzerine isim ve tarih yazdırabileceğiniz seçenekleri de bulmanız mümkündür. 10’lu, 20’li ve 100’lü paketlerde seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun sayıda hediyelikleri seçerek alışveriş yapabilirsiniz.

Kına Hediyelikleri

Kına Hediyelikleri

Kına hediyeliklerinin renkleri ve şekilleri de çeşitlilik gösterir. Kırmızı, yeşil ve gold renkler kına gecelerinde en sık tercih edilen hediyelik renkleri arasındadır. Farklı renk seçeneklerini de bulmanız mümkün. Dağıtacağınız hediyelerin dışında pleksi isimlikler, kına çiçeği, isimli tef gibi kına organizasyonları için ihtiyacınız olan malzemeleri de kategoride bulmanız mümkün. Kına hediyelikleri sabun seçenekleri renkli ve kokulu sabunların farklı şekillerde hazırlanmış ve süslenmiş çeşitleri ile satışa sunulur. Gül, kuş, kalp gibi çeşitli şekillerde sabunları bulabilirsiniz. Hediyelik kına şişeleri de kına organizasyonlarında sık tercih edilen hediyelik seçeneklerindendir. İsim ve tarih yazılı baskılardaki şişelere koku, kolonya ve şerbet gibi sıvıların doldurulmuş olduğu çeşitleri isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Çoklu ambalajlarda satılan hediyelikleri tercih ederek kalabalık organizasyonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kına Gecesi İçin İhtiyacınız Olan Tüm Kına Hediyelik Çeşitleri

Kına Gecesi İçin İhtiyacınız Olan Tüm Kına Hediyelik Çeşitleri

Kına gecesi hediyelikler oldukça zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Her zevke ve her konsepte uyumlu seçenekleri bulmanız mümkün. Kına gecelerinde farklı konseptler ve süslemeler tercih edilir. Kaftanlar, hint kıyafetleri renk konseptleri gibi farklı konulu kına organizasyonlarında dağıtılan hediyeliklerin de konsepte uyumlu olması istenebilir. Kına yakılırken davetlilere kına tacı hediyelik olarak verilebilir. Farklı renklerde çiçek ve tül ile süslenmiş taçlar kına merasiminde kafalara takılarak ortam ile uyum sağlanabilir. Kırmızı, yeşil, mor ve pembe renklerinde taçların tek rengini ya da farklı renklerini tercih edebilirsiniz. Kına sonunda konuklara vermek için ayna, oje, bileklik gibi farklı hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça tercih edilen bu seçenekler işlevsel ve güzel bir hatıra olduğu için tercih sebebi olur. Hediyeliklerin arasında buzdolabına yapıştırılabilen seçenekler de mevcuttur. Süs şeklinde ve şişe açacağı şeklinde kına hediyelikleri magnet seçeneklerini bulabilirsiniz. Farklı şekillerde ve materyallerde magnet seçeneklerini inceleyerek zevkinize hitap eden modelleri seçebilirsiniz. İsim ve tarih ekleyebileceğiniz magnetleri kişiye özel olarak sipariş verebilirsiniz. Hediyelik olarak özel ve değişik bir model arayışında iseniz kına hediyeliği ayna seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aynalar genellikle oval ve yuvarlak şekilde ve saplı olarak hazırlanır. Tül ve çiçekler ile süslenen aynaların farklı renk ve boyutları arasından seçimler yapabilirsiniz. Kırmızı, pembe, yeşil renklerde çiçek ve tüller ile detaylandırılmış aynaları kına hatırası olarak dağıtmayı tercih edebilirsiniz. Kına için hediyelik anahtarlık modelleri de sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Makrome anahtarlıklar iplerin düğümler atılarak şekil verilmesi ile elde edilen çeşitlerdir. Makrome anahtarlıklar hediye olarak tercih edilen anahtarlık modelleri arasındadır. Makrome anahtarlıkların yanı sıra boncuklu, yazılı ve baskılı anahtarlık çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kına organizasyonlarında dağıtılan hediyeliklerin üzerine isim, tarih ve kına hatırası gibi detaylar eklemek isterseniz kına hediyelik kartları tercih edebilirsiniz. Hazır baskıların olduğu ve hediyeliklerin içine ya da üzerine ekleyebileceğiniz kartlar farklı boyut ve modellerde tasarlanmıştır. Kına hediyelik süs ve aksesuar çeşitlerini birbiri ile uyumlu seçerek konsept ve temaya uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.

Hediyelik Kına Modelleri

Hediyelik Kına Modelleri

Kına gecesi organizasyonlarında çeşitli merasimler vardır. Işıkların karartıldığı ve gelin ile damada kına yakıldığı kına merasiminde hatıra ve hediyeliklerin dışında konuklara dağıtılan malzemeler de vardır. Bunlardan biri de kına hediyelikleri mum çeşitleridir. Mumlar ışıklar kapatıldığında aparatları ile ele takılır ve gelinin etrafında maniler söylenirken oldukça güzel bir görüntü sağlar. Pilli mum seçenekleri de mevcuttur. Pilli mumlar daha güvenli seçeneklerdir. Ateş olmadan yanan mumlar ele takmak için tercih edilebilir. Kına hediyelikleri yelpaze seçeneği de hem kına merasiminde hem de sonrasında hediye olarak kullanılan malzemeler arasındadır. Konuklara dağıtabileceğiniz çeşitli renklerdeki tüylerden yapılan yelpazeleri dans ederken güzel bir görüntü sağlaması için değerlendirebilirsiniz. Hediyelik kına modelleri arasında son dönemlerde popüler olan bir diğer seçenekler de aksesuarlar olur. Bileklik, şal, küpe ve taç gibi aksesuarlar kına hediyeliği olarak tercih edilir. Kına hediyeliği oje çeşitleri beyaz, kırmızı ve şeffaf gibi renklerde satışa sunulur. Süslenmiş ya da düz oje seçeneklerini hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Kına organizasyonlarında hediyelik olarak tercih edilen bir diğer ürün de kına hediyelikleri küpe modelleridir. Büyük, küçük sade ya da gösterişli küpe seçeneklerinden zevkinize hitap eden modelleri kına hediyeliği olarak tercih edebilirsiniz. Kına hediyelikleri inci küpe modellerini seçerek zarif bir hediye seçeneği tercih edebilirsiniz. Kına gecesi hediyelik bileklik modelleri de bulmanız mümkün. İpli, boncuklu ve zincirli kına hediyelik bilekliklerinden hoşunuza giden seçeneklere göz atabilirsiniz. Aksesuar seçenekleri arasında kına gecesi hediyelik şallar da satılır. Farklı renk ve dokularda şalları istediğiniz miktarda satın alarak özgün bir hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ahşap detaylı hediyelikler de kına gecelerinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerden. Ahşap oymalı kına hediyelikleri mumluk modelleri mum eklemek için bir alan ve isimli bir parçadan oluşur. Farklı ağaçlardan elde edilen mumlukların rengi modeli ve boyutu çeşitlilik gösterir. Aradığınız bütün kına hatırası hediyelikler aksesuarlar ve süsler Trendyol’da sizlere sunulur. Kategorideki ürünleri inceleyerek kına ve diğer özel günlerinizde kullanabileceğiniz tüm hediyelikleri bir arada görebilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan seçeneklerden bütçenize uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Zevkinize uygun ürünleri sepetinize ekleyerek hızlı ve avantajlı alışverişi Trendyol’dan yapabilirsiniz.